Krize, poraďte lidi :-)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 16:00:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Krize, poraďte lidi :-)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Krize, poraďte lidi :-)  (Přečteno 26266 krát)
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 09. Březen 2011, 17:24:29 »

Všimli ste si,že odkedy je tu ten boom s čínami, z ulíc sa akosi tratia túlavé maćky a psy? A narastá počet nezvestných zvierat?
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 09. Březen 2011, 18:19:12 »

OT: Kámoš co cestuje pro světe říkal, že McDonalds je nejlepší, co ho kdy potkalo. Kdekoli na světě si dáš cokoli od MD, tak je to vyrobené z těch samých surovin. O hodně lepší než zkoumat které maso na tyčce na náměstí v inidi je nejbezpečnější a nezpůsobí týdenní výplach střev xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 09. Březen 2011, 18:58:09 »

V Indii bych si taky dal ten mekáč...nicméněž v Evropě volím jiné alternativy...toliko k OT Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 09. Březen 2011, 20:26:22 »

Ano McDonald je na jednu stranu dobrý a na druhou stranu špatný fast food. Když si objednáte Cheeseburger, tak v každé časti světa víte co dostanete, ale zase je to nezdravé jídlo. Tolik k Mekáči.
V Číně jedí podle mě zdravě. Pokud budu uvažovat, že v Číně je podobná kuchyně jako v Japonsku a kámoška nelhala,tak v Číně jedí hodně syrového. Teď nevím jestli syrové maso je zdravé, ale asi jo Šťastný Nesmaží jako my v Česku, takže nejedí ty hnusné škodlivé látky, které vznikají při smažení. Co si budeme nalhávat, pokud v tom oleji se po vytáhnutí masa něco začne škvařit, pak se to pěkně vyluhuje a rozškvaří a přichytí na nějaké další msíčko, tak ať to je na olej jakémkoli chcete, labůžo to nebude.  Úsměv
Zaznamenáno
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 09. Březen 2011, 21:46:02 »

hmm tak dnes to bylo opět na hovno.
Byli jsme na squashi, to bylo dobrý, pak jsme se byli projít. To bylo taky ok.
Ale pak mi přišlo že je to zas takový divný... byli jsme se podívat na takovym výhledu na město.. a stáli jsme tam vedle sebe.. a mlčeli, ani nedala pusu, neobjala.. nic,  - tak jsem uplně jsem vuči ní ochladl. Přestal jsem rozvádět řeč a nechal jsem to na ní. Ona to párkrát zkusila, ale moc to nevydrželo. Ptala se i jestli je u nás volno.. Takže asi myslela na sex. Nakonec řekla že asi pojede.. tak jsem se s ní rozloučil velmi chladně, řek jsem jí čau, ona řekla že pojede tímhle busem a já že ať jede.. Byla překvapená a čekala že jí dam pusu, tak dělala že jde pryč. Nakonec dala pusu ona mě...

Ach jo, nevim co se se mnou děje a nevim jestli je to dobrý nebo špatný.. co si teď může myslet? a ozve se mi?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 09. Březen 2011, 22:34:24 »

srovnej si v hlavě, co vlastně chceš. mi přijde, že to ani sám nevíš.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 09. Březen 2011, 22:59:31 »

srovnej si v hlavě, co vlastně chceš. mi přijde, že to ani sám nevíš.

Já vim co chci. Chci ji, ale připadá mi že jsme si trochu vyměnili role. Co s tím mám dělat? Měl bych jí říct něco ve smyslu že mě to mrzí, nebo čekat na to že se ozve ona? Jsem z toho zoufalej Smutný

co jí třeba napsat nějakou sms typu: "Ahoj. nechceš za mnou v sobotu přijet? chci tě."
« Poslední změna: 09. Březen 2011, 23:26:56 od johny89 » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 10. Březen 2011, 07:54:28 »

Ona se pořád ale nesnaží, ne?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 10. Březen 2011, 08:11:10 »

no málokdy, ale občas jo...

já nevim, teď se s ní skoro dva týdny neuvidím, myslíš že to je dobrej nápad zanechat to takhle?
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 15. Březen 2011, 17:55:56 »

Ahoj napisu sem taky svuj nazor!!!!

Pan Ales uz sem muj topic dal je na prvni strance.Zkratim to.Mel sem taky problemy se svoji expritelkyni,vsechno ok,a najednou proste divny prestala se snazit ja byl ten kdo to zachranoval ona na to srala ja se porad omlouval ikdyz to pomalu moje chyba nebyla čímž sem pridaval polena do ohne,a ja se schazoval.Ona proste se nastvala kvuli kravinam ktery mi pak dala sezrat...Jak rikaji jiny tady,holomraz,je to asi jediny co muzes udelat ja to udelal HLAVNE BY MELA PRIJIT SLECNA ZA TEBOU NE TY ZA NI,,,ONA MUSI CITI ZE TE MUZE ZTRATI KDYZ TO UCITI ZAKONITE SE BUDE SNAZIT muj nazor teda.U muzu ti rict ze to pomohlo slecna si behem tejdne dvou uvedomila a sesla se semnou.V kavarne sme byli 2 hodiny a ja cumel jak puk uplne obratila list priznala ze je to jeji chyba,ja se ani neomlouval nic,ze se bude snazit ze me ma moc rada,dokonce si napsala ruzny body co chce u sebe zlepsit abych to videl.Rikal sem si ze to je novej zacatek,a vis co se stalo jak sem dopadl???3 tejdny to bylo hezky,a pak konec slečna se zamilovala do jinýho a napsala mi to eště po smsce!!!!!Nechci ti nějak predpovidat konec,preju ti abyste si to vyresily,ale moc casu vam nedavam.Kdyz se to zacne kazit,tak to ma vetsinou jasnej konec pomalej ale myslim že jasnej pokud se na to jeden zvás vykašle ted na to kašle ona.Nekdy i ne sou vyjimky,ale hlavne se musite snazit oba nejen ty,ale i ona.Mozna by ses mohl poohlidnout po jinym obejktu...Ve vztahu vyhravá ten kdo mín má rád nebo miluje!!...Podivej se jak sem dopadl já ted je mi hrozně!Ja jí věřil že všechno bude ok,mimochodem stou slečnou sem byl taky rok!!A dostal sem kudlu...že sem to vtý kavárně neukončil ted toho lituju...Pokud si nejsi jistej že ten vztah vydrží tak to radši skonči HLAVNE SI NIC NENALHAVEJ,a bude to pro vás oba lepší!!!Já udělal přesnej opak tohodle a tvrdě sem narazil...Přeju ti hodně štestí!!!Omlouvám se za diakritiku pišu z mobilu takže naprd:DJen sem ti chtěl napsat že u mě to dopadlo špatně a začalo něčim podobným co tobě.
« Poslední změna: 15. Březen 2011, 18:00:17 od Cizinkx » Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 15. Březen 2011, 18:57:55 »

Nie som si istý, ćo to sem už niekto písal, ale moj pocit z toho všetkého je taký, že problém je v tom, že ju / a to je veľmi zlé/ nepriťahuješ. Z nejakého dovodu si u nej stratil svoj šarm, príťažlivosť. Možno sa jej páči niekto inýˇ/ čo je najpravdepodobnejšie/ alebo prehodnotila priority...
Hele, kámo, vypisuješ jej básnićky a ona je z toho potentovaná, ale ako náhle sa prestaneš snažiť záujem odpadá sám od seba!!! Holomráz si spravil dobre a nefunguje! To bude prírodou. Hra sa proste chýli ku koncu s jej strany a zdá sa, že ty s tím nič nenarobíš. Respektíve to možeš kúsiť, ale stojí to za to? Možno by bolo vhodné odísť zo vztýčenou hlavou a hovoriť si Ja som ten, kto to ukončil, nikto mi košom nedal!.

Je to na tebe.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 16. Březen 2011, 11:15:03 »

já nevim no, nechci to jen tak zahodit, musí být přece způsob jak to zlepšit.

Psala mi sms že by se šla zahrabat, za tu středu - den kdy sme byli spolu a bylo to na nic.. viz výše. A pak psala jestli s ní nechci jít na nějakej závod.
Teď je týden pryč, řekl jsem si že jí nenapíšu sám od sebe. Tak uvidíme jestli se ozve. Za pár týdnů mám narozky.. Plánuju udělat nějakou party, ale ani nevím jestli ji budu chtít pozvat pokud to bude takhle pořád na nic.

Btw jaký by byl možný scénář kdybych jí řekl že bysme to měli radši ukončit než se takhle trápit, co myslíte?

Je možný, že by byla zaskočená, a pak za pár dní by na ni dolehlo, že to tak nechtěla? Nemáte s tím zkušenost?

A kdyby řekla že to tak bude lepší, ale že chce být kamarádka, tak ji rovnou řeknu že to je na nic, že bych ji nechtěl raději vídat.
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 16. Březen 2011, 17:14:13 »

Scenár? Uplne normálny, povedz jej to, ćo píśes tu. Normálne a prirodzene, nić nehrať, nesimulovať. Ak ju chceš za kamarátku, ok, ak nie, vysvetli jej dovody prečo sa ti myšlienka nepáči. Ak jej nič vysvetľovať necheš, diplomaticky poved, že ťa neláka predstava vídať sa v budúcnosti. Jednoducho sa sám rozhodni či chceš a za tým si choď. Bude ti za ňou smutno, to určite, ale to časom prejde. Reálne si odpoved na otázku, či to chceš ďalej ťahať ty alebo nie/ tým nechcem nazančovaŤ, aby si ju opúšťal, ale aby si sa objektívne rozhodol a chápal dosledky, aké to bude mať/. Obe bude mať svoje pre i proti.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS