Tak jsem se zase jednou zabouchl...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 05:48:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Tak jsem se zase jednou zabouchl...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Tak jsem se zase jednou zabouchl...  (Přečteno 5246 krát)
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« kdy: 12. Říjen 2012, 23:23:57 »

Teď do jedné holky ze školy. Nechodím s ní přímo na všechny hodiny, patří do jiné skupiny. Známe se dva roky, ale dřív jsme se moc nebavili, jen občas si napsali. Nedávno jsme se domluvili, že spolu něco podniknem a byli jsme tak dvakrát po sobě skoro na celé odpoledne a přišlo mi to fajn. Od té doby se potkáváme docela často, občas dáme po škole sraz nebo se domluvíme že někam zajdeme, častěji si píšeme, myslím, že si snad celkem rozumíme... Ozývá se i sama od sebe, sama občas navrhne, že bychom mohli někam zajít - oběd, kavárna, plánuje se jedna akce, sama říkala že doufá, že se uvidíme, že by mě tam chtěla mít.
Ale takto se může ozývat i kdyby mě brala pouze jako kamaráda se kterým občas ráda stráví volné chvíle a kromě toho, že se se mnou možná úplně nenudí (to by mě asi nepsala a sama někam netahala), se nedá vyvodit vůbec nic, že?
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Říjen 2012, 14:35:40 »

Vyvodit z toho něco můžeš, až trochu šlápneš na plyn. Pak se to rozsekne Úsměv
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Říjen 2012, 23:57:24 »

Položil sis blbě otázku: "dá se z toho něco vyvodit?" "bere mě jako kamaráda?"

zeptej se sám sebe: "co s ní máš v plánu, co hledáš, co chceš?"

Jestli tě rajcuje a neustále ji vslíkáš očima, asi je špatně chodit na oběd. Pokud s ní chceš vztah, scházejte se dál, ale víc ji sváděj. Pokud se chceš kamarádit, choďte občas na schůzky a nic na ni nezkoušej.
Zaznamenáno

klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Listopad 2012, 23:15:55 »

Díky za rady. Nemyslím jen teď, ale i v dřívější době. Teď jsme spolu asi týden. Stejně je to děs, tolik let nic a pak člověk zjistí že vlastně na tom vůbec nic není. Jen se stačí pár týdnů chovat normálně a ve vhodném okamžiku chytnout za ruku a pak už to jde samo... Tak ještě držte palce ať to dál něčím nepose*u Šťastný myslím, že mám na čem makat...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS