jak se naučit vtipným reakcím při balení

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 22:53:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak se naučit vtipným reakcím při balení
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: jak se naučit vtipným reakcím při balení  (Přečteno 20958 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« kdy: 27. Červenec 2007, 11:11:00 »

V jiný diskuzi už se tu rozebíral vzhled, že balení holek není o vzhledu a sebevědomí...dobře, beru to, něco na tom je! Ale co když je tu další problém, a sice komunikace s holkami. Když jsem si pročítal Qarkovy testy v terénu, tak jsem jenom žasnul. Myslím že by u mě nebyl problém s odvahou nějakou oslovit, ale spíš potom co dál...Ať dělám co dělám a můžu si nalhávat cokoliv, prostě nemám dar vymýšlet různé vtípky, holku bavit, nikdy mě nenapadne nějaká vtipná reakce na jeji odpověď nebo narážka (kterou bych byl vtipně drzej, jak maj holky rády a zídkal u ní body k dobru)...všechno si myslím že by šlo, ale prostě zdá se mi že naučit se rychlým, nečekaným a ještě vtipným reakcím je u mě nemožný. A z toho myslím pramení veškerý mý potíže s holkama. Kolikrát koukám s otevřenou pusou co třeba napadne kámoše za přirovnání, vtípky atd., a ty holky jsou z toho hotový, ale já to prostě neumí. Tak to končí tak že si vyslechnu jejich trápení, svěřujou se mi a jsem pro ně hodnej kamarád....Já vím, teď mi tu řeknete, přečit si Qarkův článek, jak nebýt jen kamará, ale to já vím...jenže co mám dělat, když ty věci co používaj "baliči" k tomu ukecávání mě v životě nenapadnou? A učit se něco nazpamě´t nemá cenu, protože až bych použil nějakou "zde užitou" frázi, tak stejně nevím jak to rozvíjet dál, neumím prostě vymýšlet nějakou strategii, jak se dostat od nějakýhi tématu k dalšímu.....jak jste na tom vy?
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 27. Červenec 2007, 11:25:37 »

Tím, že tady otevřeně a přesvědčeně říkáš, že na to nemáš, vytváříš ve svém myšlení blok, který ti přesně tohle ještě stvrzuje. Takže změň přístup a půjde ti to. Začni věřit tomu, že se to naučíš a soustřeď se na to. Někdy na to pomáhá, když máš čas na odpověď - třeba přes sms nebo icq. Zamysli se, čemu by se mohla ta holka zasmát, ale piš to, co tě napadne nejvtipnější, ne psychologicky nejlíp řečené. Mrkající A rozhodně pomáhá, když se hodíš do pohody. Buďto se sejdi s někým, kdo je vtipný a rozjeďte se pořádně, do srandy, anebo si navoď supr náladu autosugescí, pak to vymýšlení vtipných hlášek půjde samo. Alespoň mně to tak funguje. Šťastný
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Červenec 2007, 11:32:57 »

já si můžu stokrát říkat že na to mám, ale dopadá to vždy stejně. jasně, po sms mi to problém nedělá, když mám na to přemýšlení víc času, to mi napadaj různý vtipný věci, ale při osobním setkání musím reagovat rychle. Nemůžu tam stát a promýšlet co říct co je vtipný..jasně pak za nějakou dobu mi dojde, proč jsem neřekl to a tamto, ale v tu chvíli mě to vůbec nenapadne. Takže ztrácím body po desítkách, i když jinak mám smysl pro humor. Pak přijde nějakej s IQ vypnutý automaticý pračky, řekne pár trapných blbostí a ona je jeho...
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 27. Červenec 2007, 11:38:08 »

No samotná víra nestačí, to už bylo probíráno někde na fóru. Musíš se na to soustředit, jak jsem říkal. Musíš do podvědomí nacpat jiné myšlenky, vědomě vytvořit "rychlý smysl pro humor", časem se tam vryje a pak to půjde samo - věř mi. Ale pokud budeš říkat na začátku, že to nejde a dopadá to vždy stejně, tak to tak taky bude. Uvědom si, že svůj charakter vytváříš ty a nikdo ani nic jiného, takže mě neštvi a snaž se. Šťastný

Jinak, pokud přijde nějaký vypatlaný exprd a ta holka po něm sklouzne, tak taková holka nestojí za to (alespoň zatím, dokud si neuvědomí, co dělá). Mrkající
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Červenec 2007, 12:10:40 »

Pak přijde nějakej s IQ vypnutý automaticý pračky, řekne pár trapných blbostí a ona je jeho...

Lenze on nepride s tym, ze teraz poviem tri vtipy. Pride sa s nou porozpravat, a ked ho pri rozhovore nieco napadne, tak to povie.
A ked ho nic nenapadne, alebo je pri rozhovore niekto iny, kto hadze vtipy, tak potom nerozmysla, ze sakra on povedal viac vtipov a mna nic nenapadlo.  Kroutící očima

Podla mna prilis rozmyslas nad tym, ze mas nejake nedostatky. Skus sa viac sustredit na svoje pozitivne vlastnosti.  Úsměv
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Červenec 2007, 12:40:02 »

No, myslím, že na to univerzální příručka neexistuje a nezbývá ti nic jiného než zkoušet při lovení. Osobně to teda dělám tak, že si klidně chvilku zapřemýšlím, než abych řekl nějakou ptákovinu. Když budeš přemýšlet co vtipného říct minutu, tak to už nebude ono, ale klidně těch 6 sekund pauzy mezi konverzací vůbec nevadí. Přitom se můžeš na slečnu smát a přemýšlet.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Červenec 2007, 12:58:28 »

Hlavně to chce praxi..komunikovat s lidmi, občas si zapřemýšlet a pustit nějakou vtipnou hlášku...třeba to můžeš když jsi někde s partou...s kamarádem, kamarádkou, prostě občas hodit nějakou hlášku která ti přijde vtipná a po čase už ti to nebude dělat problém vtipně a dobře reagovat..navíc v komunikaci s kámošema si polus minus otestuješ čemu se asi tak lidi smějí, co přijde vtipné jen klukům, co i holkám...a pak už se ti to dostane do krve a budeš to dělat naprosto atuomaticky, stejně jako říkáš dobrý den, ahoj..
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Červenec 2007, 14:16:11 »

Citace
Skus sa viac sustredit na svoje pozitivne vlastnosti
problém je v tom, že moje pozitivní vlastnosti při prvním kontaktu těžko prodám. Protože tam se požaduje hlavně umět ji bavit, což já neumím. Vím že se všude píše: "Buď sám sebou" jenomže na mý sám sebou se žádná nechytá. Spíš ji tý moje řeči, jako: "Odkud jsi, jak se jmenuješ, copak jsi dnes dělala" začnou nudit a je po všem. Absolutně třeba nevím jak navodit nějaký to všude omílaný JISKŘENÍ, takovou tu jiskřivou atmosféru, nevím jak přejít z neosobního rozhovoru do osobního....
Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Červenec 2007, 16:19:03 »

S improvizací má problém spousta lidí, kteří raději nejdřív přemýšlí a teprve potom mluví. Ale to co potom řeknou má alespoň smysl (nebo dvojsmysl - což je skvělá věc na testování inteligence slečny).

Jak přejít z neosobního rozhovoru do osobního, je snadné.

Dívej se do očí.
Mluv pomalu (tohle nejsou závody)
Usměj se.
Jestli je čemu, klidně se zasměj.
Pokud je dívka ze začátku zamlklá zkus povídat i trochu o sobě. Nikdo se necítí příjemě při výslechu.
Když se uvolní, víc se ptej. (koníčky, zájmy, přátelé, rodina)
(Ve společnosti muž volí téma a žena ho rozvíjí) neboj se rozvíjet a košatit téma i ty.
Vděčné téma je rozdílnost mužského a ženského pohledu na svět.
Nikdy neříkej lichotku dřív než dívka projeví v rozhovoru alespoň trochu iniciativy a zájmu.

Celou dobu ji pozoruj a poznáš co ji baví a zajímá.
A........usměj se.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Červenec 2007, 18:15:29 »

Nikdy neříkej lichotku dřív než dívka projeví v rozhovoru alespoň trochu iniciativy a zájmu.

Nemohl by jsi to trochu rozvést? To máš z vlastní praxe, odzkoušené ?

Jde mi o to, že jak třeba se slečnou mluvím, tak klidně něco při vhodném tématu nebo jako reakci provokativně prohodím.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Červenec 2007, 20:10:47 »

Jde mi o to, že jak třeba se slečnou mluvím, tak klidně něco při vhodném tématu nebo jako reakci provokativně prohodím.
Jo přesně, když mám o slečnu zájem, tak se snažím využít momenty, kdy můžu reagovat nějakou vhodnou lichotkou Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Červenec 2007, 21:49:23 »

zepptej se schvalně kdy je ofsajd a vsechno ji tak jako odkejvej a tak nak se blbe usklibej... to me docela vychazi... pak ji to zacni co nejsloziteji vysvetlovat
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 28. Červenec 2007, 18:23:17 »

Nikdy neříkej lichotku dřív než dívka projeví v rozhovoru alespoň trochu iniciativy a zájmu.

Nemohl by jsi to trochu rozvést? To máš z vlastní praxe, odzkoušené ?

Jde mi o to, že jak třeba se slečnou mluvím, tak klidně něco při vhodném tématu nebo jako reakci provokativně prohodím.

To je v pořádku. Jen z vlastní zkušenosti usuzuji že pokud  začneš rozhovor lichotkou nebo vedeš hovor s neznámou slečnou a zatím co ty mluvíš, ona jen poslouchá.  Dáváš jí do ruky trumf v podobě zabité lichotky. Nebo jí naopak příliš brzy uvedeš do rozpaků. Podle mě je v takové situaci na lichotku ještě brzo. I když by měla být upřímná.
Cítím to tak že pokud přijdu k dívce a řeknu ahoj já jsem Lasendou. Máš hezké tričko/oči/úsměv. Je to stejné jako bych řekl (jdu tě balit, jdu s tebou flirtovat) Ale to není pravda protože já se jdu do začátku pouze seznámit a něco se o ní dozvědět.

Vím že názory na lichotky se budou lišit, ale moje osobní zkušenost je ta, že trochu plaše působící kluk vyvolá více sympatií než příliš sebevědomí. Plachého kluka se holka nebojí a rychle se uvolní. Pokud se na začátku chová kluk příliš sebevědomě, zatlačí holku do obrany. Potom trvá mnohem déle než se rozproudí rozhovor.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Unixorn
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 48
Místo: Praha
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Srpen 2007, 12:50:21 »

K tomuhle tematu bych ti poradil asi tohle:
Pouzivej gesta, grimasy, i postaveni tela. To, co reknes, nemusi byt vubec smesne, ale v kombinaci s postavenim tela, vyrazem obliceje a gesty se to najednou muze stat velmi smesne (tim myslim vtipne, ne tak, aby se ti vysmala).
Vtip je velmi casto komicky rozpor. A tohohle rozporu lze snadno dosahnout i mezi tim CO rikas, a tim JAK se u tohochovas. Vtip receny nudne stejnomernym tonem bude mit mnohem mensi ucinek, nez kdyz ho reknes procitene, s ruznym durazem na ruzne jeho casti, kdyz ho 'zahrajes'.
Ja napriklad mam smysl pro humor, ktery ne uplne kazda zena "pobere", ale na vetsinu z nich funguje prave ten vtipny "kontrast" mezi tim, jak neco rikam, a jak se u toho tvarim. Rozhodne se toho neboj, jedine, jak se muze snaucit, je to praktikovat. Me dosazeni me soucasne urovne v tomto stylu komunikace trvalo leta, protoze jsem zalozenim introvert, ale jakmile spadnou urcite zakladni zabrany, jde to pak samo.
A navic se da velmi dobre pouzit prehnaneho chovani. Jednoduse prezenes svou vyrazovou reakci na neco, co udela, nebo rekne, takovym zpusobem, ze je jasne, ze to nemyslis doopravdy, ale jen napul. Vyzaduje to pravda taky urcite zkusenosti odhadnout tu miru...
Jsem zvedav, jestli mnou navrzene techniky vyzkousis, ale jejich vyhodou je to, ze to vetsina chlapu, co znam, prakticky neprovozuje, takze se tim snadneji vydelis z davu Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 01. Srpen 2007, 15:10:37 »

Jojo Úsměv Teď si docela vystih mojí "vtipnost" (jak tomu říkají). Třeba dneska když sem viděl jak si mámina kámoška nandala na kousek dortu asi 15cm kopec šlehačky, tak sem naprosto klidným monotonním hlasem pronesl: "Rozenej umělec". A nic konec. Neni na tom vlastně vůbec nic vtipného, jenže ve spojení s naprosto neutrálním (až znuděným) výrazem ve tváři a tónem hlasu to bylo. Takže se všichni mohli udusit smíchy Úsměv

Vlastně takhle bavím společnost docela často - naprosto nezučastněnou trefnou poznámkou. Další příklad je třeba přijdu do obyváku a tam segra s kámoškou a mají záchvat smíchu. Vlezu tam, udělám "Ehm.." oni ztichnou a udiveně na mě koukaj. A pak opět podobně jako nahoře pronesu "Hlavně, že svítí sluníčko, žejo..." a opět výbuch smíchu Úsměv

Někdy mi ani samotnému to co řikám nepřijde tak vtipné, ale dělám to protože vim, že se tím ostatní pobaví Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 01. Srpen 2007, 16:33:31 »

Avaranger: Tak to dělám velice podobně tak jak ty, akorát při komunikaci se slečnou, o kterou mám zájem, mi to nějak vůbec nejde Podivený
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Srpen 2007, 17:05:59 »

no mě tohle spíš přijde jako trapnost...je jasný že záleží hlavně na těch kdo se smějou...ale bejt vtipnej s tim že to má bejt vtipný a když se tomu nikdo nezasměje tak je to trapný...je takový nucený...umělý...vtipnost je věčinou tam kde to účelně vtipný bejt nemá
Zaznamenáno
Meridius
Host
« Odpověď #17 kdy: 01. Srpen 2007, 18:42:22 »

Tohle se IMHO nedá naučit, prostě to ten člověk má, nebo nemá. Když má, může to dál rozvíjet. Když nemá, má smůlu.
Zaznamenáno
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Srpen 2007, 19:31:43 »

Taky si myslim, buď to tam v sobě má, nebo nemá...  Úsměv
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Srpen 2007, 20:13:30 »

[/color]vtipnost je věčinou tam kde to účelně vtipný bejt nem

ale to se potom spíše smějí tobě, než tvýmu vtipu  Mrkající
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 01. Srpen 2007, 20:27:30 »

no mě tohle spíš přijde jako trapnost...je jasný že záleží hlavně na těch kdo se smějou...ale bejt vtipnej s tim že to má bejt vtipný a když se tomu nikdo nezasměje tak je to trapný...je takový nucený...umělý...vtipnost je věčinou tam kde to účelně vtipný bejt nemá
Musím souhlasit. Avarangerův příklad se sestrou a kámoškou mi přijde jako typická reakce puberťaček na cokoliv Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 02. Srpen 2007, 01:00:15 »

Musím souhlasit. Avarangerův příklad se sestrou a kámoškou mi přijde jako typická reakce puberťaček na cokoliv Mrkající
Jo, to je pravda, ale jde spíš o to, že s tímhle přístupem mám uspěch napříč věkem, vzděláním i pohliavími... Jen mě zrovna teď nenapadá žádný příklad Úsměv

J/R: U mě to funguje i na holky. Jenže nikdy na ty, které bych chtěl Šťastný Spíš na ty co o ně nemam zájem a ty co bych zájem měl, tak s těma to nic nedělá Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 02. Srpen 2007, 23:03:04 »

co to je zas za kecy že to musí mít v sobě od narození...to je pěkná blbost
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 10. Srpen 2007, 05:30:37 »

Chtěl bych říct, že každý člověk v sobě má všechny vlastnosti. Některou rozvinutou víc, některou míň. Říct, že je někdo něčemu předurčený je blbost, prosím autora příspěvku o přehodnocení názoru.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Yurii



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: PHA
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 10. Srpen 2007, 08:29:19 »

Mne třeba samy napadají nějáké vtipné reakce a vcelku mi zapaluje jenom s určitým typem dívek... se zbytkem si moc rady nevím ale i tak se snažímabych nemlčel což kupodivu vcelku vychází.
Jen si musím dávat pozor abych nevypustil z pusy nějákou nehorázně trapnou nebo namachrovanou hlášku kterou se před slečnou totálně schodím jako už Xkrát.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS