nepoznáme sa

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:04:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  nepoznáme sa
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: nepoznáme sa  (Přečteno 4455 krát)
franko

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 28. Leden 2011, 20:33:15 »

Zdravím Úsměv

tak chem Vás požiadať o radu.
Mám  19/20 ona 16/17, chodí na školu ktorú som pred pár rokmi absolvoval aj ja(8 ročné gymnázium) a už takmer rok vedľa seba bývame. Trocha sa kamaráti s mojou sestrou(s ktorou však moc nevychádzam - snažím sa). Problém je, že sme sa vlastne nikdy poriadne nevideli Šťastný a už vôbec nerozprávali, dokonca sme sa len raz pozdravili a aj to som zistil až neskôr že to bola ona Šťastný
Dokonca v záhrade/na dvore som ju za ten rok nevidel viac ako 3x, raz v plavkách a vtedy som si uvedomil, že je to veľmi pekné dievča. Viac pozornosti som jej však nevenoval. Posledné 2 roky som na opačné pohlavie takmer rezignoval, síce oceňujem ich krásu a priťahujú ma, no prestal som veriť, že by som našiel takú s ktorou by som si rozumel, s ktorou by ma bavilo sa rozprávať a ktorá by ma navyše priťahovala. A to môže len dievča ktoré má okrem iného aj dobrý vkus - čo sa však vylučuje s tým, že by malo záujem o mňa. --- Tak na základe tejto logiky sa mi podarilo udržať si hlavu čistú od dievčat 2 roky. Bol som so svojim životom celkom spokojný.

Prvá vec sa však stala v lete.
Pár dní pred voľbami(o politiku sa dosť zaujímam) sa bavili so sestrou(z okien Šťastný) o tom koho by mala sestra voliť aby odišiel FICO. Práve som šiel okolo a keď som zaregistroval o čom sa bavia, vzal som z izby časopis Týždeň(ktorý u nás číta tak 0,2% ľudí) s prešktrnutou Ficovou fotkou na titulke a zamával ním sestre nad hlavou. Počul som len susedin smiech a šiel som ďalej. Asi o hodinu prišla za mnou sestra, že či susede požičiam časopis, že toto najnovšie číslo ešte nečítala Úsměv ... kedže sme boli na vojnovej nohe(a ja som bol truhlík) tak som jej ho nakoniec nedal(ale skorej sa to zahovorilo ako by som odmietol). Faktom však ostalo, že ma to dievča začalo zaujímať. Môj budiaci sa záujem však opadol, ked som zistil, že má chlapca.

Druhá vec sa stala na prelome novembra a decembra.
Sestra len tak spomenula, že sa rozišli (len tak, predtým sme ich pár krát spomenuli). To však na prebudenie záujmu nestačilo, no keď som si následne z nudy prečítal jej profil na FB, dostal som ako keby facku. To dievča počúva podobnú muziku(na čom nič nie je), má rada dobré filmy(tiež nič neobyčajné), naozaj sa zaujíma o veci verejné no čo na mňa spravilo največší dojem: nečíta len nebulvárne časopisi ale aj knihy a nie hociaké - Orwell, Remarque,... Po prejdení jej profilu som ostal dosť confused ... už takmer rok spávam 4m vedľa dievčaťa v existenciu ktorého som ani neveril. V mojich očiach by mohla byť už viac sexy len ak by vedela programovať Šťastný

... okamžite mi vhupla do hlavy a nie a nie von. Našťastie pre mňa som mal dosť rozumu a sebakontroly aby som sa do nej v tom blúznení a idealizovaní platonicky nezaľúbil. Možno by som ju z tej hlavy dokázal dostať, no uvedomil som si, že nechcem - toto dievča môže byť naozaj výnimočné. Len tak jej napísať mi prišlo trocha trápne, cestu cez sestru som vylúčil a tak som sa snažil ju "náhodne" konečne stretnúť, prehovodiť pár slov a až potom ju kontaktovať po nete. Tam však nastal problém. Ako koľvek som sa snažil sa s ňou niekde zraziť (viem jej rozvrh) cestou z/do školy, vždy to nevišlo. Ked sa dalo, odhŕňal som sneh keď sa mala vrátiť domov a tak ďalej. Už mesiac a bez výsledku, pritom pravdepodobnosť stretnutia by mala byť vysoká. Pár krát sme sa minuli len o chvíľočku (stopy v snehu). Po toľkých neúspechoch ma to prestáva baviť, no stále mi príde divné aby som si ju len tak pridal medzi priateľov(mám ich cca 65 a sám takéto žiadosti rovno odmietam).

Čo si o tom myslíte? Mal by som sa ďalej snažiť ju niekde stretnúť? (o chvílu je tu semester a tam sa to už moc dať nebude) alebo jej len tak napísať? len tak si ju pridať do kontaktov? nebude to divné, nakoľko si tam naozaj nedávam hocikoho?

... viem že tu možno riešim hlúposti a som vôl, no neviem ako začať. Možno sa len bojím. Ak by som si ju pridal, asi by mal nasledovať nejaký útok, ukázať jej čo chcem a rýchlo ju vytiahnuť niekde von. No toto nie je moja parketa, bojím sa to pomrviť.


... sorry za gramatiku
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Leden 2011, 21:07:46 »

Stopy v sněhu mě dostaly :-D:-D:-D

Ale zpět k problému, lépe řečeno problém si z toho děláš sám ve své hlavě. Představ si, že ona je taky z masa a kostí;-P

Projdi si pár témat typu - Jak oslovit holku?

Sám říkáš, že má hodně společných zájmů, takže povídat o něčem by nemělo dělat potíže.

Zatím jdeš právě ty na to strojeně a trapně:-) Co za ní úplně normálně zajít říct: Ahoj, máš se?... Zítra odpoledne máš čas?... Zvu tě na kafe... Okej, tak ve tři, zatím.

Jsi chlap, takže nesmíš mít strach! Spíš není důvod mít strach!
A na tom rande, dávat bacha, abys nespadl do skupiny kamarád, ale o tom tady najdeš taky info, jak vzbudit zájem.

U ségry fakt sondovat nejde? Ale opatrně, aby jí to nevytroubila.
Zaznamenáno
franko

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Leden 2011, 21:45:39 »

Úsměv
s tou sestrou sa ani tak nebojím aby to nevyzradila ... ide skorej o náš vzťah, nikdy sme sa o podobných veciach nebavili. ALe faktom je, že odkedy mám záujem o jej kamarátku tak sa naše vzťahy dosť zlepšili - aj naši si to už všimli Úsměv Ak sa však bude dať, tejto ceste sa vyhnem.

nemyslím, že mojím najvačším problémom by bolo čo jej povedať, ako sa máš? ako to ide v škole? (btw tu som sa len nedavno dozvedel že je na tom mizerne s matikou z ktorej by rada maturovala a v matike som bol svojho času najlepší) ...

problém je že ju fakt nemôžem stretnúť. Preto čoraz viac zvažujem ako by to vyzeralo ak si ju len tak pridám do priateľov... sme predsa susedia.
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Leden 2011, 23:46:15 »

Chceš být kamarád, co jí radí s matematikou?

Chceš být její soused, co si ji přidal na facebook?

Nebo chceš být chlap, co jí sbalil a chodí s ní?

Čekáš až tě ona potká - špatně!
Chceš jí, tak ji běž potkat ty. Víš, kde bydlí nebo ti sestra může na ní dát číslo, tak jí přímo někam pozvi! Sbalíš ji, když budeš mít koule!

Nebuď needy ani nesmělý, ona je holka jako dalších 1000 a bude mít tu možnost být s tebou. Ty jsi ten hlavní!
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Leden 2011, 23:51:46 »

Aby bylo jasno:

Pomůžu jí s matikou -> Sbalím ji = Kamarád, který se mnou chce chodit, ale já ho nechci

Sbalím ji -> Pomůžu jí s matikou = Můj skvělý přítel, který šílené chytrý, zbožňují ho

Kapišto?
Zaznamenáno
franko

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Červenec 2011, 17:09:56 »

Chcel by som sem napísať ako to dopadlo

Na začiatku februára(2. mesiac v roku) sa stalo ničo zvláštne ... chatovali v noci so sestrou, ja som sledoval film. Zrazu mi sestra zakričala nejakú hlúposť, akože o mne si píšu, trochu ma vtiahla do rozhovoru, trochu sme spolu aj flirtovali(skutočne len trochu, ale rozumeli sme si) ... potom sa to ona snažila asi pred sestrou nejako zlahčiť a povedala nejaku hluposť po ktorej som stratil sebavedomie a ostalo to tak ... nadalej som sa snažil sa s nou stretnut, ovela castejsie som chodil do kniznice/obchodu ... v casoch ked mala ist zo skoly ... smola, akoby to bolo zakliate ... 2krat mi unikla skutocne pomedzi prsty ked som sa necakane musel zdrzat Smutný
Po nejakom case som sa dostal na sestrin ucet a precital si historiu z daneho chatu (nie som na to pysny, bol som dost zufaly) a zistil ze som sa jej urcite pacil a mala o mna zaujem, napriek tomu ze jej moja sestra tvrdila ze som debil ... zistil som vsak ze ma pravdepodobne uz chlapca a znova je to jeden z jej najlepsich priatelov. Nebol som si isty, nechcel som tomu verit, no ukazalo sa ze to bude asi pravda Smutný

Pisem to sem lebo som si uvedomil aky strasny somar som bol, ze som si fakt uz viac priat nemohol a ze si za to mozem len sam. Keby som dal na vese rady a skusil sa zdoverit sestre tak by mi pomohla a urcite by som ju pozval von ... alebo som mal jednoducho nazbierat odvahu a risknut to ... no ja som sa spraval ako absolutny srac ...

... stale mam problem sa sestre zdoverit. Mozno s nim naozaj ani nechodi a ak hej tak sa o pripadnom rozchode dozviem len a len od nej no mam nejaky blok ... nikdy som sa nikomu nezdvoveroval, pride mi to ako najtazsia vec na svete. Vyargumentoval som si to a je mi jasne ze je to jedina rozumna vec ktoru mozem spravit ... dokonca som si aj trocha na osmelenie vypil no neslo to ... nedokazal som sa prekonat. (inak ked si vypijem tak s dievcatami celkom uspesne flirtovat dokazem)

... rozmyslam ci by som nemal vyhladat odbornu pomoc, uvedomujem si ze asi nie som uplne normalny
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Červenec 2011, 19:19:59 »

Citace
... no ja som sa spraval ako absolutny srac ...
Presne tak Úsměv
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Červenec 2011, 14:25:54 »

motivaci máš, tak na sobě začni pracovat. s tímhle přístupem bujdeš těžko nějakou balit.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS