Nezájem?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:09:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nezájem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nezájem?  (Přečteno 7932 krát)
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« kdy: 22. Červenec 2011, 09:16:57 »

Tak jsem tu s další příhodou, bohužel. Psal jsem si asi týden s holčinou ze seznamky, všecko bylo ok a řekl bych, že byl vidět zájem, tak jsem navrhl schůzku - tu přijala. Šli jsme se projít a všecko bylo v pohodě, řeč nestála, stále jsme měli o čem kecat. Potom jí volala kamoška ať ju vyzvedne v nějakym baru. Tak jsme tam šli, dali si nějaký pití a já se nabídl, že je odvezu do jejich bytu - měl jsem to po cestě. Takže vystoupily a k žádnýmu zakončení tudíž nedošlo. Večer jsem jí psal klasickej vál že děkuji za příjemnej večer a tak. Napsala ráno že taky děkuje, že to bylo fajn. Tak jsem jí psal druhej den něco ve stylu jak se měla atd... No a na to už neodpověděla a nezdá se mi, že by nebyla najednou schopná odepsat do 24 h, když před tím vždycky odepisovala. Takže otázka - mám jí vůbec ještě psát, nebo to rovnou zabalit a nechat plavat?
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Červenec 2011, 09:54:29 »

A proč ji tak starašně uháníš? Tím ji odrazuješ.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Červenec 2011, 12:11:06 »

Ale já ji neuháním. Ona odepsala ve středu ráno, že to bylo fajn, a já jsem ji napsal ve čtvrtek navečer, což mi nijak brzo nepřijde. Třídenní čekání neuznávám  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Červenec 2011, 12:34:43 »

Ale já ji neuháním. Ona odepsala ve středu ráno, že to bylo fajn, a já jsem ji napsal ve čtvrtek navečer, což mi nijak brzo nepřijde. Třídenní čekání neuznávám  Úsměv
Ja ti nevím  Podivený proč ji píšeš první, že děkuješ za bla bla bla a když ti druhej den odepíše tak ji zase píšeš první. Sice je to dost dementní, ale ono je asi nejlepší po takove schuzce kterou zakončíš nejlepe  KC se par dní neozvat ona většinou doleze sama jak ji to šrotuje v hlavě, ale tyhle chyby dělal  asi každej...
Zaznamenáno

Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Červenec 2011, 19:41:45 »

Místo sms, jak se měla, si ji měl vytáhnout ven..
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Červenec 2011, 03:16:58 »

se par dní neozvat ona většinou doleze sama jak ji to šrotuje v hlavě

S tímhle moc nesouhlasím, protože by si taky mohla říct - proč bych měla psát já, on něco chce, tak ať se snaží. Přece nebudu dolízat.

Místo sms, jak se měla, si ji měl vytáhnout ven..

Takže pokud má holka teoreticky zájem, tak se urazí při zdvořilostní otázce jak se měla a ten zájem hned zavrhne?


Ale dejme tomu, že jsem nepostupoval zrovna správně, takže otázka stále zůstává - co udělat teď, resp. jak ověřit své šance?
« Poslední změna: 23. Červenec 2011, 03:29:49 od GR77A » Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Červenec 2011, 08:11:55 »

Nech iniciativu na její straně. Ty jsi jí napsal naposledy takže teď je na řadě ona. Buď se ozve-má zájem, nebo se neozve- nemá zájem.

Jen se Ti divím, že prolízáš seznamky. Ty nejlepší holky na seznamkách nenajdeš, nemají potřebu tam psát.
« Poslední změna: 23. Červenec 2011, 08:17:21 od stoudy » Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Červenec 2011, 08:49:02 »

Dovolim si malinko nesouhlasit. Jsem uz skoro ve veku zacinajici cislem tri, a tak mam jiz urcite zkusenosti. Chlap je lovec, holky maji rady, kdyz po nich chlap "vyjede"...Zena chce byt lovena a klamana...Cekani na jeji reakci je k nicemu...Dulezite je zaseknout hacek, vyjet po ni, pozvat ji na rande (prochazka zakoncena drinkem atd..) a ne sedet doma u telefonu a cekat, az se rozsviti jeho displej a tam bude smska od dotycne...Takhle to nechodi...Prvni kroky musi udelat chlap..Navic holka v tyto zacatky spis premysli o tom, zda "do toho" vubec pujde ci ne a tak sama tezko udela krok..Chlap musi svoji reakci ukazat holce, ze ma o ni zajem...Ale cekanim to jde tezko...
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Červenec 2011, 09:18:50 »

Souhlasím se Sammysem, navíc pokud na ní na seznamce útočí milion dalších borců. Ještě asi počkám a v týdnu ju zkusím zase vytáhnout ven. Tím to bude jasný - neodepíše  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Červenec 2011, 09:31:03 »

Osobne bych pockal do zitrka a vecer ji ZAVOLAL a domluvil si s ni schuzku. Tim se odlisis od davu...A hlavne vesely ton a sebevedomi, zadne hry...To je nanic..Zensky to stejne poznaji...
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Červenec 2011, 11:34:21 »

Dovolim si malinko nesouhlasit. Jsem uz skoro ve veku zacinajici cislem tri, a tak mam jiz urcite zkusenosti. Chlap je lovec, holky maji rady, kdyz po nich chlap "vyjede"...Zena chce byt lovena a klamana...Cekani na jeji reakci je k nicemu...Dulezite je zaseknout hacek, vyjet po ni, pozvat ji na rande (prochazka zakoncena drinkem atd..) a ne sedet doma u telefonu a cekat, az se rozsviti jeho displej a tam bude smska od dotycne...Takhle to nechodi...Prvni kroky musi udelat chlap..Navic holka v tyto zacatky spis premysli o tom, zda "do toho" vubec pujde ci ne a tak sama tezko udela krok..Chlap musi svoji reakci ukazat holce, ze ma o ni zajem...Ale cekanim to jde tezko...

No, ale on to už podělal tím, že jí psal smsky, kde jí podlízal s tím, že se mu to líbilo atd. To je naprostý protipól lovce. 

To, co říkáš platí před první schůzkou, kterou on musí iniciovat a vést, stejně jako potenciální další schůzky. Jenže tohle není ten případ, on s ní byl venku a potom jí ještě napsal-ona neodpovídá.

Podle mě ztratila zájem a vtírání se to může ještě zhoršit. Pokud tedy je ještě co zhoršovat.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Červenec 2011, 11:51:26 »

Pokud je tedy stav takovy, jak pises, tak jedinou moznosti (pokud ji opravdu chce) je ji zavolat a pozvat na schuzku, jak pisu. Pokud bude souhlasit - super.
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Červenec 2011, 12:33:00 »

Pokud je tedy stav takovy, jak pises, tak jedinou moznosti (pokud ji opravdu chce) je ji zavolat a pozvat na schuzku, jak pisu. Pokud bude souhlasit - super.

Ale ne hned. Nechat ji trošku vycukat. Zavolat za pár dní.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Červenec 2011, 13:03:22 »

Pokud ji psal ve ctvrtek vecer, tak nedele vecer ji ZAVOLAT je myslim uplne casove v poho...
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Červenec 2011, 17:39:00 »

Tak jsem jí zavolal, říkala že bysme v týdnu někam zajít mohli, že má čas do středy a že se ozve kterej ten den by jí to vyhovovalo. Tak su zvědavej, jestli se ozve  Úsměv  Každopádně ať tak nebo tak si z této příhody zase veznu do budoucna pár ponaučení.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 24. Červenec 2011, 17:47:14 »

Neozve sa. Keď ju chceš vidieť, budeš musieť dohodnúť ten dátum sám.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS