Kam s holkama?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:40:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kam s holkama?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8  Vše Tisk
Autor Téma: Kam s holkama?  (Přečteno 264108 krát)
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #150 kdy: 01. Březen 2008, 18:12:33 »

Pro brňáky se možná bude hodit tohle - http://www.modelovysvet.cz/
Projíždění se autobusem sem už zkoušel, ale na líbání to moc houpe Úsměv
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #151 kdy: 01. Březen 2008, 18:20:48 »

Pokud se nepletu tak uz by mela byt Matejska a myslim si, ze to je krasny misto na to si tam vyrazit s holkou  Úsměv
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #152 kdy: 01. Březen 2008, 19:39:01 »

Tudy pravidelně s jednou procházim (taky o ní už byl jeden topic). Pokaždý se snažíme co nejrychlejc projít Výstaviště a dostat se do bazénu, protože ty halekající bybky s autodromem nám lezou dost na nervy Šťastný... ale máme si z čeho dělat srandu......tak když tam člověk de vážně se pobavit, do tý vzdálenější části, tak to může bejt dobrý Úsměv.... osobně mám ale určitou averzi
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #153 kdy: 12. Květen 2008, 18:03:14 »

JJ, přesně ták, chce to originalitu a hlavně se vyhnout stereotypu...ten je zdaleka asi to nejhorší, co vás může potkat v jinak skvělém vztahu. Ze zkušenosti vím a rád se poučím. Takže určitě první rande v čajovně! Kavárnička taky není na škodu...ale hlavně né hospodu. Holky to povětšinou neberou jako romantické místo a už vůbec né gesto. Osobně jsem to raději nezkoušel, ale od kamárádů často slýchávám nepochopení k holčinám v téhle věci.  Smějící se Jinak  sem tam kino, nějaké pěkné Coctail bary, kde mají i nealkoholické koktejly, výstavy, vernisáže (jak píše Qark) ... někdy stačí obyčejné posezení v parku. Teda když je slušné počasí. Smějící se Prostě originalita se ctí, je to těžké, ale dá se to zvládnout...stačí chtít! Mrkající

No tak pozor, pozor! Ja jsem treba pozval holku do kavarny na kafe a ona byla nasupena, ze si nemuze ani zakurit. (Ja jsem nekurak.) S barem bych udelal lip! Zalezi na typu buchty.
Zaznamenáno
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #154 kdy: 27. Červen 2008, 21:13:12 »

Zdavím Vás všechny,

nedávno jsem jednu kámošku pozval na koncert (nějaká záminka se vždycky musí najít Smějící se) a ona mi napsala, jestli bych radši nešel do kina. Tak jsem samozřejmě odpověděl, že milerád. V kině zrovna dávají horor, na který ona sama chce jít. Já osobně jsem v kině nebyl dost dlouho, takže s dobrou společností to nebude problém) Známe se trochu, víme něco málo o koníčcích apod. (spolužačka z jiné třídy) a já bych jí rád "dostal"  Úsměv  Jí je 16, mě 18.

Přijde mi, že obě varianty mají svoje pro a proti... když půjdem prvně někam sednout, tak pak v tom kině budu mít daleko vyšší šanci, že se bude "tulit" a zase na druhou stranu pokud půjdeme prvně do kina, tak až vylezeme, bude tma  Provokatér a pak jít někam sednout taky není od věci. Zajímal by mě Váš názor na věc, předem děkuji všem za odpověď

Pak dám vědět, jak to dopadlo  Super!
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #155 kdy: 27. Červen 2008, 22:58:03 »

Jestli navrhla jít do kina, tak bych do kina šel a potom bych šel ještě někam povídat. Třeba do čajovny, nebo nějaký podnik, ve kterým se ti líbí.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
mc_bain

Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #156 kdy: 13. Červenec 2008, 12:37:14 »

... pozval na koncert (nějaká záminka se vždycky musí najít Smějící se) a ona mi napsala, jestli bych radši nešel do kina ...
No když tak nad tím přemýšlím a dobře jsem to pochopil, tak tě možná zkoušela, jestli to pozvání na koncert myslíš vážně, nebo ti jde jen o to s ní být.
Zaznamenáno
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #157 kdy: 20. Červenec 2008, 11:08:40 »

To mc_bain: asi máš pravdu, ale každopádně to dopadlo jak dopadlo.

Před kinem jsme chvíli seděli na lavičce. Kecali jsme.... až najednou zmerčila první zamilovaný pár, který šel do kina. Tak se mě zeptala jestli někoho mám. Tak jsem jí řekl že ne a zeptal se jí na to samé... a ona mi s klidným srdcem řekla, že má kluka - 3 dny (mj. před třemi dny se vrátila z dovolený v zahraničí). Takže kino bylo pasé.. film sice dobrej, ale nevytěžil jsem z toho nic. Pak už ani nechtěla nikam sednout a chtěla jet domů... tak jsem jí hodil domů a ona mi nabídla jestli se ještě nechci projít... (v tu chvíli jsem už opravdu nevěděl co si mám myslet) tak jsem šel... no nebylo z toho zase nic... takže jsem se rozloučil a jel na koncert sám....  Kroutící očima
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #158 kdy: 20. Červenec 2008, 11:17:48 »

no testovala jestli nahodou nebudes lepsi, po tech trech dnech se da ten druhej typek jeste v klidu poslat k vode ze...

jen pak nechapu proc ti rikala ze s nekym chodi, asi chtela videt jestli des pres mrtvoly
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #159 kdy: 20. Červenec 2008, 20:17:04 »

Souhlasím s afim. Měl jsi dělat, jako že se nic neděje, že má kluka. Tak příště, no.  Super!
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #160 kdy: 20. Červenec 2008, 20:37:40 »

Asi tak, jeden kamoš taky přebral holku, která měla kluka jen chvíli (pár týdnů?). takže 3 dny není vůbec nic, chtělo to neztratit sebevědomí. Ale chápu tě, člověka to dost položí, že zrovna na potvoru teď si musela někoho najít.

Možná by se s tím dalo ještě něco dělat, jen netuším, jestli se ti podaří ji vytáhnout na nějaké další rande.
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #161 kdy: 22. Červenec 2008, 20:19:12 »

Tohle není hezký balit holky, který někoho maj'. Já si myslím že je dobře že v tom Drake nepokračoval. Já to beru jako dobrej skutek. Tohle se nedělá přebírat holky. (I když jsem to musel asi 2x udělat, protože ty kluci, byli takový idioti, že to svět ještě neviděl. Přísahám bohu...)
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
oldaKrupicka



Karma: -27
Pohlaví: Ženské
Místo: praha
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #162 kdy: 22. Červenec 2008, 20:27:58 »

 :Dpředstavsi .. ze .. horsi je kdyz nemas prachy.. a kam ted chodit vid... ja a pritel vetsinou chodime.. do cajky .. nekdy kino.. na prochazky.. nekdy a kamaradama hrajem . karty. Beng... atak.. nebo doma si pustime,.. filmecek.. nebo jako jeste lepsi zabava je sexik  Úsměv
Zaznamenáno
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #163 kdy: 29. Červenec 2008, 21:13:34 »


Možná by se s tím dalo ještě něco dělat, jen netuším, jestli se ti podaří ji vytáhnout na nějaké další rande.
je to tak... od tý doby mi neodepisuje na sms, nezvedá telefony a doma se mi jí nepodařilo zastihnout... takže zas nic...
asi to vypadá, že jsem ve slepý uličce. Takže nezbývá než couvnout a vydat se jinou cestou  Kroutící očima Mrkající
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #164 kdy: 17. Srpen 2008, 23:27:13 »

Pražáci, poraďte ve vašem městě nějaký centrum jako je Fun Island, zaujala mě ta lukostřelba, ale to centrum vypadá nějak mrtvě (na vše je potřeba rezervace dopředu), nebo nějaký jiný nápady na zabití pár hodinek s holčinou (dopoledne)? Úsměv Bobovou dráhu sem zkoušel, ale je to moc neosobní, každej má svůj vozík a žádnej prostor pro dotyky a flirt Šťastný.
Díkec...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #165 kdy: 20. Srpen 2008, 20:25:19 »

-čajovna - asi dost ohraný místo, často vhodný pro první rande, ale proč si nezajít někam jen tak? Rád poznávám nové kavárny, může se to hodit.
-pizzerka - co dodat...
-kino - asi nemusím připomínat
-Bowling
-Tanec (taky moje záliba) - holky tanec milují. www.salsabrno.cz
-kolo? výlet do přírody - nevím jestli má někdo zkušenosti, ale holky často rády jezdí na kole a snažil jsem se jich pár vytáhnout na vyjížďku, sice zatím úspěchy žádný, ale taky možnost
-procházky, parky, příroda - taky klasika, ne?
-výlet autem - nevěřili byste, jak jsou některý města krásný. Je to sice trochu dál ode mě, ale jak jsem viděl Štramberk, hned bych tam vzal svoji holku (kdybych nějakou měl)
-sledujte stránky svého města nebo nějaký časopis. I když se to nezdá, třeba u nás se pořádají často nějaké městské akce (den muzeí, konerty na náměstí, koně, motorky)
-co takhle si domluvit přes známý exkurzi na hasičskou stanici?
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #166 kdy: 25. Prosinec 2008, 22:32:40 »

Vzhledem k tomu že mám (snad) novou přítulkyni, z chutí jsem si vyhledal tento topic. trvalo mi sakra dlouho než jsem ho celý přečetl. Je tam spousta užitečných rad. Ale přesto se zeptám ještě jednou a to přímo na mojí konkrétní situaci. Kam s ňou zajít ted v Praze? Jednalo by se nejspíše o zítřek. To znamená že bude zima jako svině a je navíc svátek. Do parku už jí znovu tahat nechcu už jen kvůli tý zimě. Tak se ptám: Víte v Práglu o nějaký akci? Výstava? Bude otevřeno na petřínské rozhledně? Děkuji za aktuální nápady
Zaznamenáno
Kinyo10
*
Karma: -26
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #167 kdy: 20. Duben 2010, 18:22:15 »

Podle me vyzkousene receptury jsem bral vzdycky ze zacatku vztahu holku na netradicni mista, kde s byvalym jen tezko byla ( napr. vystavy ) .. Rozhodne s NOVOU holkou nechodim casto po barech, ani na diskoteky .. Ze zacatku vztahu si mam vzdy s holkou o cem povidat, na diskotece to jde tezko a vetsina byvalych se tam neumela odvazat .. Takze radsi nekam na prochazku, prichazi leto .. Hodne dobry je prochazka do lesa na houby, to neskutecne pomaha, aspon u me to utuzovalo s holkama vztah ! Taky doporucuju chodit s holkou a to ve vsech stadiich vztahu na sportovni utkani .. Zjistit, co ji bavi ... Pokud hokej, pujdu na hokej, pokud fotbal, pujdu na fotbal ( mysleno vrcholovy sport  Šťastný .. Ja jsem ze Zlina, tak s holkou chodime vzdy na ZLINSKE SEVCE - hokej ).. Je to paradni . Po zabehnutem vztahu doporucuju seznamit s kamarady a chodit nekam spolecne - bowling, pizza, koncerty, nebo ty sportovni utkani .. Ve vice lidech to je kolikrat lepsi, samozrejme mysleno tak, ze nebudete s nekym kazdy vikend .. Abych nezapomnel - hvezdarny jsou perfektni  Eh? A kdyz uz jsem mluvil o tom letu, tak urcite neni na skodu si udelat piknik na nejakym dobrym miste, nejlepsi je to, ale v miste, ktere holka nezna .. To jeste ani u Vas ve meste, ani u ni .. Nekde na neutralni pude  Provokatér TOT VSE  Super!
« Poslední změna: 20. Duben 2010, 18:25:47 od Kinyo10 » Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #168 kdy: 20. Duben 2010, 19:58:25 »

Kinyo10, proč jsem tě ještě nepotkala  Smějící se Smějící se

Musim souhlasit, kavárny a bary mě třeba moc neberou, co se týče takových schůzek. Takže pánové, vymýšlejte neobvyklý místa a máte skoro vyhráno Mrkající
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #169 kdy: 21. Duben 2010, 07:02:43 »

Stačí aby měla takové zájmy, o kterých by ses rád něci dozvěděl. Pak si prostřednictvím ní rozšiřuješ všeobecný rozhled, social circle a navíc jí ohromíš tím, že se o ní zajímáš. Zároveň jí ale často tahej do své vlastní reality.
Zaznamenáno
Kinyo10
*
Karma: -26
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #170 kdy: 21. Duben 2010, 14:38:45 »

Kinyo10, proč jsem tě ještě nepotkala  Smějící se Smějící se

Co Ty vis, treba jsme se potkali uz nekdy .  Provokatér Svet je maly, a o nahody zde neni nouze . . .
Zaznamenáno
Chrizofilax
Host
« Odpověď #171 kdy: 14. Květen 2010, 22:26:40 »

Nejvíc je nažhaví Linuxová přednáška. Nebo pozvání na sbírku telegrafních sloupů 20 století.
Zaznamenáno
Desperanto



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Praha 6
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #172 kdy: 17. Květen 2010, 17:10:34 »

Nejvíc je nažhaví Linuxová přednáška. Nebo pozvání na sbírku telegrafních sloupů 20 století.

No pozor! Kdybych navrhl těm několika spolužačkám z vejšky, co u nás na oboru vydržely, abychom zašli na nějaký Linux fest, asi bych si mohl začít skládat harém Úsměv.
Zaznamenáno
Sertr



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: N/A
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #173 kdy: 26. Září 2010, 06:31:55 »

nevštívil jste někdo http://www.novomestskaradnice.cz/program/view.php?id=232
myslíte, že to je vhodné na první rande? nebo jinej návrh akm jí vzít v tomdle zatracenym počasí(kino, čajovny a bary nechci)
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #174 kdy: 26. Září 2010, 10:48:58 »

Mně se to líbí, vem ji tam. A přijde mi to daleko lepší nápad, než ji na první rande tahat do baru, hospody etc. Tohle je zajímavější. Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS