Konec nadějí

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 01:30:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Konec nadějí
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk
Autor Téma: Konec nadějí  (Přečteno 66479 krát)
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 24. Duben 2007, 01:27:43 »

curtis: moje řeč, taky jsem se chtěl třeba vyvarovat toho, abych nebyl tím, co do vztahu spadne víc a stejně se to stalo zas...i když teď už jsem opravdu v té fázi zavírání dveří, akorát nevim, jak je zavřít...háček je v tom, že se se slečnou uvidíme až za 14 dní a mobilem nic takového řešit moc nechci, ale tohle už fakt není ani vztah a i ty city mě bohužel opouští  Kroutící očima je mi to už nějak jedno, když nenapíše, když se neozve, jestli dojela v pořádku atd. a vesele okukuju jiné holky, což ve stavu zamilovanosti moc nedělám...ne že bych teda chtěl něco začínat nového, to ani náhodou - na to není síla a navíc jsem takový ten poctivec, co přítelkyni nepodvede i když je to takovýhle vztah/nevztah...ale myšlenkám se holt člověk neubrání a na tu současnou přítelkyni jich už moc není  Smutný
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 24. Duben 2007, 08:53:54 »

To John:

Vzdyt jsi psal, ze jste oba dva z jednoho mesta, tak necekej 14 dni a rozjed se za ni. Na co budes tak dlouho cekat ?
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 24. Duben 2007, 09:02:05 »

Teďka se nechci dotknout nikoho z vás kdo preferuje spálení mostů a konec. Mě to nepřijde jako správný řešení... ať už mezi náma ( váma  Úsměv ) bylo cokoliv tak jste spolu prožili krásný chvíle a pokud vztah nekončí nějakym dramatickym způsobem, tak já nevidim důvod všechno zahodit. Jediný čeho se tim docílí je, že je vám oboum mizerně!
Jednu mojí moc dobrou kamarádku uháněl jeden kluk, ona si řekla tak dobře když se do mě zamiloval tak to s nim zkusim, výsledek byl, že to netrvalo dlouho, prostě jí nesednul... myslíte si že to vzal normálně?? Omyl, místo toho aby byl rád, že dostal aspoň šanci ( kterou mnohokrát ani nedostanem  Neutrální ) tak se začal chovat jako idiot. Jedinej efekt, kterej to mělo byl ten, že pak bylo mizerně i jí z čehož sem jí tahal ven asi 14 dní a taková holka, kterou už takhle nějakej blbec zklamal se už asi do příštího "dání šance" moc nepohrne pokud hned jakmile ho uvidí si neřekne "to je kus".

Takže tim, že občas uděláme hloupý a blbý scény, nebo spálíte mosty zbytečně tvrdě, tak to akorát stěžujete těm co přijdou po vás... toť můj názor. Kvůli tomu abysme se po rozchodu cítili líp přece nemusíme ublížit tomu druhýmu nebo jo? TAK HRAJTE SAKRA TÝMOVĚ!  Šťastný
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 24. Duben 2007, 10:33:30 »

Já teda nevím, ale mě příjde, že někdy to fakt nejde nespálit mosty...většinou ta ublížená strana to nezvládá a nemůže se chovat jakože nic...jsou v tom emoce a podle mě je alespoň na chvíli (tím myslím tak 1-2 roky) ty mosty definitivně spálit. Pokud po delší době se z partnerů stanou kámoši...tak ok..hned po rozchodu to většinou nejde...

to john: s tím emotivním romantismem to budeš mít těžký....doba holt dneska romantikům nepřeje...navíc začínám mím pocit, že je to něco, čím nás naočkovali filmy a knížky a realita je pak úplně jiná...v realitě to bohužel nefunguje...láska až za hrob? tak leda ve snu...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 24. Duben 2007, 10:56:00 »

Každej sme jakej sme... prostě si nevybereš, jednou si emotivní romantik a můžeš se to akorát snažit potlačit, ale nic víc s tim nenaděláš! A z vlastní zkušenosti řikám, že i v dnešní době jsou slečny, který dokážou romantika ocenit a sou rády, když ho najdou... sou to slečny do kterejch bych v životě neřek, že budou tak romantický, když sem je prvně viděl... vyplatí se neodsuzovat dokud toho druhýho nepoznáš. Je potřeba bejt trpělivej a časem nějakou určitě najde každej, kdo chce najít.

Na nic si nehrát, chovat se přirozeně a najít si slečnu, která tě tak bude brát Smějící se a souhlasim s tim, že výmluva typu - proč ti mam pořád řikat jak tě miluju? vždyť to víš... je nanic. Já nechci doufat, ale vědět to jistě!  Úsměv
« Poslední změna: 24. Duben 2007, 10:58:58 od Daniel » Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 24. Duben 2007, 13:40:19 »

curtis: z jednoho města jo, ale oba studující jinde...já jsem v Děčíně, ona teď bude 2 týdny v Olomouci a to už je vzdálenost špatná  Smutný

jinak s tím spalováním mostů to fakt někdy jinak nejde...když slečna přijde a řekne "promiň, já na takovejhle vztah nejsem připravená, ale chci se s tebou vídat aspoň jako kamarádka", tak to - pokud je do ní kluk naplno zamilovaný - nezvládne a radši se jí bude stranit, než aby se přemáhal a užíral tím, že jí stále miluje, ale musí se k ní najednou chovat jako ke kámošce a jako by se nic nedělo...tohle ty přetrvávající emoce prostě nedovolí...
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 24. Duben 2007, 14:27:40 »

To Dextera:

Někteří lidé projdou našimi životy bez povšimnutí a někteří nás ovlivní na dost dlouhou dobu, ale tak to je a bude ... já třeba ty dvě (jak jsem psal jindemiluju dodnes), ikdyž jsem je víc jak 5 let neviděl ... nebudu je hledat ... ikdyž by mě zajímalo jak se mají, co dělají, jsou štastný ? ... někdy si na ně vzpomenu ... hlavně když jsem někdy sám ... možná to je tím, že to "pálím" zavřu dveře a jdu ... nevím stejně to pořád ve mě bude ... nezměním se, ale rozhodně je pro mě milejší radši vyklidit pole a dotyčného nechat než mu začít ubližovat tím, že se bude koukat na to, jak se před ním začínám nový vztah atd. Nevím jestli je to dobře nebo špatně ...

Už jsem to tady popisoval jinde co  pro mě znamená "spálit mosty" rozhodně to není o tom začít se chovat jako id..´t, jak píše Daniel o tom to myslím není. Pokud někoho miluju snažím se mu co nejmíň ublížit ikdyž to někdy nejde ...

To John:

To Ti tedy nezbyde asi než počkat, přeci jen by to chtělo osobně ...

Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 24. Duben 2007, 14:55:32 »


Už jsem to tady popisoval jinde co  pro mě znamená "spálit mosty" rozhodně to není o tom začít se chovat jako id..´t, jak píše Daniel o tom to myslím není. Pokud někoho miluju snažím se mu co nejmíň ublížit ikdyž to někdy nejde ...


Já sem to tak ani nemyslel  Smějící se jenom sem řikal, že ten kluk se choval jako idiot a nechtěl sem to na nikoho vztahovat nebo ukazovat... promiň jestli to vyznělo na Tebe. Chtěl sem říct, že takový chování co on předved se mi hnusí a moh bejt rád, že sem ho někde nepotkal a nevyřikal si to s nim.
A u mě je to s tim pálením mostů jednoduchý... já sem zatim nemusel  Kroutící očima a pokud mi někdo slečnu přebere z ničeho nic a pořád jí miluju, tak se jí nebudu snažit ublížit, protože stejně je tady pořád možnost, že až ta první "euforie" z novýho vztahu opadne ( jak psal QARK - přebere jí moc rychle ) tak si uvědomí co ve mě měla a jaký to bylo krásný... už se mi to stalo  Andílek

Je to sice po tom všem trošku divný si psát zase jako kámoši, ale jde to Mrkající o to spíš pokud chodíte se slečnou, kterou ste předtim měli jako kamarádku. Po dvou, třech týdnech je u mě většina věcí jako dřív a můžu se s ní bavit jako předtim... samozřejmě když slyšim písničku, na kterou mam s ní nějakou pěknou vzpomínku, tak se zavzpomínám a chvilku třeba lituju že to muselo skončit, ale dohrajou a život jde dál... možná na to budu eště chvíli myslet, ale zachvíli zapomenu  Smějící se Pak jí třeba řeknu jak sem si na ní dneska vzpomněl a zavzpomínáme si spolu  Smějící se
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 24. Duben 2007, 15:09:00 »

To Daniel:

Vim jak si to myslel a take si dokazu predstavit toho kluka co popisujes ...

Jo tohle se muze stat, ze slecna zatouzi po nekom jinem a jde za hlasem svyho srdce, dokonce se muze stat to, ze Te opusti na nejakou chvily a pak se zase vrati ... zalezi jen na Tobe jestli ji das vzhledem k okolnostem dalsi sanci a doslova pretrpis, ze treba spala s nekym jinym atd. atd.

Opravdu je to hodne hodne osobni a zalezi na kazdem znas co mu to prinese a kolik snese ...



 

Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 24. Duben 2007, 17:17:15 »

stala se mi dneska zajímavá věc...kámoš má na netu blog a protože spolu hodně tyhle témata vztahů a holek obecně probíráme, ví i o téhle mojí momentální situaci a napsal o tom na svůj blog článek...skryl ho pod heslo, abysme k tomu měli přístup jenom my a mohli případně později zavzpomínat, takhle to zapisujeme už dlouho, s odstupem je to opravdu docela dobré čtení a dají se tak i připomenout staré chyby Mrkající ...jenže přítelkyně se na ty stránky dostala a okamžitě po mně začala na ICQ dost tvrdě vyžadovat heslo, že to chce vidět, co v tom článku píšeme atd...no stál jsem si za svým, že je tam obsah čistě soukromého rozhovoru s kámošem, nejsou tam žádné pomluvy nebo tak, ale prostě to zveřejňovat nechci...trochu jsem si tím naběhnul, pak se zřejmě urazila, napsala "ok" a od té doby ticho...ale je mi to už nějak jedno  Smutný
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 24. Duben 2007, 17:19:54 »

To John:

Urcite heslo nedavat ... to by sis dal kdyby vedela, ze ji tady propiras Úsměv

Jinak kde ze je ten blog Úsměv ?
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 24. Duben 2007, 17:56:42 »

curtis: no ještě aby se dostala sem, to by teprve bylo tóčo  Smějící se ale tak o mém i kámošovo blogu ví už od začátku vztahu, i když jsem z toho radost moc neměl...já to mám zaheslované úplně, že se tam dostanou asi 3 lidi a jí jsem to heslo nakonec taky dal, tím pádem se dozvěděla o mojí minulosti s holkama, což nakonec bylo spíš k dobru...ono vykládat o minulých vztazích a pokusech není pro mě zrovna dobré téma k hovoru s přítelkyní, takže si to přečetla tam a bylo všechno naprosto ok, vlastně jí to trochu umožnilo i víc mě poznat...no a teď kámoš vydal jeden heslovaný článek Vztahy nejsou sranda a hned je oheň na střeše  Mrkající nabízel mi i že to případně přepíše, abych jí tam mohl pustit, ale to jsem nechtěl, prostě se tam nedostane a hotovo, ať se uráží jak chce...měla by taky trochu respektovat soukromí, já po ní taky nechci vykládat obsah jejích debat s kamarádkama, i když údajně ani jim se vůbec nesvěřuje a považujou jí za tajemnou jak hrad v Karpatech...
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 24. Duben 2007, 18:04:49 »

To John:

Tak to je jasne, ze kdyby se dostala sem, tak to bys ji nemusel ani volat Úsměv Nikdo nema rad kdyz se o sobe neco dozvy a u uz vubec ne treba neco negativniho. Proto (ikdyz z meho pohledu internet neni zrovna moc anonymni) radsi heslo nesdelovat.

Jo blog je dobry, ale jen do te doby nez se tam nekdo pozna ... soukromi at je jakekoli je lepsi chranit ..  
« Poslední změna: 24. Duben 2007, 18:10:58 od curtis » Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 29. Duben 2007, 02:07:48 »

tak dneska večer to byl zase porod  Mlčím od té doby, co ze mě vymáhala to heslo, jsme si napsali všehovšudy jednou dobrou noc a jinak nic...no a najednou se odhodlala zavolat, začala dost zostra útočit, proč už jako nepíšu, že o mně teď nic neví a že na ní jednoduše se*u...což je zčásti pravda, začal jsem prostě hrát tu její hru, její postoj se mi vnutil a začal jsem dělat víceméně to samé, co ona mně...všechno jsem jí to takhle vysvětlil, ale nic moc úspěch, nakonec poté, co jsem lehce ze vzteku řekl, že už ani nemám moc potřebu jí psát, když se stejně žádné kloudné odpovědi nedočkám, uraženě zavěsila...napsal jsem jí potom smsku, že tohle fakt není nic pro mě, její přístup nechápu a je to kritický rozdíl mezi náma...hned volala zase, co to má znamenat, že se mnou chtěla plánovat výlety (v průběhu vztahu mi tři tipy na výlet odmítla), celé prázdniny a podobně, tak jsem si dal docela pěkně dlouhý monolog a tím se mi to konečně snad všechno podařilo ujasnit, hlavně jsem narážel na její nesdílnost...ona mi řekla, že považovala za zbytečné mi všechno vykládat, co kde dělala, kde byla atd. a nevěděla, že mě to zajímá...no pak se má člověk divit, že se nemá o čem bavit a dozví se jenom "jo dobrý" nebo "nic"  Nemocný prý teda co s tím, tak jsem vyjádřil dost velkou pochybnost s hledáním nějakého řešení, ona prý že východisko vidí a chtěla by tomu ještě dát třeba dva týdny...s tím jsem souhlasil, aspoň se to pak případně bude řešit osobně, ne telefonem...ale nevím no, je sice patrné, že o ten vztah nechce přijít, jenže ta snaha přichází jenom vždycky když už nad ní visí hrozba rozchodu  Smutný je to těžké se v tom vyznat...ale z mého hlediska už ten vztah má takové trhliny, které už asi nepůjdou spravit.....?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 29. Duben 2007, 11:34:06 »

Vidis, ted si na koni ty, tak urcuj pravidla podle sebe. Ji nech taky nejaky prostor, ale ne moc:) A je to. Ona si za chvili zvykne a treba to zacne fungovat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 29. Duben 2007, 11:43:06 »

Myslim si, ze ve vztahu by melo panovat porozumeni, respekt,duvera - a pokud ta slecna rychle nedospeje, tak nevim, zda se o tom da v jejim pripade mluvit. Muj bejvalej take tvrdil, jak se zmeni, jak mi bude rikat co delal, s kym, jak ho to bavilo... vydrzel dva mesice a slo to do pr... proste pokud tu neni potreba sdilet, nemyslim, ze by tam byl nakej vaznejsi citovej vztah - sice jsme kazdej jinej, ale prijde mi normalni, ze jestli se chci o naky svuj zazitek podelit, budu se o to chtit podelit prave s clovekem, ktereho miluju...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 29. Duben 2007, 17:17:42 »

To John84:

Nepripadas si uz jak na houpacce ? Pokud nenajdete spolecnou rec asi tezko se da hovorit o harmonickem vztahu. Podle me se trapite oba dva, ikdyz kazdy trochu jinak a to neni moc dobre ...
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 29. Duben 2007, 19:32:26 »

curtis: jak na houpačce si připadám dost  Podivený proto si myslím, že je těch trhlin už moc...

zkusím ještě jednu věc - příští neděli jí při slušném počasi vytáhnu na výlet na rozhlednu nad městem a jsem náramně zvědavý, jak bude takový společný výlet probíhat...počítám, že se bude snažit, abych viděl, že to má cenu jí takhle někam brát, ale nevěřím tomu, že to může být nějak dlouhodobějšího rázu...je jaká je a jen tak se nezmění...pokud jí i nejbližší kamarádky označujou za tajemnou a ne moc sdílnou, tak moc šancí na to nemám ani já...
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 29. Duben 2007, 20:12:17 »

Johne  Úsměv buď na sebe určitě aspoň trochu hrdej! Povedlo se ti dokázat tý slečně, že i ona chce nějakej kontakt a že i když jí ty smsky přišly zbytečný tak jí chyběj. Pokud je tajemná tak tajemná asi zůstane, pokud tě nebude natolik milovat, aby to změnila. Jestli jí chceš dát šanci tak do toho!!! Možná tě překvapí... teďka už si to bez ní dokážeš představit takže by jí mělo dojít, že se musí začít snažit ona.
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 30. Duben 2007, 12:27:29 »

to john: pokud ti nevyhovuje taková jaká je...tedy tak trochu nevyzpytatelná a vadí ti to, tak odejdi...nemá cenu setrvávat ve vztahu a myslet si, že ji změníš. Nezměníš, to v první řadě musí chtít ona sama se změnit. A sliby jako "já se polepším" taky nefungujou. Člověk se musí chtít změnit sám, aby to mělo nějakej účinek a i tak to je běh na dlouhou trať...záleží na tom jak moc ji máš rád a jestli jsi schopen se smířit s tím, že nikdy jiná nebude...Ale podle mého názoru, pokud člověka opravdu miluješ, tak nemáš potřebu ho měnit...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 30. Duben 2007, 14:50:03 »

Daniel: to je pravda, jsem docela rád, že konečně poznala a pochopila, co mi celou tu dobu vadilo...pořád říkala, jak je to všechno normální a standardní přístup ke vztahu a když jsem začal (ne)dělat to samé, tak je najednou oheň na střeše...  Mrkající
dextera: ono je to fakt jak na horské dráze, jednu dobu to ze mě všechno vyprchává a z fleku bych to ukončil, no a pak přijdou zase takové emocionálnější dny, hlavně když dá upřímně najevo, jak moc mě nechce ztratit, to na mě působí...přece jenom už to bude asi navždycky někdo, pro koho mám slabost a komu jsem dal ze sebe všechno, takže se mi do toho pálení mostů přirozeně moc nechce...jinak ta poslední věta je naprostá pravda, neustále si přát, aby se změnila, je zbytečné, nereálné a pro vztah nepřirozené...
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 30. Duben 2007, 15:58:06 »

Johne, úplně tě chápu... s tim, že už si unavenej z toho jak nevíš na čem vlastně jste, ale zároveň jí máš natolik rád, že ti to brání ve "spálení mostů".  Nadruhou stranu přát si vztah jako z pohádky je taky trošku velký přání... to se ti v reálnym životě moc nepoštěstí. Aspoň už víš že tě má ráda - miluje  Andílek - a že jí na tom vztahu začíná záležet. Můžeš se zkusit přizpůsobit i ty - teďka by to pro tebe neměl bejt problém.

Problém je, že pokud jí budeš pořád řikat že ti tohle a támhleto vadí a že se už vůbec nesnaží, tak po tobě vystartuje Šťastný s tim, že vlastně ty se nesnažíš pro to nic udělat a že ona se snaží pořád.
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 05. Květen 2007, 22:14:27 »

tak horská dráha pokračuje  Smějící se akorát že momentálně, a nechci to zakřiknout, směrem nahoru...od toho bouřlivějšího vyjasnění situace, kdy už jsem to chtěl definitivně zabalit, je všechno v pohodě...úplně přestala psát strohé suché smsky a píše najednou mile a sem tam i s vtípky nebo s takovým občasným pošťuchováním...včerejší schůzka byla rozhodně nejlepší za poslední dobu a to stačilo jenom si sednout v parku na lavičku a povídat si...nebylo žádné ticho, uteklo to hrozně rychle, zase nějaké ty vtípky a pusinky, taky něco říkala, že bychom mohli v létě na pár dnů někam spolu vyrazit, s takovými plány jsem sice opatrný (většinou se mi zhroutily), ale kdyby to vyšlo, bylo by to moc pěkné...jednoduše řečeno, jako bych se do ní znovu zamiloval, trošku zatím s rezervou, ale zapípá mi mobil a já se po něm vrhám jak na úplném začátku vztahu  Šťastný je možné, že teď už bychom mohli být ve fázi, kde si oba dokážeme vyjít vstříc a po té bouři by mohl následovat pevný vztah, teda aspoň bych si to přál, momentálně si nedokážu vedle sebe představit nikoho jiného  Mrkající jsem připravený i na to, že to zase nevyjde, ale tak kdo nehraje, ten nevyhraje, že?  Mrkající

jinak taková zajímavost spíš pro pobavení: říká se "štěstí v lásce, neštěstí ve hře" nebo naopak...pozoruju už delší dobu, že to na mě funguje opačně - buď oboje, nebo nic...sem tam si vsadím na pár zápasů a moje bilance je následovná: začátek vztahu a takové to vzplanutí - 2 výhry po sobě...březnové upadání vztahu - naprosto nic...obnovení vztahu po rozchodu - další výhra...druhá bouře a úpadek - zase všechno KO...no a v současnosti znovuzamilování a (snad) konečně lepší stabilita vztahu - další prachy doma  Smějící se
to je jak nějaké znamení nebo co, nakonec ještě budu pověrčivý  Super!
Zaznamenáno
Knight



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 31


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #73 kdy: 16. Květen 2007, 17:38:10 »

Wow, to jsem si pocetl Úsměv teda johne, myslim, ze nekdo uz by to davno zabalil po tom vsem..Vlastne jsem mel podobnej problem do nedavna...Uplne jako ty. Celej den nic, vecer jedna sms, dobrou noc, nekdy ani to..Kdyz jsem ji napsal 2 sms denne nenapsala ani na jednu..najednou mi zacala odrikavat schuzky, ze jde s holkama nekam sednout, ze to nechame na jindy, apod...nastval jsem se, napsal jsem ji, ze takovej vztah nejspis fakt nema vyznam, ze si nechci pripadat jako jeji kamarad s kterym se vidi jednou tydne, atd...behem chvilicky mi volala, co to melo byt za sms..tak jsem ji rekl, ze to nechci resit po mobilu a ze bude lepsi, kdyz o tom pokecame osobne..ona souhlasila...asi za pul hodiny dalsi sms, ze tomu fakt nerozumi...Najednou si rikam, ze na tom asi tak spatne nebudu, kdyz mi vola, pise a nechape co se deje. No vcera jsem za ni jel, v pulce cesty mi napsala, ze jestli nechci, at nejezdim...tak jsem se otocil, takhle vytocenej jsem jeste nebyl...prislo mi to jako jednoduse receny: dneska te nechci videt, nejezdi. nakonec jsem ji napsal, ze teda ne, ze neprijedu i kdyz jsem chtel a at si uziva s kamoskama kdesi tam kde je..ona, ze to resit nebude..najednou jsem ji napsal, ze uz me stve, ze za ni jedu(asi poprve co se tohle u me stalo) a ona, ze je rada, ze me ceka tam a tam..noo, byli jsme u nas, vsechno jsem ji to rekl a vysvetleni bylo na svete...S jejim byvalym se videli kazdej den, i pres den, vecer, porad a ze nechtela, aby to dopadlo takhle i semnou, atd..atd...asi prvni holka s kterou se dalo rozumne popovidat o tehle vecech osobne..no a dnes rano uz pise takovy mily sms jaky jeste nikdy... Šťastný

------
hups, jsem se trosicku rozepsal
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 20. Květen 2007, 00:43:54 »

Knight: tak to nezbývá než pogratulovat, jak to dobře dopadlo a držím palce, ať ta snaha a pěkné smsky slečně vydržej...  Úsměv není nic lepšího než když se dá s holkou všechno v pohodě rozumně probrat...snad to nebude jak u té mojí - že se začala snažit jenom když jsem "pohrozil" rozchodem a po pár dnech to bylo zpátky v pytli, navíc je dost tvrdohlavá a mele si pořád to svoje... Ďábelský
jsem oficiálně pořád ještě s ní, ale už jsme si 4 dny nenapsali ani slovo a neviděli jsme se 2 týdny...začátkem týdne mě vytočila tím, že mi zakázala se byť jen slůvkem zmínit o ní naší společné kamarádce, to už bylo na mě fakt moc...té kamarádce jsem totiž řekl o plánovaném výletu, dostalo se to k přítelkyni a ta začala vyšilovat, že už mi jednou řekla, abych nic neřešil s ostatníma, takže podle ní bych měl dělat, jako bych snad chodil s duchem či co...no občas mi to tak ale i připadá  Mrkající
prostě tohle už je na 1000% konec a začínám nabírat energii na další seznamování  Super!
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS