Přebrání holky - Vaše zkušenosti, úspěchy, rady jak na to... příběhy

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:29:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Přebrání holky - Vaše zkušenosti, úspěchy, rady jak na to... příběhy
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Přebrání holky - Vaše zkušenosti, úspěchy, rady jak na to... příběhy  (Přečteno 21928 krát)
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« kdy: 20. Březen 2011, 09:05:30 »

Zdravím všechny, potřebuji trochu pomoct ... Mám známou/kamarádka to není/ zkrátka holka s kterou jsme se občas bavili na vejšce.  Je moc fajn, ale má 6letej vztah Smutný Nicméně, já měl kdysi též dlouholetý vztah a též tu moji někdo dostal...   A tak mě napadlo, proč to na ní nezkusit.....  Zcela nezávazně, prostě to otesovat, aspoň se pobavit nebo to dokončit a přebrat ji!!
Jsme oba z jiného města,29let... náš vztah doteď/cca párkrát za rok kafe,pár sms/ je zcela neutrální... skoro takovýto: jak se máš...        Ale cca před 14dny, nevím jak to je možné, se mi zrodil v hlavě nápad,zkusit jí přebrat, brát to jako výzvu s tím, když to nevyjde, byla to skvělá hra ( ne to brát jako tragedii a jit se věšet) Úsměv prostě se pobavit.    Dřív se mi to nedělo, ale najdenu mě inspiruje k vtipně drzejm zprávám...a nejlepší je, že je sama rozvíjí. Kdysi js ji nabízel nějaké sportovní aktivity, ona odmítala ale najednou to chce poznat - což neberu jako rande,ale jako prostředek nějakýho působení!
Takže, potřebuji Vaše rady, zkušenosti, techniky... osvedčené metody jak postupovat, čeho se vyvarovat.... 
Možná si myslíte, že js svi.., ale tu holku chci celkově a byla by škoda, aby byla už celý život tam s tím druhým.Úsměv
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Březen 2011, 10:42:21 »

Má 6 ročný vzťah BODKA Pracky preč..
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Březen 2011, 10:58:59 »

TO MATKO: pracky prec? proto ze je nespravne/neeticke ji zkusit prebrat nebo proto, ze je to nerealne ?
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Březen 2011, 11:23:54 »

Je to nesprávne, sám vieš ako si sa cítil keď sa to stalo tak prečo to robiť druhým? Rešpektuj toho chalana aspoň trochu. A vypočuj si pesničku Elán - Jedenáste prikázanie, znie "Lásku nezabiješ".
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Březen 2011, 11:34:38 »

TO MATKO: musim nesouhlasit. Ten chalan je mi ukradeny, zadny respekt nic podobneho, zadne ohledy!  ja ji mam rad... nechci ji vyuzit a znicit vztah!
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Březen 2011, 12:20:15 »

Pokud myslíš, že jí můžeš nabídnout lepší vztah, zkus to. Jinak to nech být.
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Březen 2011, 13:14:53 »

Já myslím že by to měl zkusit rozhodně...Jak se řiká na vesnici, silnější pes ....
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Březen 2011, 13:23:16 »

Taky nesouhlasím s Maťkem. Právě proto, že to tazatel sám zažil, tak bych mu přál, aby to zažil i z druhé strany. Pro respekt k boyfriendovi, pokud to není můj kamarád, rovněž nevidím důvod.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Březen 2011, 14:08:15 »

TO ALL: děkuji,  ehm, už jste se někdy pustili do něčeho podobného ???   
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Březen 2011, 14:34:39 »

No všechno je otázka morálky. Pro někoho je prostě "Nečiň jiným, co nechceš, aby bylo činěno tobě" way-of-life. A já to plně schvaluju.

Já se řídim podle hesla "Neopravuj to co funguje". Takže pokud je vidět, že borka neni s týpkem spokojená, tak dejme tomu i když je to rozporu s tím prvním. Ale pokud je slečna spokojená, tak je to prostě sobecký - riskuju, že jí zkazim hezký vztah, proto, abych měl šanci zjistit, jestli bych jí chtěl.

Což je to hlavní: Jak vnímáte sobecké chování. Někdo to bere jako součast moderního života (aka Silnější pes m*dá) a pro někoho je sobectví negativní vlastnost. A protože já vnímám sobeckost dost negativně, tak je můj postoj kpřebírání takový jaký je. Nejjednodušší by bylo toho týpka střelit mezi oči, a bylo by po problému. Celé je to jen o té hranici toho, co je ještě přijatelné pro dosažení našich cílů.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Březen 2011, 15:10:52 »


Což je to hlavní: Jak vnímáte sobecké chování. Někdo to bere jako součast moderního života (aka Silnější pes m*dá) a pro někoho je sobectví negativní vlastnost. A protože já vnímám sobeckost dost negativně, tak je můj postoj kpřebírání takový jaký je. Nejjednodušší by bylo toho týpka střelit mezi oči, a bylo by po problému. Celé je to jen o té hranici toho, co je ještě přijatelné pro dosažení našich cílů.

Nesouhlasím s Tvou interpretací. Jakoby z pozice autority označíš toto chování za sobecké a dáváš nám fiktivní volbu, zda sobci chceme být či nikoliv. Tzn., každý, kdo by do té holky šel, je sobec.

To je něco jako bych to postavil tak, že pokud jsi z té holky totálně vedle a nejdeš do ní, tak je to sráčství. A nechávám na zvážení, zda chcete být sráči či nikoliv.

Tohle je imho špatně. Pokud se snažíš sumarizovat diskusi, vyhni se subjektivnímu hodnocení a podsouvání nesprávných termínů  do podkladů k rozhodování.

Kdyby jsi napsal- jsou dvě možnosti, jít do té holky, nebo to nechat být kvůli boyfriendovi. A já považuji to první za sobecké... To je v pořádku.

Ale ty jsi napsal: Přebrat holku je sobecké. Takže jde o to, zda jste sobci.


Já si teda myslím, že na tom nic sobeckého není. Použiju zase své oblíbené jablka Úsměv

Holka si spokojeně papá své jablíčko, které jí chutná. Já natahuji ruku s (poidle mě) ještě chutnějším jablkem a dávám jí na výběr, zda si ho vezme a to staré zahodí nebo ho odmítne a dál si bude papkat to své. Pokud se rozhodne proto mé, tak se jí buď zachutná a bude ho papat anebo po čase zjistí, že zas tak dobré není a zahodí ho taky. Každopádně měla možnost svobodné volby v každém okamžiku.

Co je na tom sobeckého? To, že boyfriend utře? Pokud je ten vztah pevný, tak vydrží a holka zůstane věrná. A pokud mu dá holka vale, tak zřejmě ten vztah zas tak dobrej (třeba že byl dlouhej) nebyl a s jeho rozbitím bych neměl morální problém.





Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 20. Březen 2011, 15:18:03 »

TO STOUDY: díky, akorát jsem to chtěl napsat podobně... zkrátka jediný o čem to všechno bude, je jak se rozhodne ONA!!!! nemám ale v tomhle přebíracím směru žádný zkušenosti.... tak bych potřeboval rady, aby moje jablka byla co nejchutnější !!!!!????
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 20. Březen 2011, 16:26:34 »

No všechno je otázka morálky. Pro někoho je prostě "Nečiň jiným, co nechceš, aby bylo činěno tobě" way-of-life. A já to plně schvaluju.

Toto jsem vyznával dřív, ale v delším časovém horizontu se mi to neosvědčilo - ostatní zpravidle na nějaký něčiň jiným co nechceš aby bylo činěno tobě kašlou Mrkající
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
cmela



Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Praha
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. Březen 2011, 17:24:04 »

TO STOUDY: díky, akorát jsem to chtěl napsat podobně... zkrátka jediný o čem to všechno bude, je jak se rozhodne ONA!!!! nemám ale v tomhle přebíracím směru žádný zkušenosti.... tak bych potřeboval rady, aby moje jablka byla co nejchutnější !!!!!????

Jses blbec Mrkající To co ty tady pises uz neni normalni.. Vis jak velka doba je 6 let? Todle neni Hrdinsky, Alfovsky, ale ani Betovsky.. Kdyz je s nim 6 let tak to uz je kurva doba.. Kdyz tu holku preberes a budes s ni.. neverim ze by jsi byl lepsi nez on..
Zaznamenáno

Nature rulez ^^
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Březen 2011, 17:35:09 »

2cmela : Ríct o někom že je blbec a nemůže být lepší umí říct každej loser...Vrať se do hospody srkat pivko Mrkající
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
cmela



Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Praha
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 20. Březen 2011, 17:45:34 »

2cmela : Ríct o někom že je blbec a nemůže být lepší umí říct každej loser...Vrať se do hospody srkat pivko Mrkající
Klidne si pujdu srknout, ale vis ze mam pravdu.. Mrkající
Zaznamenáno

Nature rulez ^^
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 20. Březen 2011, 19:56:52 »

Trochu se to tady priostruje, coz me mrzi.......     chapal bych agresivni reakce, kdyby se jednalo o to... dostat holku z xx let\ho vztahu, zasexovat s ni a odkopnout.... je po vztahu, ona i ten bejvaly maj trochu znicenej zivot....   jenze ja tudle osobu mam rad, muzu rict ze ji miluju, ale nikdy js to na ni nezkusil...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 21. Březen 2011, 08:47:09 »

jsi svině
a víš proč? protože ty do té holky nejsi zamilovaný.
dělej si co chceš, ale já věřím, že na každou svini se vaří voda. ber to tak, že jsi zloděj a zloděj musí počítat s tím, že mu někdo zláme ruce, když se mu loupež nepodaří... takže až od něj dostaneš po hubě, tak aspoň nedávej trestní oznámení za ublížení na zdraví
« Poslední změna: 21. Březen 2011, 08:52:03 od joei » Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 21. Březen 2011, 09:10:10 »

jsi svině
a víš proč? protože ty do té holky nejsi zamilovaný.
dělej si co chceš, ale já věřím, že na každou svini se vaří voda. ber to tak, že jsi zloděj a zloděj musí počítat s tím, že mu někdo zláme ruce, když se mu loupež nepodaří... takže až od něj dostaneš po hubě, tak aspoň nedávej trestní oznámení za ublížení na zdraví

A to sám sobě nevěříš? Nevěříš, že jsi lepší než ten přebíráč?  Že on utře hubu, protože Ty jí dáváš mnohem víc, než by ten potenciální sráč kdy mohl nabídnout?

Podle mě kluci, kteří si holky chrání  pěstma a kopancema, si přímo zaslouží, aby jim ji někdo přebral. Je to totálně betovské chování, jednou se mi ,,poštěstilo" získat holku, takže teď ji nesmím pustit z očí Úsměv

Spokojená holka nemá důvod podvádět.

A PS: Zloděj být nemůže, protože ten krade věc, která je ve vlastnictví poškozeného. Tím, že svou holku považuješ za své vlastnictví si přímo koleduješ o přebrání. O přebrání klukem, který ji bude považovat za rovnocennou partnerku, která má svůj rozum a nemusí být pořád hlídána.

Teď to nevztahuju přímo na Tebe Úsměv Nechci se tady pouštět do osobních invektiv, když se ani neznáme. Navíc jsi mi několikrát dobře poradil Úsměv
« Poslední změna: 21. Březen 2011, 09:13:55 od stoudy » Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 21. Březen 2011, 10:21:34 »

Ja si myslim, ze za tych 6 rokov uz po nej slo x chalanov a kedze je s nim, tak uz co to o tych ostatnych vie. ak budete spolu, tak pravom. ak nie, uz sa s tebou asi bavit nebude. skus co chces, ale dievca, ktore ma 6 rokov vztah uz nebude riskovat, ze o nieco pride, teda, ak je spokojna. aj keby si bol lepsi. komu sa chce zase odznova si zvykat na noveho cloveka. jeho uz pzna, isto maju problemy minimalne. skus to, tuto lasku nezabijes, ak je silna. to prikazanie plati skor pre nu v tomto pripade a ona si je toho isto vedoma. 6 rokov je dokaz miesto slubov. nepotrebujes ziadne rady. bud prirodzeny a uvidis, ci ju to k tebe pritiahne. tazko vediet dopredu, co robit, ale pasti by som sa nebal. ak nebudes oplzly, tak sa bat nemusis. isto nie si prvy, kto sa o nu uchadza za tych sest rokov. Ak k nej nieco citis v tom zmysle, ze do ide od srdca, nie z gati, tak drzim palce.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 21. Březen 2011, 10:59:55 »

stoudy, možná to vidím jinak, taky jsem přebral a taky jsem přišel o holku tím, že mi ji přebral jiný.

největší problém ale vidím v tom, že žádný vztah nebude po 6ti letech tak emotivní a naplněný bez výčitek a chyb jako ten, který trvá první půlrok.

On ji může totálně pobláznit i díky radám, které tu najde, ale měl by si sám položit otázku:
Jsem pro ni dost zajímavý, mám co nabídnout? Nebo si jen potřebuju dokázat, že na to mám?

Já se o svou holku nebojím, protože vím, co jí nabízím a že ona má rozum a váží si mě.
A ano, nazvat ho zlodějem bylo blbě napsané, chtěl jsem to k tomu přirovnat.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 21. Březen 2011, 11:12:45 »

Zajímavá debata, trošku se nám přiostřuje. Znám docela dost lidí, co jsou spolu i dejme tomu těch šest let, ale těch u kterých sem si jist, že dotyční spolu chtějí být už přeci jen tolik není. Svým způsobem jim tím uděláš službu - zkoušku toho, zda chtějí být opravdu spolu. Protože pokud ten jejich vztah aspoň trošku za něco stojí, tak do toho budeš muset opravdu něco vložit a ne si to jen tak zkusit. No a pokud do toho opravdu něco vložíš, tak samozřejmě můžeš prohrát a nebude to bezbolestné.
Osobně vidím opravdu velký rozdíl mezi tím, že jí svedeš a opravdu přebereš. Věřím, že se ti může povést to první a třeba to naopak ten jejich vztah posune. Z toho, jak o ní píšeš nevěřím, že se ti může podařit to druhé. Zastávám názor, že když holku fakt chci, tak si za tím jdu ať má frajera, nebo ne - ale v tom případě to neřeším v diskuzním fóru. Toť můj názor Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 21. Březen 2011, 17:05:07 »

No všechno je otázka morálky. Pro někoho je prostě "Nečiň jiným, co nechceš, aby bylo činěno tobě" way-of-life. A já to plně schvaluju.
Toto jsem vyznával dřív, ale v delším časovém horizontu se mi to neosvědčilo - ostatní zpravidle na nějaký něčiň jiným co nechceš aby bylo činěno tobě kašlou Mrkající
Ale to na morálce nemění zhola nic. Tu by nemělo ovlivnit to co dělají ostatní. Když nějakou špatnou věc dělá 90% lidí, tak to neznamená, že je dobrá. A to, že je lepší bejt hajzl, to je obecně známé. Je jednodušší krást než pracovat. Je jednodušší zabíjet než přesvědčovat. Záleží, jestli jsou pro tebe důležitější cíle, nebo vnitřní integrita. A já mám pocit, že vnitřní integrita je cennější, než dosažení cílů - že je to trvalá hodnota.
Já si teda myslím, že na tom nic sobeckého není. Použiju zase své oblíbené jablka Úsměv

Holka si spokojeně papá své jablíčko, které jí chutná. Já natahuji ruku s (poidle mě) ještě chutnějším jablkem a dávám jí na výběr, zda si ho vezme a to staré zahodí nebo ho odmítne a dál si bude papkat to své. Pokud se rozhodne proto mé, tak se jí buď zachutná a bude ho papat anebo po čase zjistí, že zas tak dobré není a zahodí ho taky. Každopádně měla možnost svobodné volby v každém okamžiku.
Já ti odpovím svým oblíbeným - pivem. Holka si už šest let ucucává pivko. Takže je logicky už dost zvětralý. Ty přijdeš a nabízíš jí krásný, akorát dotočený, orosený pivko. I kdyby to co usrkává bylo nejlepší pivo na světě, tak v horkym dni od tebe vezme klidně ředěnej Gambáč, hlavně když bude studenej Úsměv Problém je, že ty (pokud nejsi výjimka, kterých je fakt jen minimum) jí nebudeš nosit každý měsíc nové. Možná další měsíc přineseš nové. Ale za šest let to tvoje bude úplně stejně zvětralé, jako to co má teď.
A sobec jsi proto, že zneužíváš toho, že víš, že slečna neumí odhadnout, jak tvoje pivko bude vypadat za šest let. A spoléháš na to, že se rozhodne podle momentálních pocitů Úsměv
Mimo jiné jsem to sobectví sem nepostavil jako axiom, ale podpořil jsem ho argumenty (které si říkají o vyvrácení). Ale chápu, kam tím míříš. Ale vracíme se tím opět k vnitřní integritě. Já nastavuju zrcadlo a říkaám, že to a to je sobecké. Pokud svoje vnímání toho co je dobré a špatné nepodřizuješ momentálním cílům, tak sám víš, jestli to tak vnímáš nebo ne. Pokud ne, tak si o mě řekneš, že mam přemrštěný vnímání dobrého a špatného a tím to pro tebe může skončit. 
Trochu se to tady priostruje, coz me mrzi...jenze ja tudle osobu mam rad, muzu rict ze ji miluju, ale nikdy js to na ni nezkusil...
Kdo pozdě chodí v ho*nech se brodí Úsměv Znáš to Mrkající
Tahle diskuse už není tolik o tobě. Ty na ní stejně totiž IMO nemáš - no offense.
Spokojená holka nemá důvod podvádět.
Však ona taky ona žádný důvod nemá. Nepřišla za tebou, jestli by s tebou mohla zahnout. Nenabalils jí omylem v klubu, kde po tobě házela očima, případně čimkoli dalším. Nedala ti dokonce ani neverbální signál, že chce, abys to na ní zkusil. Nejprve musíš přijít a zasít do ní pocit, že není spokojená a že ty máš to co jí chybí Mrkající Logicky jí nebudeš nabízet své "obyčejné já", ale to bezkonkurenčně nejlepší, která jsi schopný udržet v chodu max. do prvního sexu, když to bude rychle, tak možná i měsíc potom Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 21. Březen 2011, 18:00:36 »

Já ti odpovím svým oblíbeným - pivem. Holka si už šest let ucucává pivko. Takže je logicky už dost zvětralý. Ty přijdeš a nabízíš jí krásný, akorát dotočený, orosený pivko. I kdyby to co usrkává bylo nejlepší pivo na světě, tak v horkym dni od tebe vezme klidně ředěnej Gambáč, hlavně když bude studenej Úsměv Problém je, že ty (pokud nejsi výjimka, kterých je fakt jen minimum) jí nebudeš nosit každý měsíc nové. Možná další měsíc přineseš nové. Ale za šest let to tvoje bude úplně stejně zvětralé, jako to co má teď.
A sobec jsi proto, že zneužíváš toho, že víš, že slečna neumí odhadnout, jak tvoje pivko bude vypadat za šest let. A spoléháš na to, že se rozhodne podle momentálních pocitů Úsměv


Aha. takže ten číšník ví, že už má to pivo vyčpělé a jeho jediná možnost, jak si udržet zákaznici, je spoléhat na morální zásady konkurence, která ví, že může nabídnout momentálně lepší zboží, ale neudělá to, protože nechce přetahovat štamgasty Úsměv To je roztomilé. A hloupé rovněž Úsměv

 Já být tím číšníkem, tak začnu dívce srvírovat víno, které jak známo časem zraje a nabývá na kvalitě. Úsměv

Podle mě ta metafora s pivem nesedí, protože většina holek touží po dlouhém a pevném vztahu. Takže ten argument o zvětrání do této situace nepasuje. Holky chtějí, aby ten vztah zrál (zvětrával) Spíš kluci radši sáhnou po vychlazené desítce gamba Úsměv

Jiný problém ovšem je, když slečně daná odrůda vína prostě přestane chutnat!!! To nemá se zráním ani zvětráním co dělat.


Trochu se to tady priostruje, coz me mrzi...jenze ja tudle osobu mam rad, muzu rict ze ji miluju, ale nikdy js to na ni nezkusil...

Tahle diskuse už není tolik o tobě. Ty na ní stejně totiž IMO nemáš - no offense.



Asi tak.



Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 21. Březen 2011, 19:33:19 »

absolutne respektuju nazory vsech co tady jsou

TO JOEI: svine nejsem...
TO Av4: tvemu soudu o tom ze na to nemam... tez nerozumim

« Poslední změna: 21. Březen 2011, 19:38:25 od xxiinnxxiinn » Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS