Problém s holkou

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:05:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém s holkou
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Problém s holkou  (Přečteno 5611 krát)
Mark

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 31. Leden 2010, 06:56:33 »

Zdravím, mám takovej problém se svou holkou a zajímalo by mě jestli by se s tim dalo něco dělat. Chodíme spolu již přes měsíc a prostě od počátku doteď, ona nikdy nezačíná v líbání. Vždy musím začít já, jako potom v tom už problém neni, líbáme se aj vášnivě, ale musím začít já a to prostě vždy. A ne že bych jí nic o tom neříkal, zkoušeli jsme se o tom bavit, ale ona vždycky jenom, že prostě nebude začínat, že to je divný aby začínala ona a že nikdy prostě nebude. A pokud by jste se ptali jestli to třeba není mnou, odpovím dopředu, že to mnou nebude, co já vím tk se stejným problémem se potýkali i její předchozí kluci. Zajímalo by mě jestli by se s tim nedalo něco třeba udělat. Předem díky za každou radu a nápad. Marek.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Leden 2010, 07:30:58 »

Mohl bys ji třeba jednoho dne prostě nezačít líbat, jestli jí to bude chybět, tak začne sama. Nebo jí řekneš: "Dneska líbáš ty" a nebudeš nic začínat.
A nebo se k ní přibliž natěsno a koukej jí do očí a nic nezačínej. Vyplázni na ni jazyk a nech ji, ať se sama přiblízí na ty poslední centimetry Úsměv

(Já si ani nepamatuju jak to bylo s mou přítelkyní, asi jsme začínali oba vzájemně, protože mě tohle vůbec nenapadlo. Někdy jsem ji škádlil tím, jak mě chtěla políbít a já ucuknul, to mě pak chytla rukama kolem krku abych nemohl pryč a líbala mě násilím Šťastný )
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 31. Leden 2010, 07:48:19 »

buď si na to zvykneš nebo uděláš to, co ti radí petanx. prostě ji nech vycukat.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Leden 2010, 10:53:49 »

Když ona nechce, tak její smůla - nebude mít nic. S jazykem ... Přesně jak kluci říkají, nezačínej dokud jí to nebude divný a nezačne sama!
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Chegi



Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 31. Leden 2010, 14:16:23 »

Presne jak tu lidi rikaji,proste az budete zase spolu,tak ji proste nech,urcite ji to bude chybet a treba zacne sama od sebe. Jinak to budes muset asi prekousnout a byt ty,ten kdo to vzdycky zacne,treba si na to zvyknes Úsměv
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 31. Leden 2010, 14:54:23 »

Viděl jsi film Hitch? Tam Will Smith učil, že udělej jen 90% cesty k polibku. Ona tě pak políbí sama. Zkus to třeba oddalovat, na 80%, 60% a tak. Pak už třeba se na ni jen usměj a zmáčkni ruku. A nebo ještě můžeš zkusit aby se naučila dávat ti pusu za něco. Třeba:
"Jéé Tobě to dneska sluší"
"Děkuju"
"Počkej, takovej kompliment a ani pusu za to nedostanu?"

Iniciativa by se měla učit, když Tě nelíbá sama od sebe, tak nakonec ani nemůžeš vědět jaká bude v těch ostatních... věcech...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 31. Leden 2010, 15:40:14 »

A tedsi predstav, ze nebude zacinat nikdy prvni ani v sexu....
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 31. Leden 2010, 16:28:18 »

kdyz holka s libanim nezacina, tak to dost silne zavani tim, ze ma pocit, ze ma vzdycky se vsim zacinat kluk a ona se pak az prida... z tehle predstavy me osobne trochu naskakuje husi kuze Šťastný
zkus ji trochu vycukat a naucit iniciative, ale varuju te predem ze to mozna bude chtit hodne trpelivosti... nekterym holkam to muze zacit vadit o dost pozdeji nez tobe (uz se mi to stalo) Mrkající druha moznost je zvyknout si na to, ale potom pocitej s tim, ze tahle jeji vlastnost se nejspis promitne i do sexu atp.
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Mark

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 31. Leden 2010, 17:27:19 »

Díky za rady a nápady, něco z toho vyzkouším a uvidíme;)... Dík
Zaznamenáno
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 31. Leden 2010, 18:28:53 »

S mojí již bývalou přítelkyný jsem měl stejný problem, s líbáním jsem vždycky začinal já a to samé aj u sexu. Holt později mě to štvalo už dost S jazykem
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
Mark

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 31. Leden 2010, 19:26:38 »

jn, to ti věřim S jazykem...mno já... na jednu stranu si začínám zvykat, na druhou stranu mě to štve,,, ae hned  zítra na ní začnu něco zkouset a jsem zvědav na reakce Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 31. Leden 2010, 19:43:26 »

vždyť je to jednoduchý.. prostě jí nelíbej a počkej až začne sama... když nezačne, tak je divná a hloupá Šťastný
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 31. Leden 2010, 21:16:25 »

vždyť je to jednoduchý.. prostě jí nelíbej a počkej až začne sama... když nezačne, tak je divná a hloupá Šťastný
Praktikovala jsem to tak u sexu...jeho cetnost pro mě potom, ale byla neúnosná, tak jsem se na to vysrala Úsměv (tady je ale nutné podotkout to, že by aktivita nebyla primarne na me, ale byla mensi, ne jsem chtěla).

Nech ji na chvili jen tak, pokud neuspejes, muzes verit, ze se casem zapoji, pokud ne...uvaz, zda neni lepsi zmenit stanici.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 04. Únor 2010, 00:04:42 »

Praktikovala jsem to tak u sexu...jeho cetnost pro mě potom, ale byla neúnosná, tak jsem se na to vysrala Úsměv
JJ. Fieldtested.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS