Přebrání holky - Vaše zkušenosti, úspěchy, rady jak na to... příběhy

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 13:10:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Přebrání holky - Vaše zkušenosti, úspěchy, rady jak na to... příběhy
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Přebrání holky - Vaše zkušenosti, úspěchy, rady jak na to... příběhy  (Přečteno 21932 krát)
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 21. Březen 2011, 19:48:43 »

Pre mňa je hranica medzi alfou a "človekom" tu. Nikdy by som do toho nešiel lebo mi to nedovoluje úcta. A nerozumiem prečo by človek nemohol rešpektovať cudzieho človeka. Prečo by mi mal byť u prdele? A to že sa ti to stalo neznamená že musíš zničiť 6 ročný vzťah. Keby niekto ublíži tvojmu blízkemu, zabiješ mu celú rodinu? Celé toto je pre mňa osobne svinstvo. Dúfam že si to rozmyslíš.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 21. Březen 2011, 19:57:25 »

TO MATKO: nedelam to proto, ze se to stalo mne.... !!l lehce to tak vyzniva a do ted jsem se vzdy zachoval spravne, pokud se jednalo napr. o vdane zeny s kompletni rodinou...
Zaznamenáno
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 21. Březen 2011, 20:20:52 »

No vyplývá tu z toho asi jako z poloviny dalších témat že je vždy jen a jen na jedinci jak se rozhodne protože každý má svoje hodnoty jinak...myslím že at už do něj budete hučet ano nebo ne nakonec se rozhodne podle svýho a zkusí to...jinak já se nejvíc ztotožnuju s názorem o spokojenosti holky-"pokud jim to klape" nešel bych do toho.
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 22. Březen 2011, 07:24:45 »

opakujem, ze ak im to klape, nepojde do toho ona. 6 rokov, ved za ten cas si museli abja nieso prezit. myslim, ze tu ten par vsetci podcenujete. ja byt nim, tak to skusim, aby som si od nej vypocul, o com to je, nech aj ja raz mam taky vztah. mozno prave na to ju zbalis, lebo ti povie nejaku vec, ktora jasne bude hovorit o tom, ze nie je taka spokojna, ako si myslis.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 22. Březen 2011, 16:34:36 »

Já být tím číšníkem, tak začnu dívce srvírovat víno, které jak známo časem zraje a nabývá na kvalitě. Úsměv
Dobře jsi mi tu metaforu strhal Šťastný
TO Av4: tvemu soudu o tom ze na to nemam... tez nerozumim
No, protože to bdue celkem těžký, jak už tu někdo naznačil. A podle mého pokud jsou v pohodě, tak nemáš šanci a jen si zkazíš "image" tím, že se jí pokoušíš balit, když víš, že někoho má Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 22. Březen 2011, 19:21:02 »

TO musicman: mas pravdu, obecne by to tak melo fungovat, ale v mem okoli to 99% paru neprezilo... 6ti a vicelete vztahy byly behem chvilky pryc, sam js na to zustal koukat a rikal si: lidi co blbnete, vzdyt jste spolu zazili tolik dobryho i zlyho...

TO Av4: ... mas recht, o tom zadna
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 22. Březen 2011, 21:33:47 »

Pročítám to tady a přemýšlím, co bych napsal. Když o tom uvažuji, tak to není pěkné, když chceš tohle udělat. Ale co, žijeme jen jednou a co ty víš, mže to být Tvá životní láska! (romantik) Zkus to. Za to nic nedáš, ale předtím bych se pokusil zjistit, jaký je jejich vztah. Pokud jsou spolu rádi, sluší jim to a vidíš na nich, že k sobě patří, tak si to řekni upřímně chlape. "Stojí za to, zničit něco tak krásného?" Pokud jim to klouže, zkus to. To je moje rada.


Ad. "K partnerce se člověk MUSÍ chovat jako k sobě rovné"

Nesouhlasím. Podle mě má vždycky jeden navrch a musí to tak být. Holka by měla vidět oporu, něco silnějšího, než je ona a proto s Tebou chce zůstat, protože Tě vlastně nikdy nedokáže mít celého. Ve chvilce, kdy je vztah "rovnocenný", tak s Tebou nakonec podle mě vy*ebe. Ale to je můj názor.
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 22. Březen 2011, 22:32:05 »

TO ALL: trochu tady řešíme více morální stránku věci...  když se na to podíváme obecně, není to nic hezkýho přebrat někomu holku!!!!! protože to konec jednoho vztahu znamená.
Koukněte se na to z vlastního pohledu, potkáte skvělou ženu, budete dělat možná životní kompromis!!!??? kvůli obecně zaběhnutým konvencím, kvůli obecným morálním hodnotám, které nám společnost dává!! ??? jedno vím jistě nedokázal bych se sobě podívat do xichtu, kdybych se řídil vším, co je obecně dobré, bál se věcí a nechal se celou naší společností zaškatulkovat, nechal se přinutit dělat věci tak abych nevybočoval z řady!   
Přebrat holku za účelem sexu a odkopnout - z toho je mi na blití!!! ale pokusit se ji přebrat, když ji milujete......  nevim, nic spatnyho v tom nevidim.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 23. Březen 2011, 10:35:57 »

V lásce má každý to, co si dokáže sám vybojovat...možná ti ji za pár let přebere někdo kdo bude lepší, ale tak to chodí, lepší samec vyhrává....tak to bylo, je a bude, jedno co na to říká morálka  Mrkající Tohle je příroda, řídí se to podvědomými věcmi, ne morálkou.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 23. Březen 2011, 11:19:29 »

Hele vy to tady ale pořád řešíte z toho pohledu, že prostě přijde a na 100% ji přebere. Jenže já si naopak myslím, že ta šance je spíš menší než větší, přecejenom kolik kluků valí do kolika zadaných holek? Moc. A ona nebude výjimka, během šesti let vztahu se o ni muselo ucházet víc kluků a myslím si, že každý takový pokus jenom potvrdí sílu vztahu. Takže proč to nezkusit? Pokud je ten vztah "něco tak krásného", jak tady někdo zmiňoval, nemá přebírač šanci. Pokud to hapruje, bude přebrání možná ta nejlepší věc pro všechny.
Zaznamenáno
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 23. Březen 2011, 17:46:50 »

Pokud je s ním 6 let...takovou dobu... rovnou na to zapomeň... Píšeš jak to bereš zlehka, že to zkusíš a o nic ti nejde... Ja si myslím že nejseš upřímnej sám k sobě, že něco cejtíš jenom si to chceš vyexcusovat tímhle kdyby to nevyšlo... já ti říkám ser na to... Po 6 letech vztahu je holka k nemu zavázaná nejen citama. Všichni co si tu myslíte, že spokojenej vztah je dobrý rozbít potřebovali byste přes držku.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 23. Březen 2011, 18:57:57 »

Na internetu je každý Rambo a dává lidem přes držku Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 23. Březen 2011, 23:33:09 »

Já nevím LiWu..tobě by se líbilo kdyby ti někdo dělal do frajerky? A nebo si jen sbíráš příspěvky tím že napíšeš každou kravinu co tě napadne?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 24. Březen 2011, 10:20:03 »

Jenže autor nedělá do frajerky mě, takže tahle otázka je bezpředmětná. Když se někdo na netu kasá že bych potřeboval přes držku tak reaguju...a příspěvky opravdu nesbírám, těch mám víc než dost jak můžeš vidět tam vlevo u Avataru Mrkající Takže prosím běž dělat něco užitečnýho a neotravuj nás tady kydama že bysme potřebovali přes držku, na to tu není nikdo zvědavej...tu je forum o holkách, ne vejtahovna pro internetový bouchače...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 25. Březen 2011, 14:40:17 »

Je to Jen muj nazor kdyz se ti to nelibi tak si to necti.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 25. Březen 2011, 20:29:39 »

Přidám svůj názor. Není to dobrej nápad. Taky si myslím, že xixin tu holku nemiluje, když si jen říká, že to chce zkusit jako svoji challenge. Já bych to prostě neudělal. Nevím co se v tomhle světě děje, že si lidi musí holky přebírat, když je dost nezadaných. I tak se děje hodně nevěry a i když tohle nevěra přímo není, tak to tak může dopadnout. Nechci k tomu přispívat. Prostě si zaděláváš na problém. Nepopírám, že ti to může vyjít, ale podle mě to spíš nevyjde a kdyby jo, tak se bude s tím druhým stýkat a psát si a nakonec z toho budete oba zničení. A hlavně když vypadá spokojená, tak to neničit. Máš konat obecné dobro, ne dobro jen pro sebe. Takže můj názor: absolutně ne, přestože mi na nikom ze zúčastněných nezáleží.
Zaznamenáno
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 14. Srpen 2011, 20:18:23 »

Proč má tolik lidíí tendenci ničit dobře fungujicí vztahy?
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS