Přiznat svůj věk starší holce?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 21:13:44

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Přiznat svůj věk starší holce?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Přiznat svůj věk starší holce?  (Přečteno 14892 krát)
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 10. Duben 2009, 16:41:47 »

pošli jí do *****  Úsměv
vtip je v tom že pokud tě ženská z něčeho obviní, nikdy se nesmíš bránit, ale zaútočit zpátky
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 10. Duben 2009, 18:04:09 »

pošli jí link na tohle fórum Úsměv
me pride ,ze to tady radite vsem  Smějící se
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 10. Duben 2009, 18:11:21 »

ale tady jsem to myslel tak, aby viděla, že to řešil, jak jí to má říct a taky co hezkýho tu o ní psal Úsměv
Zaznamenáno

rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 10. Duben 2009, 21:03:39 »

A to zjistila jak, že ti není 19?
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 10. Duben 2009, 22:53:52 »

Budiž ti to poučením příště říkat pravdu tam kde hrozí že by se jí dopátrali.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
krakrkre
Host
« Odpověď #30 kdy: 11. Duben 2009, 14:00:10 »

Ona totiž zná někoho ze třídy do které jsem řekl že chodím a pravděpodobně si o mě chtěla popovídat s mým " údajným " spolužákem, který mě kupodivu vůbec nezná.

Rád bych holkám říkal pravdu, jenže stejně staré holky jsou ve většině případů naprosto blbý a použitelný maximalně na jednu noc, starší holku můj věk odradí.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 11. Duben 2009, 14:08:13 »

Když je budeš takhle lakovat tak je to odradí určitě...a odradí to i ty stejně staré a mladší až se to o tobě rozkřikne...Navíc když lžeš o svým věku tak je to hodně velká DLV...Takže bych být tebou přehodnotil svůj způsob balení, má-li být úspěšný
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 11. Duben 2009, 14:15:05 »

Lež má evidentně kráké nohy...
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 11. Duben 2009, 14:52:59 »

Lež může mít krátké nohy, ale když by jí řekl pravdu, tak to imho dopadne stejně. Když jsem byl před týdnem v klubu a bavil se u stolu s holkou, která byla evidentně starší, tak jsem na její otázu co dělám za školu nemohl odpověděť stylem "chodím do prváku na gymplu", to by mi možná tak podala bryndáček. Místo toho jsem řekl, že sice chodím do prváku, ale na výšku  Mrkající
btw.: DLV je snižování svojí ceny?
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 11. Duben 2009, 15:02:46 »

Lež může mít krátké nohy, ale když by jí řekl pravdu, tak to imho dopadne stejně. Když jsem byl před týdnem v klubu a bavil se u stolu s holkou, která byla evidentně starší, tak jsem na její otázu co dělám za školu nemohl odpověděť stylem "chodím do prváku na gymplu", to by mi možná tak podala bryndáček. Místo toho jsem řekl, že sice chodím do prváku, ale na výšku  Mrkající

Jasně, když je to holka se kterou jen tak pokecáš v klubu a možná se spolu vyspíte a pak už se nikdy neuvidíte,tak pak ta lež nevadí, ona pravdu nezjistí. Ale ten jeho případ je něco jiného, tam ta lež opravdu má velmi krátké nohy

btw.: DLV je snižování svojí ceny?

Přesně tak. V tomhle případě myšleno ve smyslu myšlenkového pochodu : holky mají rády starší frajery -> ona je starší než já -> ve svém věku pro ni nejsem dost dobrý -> řeknu vyšší věk aby mě brala => tímto se defacto snažíš kvalifikovat a tím i snižuješ svoji cenu namísto toho aby se snažila holka ho tebe jako o někoho kdo pro ní má velkou cenu.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 11. Duben 2009, 22:29:49 »

Rád bych holkám říkal pravdu, jenže stejně staré holky jsou ve většině případů naprosto blbý a použitelný maximalně na jednu noc, starší holku můj věk odradí.
Dokud se holka nezeptá kolik ti je, tak evidentně není problém... S působením na holky taky nemáš problém, jinak by s tebou nešly => tvař se, že jsi na úrovni 19letého (akorát to neříkej) a že i když ti je 16, tak víš že to není problém... pokud uvidíš na holce že to bere negativně, začni řečí těla naznačovat (opět neříkej nahlas, ale musí to z tebe být cítit) že chybu dělá ona a že ty se nehodláš za svůj věk omlouvat, protože to není problém (navíc když očekáváš její negativní reakci a předsudek, zkus nějakou dobu předtím než jí svůj věk řekneš ještě pod vlivem charisma argumentovat tak, abys jí takovou reakci podvědomě zakázal... a pak jí hlavně svůj věk řekni stylem "za chvíli mi bude sedmnáct" (poloplná sklenice kofoly) a ne stylem "nedávno mi přestalo být patnáct" (poloprázdná sklenice kofoly) a zachovej ledový suverénní klid)... 
Jestli se ti podaří tenhle přístup správně aplikovat, nemusel by tvůj věk být problém... Místo toho abys pokukoval po tom jaké výhody budeš mít až ti bude 19, nauč se být spokojený s tím že je ti 16 a využívat toho (viz. postoj který jsem popsal výše)...
Jinak pokud se tě přímo nezeptá na to do které třídy chodí, tak když už kecáš o věku tak jí neříkej do které třídy chodíš konkrétně (jenom že chodíš do čtvrťáku)... no a v okamžiku kdy už se informaci o tom do které třídy "chodíš" od tebe dozví (např. se tě zeptá), tak by ti mělo být jasné, že se to dozví hodně brzo - např. se může chtít stavit za tebou do třídy,... Ona chodila předpokládám taky do čtvrťáku... Je škoda že se ti nepodařilo jí to říct osobně a včas, možná by reagovala jinak... takhle si z toho ale vezmi poučení pro příště...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS