jak se naučit vtipným reakcím při balení

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 10:39:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak se naučit vtipným reakcím při balení
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: jak se naučit vtipným reakcím při balení  (Přečteno 20971 krát)
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 13. Srpen 2007, 01:08:46 »

Mne třeba samy napadají nějáké vtipné reakce a vcelku mi zapaluje jenom s určitým typem dívek... se zbytkem si moc rady nevím ale i tak se snažímabych nemlčel což kupodivu vcelku vychází.
Jen si musím dávat pozor abych nevypustil z pusy nějákou nehorázně trapnou nebo namachrovanou hlášku kterou se před slečnou totálně schodím jako už Xkrát.

Vis, to je mozna problem. S prvni skupinou divek jsi v pohode. Neresis, abyses neztrapnil nebo moc nemachroval. Proste te neco napadne a reknes to. S druhou skupinou divek prosivas sve napady intelektualnim filtrem. Vznikne spozdeni a treba tim uplne promarnis vhodny okmazik, kdyz vtip zasadit. Vic se snazis, ale v konecny efekt je paradoxne opacny, jelikoz jak se jednou zazehne dobra nalada, do kole uz pak staci prihazovat i uplny blbosti a teplota porad soupa...
Zaznamenáno
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 21. Září 2007, 17:22:32 »

No všechno je vrozené ale to neznamená že to nejde dále rozvíjet někdo se narodí jako hubený ale to neznamená že se s tréninkem nemůže stát mohutným to platí i pro vlastnosti člověka jako je vtipnost protože všechny takové vlastnosti jsou vlastně různě rozvinuté neuronové sítě v mozku a jejich zatěžováním je zvětšuješ a když je nezatěžuješ tak se zase zmenší ale nikdy nezmizí s toho vyplývá že tréninkem se můžeš stát vtipným Super! Já sem kupříkladu vtipný často ale málokdy před holkama Šťastný ale i to už se mi povedlo když jsem kupříkladu rozesmál jednu holku tak že se doslova kulala pod stolem jen díky blbého tématu o domácí slivovici Šťastný když chytneš tu správnou šponu tak to jde snadno Super!
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 21. Září 2007, 18:56:31 »

Tohle je dost relativní záležitost... Já vůbec nejsem od přírody vtipnej člověk, přesto se ve společnosti určitejch lidí dokážu na výsost pobavit. V zásadě jde spíš o to si umět nebo se naučit vybrat skupinu, kam zapadneš. Nápad
Samozřejmě existujou i lidi, baviči, kteří dokážou bejt středem pozornosti, ať už jsou kdekoliv. Ale to je dar, kterej bohužel nevlastním...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 21. Září 2007, 23:48:01 »

A hlavně jsou jedinci, kteří umějí být vtipní ve společnosti kterou si VYBEROU Šťastný Ne v té, která jim zrovna "padne" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 22. Září 2007, 19:19:10 »

Chce si to třeba nazkoušet s někým koho znáš a normálně se bavit.. jinak zaleží dost na holce taky, jestli má zajem, tak určitě taky něco prohodí a nenechá jen tak stát řeč ale taky utčitě je něco na tom, že hold někdo je na tom líp a někdo ne, taky dost zaleží s kým a kde si vyrustal ale dost toho se dá naučit  Mrkající
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 22. Září 2007, 20:58:24 »

Jo, dneska sem zjistil, že je to dost o holce. Některá ti přímo nahrává na smeč:

Ja: "Dneska mi to fakt nejde (o biliáru)."
Ona: "Njn, občas prostě nemáš den..."
Ja: "No, ale dneska fakt, jak kdybych měl obě ruce levý ! "
Ona: "No já sem levák Úsměv"
Ja: "Jo, takže ty máš dneska obě pravý? Šťastný"
Ona: "Seš blbej Úsměv)"

Prostě, když slečna pomáhá, tak to jde samo. Jenže u mě to jde samo všem slečnám, které mě chtějí za kamarada, ale vubec to samo nejde těm, které mě "jen" za kamaráda nechtějí... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS