Jak se (za)chovat?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:00:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se (za)chovat?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak se (za)chovat?  (Přečteno 9570 krát)
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« kdy: 06. Leden 2014, 11:40:33 »

Zdravím všechny,

mám tu "menší" problém, se kterým bych se rád svěřil a získal nějakou radu. Moje přítelkyně ještě (pár měsíců) přede mnou chodila s jiným klukem. Problém je v tom, že ten kluk byl její hodně dobrej kamarád, a po rozchodu to tak i zůstalo. Dál se často schází (rodiny se přátelí) a tráví spolu dost času (někdy s rodiči, někdy sami). Říkala mi, že se prostě znají od malička a že jsou prostě teď super kamarádi. Tak jsem to neřešil...až do chvíle, kdy jí "kamarád" začal v opilosti posílat v noci smsky, jakože jak se má atd. a ona samozřejmě odpovídala, tzn. že si takhle za jeho opilosti a její střízlivosti v noci (k ránu) vyměnili asi pět smsek. Myslíte, že je to náznak, že by k němu zase mohla něco cítit nebo je to malichernost a mám to nechat být? Mám trochu strach.

PS: Já mám taky hodně dobrou kamarádku, se kterou se dost bavím, a moje přítelkyně na to šla tak, že se s ní začala snažit sbližovat. (vůbec se neznaly) Myslíte, že bych měl zkusit totéž? (i když nevím, k čemu konkrétně by to mohlo být Šťastný )
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Leden 2014, 18:37:43 »

Neřeš to. Kdyby s nim chtěla něco mít tak je s nim a ne s tebou Mrkající Pět SMS není náznak ničeho.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 21. Leden 2014, 08:13:49 »

Chápu, že tě to žere, ale pokud bys ho třeba líp poznal, mohlo by to prospět tomu všemu a i tobě by to mohlo dát ten požadovaný klid:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Únor 2014, 18:36:56 »

Slečna se o svých ex přede mnou vyjadřuje spíš negativně, řekl bych, že se mě snaží "uklidnit". Když jsem ale vznesl návrh, aby nás seznámila, tak se k tomu moc neměla...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS