Jaké typy žen se vám líbí ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:02:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jaké typy žen se vám líbí ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Jaké typy žen se vám líbí ?
hnědovlásky - 18 (26.9%)
černovlásky - 18 (26.9%)
blondýny - 18 (26.9%)
zrzky - 7 (10.4%)
jiné - 6 (9%)
Celkem hlasů: 61

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk
Autor Téma: Jaké typy žen se vám líbí ?  (Přečteno 59928 krát)
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 04. Duben 2009, 12:29:53 »

Takže by se vlastně dalo říct, "když jí miluješ, není co řešit" (slovo miluješ samozřejmě s trochou nadsázky)  Šťastný

Někdy vidim dvojici, kde je podle mýho měřítka fakt pěknej kluk a vedle sebe má celkem nevýraznou UG (opět podle mýho měřítka), tak proto se na to ptám. I když někdy mě napadaj i větší kraviny, třeba proč maj okna ve vlacích zaoblený rohy :-D

Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 04. Duben 2009, 12:35:18 »

Ava má pravdu, rozvedl bych to i v dalším směru:
Příčina: holka je hezká -> důsledek: cítí se žádána, chce být ještě hezčí a obarví se
Příčina: holka je normální -> důsledek: nemá potřebu se obarvit a ve výsledku vypadá méně krásná než je
Příčina: holka není hezká -> důsledek: nemá dostatečné sebevědomí a nebarví si vlasy

:DD to je největší blábol, co jsem kdy četla. Vlasy jsem si dřív barvila, právě kvůli mindrákům, že jsem zrzavá.  teď dávám přednost své přirozené  barvě a řekla bych, že sebevědomí mám vyšší než jsem ho měla třeba ve 20ti (ale nebude to barvou vlasů, spíš že jsem na sobě zapracovala v jiných oblastech). Řekla bych, že to, jestli si ženská barví vlasy nebo ne s jejím sebevědomím vůbec nesouvisí...může být klidně nesebevědomá a barvit si vlasy a obráceně. Spíš bych řekla, že většina si jich barví vlasy, protože jsou nespokojený s přírodní barvou, ale to, že je někdo spokojenej se svou vlastní přírodní barvou a nebarví se ještě neznamená, že nemá dostatečné sebevědomí....to je to samý jak kdybys napsal, že ženská, co se nelíčí nemá sebevědomí...přitom já znám některý ženský, který se prostě líčit nepotřebují, protože vypadají dobře i bez toho, tak na co?
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 04. Duben 2009, 12:51:38 »

Nj, taky mi zní logičtěji to, co říká Dextera.
Když se nad tím zamyslím, tak zjišťuju že znám docela dost případů, kdy hodně hezký holky mají jednoduchej sestřih a jen decentně nebo vůbec nenabarvený vlasy - jednoduše proto, že to nepotřebují - a naopak ošklivý holky střídají různý účesy, často docela bizarní, a mají nejrůznější barvy, melíry a jejich kombinace - prostě zkouší úplně cokoli, co by jim aspoň hypoteticky mohlo pomoct zlepšit vzhled, i když většinou je to stejně na hvn (některým holkám by pomohl akorát drdol s flaškou Hennesy uvnitř  Smějící se
Teda nejde to úplně zobecňovat, ale často to tak je...
Zaznamenáno
Raydeeen
Host
« Odpověď #103 kdy: 04. Duben 2009, 16:39:36 »

Ať si každá nosí co se jí líbí a nebudeme tu řešit takové blbosti  Úsměv
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 04. Duben 2009, 20:15:03 »

Pokud to nechceš řešit, tak to neřeš a jednoduše nechoď do tohoto threadu Mrkající Někteří jiní lidi si o tom ale třeba pokecat chtějí.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 05. Duben 2009, 11:22:48 »

A co si holky myslej o klucích s nabarvenou hlavou? (nemyslím nějaký výstřední styly, ale třeba nějaký míně či více výrazné melíry a podobně)
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 05. Duben 2009, 16:05:00 »

A co si holky myslej o klucích s nabarvenou hlavou? (nemyslím nějaký výstřední styly, ale třeba nějaký míně či více výrazné melíry a podobně)

Pokud nevidim nějakýho EMO kluka s černýma natupírovanýma vlasama, s černě nalíčenýma očima a úzkýma kalhotama,tak si nemyslim nic.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 05. Duben 2009, 16:48:57 »

Já bych se vyjádřil k té "použitelnosti" Úsměv

Je to hezká analogie s kupováním auta. Když si chci užít hlavně rychlou jízdu tak si koupím Ferrari nebo Aston Martin třeba. Budu s nim machrovat před kámošema, balit na něj holky, ale až budu potřebovat naložit víc jak jednu aktovku, tak budu v koncích Úsměv

Když trošku přemejšlim a vim, že nechci investovat do něčeho, co použiju jen k jednomu účelu, tak si koupím třeba nějaký kombík nebo třídvéřák (podle toho jestli chci spíš prostor nebo spotřebu - v případě holyk např. společné zájmy vs. správná povaha). Sice třeba občas sním o tom, že se projedu ve Ferrari, ale pokaždý, když jedu na dovolenou nebo kamkoli, tak jsem neskonale rád, že to Ferrari nemám.

A pak se stane to, že narazím na inzerát na auto, které se mi třeba nikdy nelíbilo, ale stojí polovic a splní moje základní nároky a tak si ho koupím (potkám holku, která sice nemá nic společného s mým ideálem, ale něco mě na ní přitahuje)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 05. Duben 2009, 20:21:49 »

jak je možný že uplně škaredi kluci maji uplně pěkny holky a já nemám níkoho  Smějící se
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 05. Duben 2009, 20:36:32 »

Je to hezká analogie s kupováním auta...

Dost zajímavě a velmi výstižně vysvětlený Úsměv Smekám a po vyslechnutí i ostatních názorů (většinou od mých kamarádů), dávám za pravdu Úsměv

jak je možný že uplně škaredi kluci maji uplně pěkny holky a já nemám níkoho  Smějící se

Tuhle otázku si taky někdy pokládám. Právě mě napadla odpověď, že jim podvědomě závidíme, a tak vidíme ty jejich protějšky jako škaredý Šťastný (trochu joke)
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 05. Duben 2009, 21:56:45 »

Nevím čím to, ale často mi holka s obarvenými vlasy příjde více sexy a člověk si s ní více užije. Naopak neobarvené holky jsou spíše uzavřené a sedí doma. Ale mluvím zejména o mladších holkách.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 06. Duben 2009, 13:28:02 »

jak je možný že uplně škaredi kluci maji uplně pěkny holky a já nemám níkoho  Smějící se
Hezký holky mají škaredý kluky, protože jim dávají něco jiného... v psychologii se učí něco v tom smyslu, že si partnery vybíráme tak, aby nás doplňovali... když to hodně zjednodušim, tak hezká průměrně chytrá holka např může chtít ošklivýho nadprůměrně chytrýho kluka a díky tomu, že je s nim, tak se pak sama cejtí chytřejší - ten kluk jí dává to, díky čemu je šťastná... tj když máš pro tu konkrétní holku, co nabídnout, tak nemusíš bejt hezkej...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 06. Duben 2009, 14:13:21 »

tj když máš pro tu konkrétní holku, co nabídnout, tak nemusíš bejt hezkej...
Souhlas. Ale ten příměr hloupá holka / chytrý kluk, to sem snad ještě neviděl Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 06. Duben 2009, 14:29:25 »

Co se týče sociální psychologie, tak jsem někde četla, že si vybíráme partnery přibližně stejně atraktivní jako jsme my sami. Ale s tim doplňováním taky souhlasim. Navíc se tý holce třeba ten kluk i líbí (i když někomu jinýmu se může zdát ošklivej).

Jinak hloupá holka + chytrej kluk a naopak, je podle mě blbost.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 06. Duben 2009, 16:20:46 »

rua: to by potvrzovalo moji předchozí teorii, ale nechci se k ní vracet, je to hodně relativní.

D9: až na poslední větu co ti ocitoval Ava jsi napsal absolutní hloupost. Dejme tomu že pokud by byl vzhled kluka na druhým místě priorit holky, tak to platí přesně naopak - hezká holka (dbá o sebe) hledá hezkýho kluka (její prestiž-dbá zase o sebe). Navíc na to má. Oproti obyčejným holkám, kterým už holt nic jinýho nezbyde....
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 06. Duben 2009, 16:56:23 »

petanx: nerozumim ani slovu z toho, cos napsal.... každopádně to, co jsem napsal, se normálně studuje... z psychologickýho hlediska si vybíráme partnery, kteří nás něčim doplňují. Jak jsem napsal, tak to s tou hezkou holkou a chytrým klukem jsem jen hodně zjednodušil. Podle biologie si navíc vybíráme partnery podle imunitního systému - kvůli přežití druhu. Takže já bych tyhle studie zas nějak moc nehrotil... jen jsem to zmínil jako možný vysvětlení toho, proč má hezká holka ošklivýho kluka... krása neni subjektivní (tedy je, ale jen do určité míry... u většiny lidí dokáže každej velmi snadno říct, jestli je hezkej nebo ne nebo alespoň, jestli by si většina lidí myslela, že je hezkej), takže stastisticky můžeme něco jako "jí přijde hezkej, i když ostatním ne" uplně zanedbat...
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 06. Duben 2009, 19:57:55 »

Jinak hloupá holka + chytrej kluk a naopak, je podle mě blbost.

Hloupá holka chytrej kluk je málo časté. Ale Chytrá holka a hloupý kluk je častějí. -> chytrý kluk většinou s holkou blbou jak tágo dlouho nevydrží, ale i kluk blbej jak necky může mít něco, řím okouzlí i chytrou holku
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 06. Duben 2009, 20:15:48 »

toho už je na mě moc....
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 06. Duben 2009, 20:21:45 »

Hezký holky mají škaredý kluky, protože jim dávají něco jiného...
D9: Ta formulace je trochu nešťastná... tys to předpokládám myslel tak, že hezká holka chodí se škaredým klukem pokud jim dává něco jiného, s čímž souhlasím...
sice jsem z toho co pentax potom napsal taky moc nepobral (únava,...), ale nedivil bych se kdyby si tu větu vyložil tak, že škaredí kluci automaticky dávají něco jiného, s čím pochopitelně takto obecně souhlasit nelze... od vzhledu se pak ta diskuse přes vzájemné doplňování přelila až k srovnání inteligence obou partnerů (což se tu vytrhlo z nějakého příspěvku) Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 06. Duben 2009, 20:38:17 »

ano, tak to přesně bylo
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 06. Duben 2009, 20:56:33 »

petanx chtěl říct, že čím je holka hezčí, tím spíš si může dovolit vybírat = zvolit někoho, kdo bude i hezký i jí bude dávat to co chce. Naopak holka, která tak hezká není, nemá tolik "nápadníků" a tím pádem si nemůže tolik vybírat a musí se spokojit s tím, že jí bude dávat to "něco", ale nemůže na něj mít tak vysoké vzhledové požadavky. I když to neznamená, že by nemohl být i pěkný, ale pokud nebude mít štěstí na pěkného, tak si nemůže tolik vybírat Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 07. Duben 2009, 09:08:25 »

Hloupá holka chytrej kluk je málo časté. Ale Chytrá holka a hloupý kluk je častějí. -> chytrý kluk většinou s holkou blbou jak tágo dlouho nevydrží, ale i kluk blbej jak necky může mít něco, řím okouzlí i chytrou holku

Podle mě chytrá holka s hloupym klukem taky dlouho nevydrží. Jediný čim může hloupej kluk chytrou (nebo spíš vypočítavou) holku okouzlit, jsou prachy (což stejně neplatí na každou) Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 07. Duben 2009, 12:54:08 »

Neferu : Znám pár případů kdy s nima ty holky vydržely řádově měsíce, a bylo to alespoň průměrně chytré holky...jeden případ za všechny : studentka VŠ + kluk ze základním vzděláním. A prachy v tom určitě nebyly, borec je od té doby co ho vyhodili ze střední krom pár dní kdy se snažil pracovat na pracáku. A přesto s ním ta holka vydržela rok
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 07. Duben 2009, 16:37:58 »

Mr.LiWu: Já chodila kdysi s podobnym individuem a taky s nim vydržela docela dlouho, to je fakt. Je to už ale hodně dlouho a já byla strašně naivní a mladá. Teď už bych do ničeho takovýho nešla, možná že ta studentka VŠ taky ne Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 07. Duben 2009, 17:00:20 »

Mr.LiWu: Já chodila kdysi s podobnym individuem a taky s nim vydržela docela dlouho, to je fakt. Je to už ale hodně dlouho a já byla strašně naivní a mladá. Teď už bych do ničeho takovýho nešla, možná že ta studentka VŠ taky ne Úsměv

Já myslím že po tom co ji obral o 150litrů už by do něčeho podobného určitě nešla, ale to je jinej příběh
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS