potřebuju radu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 19:18:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  potřebuju radu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: potřebuju radu  (Přečteno 6060 krát)
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« kdy: 21. Březen 2010, 14:40:48 »

Čau lidi vím že se podobný témata tady probírali taky sem je četl... ale mám takovej problém neproblém znám jednu holku je milá, hodná dá se říci že i hezká sice to není žádná modelka takže je trošičku při těleí... a vím že ona mě chce a líbím se jí, byli jsme spolu jednou venku... jenže já nevím jestli si sní něco začít... jde oto, že prostě jak to říct nepřeskočila taková ta jiskra jak se říká... u jiných holek s kterýma sem byl třeba na rande idkyž se nepovedlo a nebylo z toho nic tak věčinou bylo něco čím mě dokázali odrovnat jako třeba oči, rty apod ale tady nic ... je hodná milá pěkně se mi sní píše tojo je schopná mi snad odpustit všechno... ale mám takovej zvláštní pocit... zase na druhou stranu si říkám že bych to měl zkusit, že je lepší někoho mít než být sám obzvlášť když sem ještě neměl žádnej opravdovej vztah... vážně nevím
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Březen 2010, 15:00:42 »

Čau chlape,
Párkrát jsem byl ve stejné situaci jako ty, a zkoušel jsem to, co tady několikrát už ostatní psali, psal sem pozitiva/negativa, ale bylo mi to k ničemu,ptz na lásku a věci kolem toho neexistujou příručky,normy atd,každý jsme originál a podle toho se taky potom musíš snažit. Pokud je ta holka hodná, aspoň trochu se ti líbí a je normální, což je dneska hodně vzácná kombinace, tak nevim, proč bys do toho nešel  Super! . Hodně záleží na tom,jak se s ní cítíš, pokud ti to s ní nic neříká, tak nemá cenu si říkat "Ale budu mít aspoň někoho", ptz by tě to přestalo zakrátko bavit a mohl by jsi jí ublížit, a to si hodná holka nezaslouží. Pokud je ti s ní dobře, ale ještě nepřeskočila jiskra, tak nikam nepospíchem, počkej si a časem ta jiskra proběhne a ty nakonec budeš velmi šťastnej, že si jí dal šanci a odhodlal ses k tomu, aby jsi s ní chodil... Úsměv Super!
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 21. Březen 2010, 15:35:02 »

hele, já ti dám asi jinou radu... prostě se s ní ještě chvíli stýkej, třeba se to do něčeho vyvine.
s bývalkou taky hned nepřeskočila jiskra, aspoň u mě ne, ale byla s ní sranda a tak jsem do toho spadl. teď zažívám něco podobného s Inkou, je to moc hodná holka, pěkná, ale není tam uplně ten plamen! ale je mi čím dál blíž. dokáže mě špičkovat, ale zároveň i polichotit. není živel, jako jsem si k sobě představoval, ale je fajn a budu se s ní vídat a uvidíme, kam to dojde.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. Březen 2010, 15:56:39 »

Souhlasim s klukama  Směrovka jen bych si na tvým místě ujasnil, co si od holky na vztah představuješ, respektive
jaká by holka na vztah být měla. Jaká vlastnost by měla převažovat apod. Protože jinak ta jiskra nemůže nikdy přeskočit..

Dej tomu čas, ale pokud by tě to k ní netáhlo, nechoď do toho ani jí neubližuj nalháváním a flirtováním !

Držim Palce
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 21. Březen 2010, 16:00:00 »

no nejhorší je, že to sní je takový jak se říká nemastný, neslaný... když sem sní byl tenkrát venku a ,že to byla celkem dlouhá procházka tak to bylo takový nic moc ta konverzace... chvílema bylo děsný ticho a to sem se snažil pořád něco říkat... nevím jestli to bylo tím, že je taková víc stydlivá mi příjde nebo nevím... ale já se fakt snažil... a to sem prej děsně ukecanej Úsměv s jinýma holkama semi třeba kecalo uplně v pohodě tak nevím no.... zase mám strach, ztoho že jí hodně ublížím a ztoho že pak zase zůstanu dlouho sám... protože se nepovažuju za nějakýho modela  
« Poslední změna: 21. Březen 2010, 16:03:10 od Shorty » Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 21. Březen 2010, 16:21:41 »

udělej si, jak říká Qark, lovecký seznam a podle něho si holku vybírej.. Jak tak cítim, ani jí moc nechceš, akorát se jí bojíš odmítnout.
Nesmíš uvažovat stylem A sakra, když s ní nebudu, zůstanu sám => je to fikce, kterou si tvoje mysl vymýšlí. Znám to.
Taky to mívám, musíš ten mozek přesvědčit o opaku, že máš na výběr mnoho dalších holek (jakože tímhle myšlením mít budeš).

To zvládneš  Super!

Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Březen 2010, 18:09:56 »

Barzini má pravdu, udělej si lovecký seznam - nemusíš podle Qarka.
Barzini mě hned, co jsem to přečetl motivoval a udělal jsem si ho taktéž, ale trochu jinak.
Napsal jsem si vše, co by holka měla a neměla mít, co se týče povahy a fyzické přitažlivosti.
Z toho jsem si zakroužkoval to důležité a vyškrtl pryč to, co bych u partnerky ještě jakž takž vzal.
Ze zakroužkovaných priorit jsem vybral 3 hlavní, nejdůležitější věci povahy a pak 3 věci fyzické přitažlivosti.
Jako názornou ukázku ukážu, co vyšlo mě.
Povaha:
1. Hodná, věrná (ale nenechá si také nic líbit)
2. Plánující, společenská ( To je pro mě důležité - omrzel by mě ten vztah. Byla by nuda, kdyby jí nebavila kultura a chtěla by být pořád sídlišti. A takové holky znám, buď jsou líné a nebo je rodiče nepustí. Mam prostě rád večerní procházky v pražských ulicích, kino, matějská, zoo atd.)
3. průměrná inteligence ( když je holka blbá, jak poleno, tak je to hrozný )

Fyzika:
1. Krásné rysy (což zahrnuje, že nebude trpět nadváhou či podváhou a obličej bude mít v zachovalém stavu, který bude hygienicky opečovávan - takže žádný obalený obličej uhrama)
2. Krásné oblečení (žádné tepláky či retro oblek od babky)
3. Modré, zelené, šedé oči (Na tom můžu oči nechat)

A takhle si to můžeš udělat i ty.  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Princ



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Březen 2010, 21:00:37 »

Zdar
taky už se mi tohle váhání nejdenou přihodilo a vždycky to dopadlo tak, že jsem zvolilradši variantu nechodit s ní. Bylo to možná proto, že jsem na ni začal hledat chyby a tak jsem ji postupně zavrhnul.
Nevím jestli je to správná varianta dělat to jako já (měl jsem jeden vážný delší vztah), ale když najednou potkáš tu skvělou, tak je to úplně něco jiného. Několikrát jsem se zakoukal a bylo to dobrý, ale po nějakých týdnech to skončilo (škoda Smutný ) a jen jednou zamiloval a v tu chvíli to bylo senzační Úsměv (taky škoda, že ta láska skončila)
Když nad tím teď přemýšlím, tak možná zkusím těm holkám dát víc času a třeba by u mě ta jiskra přeskočila  Úsměv

Jinak si zkusím udělat taky ten seznam, uvidím co mi vyjde ;-)
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Březen 2010, 22:37:52 »

Tohle nemá cenu. Holka tě musí prostě zaujmout. Nějakej loveckej seznam je hovadina. A chodit s holkou jen proto, abych nebyl sám, je stejná hovadina, možná větší. Když seš volnej, tak si užívej a počkej, až tě nějaká zaujme.
Zaznamenáno

baltar

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Březen 2010, 23:34:11 »

No ja bych to toho osobne nesel, protoze jsem v podobne situaci uz byl, ale holka se snadno a rychle zabouchla a pak byl problem z toho vycouvat (nejak s uctou, protoze pro ni ses pak hajzl a debil apod. Úsměv
Zaznamenáno
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Březen 2010, 00:52:21 »

Působí to na mě dojmem, že se jedná o submisivní, nesebevědomou, nemastnou, neslanou holku.
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 22. Březen 2010, 16:06:38 »

no tak stále se nemůžu rozhodnout... no ale jak jí to říct vůbec nevím... je to vážně moc hodná holka... a bojím se že jí tím strašně ublížím... a jak jí znám tak si to bude vyčítat sama, že za něco může... neřeknu kdyby mě poslala do patřičných mezí ale to bohužel u ní nehrozí...
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS