Krize, poraďte lidi :-)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 06:28:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Krize, poraďte lidi :-)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Krize, poraďte lidi :-)  (Přečteno 26261 krát)
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« kdy: 16. Únor 2011, 15:30:28 »

Ahoj,

potřebuju se trošku vyzpovídat Úsměv

Jsem přes rok s přítelkyní. Bylo to super, ale poslední dobou se mi zdá, že to je nějaké horší.
Minulý rok o prázdninách jsme měli jednu takovou krizi, kdy jsem myslel že se s ní asi rozejdu - moc jsme se nevídali a neměli na sebe čas, ona mi to dávala docela sežrat a to mě nebavilo.
Pak se to najednou zase změnilo a všechno bylo ještě lepší než před tou krizí. Strávili jsme spolu nějaký čas a hodně si to užili.
Teď do Vánoc to bylo tak v pohodě (akorát jsme se asi 14 dní neviděli, protože jsem měl příšerný práce do školy). V lednu jsme jeli na hory (zvlášť), napřed ona, pak já, tak jsme se zase chvíli neviděli. Začalo to být divný. Občas když mi píše sms tak se mi zdá že je trochu naštvaná, začali jsme se nudit když jsme chodili, ven, stal se z toho docela hnusnej stereotyp na pár týdnů - opět asi kvůli mě, protože jsem měl zrovna zkouškový a v hlavně školu, tak jsem nějak neměl čas cokoliv organizovat. Trošku jsem se zlobil že ona to nezorganizuje skoro nikdy. 
V té chvíli jsem si uvědomil, že ji vlastně miluju a nevim co blbnu, že dávám přednost něčemu jinýmu (získal jsem totiž takovou tu jistotu vztahu a už jsem nebyl takovej příkladnej přítel, jako když člověk je s někým první týden...). Hned jsem jí napsal sms že mě mrzí co se děje, že to bude asi pravděpodobně moje chyba, vysvetlil jsem proč a napsal jsem že ji miluju, což je pravda. Odepsala že tu krizi taky cítí, ale myslela že to je spíš kvůli ní, ale že nechce aby tu byla a že ji musíme zničit, že mě taky miluje.
Pozval jsem ji na víkend k nám (to jsem ještě neudělal), a bylo to v pohodě. Koukali jsme na fotky, smáli se, procházeli se, měli sex. Akorát mě docela vadilo že ji pořád někdo prozváněl, co já vím, kdo to je, ale dřív to nebylo a neřekla mi kdo to je - moc jsem ji k tomu nenutil. Nevím co se děje, jsem z toho zmatenej... popravdě nebýt toho prozvánění, tak to beru docela v klidu, řekl bych si jen krize - mojí chybou, a to teď změním.
Jinak sex míváme a řek bych že tam se krize ani nějak neprojevuje, docela se na to těšíme oba, se mi zdá.
Na valentýna jsem ji pozval na bowling a pak jsme šli do čajovny, bylo to super, ale prostě tam pořád cítím nějakou nejistotu.

Máte nápady co s tím? Třeba potřebuju jen říct něco ve stylu "moc to řešíš chlape", ale chci znát vaše zkušenosti.
Můj otevřený názor je že se jí někdo snaží sbalit, a že mu asi nakopu prdel Šťastný Ne, ale vážně. Pokud se snaží, co bych měl dělat? Zatím se snažím být aktivní a ukázat jí že se se mnou nudit nebude, zkoušíme různé nové akce a sporty, prostě chci aby se do mě zase naplno zamilovala.. Blbý je že se vídáme nanejvýš 2x týdně.
Nevím zda se mám snažit ji třeba psát "chci tě teď moc políbit", jestli to nebude působit blbě, jako že najednou chci a předtím jsem to psal zřídkakdy..?

Budu vděčný i za názory z ženské strany Úsměv

Díkes
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Únor 2011, 15:44:38 »

Nevim, jestli je to to právě, ale smsku, pokud jí chceš napsat (= pokud to tak cítíš a neděláš to jen aby ses jí vnucoval) bych stylizoval spíš "sexuálně-hrozebně" Šťastný Takové "mám na tebe hroznou chuť" uprostřed dne je celkem fajn.

Celkem zásadní rozdíl, jestli chlap po holce touží (to je +) nebo jestli je na ní citově upjaty (to je -). (záměrně přeháním) Holka je ráda, když ví, že je přitažlivá. Ale nezajímá jí, že je přitažlivá pro nějakého chudáka, který se bez ní ani nenají.

Čiliže bejt tebou bych si dal pozor, abys neprojevoval lásku bez sexuality - protože je to krásný a romantický - asi prvních 5 dní Úsměv Protože pokud o ní někdo usiluje (jakože je to možný, byť ona o tom ani neuvažuje), tak má bonus v tom, že jí nabízí větší vzrušení, adrenalin - tím, že on je "ten druhý" se kterým by nic neměla mít, když je s tebou.

Ale možná sem mimo Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Únor 2011, 16:01:40 »

Pokud z řeči těla vidíš, že je s tebou ráda a chce s tebou být, tak řešíš blbiny.... určitě se k ní chovej pozorně, ale nech se taky hejčkat, ať se snaží, jinak ti hrozně zleniví ta holčina.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Únor 2011, 23:38:40 »

tak teď potřebuju nějakou dobrou radu, prosím Smutný

7 ja, Dnes
< 22:29:13: proc mam z tebe posledni dobou takovy divny pocit ze se neco deje... Smutný
­
8 ona, Dnes
>> 22:37:26: no nebudu dělat že o ničem nevím... taky mám takový pocit... připadá mi že uvnitř mě žijí dva odlišní lidé... já nevím co se děje, kdybych to věděla tak něco dělám...ale já se nechovám ani tak ani tak já vím... promin mi to, ty se ted tak snažíš já to vidím... a děkuju ti za to
­
7 ja, Dnes
<< 22:38:42: co se stalo?
­
8 ona, Dnes
>> 22:39:37: právě že vůbec nic
>> 22:46:51: je mi z toho na nic
­
7 ja, Dnes
<< 22:51:02: priznam se ze me se stalo neco podobnyho, po letnich prazdninach, jak jsme kazdy byli dlouho nekde pryc a uplne jsme si od sebe odvykli. Asi sis toho vsimla.. Pak jsem prijeli domu a tak citil jsem ze to mezi nama bude spatny.., nevedel jsem co delat. Ale ty jsi mi pomohla pochopit, ze Ty jsi to jediny na cem mi v mem zivote opravdu zalezi a to mi moc pomohlo. Od te doby si myslim jsme ten vztah zase vybudovali nekam dal a pro me jsi porad to nejdulezitejsi na svete. A vzdycky budes! Jinak...  vubec nic ti nehodlam vycitat, uplne vim jak se citis a naopak - chci rict ze pokud budes cokoliv potrebovat, sverit se nebo treba jen obejmout, rekni mi. Jsem tu pro tebe.
<< 22:54:12: vzdycky kdyz mam nejakou spatnou naladu, tak udelam to, ze si prectu dopis, ktery od tebe mam k nasemu 1. vyroci a najednou mam takovej krasnej pocit, jako kdyz vis, ze mas nekoho na koho se muzes spolehnout
­
8 ona, Dnes
>> 23:02:06: nečekala jsem že na to budeš reagovat takhle... Vážně děkuju, vážím si tě... Moje osoba je prostě zmatená. Jsem zmatená z toho co najednou cítím... protože tomu vůbec nerozumím
>> 23:02:16: cítím se vážně špatně
>> 23:02:39: aj kvůli tobě
­
7 ja, Dnes
<< 23:04:09: chtel bych ti pomoct
­
8 ona, Dnes
>> 23:05:18: já... nevím myslím že si musím pomoct sama
>> 23:06:24: jsi hodnej
­
7 ja, Dnes
<< 23:07:49: muzeme si o tom promluvit v tu stredu
<< 23:10:19: jsem z toho smutnej Smutný a musim ti nejak pomoct, nechci aby sis tim prochazela jen ty sama.
­
8 ona, Dnes
>> 23:12:17: já taky, ale nechci to na tebe přenášet přeci...
­
7 ja, Dnes
<< 23:15:55: pride mi ze je to trochu i moji "zasluhou",... nebo chces snad abych rek "ok, tak si to nejak vyres"..?
­
8 ona, Dnes
>> 23:21:27: máš pravdu...
­
7 ja, Dnes
<< 23:24:02: tak zajdem ve stredu na kafe a poresime to ju?
­
8 ona, Dnes
>> 23:24:52: jj to bude nejlepší
Zaznamenáno
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Únor 2011, 23:57:31 »

Popravdě řečeno, něco takového jsem už taky párkrát zažil a doteď nemám žádný nápad, co s tím  Smutný Ženský mozek a srdce jsou tak hrozně komplikované a nepředvídatelné orgány, že se v nich kolikrát nevyzná ani sama jejich majitelka. Svou mužskou logikou jsem z toho vydedukoval akorát to, že to prostě nějaký důvod mít musí, jenom si ho třeba neumí nebo nechce pojmenovat. U mě to v podstatě vždy znamenalo to, že se dotyčná snažila tak nějak sama sebe zoufale přemluvit, jestli mě ještě vůbec miluje a posléze hledala cestu, jak to co nejšetrněji ukončit. Tím to ale rozhodně nechci přivolávat na tebe, uvidíš v tu středu, co z ní vypadne a doufám, že to bude mít naprosto opačný a dobrý výsledek.
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 21. Únor 2011, 16:14:09 »

čau, připomíná mi to jedno zde asi před týdnem probírané téma, myslím si, že rady možná ho najdeš. Jinak s takovou situací jsem se taky sehnal, tam to bohužel šlo celé do kelu.
Oba cítíte, že se něco stalo, ona si myslí, že to vyřeší, když tě do problému nebude zatahovat a pokusí se ho vyřešit sama, přitom ho nedokázala ani analyzovat.

To je velice častej problém.
Uvidíš, kam se dostanete v tu středu, já osobně si myslím, že nevyřešít nic a skončí to buď sexem, nebo MC.
Zkrátka někdy ta logika vztahů a ženský nejdou dohromady, nastala chyba v Matrixu;-).

Myslím si, že by pomohl holomráz, ale třeba měsíční a co nejvíc zminimalizovat kontakt, mezi tím bys mohl zaktualizovat svůj SC a pak bys mohl zkusit ten metrix restartovat a mohl by najet znova.;-D
A když ne tak konec, ale ber to z té lepší stránky, budeš Vědět, na čem jsi a nebudeš ztrácet čas.
PS: Tak jsem to dohledal:
http://forum.qark.net/o-zenskych/pritelkyne-problemy/msg83553/#msg83553
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Adamex

Karma: 1
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Únor 2011, 23:34:20 »

Ahoj johny89. S dovolením navážu na Aleše, protože stejně jako on jsem se setkal s něčím podobným u své ex-přítelkyně a skončilo to stejně jak u něj - ende.

Ta holčina prostě přemýšlí - o vás jako o páru, o Tobě. Důvodů může být hodně, vůbec ale vůbec, tam nemusí být nikdo jiný!! Ber to jak to zřejmě je, že o Tobě přemýšlí. Přemýšlí a pochybuje. Tvoje holka by ale neměla mít o Tobě pochyby...

Problém je, že Ty ji ty pochyby, ať je to jakákoliv pí*ovina, nevyvrátíš žádným rozhovorem. To si nemyslím, ona Ti totiž svoje pochyby ani nepřizná! Teoreticky by ji mohl zlomit čas a Tvoje činy - ale upřímně, spíš krátkodobě, jsi jaký jsi a nevím, jestli se dokážeš a hlavně chceš, měnit v něco co by chtěla ona (pokud vůbec ví, co a koho dotyčná chce!). A jak píše nade mnou Aleš, pokud to chceš s ní ještě zkusit, určitě použij holomráz.

Je fakt, že u mně a ex-přítelkyně tenkrát právě holomráz pomohl, ozvala se a pak jsme se s velkou pompou k sobě vrátili. Já, idiot(!), jsem to její váhání nade mnou tenkrát pojal jako moji chybu a ještě jsem se ji za některé věci omlouval... To sem určitě neměl. Problém byl jen a jen u ní - nevážila si mě a pochybovala. Za 3 měsíce to skončilo finálně, nikdo jiný v tom nebyl, prostě jsem pro ní nebyl ten pravý vs. zajímavý vs. to co teď chce a potřebuje vs. věkový rozdíl vs. hormony vs. dosaď co chceš, je to jedno - není to Tvá chyba!!

Nechci znít jako pesimista, ale dle mého názoru tenhle vztah skončí rozchodem - a bude to tak ve finále lepší. Drž se, zachovej důstojnost! Nepochybuj o tom, že přijde lepší, taková která o Tobě pochybovat nebude. A ona přijde.

Zaznamenáno
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Únor 2011, 02:12:49 »

Naprostý souhlas s Alešem a Adamexem - když to jinak nepůjde, zkus holomráz. Vylívat si srdce a nějak se jí snažit z těch pochyb dostat, bude mít s největší pravděpodobností zcela opačný efekt, než bys chtěl. Ať si to vyřeší sama, když se ti nechce svěřit, a pokud si to nevyřeší, tak to jde celé do kopru. No uvidíš, co ta schůzka, určitě napiš výsledek.
Zaznamenáno
Adamex

Karma: 1
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Únor 2011, 11:59:19 »

Johny, podle mého, je ve vážném vztahu hlavní rovnováha. 100% rovnováha asi nejde docílit, ale musíte okolo ní alespoň dlouhodobě kroužit  Úsměv. Vem si její pochyby o vás - to je to vychýlení. A teď si vem co děláš ty (a dělal jsem to i já u své ex!). Cítíš, jak je něco špatně a nerozumíš tomu, máš jí rád, možná podvědomě cítíš, že jí ztrácíš - a co uděláš? Snažíš se jí kontaktovat, pomáhat, dotazovat, připomínat ji minulost, to jak ji miluješ a paradoxně jí tím v jejich pochybách utvrzuješ. Ona míň miluje a ty začneš milovat víc a následkem toho tě bude milovat ještě méně, až se s Tebou rozejde. Jak jsme psali, pokud to chceš s ní ještě zkusit (jako že chceš, protože jsi zamilovanej), zkus holomráz.

Taky by někdo už mohl napsat knížku o soc.dynamice v partnerských vztazích, možná už napsal... Úsměv
Zaznamenáno
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Únor 2011, 08:30:28 »

tak jsem jí nakonec napsal dopis, kde jsem napsal různé věci  o našem vztahu, to že mi na něm záleží. Myslim že se mi to docela povedlo. Včera jsem s ní byl řešili jsme to jen trochu a moc jse toho nevyřešili. Ale dopis jsem jí dal do kabelky aby to neviděla... V noci ho našla a od ní přišla překvapená sms. napsala:

To snad není možné toto. Vzpamatovavám se z toho docela dlouho. Jednoduse, tohle mi jeste nikdo nikdy nenapsal.. Je to nadherne, dekuju moc. Sama prekvapeni posledni posledni dobou:) jen nevim, takoveho te neznam, jsi najedou jakoby uplne nekdo jiny, jak se snazis a tak... Me to samozrejme tesi, ale sama vidim na sobe jak jsem chladna. Mrzi me to, snazim se prepnout neco v te blbe hlave... uvedomila jsem si ze ten vztah nabyva opravdu pevnym a stoji o nej bojovat... Je mi to lito co se deje je to hlavne ve me... jsi uzasnej :-*

Můj pocit z toho je smíšenej. Zdá se mi z toho že se jí nelíbí že jsem jiný (tím myslí že teď se snažím, často jí něčím překvapím a vymýšlím věci abysme se nenudili). Nevim proč to bere jako chybu.
Naopak že vztah nabývá pevným, tak to je zase dobrý, ale nevim, vyznívá mi to tak zvláštně s tím přechozím... Smutný

Co přesně je ten holomráz? Že nechám aktivitu na ni, nebudu ji psát jako první a nebudu vůbe vyjadřovat nějaké city atd?

Jinak ještě jsem si začal psát s jednou kámoškou, půjdem na squash a tak. Řekl bych že o mě i trochu stojí. Seznámili jsme se před pár dny na kalbě a máme hodně podobné zájmy. Jde toho nějak využít, k tomu abych zachránil tenhle vztah? Na tomhle mi záleží především.
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Únor 2011, 09:01:05 »

Čau chlape, já z toho taky nemám moc dobrý pocit.
To, že jsi ji napsal dopis, je sice romantické a chválihodné, ale jinak mi to příjde, jako že si nechcete říct pravdu do očí. Že jsi jí tam napsal, že ti na vašem vztahu záleží je "samozřejmé", to ji říkáš dna můj vkus často a snažíš se tím ten vztah podržet, paradoxně tím působíš opačně. Kdyby ti nezáleželo, tak bys to vzdal už dávno a znamená to, že do vztahu chceš pořád investovat víc, než je ochotna ona.
Proč???? Nech taky na ni, ať se snaží a nech ji ukázat, jaký váš vztah bude, když ona bude jeho iniciátorka. Třeba ti potom nepříjde tak ideální.

Pořád ji dáváš větší hodnotu!
My ti píšeme o holomrazu a ty jí místo toho uděláš vyznání.  Kroutící očima
Podstatné věc k tomu holomrazu je ta, že ty ho musíš být schopen, musíš být tvrdej a nekompromisní, sice ji možná miluješ a samotnýho tě to bude mrzet, ale ber to tak, že jiná cesta prostě není, nebo to půjde později do kopru. Ty musíš jinej zůstat, třeba měsíc, chápeš?
To "jsi jinej" = jsi víc nezávislej.
To co ses  ji pokoušel naznačit v tom dopisu ona nepochopí hned, ale potřebuje na to nějaký čas na vstřebání.
Prostě si dáte třeba měsíc "pauzu", aby jste měli si urovnat věci a dát si to dopořádku. A zároveň to slouží k tomu, aby jeden zjistil, jak a zda vůbec o druhého stojí a aby se ti vzájemné city investice a hodnoty vás dvou znova zaktualizovaly. Neměli by jste se vidat, psát, podnikat spolu aktivity a hlavně spát.

Já osobně bych ti během té doby navrhl vyspi ses 10 jinýma a pak uvidíš, jestli ta tvoje květinka je ještě pořád tak voňavá, jak byla. Provokatér

Ona cítí, že je mezi vámi problém, ale neví kde, neumí ho analyzovat a ani následně vyřešit. To nějaké žárlení nevyřešení. My ti můžeme poradit leccos, ale ty stejně uděláš to co chceš, podle toho, jak to cítíš. A sedí sem i heslo zdejších guru, "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš".

Já za sebe ti radím, začni si s tou kámoškou. 
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Únor 2011, 12:30:00 »


Můj otevřený názor je že se jí někdo snaží sbalit, a že mu asi nakopu prdel


jasné kámo, v láske a vojne je všetko povolené! Šťastný Mrkající

Inak, ja sa do týchto vecí moc nevyznám, ale mám pocit, že práve tvoja snaha sposobuje jej pocity. proste je presýtená z tvojich citov. Holomráz je keď ju budeš zamerne ignorovať, ale dobrý pozor, ako ho aplikuješ. Musí si uvedomiť, že ona je na vine.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Únor 2011, 15:32:45 »

Řekl bych, že je to právě v té fázi, kdy se sama sebe snaží přemluvit k pokračování vztahu. Je přesvědčená o tom, že jsi super kluk, ví, že takový vztah má velkou hodnotu, ale přesto má nějaký zásek, který ani neumí pojmenovat. Ty jsi podle mě už udělal, co jsi mohl a teď je řada na ní. Musí si to v té hlavě srovnat sama. S tím holomrazem bych neřekl přímo ignorovat jí, ale spíš se stáhnout do defenzívy, vyčkávat na nějakou její iniciativu a už do ní žádná další vyznání lásky nehustit (a třeba se jí během sms komunikace i jen tak mimochodem zmínit, že jsi byl na squashi s kámoškou - ať vidí, že se zabavíš). Pokud tenhle stav bude trvat delší dobu, tak už je to opravdu na prd, přece jenom vztah je o dvou lidech a musí na něm pracovat i ona...
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Únor 2011, 15:55:52 »

Raphe, píšeme úplně to samé a dovolím si s tebou co trochu nesouhlasit. Pokud ten holomraz nebude razantní a nedáš ji volnost, nezjistí, jaké to je být sama, tak nikdy nebude tak účinný jak by měl. A samota je pro holku velká motivace, aby ten problém nebo blok vyřešila. A zároveň zjistí, jak je jejich vztah pevný! Ukáže se, jestli ta holka dokáže vyřešit svůj problém. Protože když ne, tak co když bude mít nějaký problém johny89? To se klidně může stát. Nebude mu umět pomoct a nechá ho v tom. Já neříkám ji úplně ignorovat, ale z vlastní zkušenosti vím, že jak začneš 1 smsmkou, tak tě to svádí pokračovat a psát další.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Únor 2011, 17:30:25 »

Aleš: Ono je ale otázkou, jak by slečna reagovala na další takovou prudkou změnu chování. Nejdřív se johny snaží jako blázen, píše jí zamilované věty a teď by najednou ze dne na den nastolil nekompromisní holomráz. Aby z toho neměla v hlavě ještě větší chaos. Já bych se proto zatím přikláněl spíš k té mírnější formě a pokud to nepřinese žádný výsledek, tak pak teprve přitvrdit. Anebo ještě lépe, jak jsi sám johnymu navrhoval - na rovinu jí pak říct, že se nějakou dobu nebudou stýkat, ať si to zatím v hlavě vyřeší. Akorát si teda nejsem jistý tím vyspáním se s 10 jinýma holkama  Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 24. Únor 2011, 18:52:56 »

Raph: No teď to posral pěkně. Tu její odpověď bych bejval dokázal odcitovat předem. V překladu:
"Je to hrozně roztomilý, jak se snažíš. Ale rozhodně to neni sexy. I když vim, že je tohle taková ta scéna jak z romantickýho filmu, tak si nemůžu pomoct, ale mám pocit, že k tobě už nic necítim. Snad mě to přejde."

Finta je v tom, že musí přestat uvažovat "proč mám pocit, že k němu už nic necítím, když on mě tolik miluje" (tj. řešit sebe) a naopak začít uvažovat "proč mě najednou nechce?" (a tím pádem neřešit ty svoje haluzný pocity).

Problém je, že většina ten holomráz nepochopí a místo holomrazu (tj naprosto zrušit jakoukoli svojí snahu směrem k ní) udělají ignoranci (tj. snaží se tvářit, jakože vůbec neexistuje a všechno odmítat a rušit), což ničemu nepomůže.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Adamex

Karma: 1
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 24. Únor 2011, 19:25:45 »

Johny, pročti si prosím celé vlákno a jednej podle toho, myslím, že je nejvyšší čas - ani nevíš jakou výhodu máš, že Ti tady odpovídají lidé, kteří přesně tohle zažili. Ava to napsal dobře co ta její sms znamená... Jako bych slyšel bývalku, když se mi v daném okamžiku omlouvá, že se ke mně teď nechová tak, jak bych si zasloužil...

Okamžitě nasadit holomráz a trávit čas s kamarádkama!
Zaznamenáno
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 24. Únor 2011, 19:27:20 »

Díky za rady! Asi máte pravdu. Moc jí šetřim a vypadam asi jako zoufalec. Bohužel ze mě promlouvaly citový výlevy, takže končim s nima. Od teď začnu s naprostym holomrázem a jdu napsat kámošce o squash na pondělí.
Včera jsme probírali kdy se uvidíme, řekli jsme si že v pondělí, tak já jí napíšu místo toho, že jsem si domluvil squash s jinou. Ale třeba až v neděli, až trochu vychladnem.
Nebudu se s ní vídat alespoň nějakou delší chvíli a nebudu s ní nic řešit. Budu dávat najevo jak můžu že si užívám. Na sms budu odpovídat velmi málo a když už tak stručně.
Je to dobrý postup?
Zaznamenáno
Adamex

Karma: 1
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 24. Únor 2011, 19:35:38 »

Ano- takhle je to dobrý postup, ale je to těžší, než to vypadá..budeš muset vydržet.

P.S.Nevím jestli ji hned přímo psát, že jdeš na squash s kámoškou, aby to zase nevypadalo, že to děláš účelově na truc - to ať se vyjádří zkušenější.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Únor 2011, 20:27:58 »

Problém je, že většina ten holomráz nepochopí a místo holomrazu (tj naprosto zrušit jakoukoli svojí snahu směrem k ní) udělají ignoranci (tj. snaží se tvářit, jakože vůbec neexistuje a všechno odmítat a rušit), což ničemu nepomůže.
Včera jsme probírali kdy se uvidíme, řekli jsme si že v pondělí, tak já jí napíšu místo toho, že jsem si domluvil squash s jinou. ... Budu dávat najevo jak můžu že si užívám.
Ach jo, jako bych to nepsal Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 24. Únor 2011, 23:10:56 »

Problém je, že většina ten holomráz nepochopí a místo holomrazu (tj naprosto zrušit jakoukoli svojí snahu směrem k ní) udělají ignoranci (tj. snaží se tvářit, jakože vůbec neexistuje a všechno odmítat a rušit), což ničemu nepomůže.
Včera jsme probírali kdy se uvidíme, řekli jsme si že v pondělí, tak já jí napíšu místo toho, že jsem si domluvil squash s jinou. ... Budu dávat najevo jak můžu že si užívám.
Ach jo, jako bych to nepsal Smutný

aaa nějak jsem to přehlédl. Díky za upozornění. Tak jí jen napíšu že nemůžu a nebudu ji ignorovat.
Nikdy jsem takový přístup nedělalm, ale chci to zkusit když to nevypadá na jinou šanci.
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 25. Únor 2011, 00:09:22 »

Myslím, že Ava měl spíš na mysli, aby ses s ní sešel, v případě, že ona chce - tj. že ta snaha je na její straně, ne na tvojí.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 25. Únor 2011, 00:29:07 »

Myslím, že Ava měl spíš na mysli, aby ses s ní sešel, v případě, že ona chce - tj. že ta snaha je na její straně, ne na tvojí.
Díky Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 25. Únor 2011, 04:35:11 »

Av4: S tím překladem naprosto souhlasím. Mrkající

Ty tu její snahu o udržení vztahu musíš jakoby znova vybudovat, jenže nejde stavět na špatných základech, tudíž musíte začít stavět od nuly.
Nevím, jestli ty setkání, byť z její strany, jsou dobrý nápad, vím jak to končí... Tak, že ti řekne, že už poznala, jaké to je, být sama a že doufá, že ještě není pozdě a nepřišla o tebe a zda jí můžeš odpsutit. Jenže Pokud na to přistoupíš, než doběhne léčba, tak to stejně po čase skončí špatně. Ona si to, že by mohla skončit musí uvědomovat trvale, nejen během 2 týdnů, co se nevídáte.
Zásadní změny chtějí zásadní rozhodnutí.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 25. Únor 2011, 22:41:42 »

Av4: S tím překladem naprosto souhlasím. Mrkající

Ty tu její snahu o udržení vztahu musíš jakoby znova vybudovat, jenže nejde stavět na špatných základech, tudíž musíte začít stavět od nuly.
Nevím, jestli ty setkání, byť z její strany, jsou dobrý nápad, vím jak to končí... Tak, že ti řekne, že už poznala, jaké to je, být sama a že doufá, že ještě není pozdě a nepřišla o tebe a zda jí můžeš odpsutit. Jenže Pokud na to přistoupíš, než doběhne léčba, tak to stejně po čase skončí špatně. Ona si to, že by mohla skončit musí uvědomovat trvale, nejen během 2 týdnů, co se nevídáte.
Zásadní změny chtějí zásadní rozhodnutí.

Celé jsem si to znovu pročetl.

Už jsem se domluvil s kámoškou na squash.
Vidím to tak že pokud mi moje slečna napíše, co v to pondělí, tak jí odepíšu že mi do toho něco vlezlo, ať ji neignoruju, ale sám jí psát nebudu, ani se nebudu snažit to nějak přeložit nebo tak. Trošku se mi zdá že o ni začínám ztrácet zájem. Prostě mě štve to že ona se nesnažila. Už z toho ale neblbnu tak jako v prvních dnech (tím si taky vysvětluju to srdceryvný výlevy). Není to ve mě, je to v ní. Tak ji nechám ať si vyžere.
Na téměř každý den jsem si udělal na příští týden nějakou akci a trošku jsem se tím pojistil že na ni nebudu mít v žádném případě čas. část víkendu už mám taky vymyšlenou ve společnosti jiné kamarádky.


Doufám že postupuju správně podle vaších rad a zkušeností Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS