Moja neschopnost

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:12:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Moja neschopnost
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Moja neschopnost  (Přečteno 6112 krát)
Kikincuk

Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« kdy: 20. Září 2009, 13:04:18 »

Ahoj potreboval by som  poradit v tom ze preco som taky neschopny ja mam dievca uz 3mesiace a velmi moc moc ju milujem  len ja by som chcel strasne moc sa s nou milovat uz newiem kolko krat som jej to hovoril len ja newiem vzdy sa musi volaco dosrat  :(ja newiem preco podla mna je to mojou neschopnostou lebo neni som profesionalni balic ja som si moc takych zazitkov v zivote neprezil ale konecne aj ja by som chcel zazit nieco krasne s mojou laskou ale stale sa to nedari a ja uz zacinam byt s toho dost smutny a taky nesvoj uz milion krat som jej hovoril ako ju milujem dokonca mi povedala no nepovedala skor som ju ukecal ze uz to spravi pre mna s toho ako ma miluje lenze potom povedala ze kde ale ja si myslim ze miesto sa najde vzdy ked to chcu obi dvaja ja fakt newiem co si mam o tom myslet ale ako take odpovede typu ze ak nieco nie tak potom rozidte sa to nechcem to nikdy v zivote   Andílek len ona ma iba 16 rokov ja 17 takze newiem asi je to aj tim ale podla mna uz ma vek na vsetko a keby fakt moc chcela tak by sa to stalo mam to brat ako nejaky nezaujem o to alebo ako?lenze ja som tiez iba obycajny normalny chalan a celibat drzat nemienim lenze ani ju nechcem podvadzat ja som neni taky a zostal som na mrtvom bode a iba stale hovorim ze som neschopni a podobne veci pomozte mi prosim  Velmi smutný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Září 2009, 14:07:43 »

jak zaseješ, tak sklidíš. co si nacpeš do hlavy, to seš. takže pokud říkáš, že jsi neschopný, staneš se jím, pokud jím už nejsi.

pokud to dobře chápu, chodíte spolu, ale nespíte spolu. tak vytvoř takovou atmosféru, aby s tebou spát chtěla, aby to její city tak vydráždilo, že s tebou bude chtít spát. buď nápaditej a pokud nemáš nápady, najdi na netu, jak vytvořit romantickou atmosféru.

nebo má nějaký špatný zkušenosti z dřívějška nebo naopak je to tak, že nemá zkušenosti žádný?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Kikincuk

Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Září 2009, 15:01:17 »

Ne nema skoro ziadne skusenosti vsetko som ju v uvodzovkach ja naucil ale hentie napady by sa mi docela hodili len aj ked sme uz boli takmer ze sa to stane obaja nahy a naraz sa zastavila a konec ze nic radsej tak ja nwm potom Smutný ja nehovorim ze som neschopni ale pri nej asi ano
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Září 2009, 15:32:13 »

ok, jak jsem to mel ja...

moje mlada me taky nejakou chvili odmitala a vzdycky rikala, ze se zbytecne drazdim, kdyz ji tak vasnive libam a masiruju vsude po tele... no a pak jsme se mazlili a já se odtáhl ona si mě přitáhla zpátky, ale já se zase odtáhl, tak se ptala wtf? a já říkám, že se nebudu přece zbytečně dráždit. ona říkala, že to třeba není zbytečně a prostě se to stalo.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Kikincuk

Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Září 2009, 16:02:25 »

no tak to si mal potom perfektne len ja fakt neviem co je probleeem len uz zacala dosrana skola a bol som odtedy s nou iba raz  Velmi smutný sice chodi do tej istej skoly ako ja sice sme tam stale spolu ale skola neni to iste ako ked som s nou niekde vonku dalsia vec je ze ja som s nou do tyzdna vonku iba v piatok co je pre mna velice malo len mna uz to nebavi stale robit tie kroky kolko krat sa snazim jak taky debo a nakoniec to pride v nivec aj sme sa o tom rozpravali lenze zase bude mat kramy v piatok ja newiem podla mna mne volako ten osud nepraje a preto je moj postoj pesimisticky
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Září 2009, 16:12:08 »

Kikincuk: tvuj cestin neni nic moc, takze si nejsem jisty, jestli jsem to spravne pochopil... nicmene napisu ti tu par postrehu, ktere by se ti mohly hodit:

1. nedivej se na to podle casu - nikde neni napsany, ze po trech mesicich musi k necemu dojit... navic kdyz je holka zda se panna a je ji 16, je jasny, ze bude trochu nejista... takze tvoje duvody ke konci sveta mi pripadaji trochu prehnany - jestli ti dva tydny cekani pripadaji jako moc velky protahovani (v patek bude mit podle tebe kramy), tak se priprav na to, ze tvoje trpelivost mozna projde jeste vetsi zkouskou...
2.
...je to mojou neschopnostou lebo neni som profesionalni balic ja som si moc takych zazitkov v zivote neprezil ale konecne aj ja by som chcel zazit nieco krasne s mojou laskou...
smysl tehle poznamky moc nechapu (je mozny ze sem to z tvyho cestin blbe pochopil)... ale ve tve situaci bych se asi nekrmil nejak prehnane tim, jak ses profesionalni balic a kde ze je chyba... takovy pristup mi pripada dost zmateny a tim padem tak nejspis nic moc nedosahnes...
...povedala no nepovedala skor som ju ukecal ze uz to spravi pre mna s toho ako ma miluje...
  Šokovaný škemráním (nebo já nevím jak jsi na to šel ale skoro to tak vypadá) ničeho nedosáhneš - jediný, čeho tím docílíš, je že snížíš svoji hodnotu a navíc tu holku znejistíš (protože to v její hlavě může zavánět tím, že nevíš co chceš a proč to chceš)
=> měl bys působit vyrovnaně a i když bys jí měl nějak říct, že ti to vadí, tak bys měl použít lepší argumenty... a už vůbec bys neměl tlačit na pilu a naopak bys měl ty pracovat na tom, aby až časem přijde příležitost (a nikde není napsaný že to musí klapnout při té nejbližší), tak abys měl situaci ve svých rukou a holka mohla být klidná a uvolněná... nejistí kluci a loudilové jsou sice možná hodní a roztomilí, ale chce to přidat ještě něco, vytvořit nějaké kouzlo osobnosti... tolik můj názor
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Kikincuk

Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Září 2009, 14:31:33 »

no lenze ona este nezazila vazny vztah ja chapem vztah uz troska ako nieco viac ako len take drzanie sa za rucicku a boztek na lico ja sa snazim aby bola stastna  a vsetko mozne len ona nevie ako by mi to mala oplatit a to ma hneva asi najviac ja ju milujem a ona mna tiez len este asi nepochopila pravy zmysel toho slova ja ju skutocne milujem ona to hovori sice ale s toho co vidim moc to nevyzera tak mal by som sa s nou o tom porozpravat alebo co mam spravit ale na tuto temu som s nou uz x krat hovoril ale ona to stale nepochopila  Smutný asi
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Září 2009, 15:10:34 »

Upřímně, mě teda sex na ulici moc nevzrušuje, kor když by to bylo poprvé. Zkus něco jak budeš mít volný byt...
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Tev



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Orlová / Praha
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Září 2009, 15:29:54 »

Zkus se vyjadřovat jinak než stylem "vyrchlim proud slov jak me napadnou nebudu psat nejakou zbytecnou diakritiku interpunkci vubec proc se nad tim zamyslet nebo si to dokonce po sobe precist", čte se to strašně a chápe ještě hůř.

Citace
ja ju milujem a ona mna tiez len este asi nepochopila pravy zmysel toho slova
Zatímco ty ho chápeš perfektně ? Nebuď tak posedlý sexem. (Holky to odrazuje, viz kingův post)

navíc:
Citace
na tuto temu som s nou uz x krat hovoril ale ona to stale nepochopila
Citace
ja nehovorim ze som neschopni ale pri nej asi ano
Citace
vzdy sa musi volaco dosrat
Citace
iba stale hovorim ze som neschopni
Zkus být trochu lépe naladěn, přestaň s vyčítám čehokoliv komukoliv (včetně sebe) a užívej si to, co se ti na tom vztahu líbí . . . říkáš, že ji miluješ tzn. i to že s ní jsi je fajn ne ? Úsměv Víc prožívej pozitivní emoce - ji tím můžeš taky dost ovlivnit (naladit na správnou vlnu Mrkající ), a pak to půjde lépe.

Hlavně to chce trpělivost a ne hned honem tady okamžitě. ~~
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS