Nerozumim tomu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 21:16:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nerozumim tomu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Nerozumim tomu  (Přečteno 15238 krát)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 10. Červen 2011, 10:21:22 »

Doplňuju tajenku, že ty nechceš pomoc... ty si chceš pohonit ego, že o tebe nějaká měla zájem.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 10. Červen 2011, 10:29:32 »

Tak kde dělám chybu?Holku oslovit umim,pokecám s ní taky v pohodce,to jsem dřív neuměl.Jen prostě ta koncovka mi uniká,jak to dotáhnout,vždycky to nějak podělám a vůbec nevim čim,svojí zbrklostí,hraním si na něco co nejsem.Hraju prostě blbou hru.Takže řikáš Baránek jako základ?četl jsem nějakou americkou knížku o balení žen samý zkratky typu PUA vůbec mě to nebavilo,jen si tam ten autor dokazuje jakej je kanec a žádný poučení v tom nebylo.
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 10. Červen 2011, 10:44:16 »

Tak jsem to odpískal a hádejte co se stalo?
Měli jsme spolu jít na slavnosti u nás ve městě.Tak jsem jí písnul,že se tam snad potkáme a při tom jsem jí poslal fotku,kde je v plavkách a napsal jsem k tomu,že měla pravdu ,že má opravdu malé prsa(což neni pravda,postava pěkná).
No a ona mi napsala obratem že počítala s tim,že se mnou někam půjde.Neodepsal jsem až druhej den,že to moc nevidim,že se musim ještě učit a pak že přijede kámoš.Ale že snad jo.Ona na to,že mě vyzvedne doma,ale že to na moc dlouho nevidi.
Napsal jsem,že je to v pohodě,že pak jdu na retro diskárnu za kámošem,že tam bude s nějakejma kamarádkama.Tak prej jestli by mohla jít taky.Písnul jsem že mohla.Tak zase ucukla,a řekla,že prej na tu diskárnu asi nepůjde.No Písnul jsem jí,že já tam jdu a je mi jedno jestli půjde taky,že jí nutit nebudu.
Nic neodepsala,tak je mi to tak nějak fuk,kámoš tam bude se třema babama tak v rámci tréninku zaflirtuju tam.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 10. Červen 2011, 11:13:43 »

Podle toho, co jsi popisoval před tímto, tak evidentně zájem neměla... podle toho jak to píšeš teď to na zájem zase vypadá.

A pak se v těch ženských vyznej.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 10. Červen 2011, 11:18:15 »

Proto řikám nerozumim tomu...
Když projevim zájem,tak cukne a bude zase dělat primadonu...Jak na ní nevim,času taky moc nemám,změnit se sice chci,ale to nebude ze dne na den...
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 10. Červen 2011, 12:07:07 »

IMHO pro není nejsi výzva, není v tom jiskra...omezit facebook, nevozit ji autem kam si řekne...Nechováš se jako "milenec" ale jako "kamarád"...Jsi na ní hodnej a nenapsal jsem žy by proběhlo nějaký fyzično.
http://www.youtube.com/watch?v=awAgAgY-sX4&feature=share
Musíš je dať brutálne na výber - buď bude s tebou, dostaneš pokaždé MC, alebo s tebou nebude vôbec. Pokaždé keď budes s ňou, tak ju kinuj a eskaluj, keď s ňou nebudeš, pálkuj ju dokelu. Nemôžeš sa čudovať, že sa tak správa, neurobil si vôbec nič, vôbec si neeskaloval, vôbec si jej nedal najavo, že s ňou chceš byť inak ako kamarát.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 11. Červen 2011, 10:53:52 »

Tak včera provar neskutečnej,prostě škatule kamarád,seru na ní,páč včera jsem potkal hezčí a milejší babu,dokonce pusinka,ohrabávačka,co víc si přát.Jinak pro zasmátí,včera to bylo fakt jak v las vegas-co jsem jí doprovodil domu bez koncovky(absolutní provar,kterej jsem nezažil dlouho)jsem šel na diskárnu se jen kouknout,tam kámoš-panáky,seznámení s jeho kamarádkou(neskutečná HB),pusinka,tohleto,panáčky,přichází vyhazovač,smějeme se mu s kamarádem,dostávám do huby,kočka si mě vede do nonstopáče,tágo domu Šťastný Víc si nepamatuju Šťastný
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 11. Červen 2011, 19:06:42 »

Stejně by mě zajímalo,jestli tuhle babu sbalim,když se zlepšim v technice...
Zaznamenáno
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 15. Srpen 2011, 18:20:18 »

Co třeba vymyslet něco kreativnějšiho než chození na pivko.
Na pivo se chodí s chlapama nebo s kámošema ne se slečnou.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS