jak se chovat poprvé u holky doma?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 06:06:50

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak se chovat poprvé u holky doma?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8  Vše Tisk
Autor Téma: jak se chovat poprvé u holky doma?  (Přečteno 84547 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 16. Březen 2009, 13:56:18 »

Ne, tys znejistil jí. Nejdřív se líbáte a ty se teď tváříš jakože s ní nic mít nechceš. Musíš jí dát najevo, že o ní stojíš, jinak se nepohneš z místa. A za muže nemluví slova, ale činy = neříkej jí, že o ní stojíš, namísto toho konej - někam jí pozvi.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 16. Březen 2009, 15:15:51 »

Citace
Ne, tys znejistil jí. Nejdřív se líbáte a ty se teď tváříš jakože s ní nic mít nechceš.

ono je to těžký, jsem čekal že se ke mě po tom bude mít víc, je fakt, že nevím jak na holku, která se ke mě (třeba po tom líbání ) další týden chová opět chladněji a nedá mi moc příležitosti se nějak projevit (a nebo prostě v tý rychlosti když mi to nehraje do not nevim jak)
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 16. Březen 2009, 17:23:55 »

ono je to těžký, jsem čekal že se ke mě po tom bude mít víc, je fakt, že nevím jak na holku, která se ke mě (třeba po tom líbání ) další týden chová opět chladněji a nedá mi moc příležitosti se nějak projevit (a nebo prostě v tý rychlosti když mi to nehraje do not nevim jak)
pokud se chová chladněji = není sama tak kativní jako den předtím, je možná způsobený tím, že čeká na tvou aktivitu, aby si ověřila, že máš zájem (ona taky chce vědět na čem je)... prostě nepřemýšlej nad tím jak se chová, ale někam ji pozvi (tím bys měl dát jasně najevo o co ti jde a že máš zájem) => až z toho jak zareaguje na tvé pozvání můžeš začít něco zajímavějšího vyvozovat, takhle zatím opravdu akorát (jak už psali ostatní) přešlapuješ...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 16. Březen 2009, 17:28:30 »

BE CAVEMAN! Vezmi si, co chceš a nečekej na ni. Ava má pravdu. Ty se k ničemu nemáš a čekáš, co udělá ona. A navíc když byla připitá, měl jsi to děsně snadný:-D Teď ji zkrátka vezmi ven, pomalu rozjeď doteky a polib ji, ať tuší, jak to myslíš. Buď dominantní, ale zároveň ohleduplný.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 16. Březen 2009, 17:54:25 »

Souhlasím s výše napsaným. Všichni tady víme, že ženský jsou záhadnější než ufo, tak musíš překousnout i to, že od tebe odběhne při ploužáku.
Já to taky cítím jako pěkně blbý chování, ale co s tím naděláš. Na druhou stranu si vezmi jak jseš blízko, jak velkou máš šanci. Už máš skoro vyšlapanou cestičku, tak jen udělej krok a máš ji!
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 16. Březen 2009, 19:20:44 »

Takže dneska jsem to všechno zvážil a napsal jí sms-ku, kde jsem jí napsal, že mi včera bylo blbě a neměl jsem náladu něco psát, ale že to neznamená, že mi otravuje, že mi to vždycky potěší, když mi napíše (=> z toho jak mi včera odepsala: "Tak promiň" jsem usoudil, že asi má ten pocit, že mě otravuje)...

ona odepsala: "Nu momentálně si to myslím, že otravuju a je mi to líto. Potěší tě to, když ti napíšu? To nevim."

Tak jsem jí odepsal: "Potěší mi to, když mi napíšeš, ale ještě víc by mě potěšilo, kdyby jsme se někdy viděli i mimo (klub kam chodíme), jen ty a já"
Ona odepsala: "Tak to jsem ráda, že tě to potěší. Já jsem myslela, že se nechceš vidět mimo (klub kam chodíme)? Ale tak já bych tě ráda viděla i mimo (klub)"

Tak nevim, docela mě s tím ale dostala, že myslela, že se s ní nechci vidět i jinde, a třeba právě proto se chovala odtažitěji, protože třeba si myslela, že si s ní chci "užívat" jen na discotéce, ale vzít ji jinam nemam zájem....
díky za názory....
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 16. Březen 2009, 19:45:30 »

Na tom je krasne videt, ze i kdyz si kluci nekdy mysli, ze holky jsou vsevedouci a maji hned o vyvoji toho vztahu jasno, tak jsou vlastne holky taky v jadru docela nejisty a chladnejsim pristupem si overuji zajem protejsku... kluci by meli taky obcas vyslat signal smerem k holce, aby aspon tusila na cem je, jinak ji ta nejistota taky moc dlouho bavit nebude...
podle tech sms bych tipl, ze holka je docela rada, ze ji henry vytahl ven... well done Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 16. Březen 2009, 23:25:24 »

No vida, a máš jasno. Chce tě a jen čekala, až se vyžvejkneš S jazykem Teď zas budeš řešit jiný problémy, ale jak vidíš, tak s přímostí a bez váhání nejdál dojdeš (co se balení holek týče).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 17. Březen 2009, 08:26:29 »

Haleluja, no konečně Úsměv A ty si jí chtěl psát, že tě tahá za nos a že tě to už nebaví Šťastný

Přesně jak říká king, občas je potřeba dát holce nějak najevo, že o ni stojíš. Ne ji jenom negovat a dělat ze sebe alfu. Prostě je potřeba se občas vrátit zpátky na tu lidskou rovinu a projevit svoje city (nebo pocity?) Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 28. Březen 2009, 11:04:46 »

Tak a máme tu další pokračování:

Dívčinu jsem pozval (pár dní předtím jsem jí napsal že mam v pátek čas) a ve čtvrtek večer jsem jí napsal, jestli teda  se zítra uvidíme. Ona mi odepsala: "To záleží na tobě" já: "Kdybys řekla že ne, tak bych ale nic nezmoh" Ona: "Tak já bych ne určitě neřekla".....

OK

druhej den jsme zašli do kavárny posadili se na sedačku a začali si povídat. Musím říct, že se s ní povídá hezky, v tom mě docela mile překvapila, že i když mě třeba došli slova, tak hned začala sama mluvit. AŽ SEM V POHODĚ...

ALE OD TEĎ SI BUDETE ŘÍKAT ŽE TO SNAD NENÍ MOŽNÝ

Jak jsme tak seděli vedle sebe, tak já se snažil občas nadhodit nějaký flirtovací téma, občas jsem jí dal ruku na koleno, chytli kolem ramen, vzal za ruku...ale ona NIC....jen teda když jsem jí občas poškádlil, tak do mě začala ze srandy bušit
Jinak ač jsem byl natočenej k ní (všimnul jsem si že chviliku měla natočený kolena ke mě, ale jen chvíli), a ona se mnou povídala, tak celou dobu se koukala před sebe, mě do očí vůbec, navíc má přes oko hozený vlasy, takže z boku jí do nich člověk vůbec nevidí, když jsem jí ty vlasy odhrnul, tak sebou začala různě ošívat a stejně se na mě nepodívala...na druhou stranu když koukala před sebe a mluvila se mnou, tak zase musím uvést, že nemluvila vůbec znuděně a i se zajímala o věci týkající se mě.

Na tý sedačce, nejen že ona sama mi neopětovala mý dotyky, ale i když jsem jí chytil za ruku, tak mi jí nestiskla, prostě nic....

pak jsem jí šel doprovodit na vlak...po cestě jsem jí chytil za ruku, ale zase, jako leklá ryba...na nádraží jsem jí chytil kolem pasu a opět stejnej scénář, ani za nic se mi nepodívala do očí, ale různě sebou ošívala, kontrolovala kabelku a já nevim co ještě...prostě žádná šance k polibku ani náznak že by chtěla...až jí přijel vlak, tak jsem se pokusil o delší pusu, ale po dotyku rtů sklopila hlavu....tak jsem se s ní rozloučil a jela domů...

TO JEŠTĚ NENÍ KONEC:

Jak tak jdu na nádraží, tak mi prozvonila, já jsem to ignoroval, byl jsem nasranej....za dalších čtvrt hodiny sms-ka: "Rada jsem tě viděla  Šťastný " Od teď jsem asi udělal pár chyb, ale říkal jsem si že nemam už co ztratit (připomínám, že tu holku už znam rok, a takhle se nechovala poprvé (i když sami dva jsme se viděli poprvé) kdyby někdo namítal že nejsem trpělivej)....
Tak jsem jí napsal: "Taky jsem tě rád viděl a aspoň mám definitivně jasno v nějakých věcech"
Ona: "V jakejch"
Já: "V tom jak to beru já a jak to bereš ty"
Ona: "A jak to bereš?"
Já: "Jak si myslíš že to beru?"
Ona: "Já nevím, v těhle věcech já se nevyznám...jak?"
Já: "Že jsi fajn holka, kterou neberu jako kamarádku, je mi s ní hezky a mám chuť jí líbat" (já vim, asi beta jak blázen, ale co.....)
Ona: "A jak si myslíš že to beru já teoreticky? Já jsem hodně komplikovanej člověk a zdrženlivej. Občas sem člověk co provokuje, ale v hloubi duše jsem strašně stydlivá. Prostě můžu říct, že to dneska bylo fajn, moc fajn...
Já: něco v tom smyslu že nevím jak to bere, že vím že je stydlivá, ale že kolikrát člověk neví jestli je to stydlivostí nebo totálním nezájmem...
Ona: znovu zdůraznila, jaký to bylo hezký...

Takže já fakt nevim, je fakt možný, aby holka byla tak moc stydlivá, bála se polibku a jakýchkoliv důvěrnějších doteků?? (zatim měla jen jednoho kluka a to byl její první) aby byla fakt tak stydlivá, že ani neopětuje když jí chytnu za ruku???
Nebo jí prostě nepřitahuju, ale nechce mi to říct, protože jí je příjemná moje pozornost?
Na druhou stranu tou mojí sms-kou upřímnou jsem jí dal šanci aby mi napsala, že mě bere jen jako kamaráda, ale nenapsala mi to....
nebo se moc snažím se jí dotýkat a políbit jí a měl bych se jí teď úplně přestat dotýkat...

jsem z toho jelen  Šťastný Šťastný
« Poslední změna: 28. Březen 2009, 11:08:52 od henry » Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 28. Březen 2009, 11:21:25 »

Mně to připadá, jako kdyby si akorát v duchu užívala zájem z tvé strany, ale přitom měla strach se jakkoli projevit (nebo se tomu možná divila nebo co já vím), tak se raději neprojevovala když měla pocit že je všechno OK (přece jsi jí dával najevo zájem - ženská logika?). No každopádně reagovala dost nestandardně, ale zase ty sms formulovala docela jasně tak že zájem má (v sms byla přímá a nevykrucovala se => to na introverty docela sedí že třeba na ICQ jsou mnohem odvážnější). Nejspíš bude fakt hodně nesmělá - otázka zní... Chce se ti ji "převychovat" k tomu, aby nějak taky dávala najevo zájem?
Mám takové tušení, že jí budou ty sms hlodat v hlavě, takže bych si počkal na to, jak se začne chovat potom (nějaká změna by tam být mohla)... A pokud jí nedojde, že leklá ryba není zrovna ideální, tak bych zkusil upozornění/převýchovu případně bych poslal k vodě... V těchto bodech už to nejspíš záleží na tom jak moc o ni stojíš...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 28. Březen 2009, 11:37:38 »

Ona není introvertka, ona je strašně ráda mezi lidma, ale v tomhle je stydlivá asi no.
Já jsem dost trpělivej člověk, překousnul bych kdyby sama nevyvíjela aktivitu (zatim), ale absolutně nereagovat na moje projevy zájmu....to už je i na mě moc.... v tu chvíli má člověk jasno....ale pak ho zas znejistí nějakou zprávou typu:

Citace
Dívčinu jsem pozval (pár dní předtím jsem jí napsal že mam v pátek čas) a ve čtvrtek večer jsem jí napsal, jestli teda  se zítra uvidíme. Ona mi odepsala: "To záleží na tobě" já: "Kdybys řekla že ne, tak bych ale nic nezmoh" Ona: "Tak já bych ne určitě neřekla".....

Citace
Ona: "A jak si myslíš že to beru já teoreticky? Já jsem hodně komplikovanej člověk a zdrženlivej. Občas sem člověk co provokuje, ale v hloubi duše jsem strašně stydlivá. Prostě můžu říct, že to dneska bylo fajn, moc fajn...

Když jsem jí jednou poslal sms na dobrou noc: ".....líp se mi pak usíná"
Když jsem jí jednounapsal, že až se jí o mě bude zdát, ať si to napíše, a honem mě někam pozve, že to chci slyšet začerstva, tak odpoví: "To aby se mi něco zdálo hodně brzo"

a člověk si říká, sakra když nemá zájem proč píše takový věci.......
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 28. Březen 2009, 11:43:15 »

něco ji asi sere z předchozího vztahu a nemůže se přes to přenést a nechce ti to říct... možná... takže asi musíš vybudovat víc komfortu, aby se cítila bezpečně, když ti to řekne a nebo buď caveman a vezmi si, co chceš, třeba pak pookřeje
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 28. Březen 2009, 11:45:16 »

henry: Hádám že v těch dvou zprávách, které cituješ, je v podstatě ten problém popsaný dokonce od ní samotné... Takže je nejspíš ráda, že o ni máš zájem, nejspíš nebude přímo vystupovat proti tvé aktivitě, ale na druhou stranu je hodně nesmělá (zajímavý by bylo vědět proč, ale není to zase až tak podstatný)... možná malinko pomalejší postup by taky nebyl od věci (aby z ní opadlo napětí)...
Ale fakt to záleží na tom jestli se ti chce se snažit i když víš že je to stydlivostí a nesmělostí... Záleží to nejspíš na tom jakou povahu v ní "vymodelovalo" postupem času okolí (otázka vývoje její osobnosti) - proč i když nejspíš není škaredá (jinak bys ji nebalil) má o sobě i v 19 letech tak nízké mínění?
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 28. Březen 2009, 11:59:54 »

Citace
Takže je nejspíš ráda, že o ni máš zájem, nejspíš nebude přímo vystupovat proti tvé aktivitě,

ona ale vystupuje proti mé aktivitě nezájmem....teda spíš nezájmem při mých fyzických projevech zájmu...
nu nevim, ještě uvidím, dík za názory
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 28. Březen 2009, 12:28:30 »

tím že nevystupuje proti tvé aktivitě jsem myslel to, že neudělá nic aktivně aby tobě zabránila v postupu... v řeči ženské logiky vztaženo na projevy nezájmu: jak bych mohla něco pokazit, když nic neudělám?
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 29. Březen 2009, 09:59:33 »

Jak byste mi teda doporučili abych teď postupoval....je to hodně specifická situace a já se s tím ještě nesetkal...
když na mý doteky nereaguje, políbit se nenechala, ale pak mi zas poslala takový zprávy,který nevim proč, ale docela jí je věřim (už jenom proto, že mi nenapsala po tý mojí sms, že mě bere jako kamaráda, ani že jí tam chybí jiskra, nic...)

1) mám si s ní domluvit další schůzku, dělat jakoby nic a chovat se stejně a čekat že bude otevřenější mým dotykům a pohledům do očí.....
2) mám se trošku stáhnout (třeba když mi napíše, prozvoní) tak odpovědět až za delší dobu, odpovídat míň snaživě, stručněji.. (jenže jak znam ženský, tak z toho vyvodí jen to, že už nemam zájem a sama neudělá nic)
3) mam se z ní snažit dostat to, proč ač mi pořád píše atd., nechá se obejmout ale nechce se líbat, je jak leklá ryba atd...navodit nějakou důvěrnou atmosféru aby se mi otevřela

hlavně mi jde o to, jestli se mam teď trošku mírnit s těma dotykama, chycením za boky, kolem ramen a vůbec trochu zmírnit aktivitu, nikam ji teď nezvat a nebo naopak jí znovu někam pozvat a chovat se pořád stejně a čekat že už se nebude bránít?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 29. Březen 2009, 10:46:38 »

4) nejdřív si odpověz, zda o ni opravdu stojíš?

a já osobně bych si domluvil další schůzku a tam byl tak trochu caveman:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 29. Březen 2009, 11:39:54 »

Henry : Podle mě tě ta holka nechce, a jestli jo, dává to hodně divně najevo. Jak už ti tu radí joei, položil bych si otázku zda tento cíl stojí za takovou snahu
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Raydeeen
Host
« Odpověď #69 kdy: 29. Březen 2009, 12:07:11 »

Všechno to nasvědčuje, že je dost stydlivá. Jak ji ale chytáš za ruku, whatever tak by mohla aspoň trošku zareagovat, když se snažíš něco dělat.. v tomhle bych si nebyl jistej.
Když se na tebe ani nepodívá, tak by to mohl bejt nezájem, ale po těch smskách... Nejspíš jí hodně znervózňuješ.

Podle mě, teď kdyby ses stáhl, přestal se tolik snažit, tak by si řekla že nemáš zájem a konec..
Což bych vyřešil tím, že když ji vezmeš za tu ruku a ona ti ji ani nestiskne, zeptat se jí jestli jí to vadí, nebo jí to není nepříjemný.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 29. Březen 2009, 14:08:23 »

Tady je jeden zásnadní problém. Člověk, a obzvlášť tací, jako jsou zde na fóru, tedy pickupeři apod. mají naučeno co udělat a jaké jsou reakce. Jenže, a to je tenhle případ, někdy selhávají všechny poučky jednoduše proto, že holka nemá prostě tolik odranděno, jako jiné a když se k tomu přidá trocha introvertismu nebo stydlivosti (ať už cokoliv z toho), tak si člověk myslí že holka zájem nemá.

Mé celkové dojmy jsou ty, že šance je a ne malá. Pak je na tobě jestli tě náhodou nebude nudit její přístup, kdy ji objímáš a ona jen stojí. Tím ale nechci říct, že to bude napořád. Třeba prostě čeká na ten okamžik, kdy rozrazíš bariéru a sbalíš ji a od té doby se nebude stydět se tě dotknout. Jen to chce čas.

Připomenu, že se mnohdy zapomíná na větu: snadný cíl, špatný cíl. Asi to teď neplatí úplně přesně, ale prostě je tahle holka odtažitá trochu jiným způsobem než jiné. Nevím jaké s ní máš úmysly, nicméně ji bych tipoval na věrnou partnerku, protože ji očividně nesbalí jen tak někdo. Ale ty šanci máš.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 29. Březen 2009, 14:20:33 »

Což bych vyřešil tím, že když ji vezmeš za tu ruku a ona ti ji ani nestiskne, zeptat se jí jestli jí to vadí, nebo jí to není nepříjemný.

Tohle tedy rozhodně nedělej, tím akorát snížíš svoji cenu. Nic víc, nic míň
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 29. Březen 2009, 14:21:26 »

Přesně, jak říká petanx.... a navíc pokud si počkáš a probudíš v ní díky různým zkušenostem touhu po dotýkání, vodění za ruku, líbání, sexu a to, že se bude projevovat i v mimosexových situacích výrazněji, bude ti vděčná...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 29. Březen 2009, 14:24:01 »

Pentax - přesně a výstižně řečeno...
Na gusto té holky možná henry postupuje moc rychle, nadto je v jádru nesmělá a nemá moc zkušeností... Pokud o ni máš zájem (to je důležité si ujasnit), tak doporučuju budovat důvěru a případně ji upozornit v okamžiku kdy bude mít tu ruku jako leklá ryba, ale na druhou stranu tenhle přístup musíš citlivě zamontovat do pomalého postupu, jinak bys ji mohl přespříliš znervóznit... => snadný cíl to rozhodně není... proč tomu tak je je imho velmi výstižně napsáno v pentaxově příspěvku...

LiWu: Ta holka je nesmělá, takže věci typu "tímhle u mě klesnul na ceně" nejspíš nehrotí tak jako typický pickuperský cíl
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 29. Březen 2009, 14:29:42 »

LiWu: Ta holka je nesmělá, takže věci typu "tímhle u mě klesnul na ceně" nejspíš nehrotí tak jako typický pickuperský cíl

I nesmělá holka má v hlavě určité věci nakódované. To že chlap by měl být rozhodný, vědět co chtít a být sebejistý, není jen u holek co jsou hodně společenské, tohle nesouvidí s nesmělostí, I nesmělá holka chce takového chlapa. Jasně, nesmělá holka se třeba řekne že ne nějakého toho alfa samce nemá a spokojí se s beta samcem, přičemž ji ale pořád přitahuje typ alfa samce. Myslím že to jak je to s tou "nesmělostí" by ti mohl říct Ava, jakou má zkušenost. A pokud ti jí sem napíše jak to měl s tím čekáním on, uvidíš to v trochu jiné světle
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS