Můj problém

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:50:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Můj problém
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Můj problém  (Přečteno 6307 krát)
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« kdy: 10. Duben 2011, 13:36:03 »

Už jsem si tu přečetl hodně vašich rad tady na fóru a pomohli mi, myslim si že jsem udělal už docela velkej krok v komunikaci všeobecně, dřív jsem byl oproti teď uplně marnej. S holkama co znám už se umim bavit uplně normálně. Mů problém je ten že se neumim bavit s cizíma holkama v mym věku(s nějakou maminou si klidně pokecám když jí pomáhám např. s kočárkem do autobusu). Další problém je že, když naproti mě jde nějaká pěkná holka a já se na ní dívám a najednou se střetne náš pohled, tak musim okamžitě uhnout, je to nějakej reflex prostě kterej mi nejde odbourat. Už jsem to několikrát trénoval, ale pak se člověk soustředí jen na to aby neuhnul pohledem a už nevnímá svůj výraz=výraz uchyláka :-D. A teď ještě jednu věc z mého života se kterou jsem si nevěděl rady: Když jsem byl ve třeťáku, tak do prváku přišla docela hezká holčina, už od první chvíle kdy jsme se potkali se vykazovala určitý znaky zájmu, později se na mě začala usmívat a zdravit mě(sama od sebe)..no a zdravíme se do teďka :-D, ale už má kluka a už se na mě ani neusmívá, bylo už několik takovejch holek u kterých jsem si byl docela jistej že by měli zájem a já nic neudělal. A popravdě asi bych nic neudělal ani teď, pokud by mi teda sama od sebe neřekla "pozvi mě na kafe" :-D Nevim jak na to prostě. Jinak fotku sem radši dávat nebudu, akorát by mě tu potkal nějakej známej a už bych se s tim vezl :-D. Ale nevypadám špatně, chodim hezky moderně oblíkanej, ale napíšu vám svůj asi NEJVĚTŠÍ PROBLÉM na konkrétním příkladě : Asi před třema měsíci jsem začal chodit do posilovny, chtěl jsem si koupit permanentku. Přišel jsem k přepážce a povídám "chtěl bych si koupit permanentku" a ona " dobře a 15 už vám bylo?"....asi tak, je mi 19 a tenhle rok maturuju :-D Tak tohle je ase vše o mě na co si teď vzpomenu, klidně se ještě na něco zeptejte.
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Duben 2011, 15:00:22 »

Další problém je že, když naproti mě jde nějaká pěkná holka a já se na ní dívám a najednou se střetne náš pohled, tak musim okamžitě uhnout, je to nějakej reflex prostě kterej mi nejde odbourat.
K tomuto ti řeknu, že to je opravdu přirozený reflex... Koukáš-li upřeně někomu jinému do očí delší dobu, působí to nepřátelsky -> Uhýbáš tím pohledem právě proto, že nepřátelsky působit nehcceš Úsměv už to netrénuj, akorát by ti to uškodilo Úsměv

Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Duben 2011, 15:35:29 »

Další problém je že, když naproti mě jde nějaká pěkná holka a já se na ní dívám a najednou se střetne náš pohled, tak musim okamžitě uhnout, je to nějakej reflex prostě kterej mi nejde odbourat.
K tomuto ti řeknu, že to je opravdu přirozený reflex... Koukáš-li upřeně někomu jinému do očí delší dobu, působí to nepřátelsky -> Uhýbáš tím pohledem právě proto, že nepřátelsky působit nehcceš Úsměv už to netrénuj, akorát by ti to uškodilo Úsměv

Z vlastní zkuenosti ti řeknu, že 100% oční kontakt udržují naturálové. Bez výjimky na kluky i holky. Ono se stačí podívat na Mysteryho - pusť si třeba první díl The Pickup Artist a koukej se, jaký udržuje oční kontakt s těma nováčkama -, ten se to sice postupem času naučil, ale okoukal to právě od naturálů.

2 Noon: To je v pohodě, nemůžeš za to, spousta kluků to tak má. Časem a tréninkem se to naučíš, a naučíš se mnohem více. V tom příběhu s očním kontaktem se dost poznávám, před půl rokem jsem se holce nepodíval do očí, když kolem mě procházela. Když jsem byl v setu, tak jsem co chvíli koukal do země, protože jsem prostě nevydržel se holce dívat do očí. Dodneška si pamatuju na jeden direkt, kdy mezi náma byl oční konakt a já po chvilce začal koukat jinam, protože mě to děsně vyvedlo z míry. Trénuj, hraj si a za nějaký čas si na tuhle věc ani nevzpomeneš.
« Poslední změna: 10. Duben 2011, 15:40:57 od puzzle » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Duben 2011, 17:58:27 »

je to tvým sebevědomím.
Je příliš nízké.

Začni se soustředit na svoje přednosti, pokračuj v posilování, buduj si kolem sebe kolektiv zajímavých a cílevědomích lidí a posuneš se.

Pokud jde o pohled, správná reakce by měla být:

Aha, vidím EC, kuknu, usměju se a když ji míjím, řeknu nahlas: Ahoj.
A klidně pokračuj ddál, podle toho co chceš. Otrkej se.

Navíc to vypadá, že tvoje zkušenosti s holkama jsou nulové, z toho plyne, že si nevěříš a děláš z holek něco, co nejdou, tudíž máš blok. holky jsou jen lidi, většinou daleko víc vystrašený než ty a jsou rády, když se s nima normální příjemnej chlap začne bavit.

To musíš dostat do těla, ale ne teorií, tej je všude dost. Musíš praktikovat vše, čeho se bojíš, pokud jde o komunikaci s ženskou.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Duben 2011, 13:56:17 »

Díky všem za odpovědi. Tak koukám že budu muset tankovat sebevědomí dál, budu tedy trénovat kdykoliv se mi naskytne možnost, díky. Po čase zas napíšu jestli se něco změnilo. Díky Úsměv
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Duben 2011, 16:31:06 »

tak tu mám jednu otázku:

Užs nějakou maminou si klidně pokecám když jí pomáhám např. s kočárkem do autobusu
O čom sa s nimi bavíš? Čo ich intersuje, čím by sa dali zaújmuť?

Ak chceš vyzerať starśie a drsnejśie, je dobré śportovať / robit drsné śporty/, zmeniť sposob obliekania, image... Keby si napr. poslal fotku, poradil by som. Ja sám som za posledné 2 roky ostarol o 5 Úsměv.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Duben 2011, 19:46:25 »

Artist: já s nima nekecám, ale třeba jim pochválim mimino, že je roztomilý nebo tak :-D špatně jsem se vyjádřil, prostě holce v mym věku bych takhle ani neoslovil, o to jde. Jinak, poslal jsem ti fotku na mejl co tu máš na profilu, tak snad mi s něčim poradíš, kdyby ne tak aspoň dík za ochotu Úsměv
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Duben 2011, 13:21:30 »

Jo, ide len o to cim mlade zeny otvorit a zaujat. Chapem ze ich nebalis. Hovoril som s nimi o ich detoch akle pripadalo mi to asexualne, evokoval som v nich spomienky na ich manzel a materske pudy, co hralo proti mne.

Zatial mi fotka od Noona neprisla,tak neviem, ci nenastala nejaka chyba.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Duben 2011, 14:47:28 »

Artist: já ti to posílal na [censored, pošlete si to přes PM, ava] , pokud máš jinej tak to sem hoď nebo mi to pošli do zpráv
« Poslední změna: 23. Duben 2011, 22:36:09 od Av4 » Zaznamenáno
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Srpen 2011, 23:03:21 »

Ty přece nemusíš balit  ženu jen proto že se na tebe usměje.
Pokud chceš mít potomky tak bych ti doporučil navazovat
partnerské vztahy  jen s těmi slečnamy se kterými by si chtěl mit děti.
A nemusíš se bavit se ženamy které neznáš pokud nechceš.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS