Kam s holkama?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:02:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kam s holkama?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8  Vše Tisk
Autor Téma: Kam s holkama?  (Přečteno 264115 krát)
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 12. Listopad 2007, 22:37:14 »

Prosím o radu,jsem docela slušně vymýšlivý a dneska mě zděsilo,že sem nebyl schopný přijít na to kam s holkou v zimě podle mých přání.
O co mi jde : Chci aby na tom místě bylo teplo,dalo se tam lehce mazlit,posedět,bylo tam příjemně,aby se tam dalo strávit nějakou chvíli a ne jen třeba hodinu a aby to bylo cenově přijatelný ( 200 - 400 max ) ale za dlouhou dobu.

Co nechci : čajku ( tam už jsem s ní byl ); ledajakej bar ( taky sem byl ),bar by šel ale s gaučíkama a intimčem; domov ( moc narychlo a o sex mi nejde ); aquapark ( na to mám už jinej termín ) a proč levný :protože chci ukázat holce že i v blbým počasí se se mnou může dlouho bavit bez zbytečného utrácení...

Co mě napadlo : Kino ( na rande se mi zdá blbý ); planetarium ( v ten den hrajou jen večer a to na 45 minut ); vodní svět ( cena 250 za osobu   ); zoo (nevim jak se bude tvářit v zimě prolejzat zoo )

Jediný co mě napadlo je v praze bar rock kafe , jiná čajka , zoo ,procházka když to dá ale ten den má být asi 2 °C.

Prosím poraďte doopravdy nevim
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 12. Listopad 2007, 22:45:08 »

To už jsi neměl znova přesouvat, ted se ztratila tvoje další odpověd. No snad si to pamatuju.

Nezabývej se kvalitou bytu, máti je větší problém. Teď v tomhle počasí jí nevyšleš na chatu Šťastný

A proč ti vadí, že to zavání sexuální aktivitou, když se s ní chceš stejně mazlit? Mazlení JE sexuální aktivita, i když jste při tom oblečení a nesouložíte.
Zaznamenáno
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 12. Listopad 2007, 22:52:12 »

Jj v tom máš pravdu.Já to ale myslel , tak aby si ta holka nemyslela,že sní chci spát.Mně by to nevadilo,kdyby si to jenom myslela.Ale já sní zatim nechci spát,jen lehce se mazlit a postupem času,jak sem psal už před tím,než si pozvu holku k sobě,musí mě před tím pozvat ona k sobě.A kdyby si myslela že chci sní spát.By se mohla o něco pokusit a porotže sní zatim spát nechci,tak by to byl problem.

Já právě ale chci najít místo někde,kde bych sní mohl být ale aby to nebylo u mě doma.Ona ta holka totiž má kluka,my už spolu něco máme a snažim se jí přebrat,zatim se mi to vede na 1. Proto to všechno tak řešim.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 12. Listopad 2007, 22:53:22 »

Si jdi třeba zahrát billiard nebo bowling, nebo tancovat  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 12. Listopad 2007, 22:56:14 »

Kulečník mě taky napadnul ale chci se právě i mazlit pokecat apod... Takhle bych si zahrál,po hře bych zaplatil a zase bych byl na tom samým místě. Jinak bowling jsem ještě nikdy nehrál  a tancování by bylo super ale ta schůzka je přes den,tak to padá.
Je to se mnou těžký.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 12. Listopad 2007, 22:57:06 »

a co nejaka jina kultura...treba vystava? u toho sice neposedite ale muzete si celou dobu povidat Mrkající nebo na zizkovsou vez ji vem - krasny vyhled, petrinska rozhledna totez ale na te vezi je i kavarna Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 12. Listopad 2007, 22:59:02 »

To je nápad , hned se jdu mrknout na net.ta věž vypadá moc slibně... Zatim díky..napíšu za chvíli jak se mi to líbí...  Smějící se
Zaznamenáno
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 12. Listopad 2007, 23:06:29 »

Tak sem to zkouknul a asi si z toho taky moc nevyberu.cena za věž je pro jednoho 150 to neni to pravé ořechové... Ale jako inspirace na jiné rande super...Díky  Mrkající
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 12. Listopad 2007, 23:18:16 »

Bych řekl, že si moc vymýšlíš. Jí pozvi rovnou domů do postele. Je tam teplo, nestojí to žádný prachy a můžeš se taky mazlit  Provokatér
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 13. Listopad 2007, 11:22:06 »

Soukromá sauna - je tam fakt teplo , soukromí , romantika .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 13. Listopad 2007, 17:04:50 »

Bloody.ghost - vezmu to podle toho jak je to u nás myslím že se to moc lišit nebude - soukromá sauna - od 150,- za 2 hodiny do třeba 500,- a víc , ale tam už je třeba i vířivka nebo masáž , nějakou minerálku nebo co si doneseš svoji , taky je jiná cena přes týden , o víkendu , dopoledne , odpoledne , večer . Nebo je taky možnost jít do veřejné sauny a napřed se zeptat , kdy tam bývá nejméně lidí a může se stát , že tam budete sami nebo třeba s dvěma lidma , kteří se stejně budou snažit se s váma míjet a tam se platí cca 50,- na dvě hodiny , ale třeba zase nikdo nějak extra neřeší jestli se tam zdržíš o půl hodiny dýl .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 14. Listopad 2007, 21:21:09 »

Zdar,
nechci tu zakládat nový téma, protože mi de o něco podobnyho jako tady kolegovi plus mám ale problém z jiného soudku. Slečna, o kterou stojím bydlí tak dvacet kiláků daleko a pokud by teda se mou měla jit někam na rande, tak jako chápu že bych za ní měl jet já. Jenže mám problém v tom, kam s ní v tom městě, pač to tam moc neznám. Stydlivý
 Mohli byste mi doporučit nejaky "univerzální" místa který bývaj v menších městech kam by s ní šlo zajít? Určitě tu všichni nebydlíte ve velkoměstech že ano. Úsměv Bylo by to první rande takže fakt nevim jaky prostředi zvolit, jsem beginner. Dík soudruzi, snad sem vás neznechutil banálním dotazem.  Mrkající
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #137 kdy: 14. Listopad 2007, 22:45:10 »

Jak už tu bylo psáno, nejlepší místo pro první rande je čajovna. Za špatného počasí je to 1.
Dále by jste mohli jít do pěkné kavárny , planetária (jestli tam je). Ještě by šlo kino a cukrárna ale to se mně se moc nelíbí.

Každopádně když jedeš ty za ní a ještě ktomu do města kde to neznáš,měla by ona přijít s programem. Kdyby jela za tebou tak to spadá na tebe.

Co by ale mohlo být fakt dobrý,když by sis o tom městě něco zjistil,nej je z netu.Co kde je,jaký místa tam jsou apod.Pak bys dojel a měl přichystanej program i když jsi tam nikdy nebyl.Buď to vůbec nejvyjde nebo to bude super.
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 15. Listopad 2007, 16:36:31 »

No s tím planetáriem to teda nepude. Smějící se
Tak sem zjistil, že bydlí ještě jinde, než tam kde sem myslel, bydlí ve vesnici, a to teda neni zrovna košer, tam se fakt nic dělat nedá. Ještě teď v tom psím počasí. Ale nebudu předbíhat, uvidime..a díky za tipy bloody_ghoste.
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 15. Listopad 2007, 18:43:11 »

Podobně jako Typson, akorát je z vesnice, kterou sice trochu znám, ale nic tam neni Úsměv sem z vesnice 10km od tud
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #140 kdy: 15. Listopad 2007, 20:04:19 »

A to jí nemůžete pozvat k sobě do města? Jestli bydlí na vesnici, tak je SAMOZŘEJMNĚ RÁDA, že může vyrazit do města, kam jezdí jednou za čas. Vesnici zná jak svý boty!
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 15. Listopad 2007, 20:19:47 »

Jako, to by šlo taky. De spiš o to že pokud s tou schůzkou přindu první, tak bych měl já projevit iniciativu ne? Já nemám auto abych pro i přijel nebo tak, takže by musela vlakem nebo busem.Ale jinak když přemyšlim tak to neni zly..
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: 15. Listopad 2007, 20:35:17 »

Lepší, když musí přijet a máte nějaký "rozumný" program, než aby si přijel ty a hodinu ste seděli promrzlí v obecním parku, nebo hůř nepromrzlí v zaplivané obecní hospodě, kde mají max. čaj, kafe a pivo Úsměv A ZELENOU Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #143 kdy: 15. Listopad 2007, 20:43:27 »

Co je na zelené špatného? Úsměv Tak,logicky máš pravdu s tím programem, nač si to komplikovat. Tak a teď de jenom o to,esi teda někam pujdem.  Smějící se 
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #144 kdy: 01. Prosinec 2007, 21:20:59 »

Zdravím ja sice ještě to ted neřeším (nebo nemám zatím holku  Neutrální ) ale mě napadlo hodilo by se ted v zimě chodit na procházky víte jak bud je zima jak svina nebo je tak okolo te nuly a vy jste navlečeni a procházka kdy se brodíte ve sněho nebo nějaký srač.. tak se zapotíte zašpiníte občas vás auto obhodí Šťastný tak jestli je dobré aji v takovým počasí chodit na procházky bo sedět v jednom kuse jenom po nějakých podnikách taky nevím nevím.
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
Vitek

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Olomouc
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #145 kdy: 01. Prosinec 2007, 22:15:20 »

v parku je hezky i v zimě Úsměv zasnezeny stromy, kere...nadhera a zadny auto te tam neobhodi Mrkající
Zaznamenáno
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: 02. Prosinec 2007, 12:16:57 »

No vidíš to je nápad Úsměv Mrkající akorát bych mohl mít problém s tím že máme ve městě jeden takový prťavý park Šťastný
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #147 kdy: 24. Prosinec 2007, 00:18:01 »

Jednou (někdy v září) jsme s přítelkyní vylezli po žebříku na střechu nějaký asi třípatrový budovy (kam se samozřejmě nesmělo, o to to bylo víc vzrušující Úsměv) a odtamtud byl hrozně nádhernej výhled do dálky a vydrželi jsme tam bejt asi 3 hodiny a jenom si povídat... to bylo super... v těchhle chvílích, kdy jste s dívkou sami a jste jakoby... jak bych to řekl... "odpoutaní" od okolního světa, se dá s holkou mluvit i o nevšedních věcech, o kterejch si myslíte, že to s holkou nejde... prostě fakt něco takovýho doporučuju...
Zaznamenáno

bestial



Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: 09. Únor 2008, 21:17:53 »

supis je zobrat holku do posilovne  Šťastný

Zaznamenáno

Tak primitivní tvor jako je muž, tvor, který vynalezl žárovku, dieselový motor, splachovací záchod, jídlo v konzervě, teorii relativity a neutronovou bombu totiž nikdy nemůže pochopit rozdíl mezi vložkou a intimkou.
MaxiMC



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 34


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #149 kdy: 19. Únor 2008, 16:05:23 »

Nebo jeď do velkýho města kde je MHD a projížděj se s ní Úsměv) V Brně taková linka a-44 / 84 je na to více jak ideální Šťastný
Zaznamenáno

Láska je jako bublina. Jenomže může také prasknout...
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS