Konec nadějí

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:15:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Konec nadějí
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6  Vše Tisk
Autor Téma: Konec nadějí  (Přečteno 66352 krát)
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 14. Duben 2007, 16:39:21 »

John: No my jsme si včera volali asi až do půl jedný přes net  Smějící se  teda spíš já volal a ona psala páč nemá mikrák. Před chvílí mi řekla, že jede ke kámošce a že tam bude spát... tak prej at jí zavolám když budu chtít, že by brnkla ona, ale nemá kredit ani na to aby mě prozvonila až bude mít čas ( to jí věřim páč už jí nějakou chvíli znám  Andílek  ) aspon si můžu sám vybrat kdy. Takže jí někdy večer zavolám... doufám že mi potom z mejch 400 na krédu něco zbyde  Smějící se a jestli ne, tak začnu uvažovat o paušálu  Kroutící očima

Doufám, že tam nebude ten mobil hypnotizovat už od osmi  Smějící se  Smějící se
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 15. Duben 2007, 02:05:38 »

tak my jsme zase oficiálně spolu, dneska byla schůzka a v pohodě, oba jsme trošku změnili přístup ke vztahu vstříc jeden druhému, tak snad to půjde  Mrkající objevil se ale ještě jeden takový začarovaný kruh, není to nijak závažné, ale blbé jo...máme s přítelkyní společnou kamarádku, já k ní mám docela blízko v tom smyslu, že si všechno řekneme nebo napíšeme po ICQ ohledně vztahů, problémů, prostě cokoliv, dalo by se říct, že v tomhle případě je kamarádství cennější než cokoliv jiného a nechtěl bych z ní mít nic jiného než kámošku...akorát ona má jednu takovou vlastnost, jak se říká - co neví, to nepoví...no je ukecaná a občas jí ujede něco i co říct neměla...a s tím na mě právě přišla přítelkyně, že si nepřeje, abych s ní o našem vztahu cokoliv probíral, protože to pak má v tom jejich tanečním klubu na talíři a ví to každý...to naprosto chápu, jenže co s tím? přestat se kámošce svěřovat, i když si jí fakt cením a dokázala mě v dobách rozchodů hodně podržet, anebo nic neměnit a riskovat, že zase někdy něco praskne a přítelkyně se naštve?
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 15. Duben 2007, 07:38:06 »

john: zkusila bych te pritelkyni rict, ze si s ni rad povidas a jejich rad si cenis, ale zda by neslo, aby o tom  uzz nikomu nerikala - jsem stejna, ale v pripade, ze me o to nekdo pozada, dokazu mlcet jako skala  Úsměv
Jinak drzim palce... snad budete vyjimka, potvrzujici pravidlo, ze lide se nemeni Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 15. Duben 2007, 11:38:14 »

Taky bych jí požádal aby to už nepouštěla dál  Mrkající  přece jenom občas člověk řiká docela intimní věci, který by nemusel vědět nikdo jinej než ten komu je svěříš  Super!

P.S. krédo je o kilo lehčí  Potlesk
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 20. Duben 2007, 01:36:42 »

tak jsem si bohužel potvrdil, čeho jsem se obával...jak tu psala deamoniack
snad budete vyjimka, potvrzujici pravidlo, ze lide se nemeni Úsměv
, tak to přesně nevyšlo, žádná výjimka se nekoná  Kroutící očima snažím se absolutně nic neřešit, užívat si toho vztahu a trochu se přizpůsobit směrem k ní...jenže přítelkyně je pořád stejná a jiné už to nebude, nezaznamenal jsem nic, co by udělala proto, aby mi byla opravdu blízkým člověkem, jak mi slíbila...dneska jsme byli na procházce, ani mě nevzala za ruku a chvílema bylo dost ticho, protože už si nemáme moc co povídat  Smutný maximem byla obyčejná pusa na uvítanou a rozloučenou, to je ale tragicky málo, už mi fakt přijde jako nějaká kamarádka...o nějakých nadějích na společné usínání jako dřív, resp. mazlení nebo sex, ani nemluvím...nevím no, spíš je pro mě ten návrat k sobě takovým ulehčením rozchodu - na jednu stranu žádný stres a špatná nálada ze ztráty vztahu, když jsme pořád spolu, ale na druhou stranu postupné smiřování se s tím, že to skutečně nemá smysl a vyšumí to do ztracena...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 20. Duben 2007, 13:36:27 »

To je mi fakt lito...
Tak hlavu vzhuru... na druhou stranu, nevim, nakolik to ma cenu protahovat (abys potom ve vztahu/nevztahu nezil dalsi rok...)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 20. Duben 2007, 15:48:00 »

To John:

Ahoj, je to smutne ... pokud vztah ukoncis,  nas zivot pujde dal ... sice nekdy pomalu, ale pujde.  Co muzu rict za sebe je, ze hezke vzpominky v srdci zustanou naporad ...

Ja jsem vcera take "spalil mosty" ... posloucham ted soundtrack z filmu Amores perros ... a snazim se nemyslet ...

A jak psala daemoniack hlavu vzhuru !



Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 20. Duben 2007, 22:07:12 »

přesně tak, hezké vzpomínky a zážitky zůstávají navždycky, ale my jich právě zase až tolik společných nemáme...buďto to byly procházky, posezení u horké čokolády, doučování matiky (tím to celé začlo) nebo to společné spaní...do kina nechtěla, na koncert nechtěla, na kolo nechtěla, na výlet nechtěla, prostě mi pak už došly nápady, co pořád dělat, ono těch kaváren nebo míst na procházku městem tady není moc, takže pak je to už nuda a stereotyp Znepokojený od toho obnovení vztahu jsem spíš doufal v menší zázrak, že ke mně bude skutečně otevřenější a fyzický kontakt se neomezí jen na dvě pusy za celou schůzku, ale zázraky se (zatím) asi nedějou  Mrkající ten pojem vztah/nevztah je docela výstižný a v tom opravdu žít dalších x dnů, týdnů, měsíců, nechci...je ale docela zajímavé, že už z toho ani nejsem nijak extra špatný a jsem s tím naprosto smířený, že to jiné nebude - jak jsem psal, ten návrat byl defacto zmírněním následků rozchodu a dalo mi to čas na srovnání se s tímhle pozvolným koncem...
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 20. Duben 2007, 22:13:30 »

To John:

No jestli je to takhle Smutný a nic dalsiho ti ten vztah neprinese, asi je vazne lepsi ho skoncit. Ono samozrejme pak to na cloveka dolehne az si uvedomi, ze je sam, ale jak pises jses s tim smireny a vyrovnany, takze ...

S tim kontaktem na dve pusy to je vazne sila. To uz bych byl pryc davno ... Smutný

 
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 20. Duben 2007, 22:26:09 »

NO, asi tak. Nejsem ten, kdo by byl s holkou jen kvuli sexu. Ale dve pusy za setkani je pro mne tak malo, ze bych takovy vztah asi neustal...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 20. Duben 2007, 23:33:12 »

mně je blbé to použít jako argument - "vždyť my spolu už vůbec nespíme a chybí mi to", aby si to nevyložila jako že mi jde jenom o ten sex a pak to hodila kamarádkám jako hlavní důvod rozchodu Mrkající ale realita je holt taková a ve vztahu dvou mladých dospělých lidí by podle mě sex a mazlení rozhodně nemělo chybět, nejsme přece mniši  Podivený a těch pár obyčejných krátkých polibků mě už fakt nevytrhne a je to jeden z důvodů, proč s tím končím...vztah už mi nepřináší nic po fyzické, ani po psychické stránce, spíš naopak bere čas a iluze...už spíš v duchu zase tak nějak sním o holce romantičce, co by se ráda bavila i jezdila na výlety a to společné štěstí vydrželo déle než pár týdnů  Mrkající tahle současná to není...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 21. Duben 2007, 00:10:07 »

Jo.. to by se mi taky libilo, jenze ono si vetsinou moc nevyberes. Holka je bud romanticka, citliva, ticha (=> na sex (a nemyslim ani sex = pohlavni styk) a nejen na sexmuzes na nejaky cas zapomenout) nebo opacne. A to zas muzes zapomenout na ty romanticke prochazky a tak Mrkající Jooo, zivot neni pericko.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 21. Duben 2007, 01:59:32 »

to je ono...proto najít holku, u které by se skloubilo oboje, považuju skoro za zázrak  Mrkající hezká povídavá romantička se zdravou chutí na sex, to zní fakt až utopicky, ale tak třeba někde nějaká je  Super! si říkám, takovou najít, tak vyhlásim svátek, vyvěsim vlajku a už spolu zůstanem nafurt Úsměv
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 21. Duben 2007, 06:29:45 »

Mozna pockej az dospejou - kolem 20 mi sex take az tak mnoho nerikal... ale casem... Provokatér
a take, co se trebas stalo me, byva problem, pokud ma partner zasadne chut v noci, zenska rano - spatne se to vysvetluje Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 21. Duben 2007, 08:22:43 »

At tomu rikate jak chcete, pokud dojde k tomu, ze se fyzicky kontakt omezi az na tuto mez, nevim jak vy, ale pro me to jasny naznak toho, ze uz me nekdo nemiluje !
Co by clovek ze sebe mel dat vic ? Je jedno jestli to bude rano ... v noci ... odpoledne ... ne ?
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 21. Duben 2007, 15:07:34 »

já to preferuju spíš večer a v noci, ale proti ránu ani jakékoliv jiné denní době naprosto nic nenamítám  Super! jenže to si asi zase počkám, než se nějaká další objeví, teď i kdybych v tomhle vztahu/nevztahu zůstal, tak nemám žádnou vyhlídku na cokoliv intimnějšího...a téměř po 3 měsících se omezit na pusu je dost nenormální, jí to tak ale nepřijde  Kroutící očima na každý večer má alibi, že se musí učit, což jí neberu, ale v únoru o zkouškovém období se vždycky čas našel, tak je to teď jak několik megaskoků zpět...s tím, že tehdy ten fyzický kontakt měl vzestupnou tendenci, až jsme se dostali k samotnému sexu, a teď to má tendenci konstatně zamrzlou  Znepokojený
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 21. Duben 2007, 15:39:33 »

Mozna pockej az dospejou - kolem 20 mi sex take az tak mnoho nerikal... ale casem... Provokatér
a take, co se trebas stalo me, byva problem, pokud ma partner zasadne chut v noci, zenska rano - spatne se to vysvetluje Úsměv
Ja nevim, ja pokud je nalada, tak na dobe nezalezi Šťastný Rano, vecer, v poledne Šťastný
At tomu rikate jak chcete, pokud dojde k tomu, ze se fyzicky kontakt omezi az na tuto mez, nevim jak vy, ale pro me to jasny naznak toho, ze uz me nekdo nemiluje !
Co by clovek ze sebe mel dat vic ? Je jedno jestli to bude rano ... v noci ... odpoledne ... ne ?
No, tak laska != sex Úsměv To zase ne, ale je to o typu a povaze cloveka. A ja sem si stezoval, ze typ je bud jedno nebo druhe. Šťastný Ale pravda, ze pokud se OMEZI (=z neceho vic), tak mas pravdu. Ale pokud nikdy vyse nebyl, tak to pak nesouhlasim.
s tím, že tehdy ten fyzický kontakt měl vzestupnou tendenci, až jsme se dostali k samotnému sexu, a teď to má tendenci konstatně zamrzlou  Znepokojený
Nevim, nezda se mi, ze by proste najednou ztatila chit. Bude v tom neco jinyho. Ale to ti ocividne nechce rict.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 21. Duben 2007, 17:21:07 »

Ja jsem nepsal laska = sex Úsměv ale o fyzickem kontaktu coz jsou doteky, hlazeni apod. ale dve pusy je dost malo Smutný nebo si to alespon myslim ...

To John:

Nevim jak ty, ale to co popisujes je spis agonie nez vztah dvou milujich bytosti !  Ja osobne uz bych byl pryc ...
Zaznamenáno
Bob
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 21. Duben 2007, 18:28:15 »

Jen bych chtěl informovat všechny, kteří se mnou řešili téma Začarovaný kruh v komunikaci, o dalším vývoji. Zároveň všem zúčastněným děkuju za ochotu a podporu, jsem za to moc vděčný  Mrkající  Situace se ale vyvinula tak, že jsem si dal na dnešek se slečnou schůzku a šli jsme posedět na čaj. Zase se se mnou skoro nebavila, sotva se usmála a místy byla i trochu protivná, snažil jsem se s ní bavit o všem možném, ale nešlo to. Rozhodilo mě to natolik, že jsem se jí ani nezeptal na otázku, kterou jsem chtěl - co jí ten náš vztah dává, co ve mně vidí...No nic, večer jsem přes sms domluvil ještě další schůzku na zítra dopoledne, jenže pak se připojila na ICQ a napsala mi, že jede do školy dřív a nestihne se to. Asi bych nevydržel další týdenní čekání v nejistotě, tak jsem se chtě nechtě musel zeptat na tu otázku touhle nepříliš ideální cestou...Rozpoutalo to tříhodinovou debatu plnou nepochopení, shodli jsme se nakonec, že prostě každý koukáme na svět  - a konkrétně na náš vztah - jinýma očima, ona je pragmatička, já jsem emotivní romantik a dohromady to nejde. Potvrdila mi, že bych se od ní asi nikdy nedočkal větší otevřenosti, že prý si všechno radši řeší sama a nějaké to milejší slovíčko mi říct nebo napsat jí přijde zbytečné, takže taky ne... A taková představa vztahu jde naprosto mimo mě, jsme v tomhle holt jako den a noc, takže definitivně konec...

Zkoušej znova a nenech se jedním neúspěchem vyvést z míry. To je cesta k úspěchu.  Mrkající
Zaznamenáno

"Jak vypadáte je daleko méně důležité, než jak se cítíte." - D. Lewis
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 21. Duben 2007, 19:07:57 »

curtis: taky to tak neberu, že láska = sex...ale je to něco, co k tomu patří...jak už tu bylo probíráno, mělo by to ve vztahu být něco jako koření a vrchol těch společných citů...a každopádně i ty obyčejné doteky a mazlení je pro mě nedílnou součástí šťastného vztahu, toto je fakt bližší agónii  Znepokojený

avaranger: no byla to taková divná poloviční sinusoida, postupně výš a výš, od března stále dolů, no a nahoru už to nikdy pak nešlo...ona mi sama řekla , že po tom počátečním boomu zamilovanosti polevila a čekala, že ještě "něco" přijde a doposud "to" nepřišlo...pak ale moc nechápu, proč se sama tolik snažila o návrat ke mně, když jí - podle mého výkladu - tedy opustila ta velká zamilovanost a viděla, že se to za měsíc a půl nijak nezměnilo a asi ani nezmění...

bob: a to zase jo, pár lidí už se mi i divilo, že mám po všech mých bankrotech pořád snahu si najít novou holku  Úsměv špatné zkušenosti jsou taky cenné a jak se řiká - kdo nehraje, tak nevyhraje, s holkama je to podobné  Super!
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 21. Duben 2007, 19:14:29 »

Zkoušej znova a nenech se jedním neúspěchem vyvést z míry. To je cesta k úspěchu.  Mrkající

Souhlasim! Občas je důležitý se přenést přes neúspěch a pokračovat dál, ale záleží na okolnostech... někdy už nemusíš mít sílu na to pokračovat. Já sem spíš kluk, kterej je vytrvalej a asi bych nějak nachvíli "přešel" skoro všechno, pokud bych pořád doufal, že to bude zase fajn. A to už je na Johnovi  Mrkající


avaranger: no byla to taková divná poloviční sinusoida, postupně výš a výš, od března stále dolů, no a nahoru už to nikdy pak nešlo...ona mi sama řekla , že po tom počátečním boomu zamilovanosti polevila a čekala, že ještě "něco" přijde a doposud "to" nepřišlo...pak ale moc nechápu, proč se sama tolik snažila o návrat ke mně, když jí - podle mého výkladu - tedy opustila ta velká zamilovanost a viděla, že se to za měsíc a půl nijak nezměnilo a asi ani nezmění...

Je vidět, že tim přirovnáváním vztahu k matematickejm funkcím to má něco do sebe! Smějící se
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 21. Duben 2007, 19:17:44 »


No mam stejne zkusenosti a prubeh je u me ve vztahu skoro vzdy stejny jak  popisuje John. Je to divne, ale je to tak. Zvlastni ...
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 21. Duben 2007, 19:26:11 »


No mam stejne zkusenosti a prubeh je u me ve vztahu skoro vzdy stejny jak  popisuje John. Je to divne, ale je to tak. Zvlastni ...

Někdy se na tu pravou načekáme hodně dlouho... pak už si jí jenom udržet  Modlící se
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 21. Duben 2007, 19:57:52 »

No mam stejne zkusenosti a prubeh je u me ve vztahu skoro vzdy stejny jak popisuje John. Je to divne, ale je to tak. Zvlastni ...
pro mě je tohle premiéra, první vztah byl pořád nahoru, nahoru, všechno super a ze dne na den BUM, rozešla se se mnou...to byl panečku šrot, to už je tohle postupné vyprchávání šetrnější, i když nic moc pěkného to taky není  Mrkající
ale tak my tu pravou najdeme, věřim tomu  Andílek
mám pár bývalých spolužáků a spolužaček, kteří si protějšek drží úspěšně už tak od 18, tj. 4-5 let dodneška...a jsou to pěkné šťastné vztahy, dost je obdivuju a je to takový můj prapor naděje, že to prostě jde  Mrkající
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 21. Duben 2007, 20:57:29 »

To John:

Aha, se mnou se nikdy divka nerozesla, vzdycky jsem to byl ja co spalil mosty, vzdy me to bolelo asi vic nez ji. Sice se to uz nikdy nedozvym, ale snazil jsem se vztah udrzet co nejdele a spoustu veci tolerovat a doslova pretrpet, ale nekdy uz se clovek dostane do bodu, ze to dal nejde. Proste zavre za sebou dvere. Vzdy jsem si rikal, ze v dalsich vztazich se necemu vyvaruju (po zkusenostech), ale svoji povahu si nezmenim, takze po case jsem stejne nektere veci delal, tak jak delal.

No az najdes takovou ktera tve city opetuje a ty budes ve vztahu spokojeny, tu vlajku urcite vyves Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS