Těžko se mi o tom píše...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:22:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Těžko se mi o tom píše...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Vše Tisk
Autor Téma: Těžko se mi o tom píše...  (Přečteno 116681 krát)
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 17. Duben 2014, 07:15:52 »

Byl jsi v poslední době v nějaké cizí zemi? Cestoval jsi republikou stopem? Byl jsi na olympiádě? Byl jsi na čundru a týden spal pod širákem? Týden ses staral o erazmáka z turecka?

A můžeš zkusit i prozaičtější věci. Zkus jít domů pěšky (i když to máš daleko a jezdíš busem) - jestli je to třeba okolo 10km, tak to ujdeš za 2h a objevíš cestou spoustu zajímavých věcí o kterých se dá povídat a které můžeš lidem ukázat a obohatit je tím = být zajímavý.

Zkoušej dělat na první pohled bláznivé věci - např. když jsi na dvoudenním výletě tak místo kempu zkus zabušit na nějakém statku nebo samotě, jestli by tě nenechali přespat. Jsou z toho neuvěřitelné zážitky. Mě dost často překvapí, jak jsou lidi vlastně přátelští. A o tom se hrozně hezky vypráví.

Když bych to měl shrnout - dělej věci, které chtějí dělat ostatní, ale nedělají je protože se bojí nebo stydí. Protože tím, že to uděláš a budeš jim o tom vyprávět, jim ten zážitek zprostředkuješ aniž by se museli překonávat a zažívat ho sami.

Aha, na čundry nechodím, ale rád se procházím třeba na 2 hodky po Praze. Dělám věci, které se ostatní stydí dělat (třeba tancuju mezi lidma a tak), ale nepřijde mi to zajímavé, ale spíš taková normálka Úsměv Tak možná jsem zajímavý, ale je za tím něco jiného.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Sordidus



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 17. Duben 2014, 07:35:24 »

Preji hezke rano.

Harekrshna: A neni z Tebe videt treba prilis velky zajem/zoufalstvi? Ikdyz si namlouvas jak jsi uvolneni a spontanni? Ono prece jen tak velke mnozstvi odmitnuti se v psychice muze projevit.
Byl jsem dva mesice zpatky na seznamovacce s kamaradama me pritelkyne a zarazila mne jeji kamaradka K. Docela hezka, 32? let, se zajmem se seznamovat .. samozrejme bez sance protoze ji z oci koukalo "dlouho jsem nemela pritele, chci dite, bojim se ze  nikoho nenajdu .. " skutecne tyto pocity ve me vyvolavala kazdym pohledem, kazdym pohybem. Zajimave je, ze pritelkyne ci jine holky to nepoznaly .. ale nam klukum to prislo ocividne a mne osobne by to odradilo.
Zaznamenáno

i am jack's wasted life
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 17. Duben 2014, 13:10:30 »

Preji hezke rano.

Harekrshna: A neni z Tebe videt treba prilis velky zajem/zoufalstvi? Ikdyz si namlouvas jak jsi uvolneni a spontanni? Ono prece jen tak velke mnozstvi odmitnuti se v psychice muze projevit.
Byl jsem dva mesice zpatky na seznamovacce s kamaradama me pritelkyne a zarazila mne jeji kamaradka K. Docela hezka, 32? let, se zajmem se seznamovat .. samozrejme bez sance protoze ji z oci koukalo "dlouho jsem nemela pritele, chci dite, bojim se ze  nikoho nenajdu .. " skutecne tyto pocity ve me vyvolavala kazdym pohledem, kazdym pohybem. Zajimave je, ze pritelkyne ci jine holky to nepoznaly .. ale nam klukum to prislo ocividne a mne osobne by to odradilo.

Je to dost možný. Já sám to tak nezhodnotím, protože tak to zas přijde asi jen holkám. Pokud takový jsem, nvm jak se toho zbavit Šťastný
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 18. Duben 2014, 12:31:02 »

Nejlíp se ti budou holky balit ve chvíli, kdy to přestaneš hrotit a staneš se tím, kdo je přitažlivý a to nejde jen o vzhled.

Sordidus to pěkně napsal, stejnej pocit jsem z tebe měl už dřív a pravděpodobně by to mohlo být tím, co tě brzdí.
Ty to fakt třeba necítíš nebo si myslíš, že to nedáváš najevo, ale holky tohle zatraceně dobře cítěj.

Avou ex jsem sbalil, i když jsem ji skoro sbalit nechtěl, pak přišla jiná holka, kterou jsem hrozně chtěl, díky pár dobrým tahům jsem se s ní sice vyspal, ale víc z toho nebylo, protože jsem chtěl až moc a tlačil.

Se svou nynější přítelkyní jsem se seznámil taky spíš tak ze slušnosti a chtěl ji sbalit a dostat do postele taky ze slušnosti, protože jsem dobře vychovaný, víc jsem tomu nedával a podařilo se, jsme spolu. Občas chtít míň znamená vytěžit víc.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 18. Duben 2014, 12:38:16 »

Nejlíp se ti budou holky balit ve chvíli, kdy to přestaneš hrotit a staneš se tím, kdo je přitažlivý a to nejde jen o vzhled.

Sordidus to pěkně napsal, stejnej pocit jsem z tebe měl už dřív a pravděpodobně by to mohlo být tím, co tě brzdí.
Ty to fakt třeba necítíš nebo si myslíš, že to nedáváš najevo, ale holky tohle zatraceně dobře cítěj.

Avou ex jsem sbalil, i když jsem ji skoro sbalit nechtěl, pak přišla jiná holka, kterou jsem hrozně chtěl, díky pár dobrým tahům jsem se s ní sice vyspal, ale víc z toho nebylo, protože jsem chtěl až moc a tlačil.

Se svou nynější přítelkyní jsem se seznámil taky spíš tak ze slušnosti a chtěl ji sbalit a dostat do postele taky ze slušnosti, protože jsem dobře vychovaný, víc jsem tomu nedával a podařilo se, jsme spolu. Občas chtít míň znamená vytěžit víc.

Takže abych se nesnažil, nesmím holku balit na ulici? Protože když projevím zájem, ví že se snažím. Tak jak se v tom mám vyznat? Nvm co mam dělat.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 18. Duben 2014, 19:44:38 »

Možná bych ti dokázal poradit, ale nedokážu tě změnit. Otázkou je, jak teda vypadáš a co těm holkám vlastně říkáš a jak to děláš. I kdyby ses to snažil vysvětlit, tak to nepoznám, dokud to neuvidím. Víš co? Raděj si najdi pár kamarádek, jo, nesnaž se o holku jako o potencionální přítelkyni nebo holku na uspokojení, ale jdi do toho tak, aby jste byli kamarádi. Třeba objevíš, že to najednou půjde se seznámit, byť z toho nic nemusí být - jde o to změnit to, co chceš. Ono to pak třeba přijde úplně samo.

Jinak vysvětleno, asi to moc hrotíš. Vykašli se na to, počkej, až to přijde samo. Buď mezi lidmi, nejlíp i s někým dalším, jde to líp. Klidně oslovuj, ale neočekávej nic, třeba si číslo ani neber, ulevíš si zklamání. Oproti tomu si třeba někdy holka řekne o číslo sama, pak máš docela jistotu, že se na nějaké rande dostaneš.
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 19. Duben 2014, 09:22:13 »

Možná bych ti dokázal poradit, ale nedokážu tě změnit. Otázkou je, jak teda vypadáš a co těm holkám vlastně říkáš a jak to děláš. I kdyby ses to snažil vysvětlit, tak to nepoznám, dokud to neuvidím. Víš co? Raděj si najdi pár kamarádek, jo, nesnaž se o holku jako o potencionální přítelkyni nebo holku na uspokojení, ale jdi do toho tak, aby jste byli kamarádi. Třeba objevíš, že to najednou půjde se seznámit, byť z toho nic nemusí být - jde o to změnit to, co chceš. Ono to pak třeba přijde úplně samo.

Jinak vysvětleno, asi to moc hrotíš. Vykašli se na to, počkej, až to přijde samo. Buď mezi lidmi, nejlíp i s někým dalším, jde to líp. Klidně oslovuj, ale neočekávej nic, třeba si číslo ani neber, ulevíš si zklamání. Oproti tomu si třeba někdy holka řekne o číslo sama, pak máš docela jistotu, že se na nějaké rande dostaneš.

Já do toho vždycky chodím s tím, že ji jen poznám a když mi vyhovuje, tak si říkám o číslo. Už se mi stalo, že některý holky byly nudný, pesimistický nebo otrávený, tak jsem to utnul a šel dál. Nejdu do toho s tím s ní hned chodit nebo jí ošukat.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 19. Duben 2014, 10:49:36 »

Mimochodem, v pondělí jsem jel metrem na zličín. Nastoupila holka (moc hezká nebyla, ale zato byla zatraceně sexy), pořád na mě koukala, podíval jsem se podruhý  - stále na mě koukala, tak jsem se na ní usmál, ona na mě. Počkal jsem, až se ten nával lidí, který nestoupil na florenci trochu zredukuji a oslovil jsem jí: "Ahoj Úsměv"
ona: "Ahoj Úsměv"
Já: "Jakto, že ses na mě tak hezky usmívala? S jazykem"
ona: "Já se hezky usmívám pořád,.... nvm jen tak S jazykem"
já: Jedeš z práce?
ona: No... tak nějak ...
já: Já jedu na zličín na bus...(bla bla o tom kam jedu) a ty vystupuješ kde?
ona: Na Ikeie
já: A to je kde? Úsměv
Ona: Zličín
já: A ty tam bydlíš?
Ona: Nn, jdu nakupovat bydlím na Hloubětíně...
Já: (zamyslel jsem se) aha a to je...? Šťastný
Ona: Dejvice Úsměv
Já: aha, tam to znám, jsou tam fajn hospůdky...(projeli jsme asi Radlickou) ..tuhle oblast mám rád, po cestě vylezou ty tlačenice, který sem nastoupily v centru
ona: (už nvm co řekla, asi přitakala)
já: a co děláš?
ona: asistentku ve firmě zabývající se (nvm už čím)
Ona: A co děláš ty?
já: (řekl jsem Šťastný) ...(trochu jsme se o tom bavili, smála se)
Já: Coe?? Šťastný Ona: nic nic Šťastný
já: A co děláš ve volným čase?
ona: Chodím běhat, tak různě
Já: Aha, Ladronka..? Úsměv
Ona: No různě, i ladronka...
já: A dobrý? Úsměv ona: jo jo Úsměv
Já: Já se chodím občas projít (místa po Praze)
-- v konverzaci jsem dělal schválně tak 10-15 s přestávky, aby to působilo přirozeněji --
vystoupili jsme, řekl jsem, že ji ještě doprovodim na bus. Ona měla hovor, po něm řekla, že už půjde, tak jsem í řekl: "Díky za pokec... chtěla by sis to někdy zopakovat?"
Ona: Možná se zase potkáme Úsměv
Já: Takže mi nedáš číslo? S jazykem
Ona: Ne Úsměv
já: Tak ahoj
ona: Ahoj Úsměv
......
Doufam, že je to nějak srozumitelný a snad mi někdo řekne co se dá zlepšit. Na moji obhajobu, bylo to první oslovení po půl roce a po 1 dni co mě nechala přítelkyně.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 19. Duben 2014, 22:44:18 »

Moje pocity z této konverzace:
Začátek ok, konverzace ujde, ale víc bych se zaměřil na něco společnýho, třeba když řekla, že chodí běhat, mohl jsi tohle využít jako účel další schůzky a nějak vtipně navázat, třeba "Já taky chodím běhat. Myslíš, že by jsi mě předběhla? Já myslím, že ne". Ona: něco... Ty:Tak to pojď zkusit...když se chytne, tak se zeptat na kontakt.
Jinak ptát se na práci a kde bydlí ... jednak je to nuda, a asi se nebudeš svěřovat kde komu v metru. Toto bych vynechal.
Všeobecně pokud vidíš, že holka nemá zájem, na kontakt se ani neptej - zde to platí taky. Možná bys ho dostal, ale nikam to nepovede. Hlavně ale nebudeš mít zklamání z toho, že ti ho nedá, naopak (možná) bude holce trochu vrtat v hlavě, proč jsi nezkusil kontakt získat, nebo si to aspoň můžeš myslet, že to tak je a to ti dodá trochu sebevědomí a "ceny".

Mimochodem zkus si pročíst pár qarkových povídek nebo se mrkni na pár dílů reality show pickup master (tuším, že se tak jmenuje), třeba tě tam něco namotivuje jak líp komunikovat, zajímavěji atd.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 20. Duben 2014, 00:09:10 »

Když ti řekne, že se třeba někdy potkáte je nejlepší to utnout, protože ti tim říká, že nemá zájem.

Je super že jsi do toho šel. Jen bych do tý konverzace přidal trochu víc flirtu. Tohle je takový suchý - otázka, odpověď, otázka, odpověď, otázka, odpověď...

Když se tě ptá, třeba co děláš, řekni jí, že je to tajný, a že to jen tak někomu nemůžeš říct, a pak se k ní nakloň a s naprosto kamenou tváří jí řekni, že jsi třeba striptér..  Šťastný
Sleduj její reakci a uvidíš. Pak jí můžeš říct, že zrovna jedeš z práce Úsměv

Trošku si pohrávat a užívat si to ;-)

Když se bavíš s holkou, měl by ses dostat do stavu, kdy cítíš, že ona sama by tě chtěla ještě někdy vidět. Většinou to bývá tehdy, kdy ona cítí, že jsi něčim zajímavější než všichni ostatní týpci, kteří jí denně obklopují. K tomu je potřeba v konverzaci hodně emocí. Zkus bejt víc sexuální, víc s těma holkama flirtovat, a jak říkal Petanx, dávat jim nějaký výzvy. (třeba například s tim běháním)

To dáš, máš na to !! Denně na sobě pracuješ ;-)

Držim palce
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 22. Duben 2014, 10:40:24 »

Tak ukázka konverzace byla teda docela.... o ničem.

ona: "Ahoj Úsměv"
Já: "Jakto, že ses na mě tak hezky usmívala? S jazykem"

co je to za otázku, to mi přijde, že ti hned sráží cenu, ok beru, odvaha oslovit byla, ale šel bych rovnou oslovením "Hezky se usmíváš, kam máš namířeno?"

ona: "Já se hezky usmívám pořád,.... nvm jen tak S jazykem"
já: Jedeš z práce?
ona: No... tak nějak ...

Konverzace o práci není většinou to pravé. ale ok, lepší než mlčet.

já: Já jedu na zličín na bus...(bla bla o tom kam jedu) a ty vystupuješ kde?
ona: Na Ikeie
já: A to je kde? Úsměv
Ona: Zličín
já: A ty tam bydlíš?
Ona: Nn, jdu nakupovat bydlím na Hloubětíně...

Zkus rozvinou konverzaci o tom, co shání a pobavit se o tom třeba trochu hlouběji, ty vůbec nerozvádíš konverzaci někam dál, je to jak výslech.

Já: (zamyslel jsem se) aha a to je...? Šťastný
Ona: Dejvice Úsměv
Já: aha, tam to znám, jsou tam fajn hospůdky...(projeli jsme asi Radlickou) ..tuhle oblast mám rád, po cestě vylezou ty tlačenice, který sem nastoupily v centru
ona: (už nvm co řekla, asi přitakala)
já: a co děláš?
ona: asistentku ve firmě zabývající se (nvm už čím)

To jsi přeslechl v tu chvíli nebo jsi to už zapomněl? Jinak je fakt třeba rozvíjet konverzaci. Stačí se bavit o ní, o tom, co ji baví a rozvíjet to.... pokud ji nebaví nic, tak s ní bude stejně nuda a bude si tě chtít akorát držet u sebe, protože ty budeš ten, kdo jí dělá program. Holka bez zájmů je horší než pijavice.


Ona: A co děláš ty?
já: (řekl jsem Šťastný) ...(trochu jsme se o tom bavili, smála se)
Já: Coe?? Šťastný Ona: nic nic Šťastný
já: A co děláš ve volným čase?
ona: Chodím běhat, tak různě
Já: Aha, Ladronka..? Úsměv
Ona: No různě, i ladronka...
já: A dobrý? Úsměv ona: jo jo Úsměv

Zapoj nějakou svou vtipnou historku s běháním, vyptej se jí víc.....


Já: Já se chodím občas projít (místa po Praze)
-- v konverzaci jsem dělal schválně tak 10-15 s přestávky, aby to působilo přirozeněji --

Těžká perla. Udělal jsem něco naschvál, aby to bylo přirozenější.... takhle to nefunguje. Btw, 10-15 sekund byly pauzy mezi jednotlivejma otázkama? To není přirozený, ale divný.
V podstatě jsi ji dost nezaujal na to, aby se sama vyptávala. Ono jsi ji nedal ani žádnej záchytnej bod, kterýho by se mohla chytnout.



vystoupili jsme, řekl jsem, že ji ještě doprovodim na bus. Ona měla hovor, po něm řekla, že už půjde, tak jsem í řekl: "Díky za pokec... chtěla by sis to někdy zopakovat?"
Ona: Možná se zase potkáme Úsměv

= nemám zájem, není třeba pokračovat a shodit se na dno otázkou na tel. číslo.
......
Doufam, že je to nějak srozumitelný a snad mi někdo řekne co se dá zlepšit. Na moji obhajobu, bylo to první oslovení po půl roce a po 1 dni co mě nechala přítelkyně.

Pokud to byl zásek kvůli rozchodu, tak to chápu, pokud to takhle probíhá pořád, tak to fungovat nebude.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 23. Duben 2014, 20:22:03 »

Z téhle ukázky je docela už jasně vidět tvůj problém. Podle mě ty holky extrémně nebavíš. Ani by moc nevadilo, kdyby ta konverzace zůstala takhle obecná a nerozvinutá, ale musíš do toho přidat trochu vtip / flirt. Ale podle mě tohle jsou stejně věci, co nejdou moc natrénovat, to musíš mít v sobě.

(btw všechny zdravim, dlouho jsem tu nebyl Šťastný)
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 24. Duben 2014, 05:38:42 »

Jen co jsem zahlédl tvoje jméno D9, čekal jsem nějakou zaručeně upřímnou radu a taky že jo:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 24. Duben 2014, 14:07:46 »

Úsměv ... tak já to myslim dobře... každopádně tady jsme všichni přemýšleli, co může být tvým problémem a stačila jedna ukázka a všem to otevřelo oči.... (zajímavé)

Očividně sebevědomí, slušný vzhled a schopnost oslovovat holky nestačí :O ... Když se zeptáš jakýkoliv holky na charakterový rysy, který chce od svýho potenciálního partnera, tak přestože holky ti téměř vždy poradí blbě, na jedný věci se snad všechny shodnou a to i nezávisle na věku nebo sociálním postavení - "měl by mě umět rozesmát"

V tý konverzaci, kteoru jsi s ní vedl, nebylo fakt vůbec nic, co by jí dalo chuť si to zopakovat. Pokud jsi ještě dělal ty pauzy mezi otázkama, tak to spíš vyznívalo, že ani nevíš, na co se ptát, abys tu konverzaci aspoň udržel. Zkrátka podle mě, když se na tebe usmála, tak jí hlavou problesklo, že třeba vypadáš zajímavě. Když jsi jí přišel pozdravit, nebyla vůbec proti konverzaci, ale tim, cos jí říkal a o čem ses s ní bavil, jsi to všechno zabil. Prostě se totálně nudila.
« Poslední změna: 24. Duben 2014, 14:11:36 od D9 » Zaznamenáno

lentilka007

Karma: 1
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 24. Duben 2014, 22:17:07 »

OK ačkoliv máš v oslovování víc zkušeností než já, taky přidám svůj poznatek. Strašně mě to bije do očí a to věty typu:

Ahoj, můžu se zeptat kam máš namířeno?
Můžu tě doprovodit?
A můžu se k tobě přidat?

Co to zkusit takhle:
Ahoj kam jdeš?
Doprovodím tě.
Mám cestu stejným směrem, půjdu s tebou.


To samí...ty se jí zeptáš: Takže mi nedáš číslo?  Šťastný Co na to čekáš za odpověď? Každá otázka, ve které je slovo NE má předurčenou odpověď. Prostě jí to oznam. Řekni jí, že se ti s ní dobře kecalo, podej telefon a ať ti napíše číslo. Ono sice říkáš, že jsi sebevědomý, ale tímhle se u holky hrozně shazuješ.
« Poslední změna: 24. Duben 2014, 22:21:38 od lentilka007 » Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 25. Duben 2014, 20:03:04 »

Myslím, že nám Harekrshna dluží nějakej další report z oslovení. Určitě víš, že pokecat můžeš i s holkou jen tak, nemusíš se snažit každou sbalit (jak jsem už psal), tak doufám, že budeš takto trénovat a pošleš nějakej úspěšnější zápis.
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 27. Duben 2014, 22:30:07 »

Myslím, že nám Harekrshna dluží nějakej další report z oslovení. Určitě víš, že pokecat můžeš i s holkou jen tak, nemusíš se snažit každou sbalit (jak jsem už psal), tak doufám, že budeš takto trénovat a pošleš nějakej úspěšnější zápis.

Všechny komenty jsem si přečetl, D9 píše, že tu vtipnost prostě musí mít člověk v sobě, že se nedá naučit. Podle tohoto drastického zjištění další oslovování a seznamování už nemá význam. Myslím si, že jsem dost inteligentní na to, abych si zbytečně nemusel nalhávat, že mam šanci.

Lentilka: Ta záporná otázka byla jen takové ujištění o tom, že nemá zájem. Nemělo to vést už nikam dál. A vzhledem k tomu, že nemá zájem, už není kam dál klesat. Maximálně mi to může být jedno, když už se neuvidíme.

Podtrženo sečteno - Jsem nudnej, bohužel tuhle vlastnost evidentně nezměním, protože to musím mít v sobě a já prakticky nvm co je to flirt, takže se neseznámim. Rozešla se se mnou přítelkyně, takže "Forever alone". Přemýšlím o tom, že si zaplatím nějakou kurvu, bez peněz na holku nemam. Alespon jsem si dokázal, že mam odvahu na to oslovit holku, i když je mi to k ničemu.
« Poslední změna: 27. Duben 2014, 23:00:28 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 27. Duben 2014, 23:30:43 »

Přesvědčili jste mě o tom, že jsem troska. Díky za upřímnost.
Je hnus vědět, že žiju v ČR, v zemi mezi nejkrásnějšíma holkama a nemůžu si žádnou vybrat. Nemoct nějakou z nich mít. S vědomím, že si sem jezdí cizinci a běžně si tu s nima vyšukávají, vietnamci, černoši, cikáni nebo slizouni... jen proto, že jim dal život lepší karty. Bohužel, já jsem nudnej, nejsem ani bohatej, ani nemam charisma... jednoduše nemam čím zaujmout, nemám žádný eso, jen samý dvojky. K čemu mi je pěkná tvář a možná odvaha? Bohužel nejsem schopný se smířit s tím, že budu nadosmrti sám nebo si budu platit štětky. Nemám moc navýběr co dál dělat, ale jedna jediná možnost je jistá a myslím si, že je dost reaálný, že to tím skončí. Dříve nebo později, až mě deprese překonají.
« Poslední změna: 27. Duben 2014, 23:38:25 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 28. Duben 2014, 00:49:45 »

Nakolik vážně tu píšeš? Budu předpokládat, že jsou to vážněji míněný řádky. Bejt dole je pěkně nahovno, co si budeme povídat. Jaký jsou světlý stránky? Rozptylovaní je utlumeno na minimum a ty máš šanci poznat sám sebe. V příštích týdnech bedlivě sleduj, kam tě srdce táhne. Co mám na mysli? V druhym prosincovym týdnu minulého roku jsem měl asi nejtemnější období za posledních deset let. Zlý myšlenky mě sžíraly každý den víc a víc, já ne a ne najít ventil. Jeden den, kdy to bylo extra špatný, jsem si koupil Eminemovo MMLP2, sedl do kavárny a napsal text (písničku), kterej byl tak temnej, že jsem měl strach si ho další den ráno číst, a raději jsem ho spálil. Končil prostřelenim hlavy. Vypsat se nestačilo, proto jsem jel v noci na pláž, kde jsem se ve společnosti vln a se slzama v očích "vyrapoval" ze všeho, co mě trápilo... Neřekl jsem si "jedu rapovat na pláž" - jel jsem na pláž, kde jsem mohl být ve tmě sám. Chtěl jsem v ledový vodě doplavat k odplouvajícímu trajektu a zmizet za oceán. Sám sobě ale neunikneš. Pak jsem nahlas řekl jednu větu, přidal rým... Slovo dalo slovo a srdce našlo cestu ven. V následujícím týdnu jsem vyprodukoval asi 30 A4 textů. Písničky momentálně nepíšu, přeorientoval jsem se na klasický spisovaní.

Proč to píšu? Nejspíš máš cestu, na kterou tě srdce táhne, ale nejsi si toho vědom. Může to být pomoc ostatním, vaření, sport, psaní... Cokoliv. V příštích dnech se ti to ukáže jako ventil a "světlo na konci tunelu," proto měj oči na stopkách. Bejt psychicky dole je další krok na cestě sebepoznání.

Druhou část příspěvku věnuju vlastní identitě. Nejsem vtipálek, kterej v partě tvoří srandu. Jsem spíš tišší, občas si přisadím. A to je v pořádku, jsem, jaký jsem. Pokud se oblékneš do surfovejch/skejťáckejch hadrů, skejťáka to z tebe neudělá. Na řadu přichází životně důležitý slovo a to je kongruentnost. Jseš kongruentní sám se sebou? Jsi věrným obrazem sebe sama. Možná sis přečetl Hru, možná sis přečetl příspěvky zkušenějších borců tady na fóru a chtěl se stát "jedním z nich"... a právě tady může být zádrhel. Třeba by ti víc vyhovovalo přeřadit na nižší rychlost a brát věci v klidu. Pracovat na sobě, ale držet si svoje tempo. Myška sprintující v kolečku 23 hodin denně se stejně nikam nedostane, co zpomalit, proběhnout se zlehka každý ráno pro udržení kondice a zbytek času směřovat energii jinam?

Jádro nepřemodeluješ ze dne na den. A proč ho vlastně přemodelovat? Každej máme ve vínku vlastnosti a nadšení, co nás dělá zajímavými, ale jsme k nim příliš hluší a slepí. Pod tlakem předkládaných obrazů celebrit a idolů se každou chvíli chceme stát někým jiným. Pochopit svoje unikátní jádro je první krok nutnej k pokoření žárlivosti a k pochopení, že coby muži jsme bratři, spíš než soupeři. Kamarád je vášnivej tanečník a holky to dovedou patřičně ocenit. Ať budu jakkoliv žárlit a trénovat, v jeho hře ho neporazim, protože pro něj to je život, kdežto pro mě jen další místo, kde se holkám dostat pod sukni. Já jsem pisálek a nadšenej kuchař. Pokud se přesunu tam, kde je to vítaná vlastnost (do kuchyně), pak jsem tam, kde mám být a můžu naplno obdivovat kamaráda, jak s nádhernejma holkama přetváří pohyb v něco nadpřirozenýho, a sám dosáhnout obrovských úspěchů.

Pamatuj si každej sžíravej moment, kterej prožíváš. Protože až se z toho dostaneš, bude to pro tebe silnej pilíř, na kterym budeš stavět dál.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 28. Duben 2014, 07:22:05 »

...

Chápu, že máš na mysli koníčky, jenže mě prakticky nic nebaví ani nechci mít nějaké další koníčky než mám, prostě tohle není to o co mám zájem. Chodím do práce a vracím se vyčerpaný, unavený na to, abych se věnoval něčemu jinému. Jsem rád, když si vyrazím ven odpočinout mezi lidi nebo do přírody. Kdybych byl student, tak je to uplně o něčem jiném. Pro mě neznamená život posilování, vaření, jedení, spaní.
Já se každý den dostávám někam dál, protože si uvědomuji spoustu pro mě duležitých faktorů. Komunikace, budování těla, přemýšlím každý den jak být lepší - ne hodnější člověk, jakože přispěju žebrákovi na ulici, to vůbec, ale postránkách, které jsou pro MĚ důležité.
Mé nadšení pramění z toho, překonávat sám sebe. Vzhledem k tomu, že před svou ex jsem nikdy neměl přítelkyni, byl jsem neštastný a hledal způsoby jak se seznámit. Kroužky nebo tak jsem nikdy neřešil, nebavily mě. Do klubů jsem nechodil, neměl jsem s kým a styděl jsem se (ted jednou za měsíc se známým zajdu, ale je to tam stejná tragedie jako na ulici). Proto pro mě jedinou možností, jak překonat sám sebe v tomto ohledu bylo seznamovat se venku. Přečetl jsem spoustu diskuzí a for a vzal si z nich to nejpodstatnější.

Měl jsem za to, že můžu mít holku, stačí si o ni říct, mít odvahu. Chceš, věř a dokážeš. Bohužel to nefunguje, nemůžeš mít nic dokud nebudeš mít vlastnost, kterou tu holku zaujmeš. Očividně kolem běhá tolik baličů, že je holky můžou prehazovat vidlema a vybírat si. Co po tom, že máš odvahu? Co po tom, že vypadáš dobře? Neumíš flirtovat, tak jdi do háje a bud sám.

Proč mají hnusáci tak překrásný holky a já hezčí ne? Proč mají zmrdi, kteří psychicky holky vydírají tak hezké přítelkyně a já si můžu leda fnukat po večerech do polštáře? Proč mají kluci co využívají holky mezi holkami takový úspěch a já, který je upřímný (taktní, ale upřímný) nemám ani na 1. rande?
Tohle jsou věci, které mě nutily překonat tuhle překážku, chtěl jsem si dokázat, že na to mám, že mám na to zdolat všechny překážky, které se mi postaví do cesty. Chtěl jsem si dokázat, že i já můžu být štastný, že můžu mít koho milovat nebo se mazlit nebo s někým prostě být. A to, že na to nemam, jen kvůli tomu, že neumím s holkou, kterou vidím poprvé v životě flirtovat nebo jí prostě zaujmout, že nemam v sobě jedno z těch ES, které většina kluků dostala, je pro mě OHROMNÁ osobní prohra.

Každej má na to mít holku, sebeohyzdnější příšera, patnáctiletej fracek sbalí krásnou dvacítku, kriminálník i feták, a po mě neštěkne ani pes. Připadám si tím potupený, jak něco horšího než ostatní. Nekvalitní samec. Krása, charakter, laskavost, sebeobětování jsou v dnešní době vlastnosti, které společnost neocení.

Ne, vážně mi nezáleží na tom být jako zdejší borci s hvězdičkama. Jde mi o to, být štastný a mít vše po čem toužím. Už několik let se snažím si to dokázat, nikdy žádné rande, jen mrtvá telefonní čísla, a dnes se dozvím, že je to stejně k ničemu, všechno co jsem dělal. Je to nanic, když to nevede k žádnému cíli, že na to prostě nemam. Očividně nějaká vyšší moc chce, abych zůstal sám, jestli dokážu prožít život osamotě bez sexu, bez lásky. Možná je tohle má životní překážka, kterou musím pokořit. Být nadosmrti sám, beze všech. Jestli s tím dokážu žít, v tom případě je lepší nežít dlouho. To by ale znamenalo, že každý nemůže být štastný.
« Poslední změna: 28. Duben 2014, 07:44:28 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 28. Duben 2014, 12:42:00 »

Dokud nebudeš šťastnej sám se sebou, nebudou s tebou moct být šťastný ani holky.
Vážíš si holek víc než sám sebe. V tom je ta chyba od které se všechno odvíjí.
Začni se akceptovat, měj se rád jakej jsi. Začneš k sobě přitahovat lidi i holky. Ze sebelásky všechno pramení.

Atto ti dal skvělej typ.


Já bych se na tvým místě taky zaměřil na proces sebepoznávání.
Zkus různý aktivity, který jsi doposud nezkoušel. Poznávej nový věci a začneš poznávat i sebe.
Zkus různý knížky, zaměřený víc duchovně (Čtyři dohody, Mnich který prodal své Ferrari, Osho - láska, smích a světlo) atd.
Nenaučej tě jak si najít holku, ale pomůžou ti najít odpovědi, na nevyřešený otázky uvnitř Tvoji mysli a nasměrujou tě k poznání sebe sama a k sebe lásce.
Když si tyhle duchovní věci v hlavě vyřešíš, všechno bude jednodušší.

Držim palce
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 28. Duben 2014, 13:08:54 »

Hele chlape, ber to tak, že máš prostě krizový období. Ale to, jak příspěvky ostatních bereš je ještě horší - máš se z nich poučit. Hlavně nedělej nějakou kokotinu, jakože si budeš řezat žíly a tak. Zapracuj na sobě a vyčkávej, buď spokojený sám se sebou a ono to přijde samo. Jestli jseš "hezkej", tak až dopracuješ zbytek, budou tě holky žrát. To, že tady máme někdo nějaký hvězdičky nic neznamená. Dělej teďka co chceš, ale věřím, že se za pár měsíců tady budeš ozývat, jakej jsi byl dnes blbec, že jsi si nevěřil a že máš nějakou super holku. Nebo třeba za rok, co na tom. Já v tvým věku na tom taky nebyl zrovna kdovíjak dobře a měl jsem podobný blbý období a sklony všechno vzdát.
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 28. Duben 2014, 14:15:03 »

Dokud nebudeš šťastnej sám se sebou, nebudou s tebou moct být šťastný ani holky.
Vážíš si holek víc než sám sebe. V tom je ta chyba od které se všechno odvíjí.
Začni se akceptovat, měj se rád jakej jsi. Začneš k sobě přitahovat lidi i holky. Ze sebelásky všechno pramení.

Atto ti dal skvělej typ.


Já bych se na tvým místě taky zaměřil na proces sebepoznávání.
Zkus různý aktivity, který jsi doposud nezkoušel. Poznávej nový věci a začneš poznávat i sebe.
Zkus různý knížky, zaměřený víc duchovně (Čtyři dohody, Mnich který prodal své Ferrari, Osho - láska, smích a světlo) atd.
Nenaučej tě jak si najít holku, ale pomůžou ti najít odpovědi, na nevyřešený otázky uvnitř Tvoji mysli a nasměrujou tě k poznání sebe sama a k sebe lásce.
Když si tyhle duchovní věci v hlavě vyřešíš, všechno bude jednodušší.

Držim palce

Já se mám rád, ale to že se neseznámim na základě toho, že jsem nudnej mě uvádí v deprese. Na základě toho, že si přečtu nějaký bichle se zábavným nestanu. Rád se mám, sebevědomý jsem taky, ale to že jsem nudný nezměním. To, že mám v tuhle chvíli depresi, neznamená, že se neznám a nemám se rád. Štastný sám se sebou jsem byl i minulý rok, když jsem neměl stejně úspěchy u holek. Takže tim to stopro nebude.

petanx: Mám se poučit z toho, že mi někdo oznámí, že jsem nudný a nemůžu to změnit, protože s tím se člověk rodí? Nevím jakým způsobem bych se z toho měl poučit. Dle slov zdejších musím holku zaujmout, být vtipný a flirtovat, a že to musím mít v sobě. Takže mam smolíka. Tady se není z čeho poučit.
Rozhodně nejsem žádný vzdávač, nikdy jsem nic nevzdal a co jsem chtěl toho jsem povětšinou dosáhl, proto mě ničí, že mam s holkama takový neúspěch a dnes jsem se dozěděl, že to nezměním, at se budu snažit jak se budu snažit.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 28. Duben 2014, 18:43:34 »

Jestli si myslíš, že většina kluků má ta "esa," jak říkáš, tak se dost pleteš. Právě naopak, většina jich je na tom podobně jako ty. Dokonce i já se v tom, co píšeš, dost vidim. Teď jsme se po několika letech rozešli s přítelkyní a já jsem tak strašně nezvyklej na to bejt sám, že si urputně snažim hned někoho najít a VUBEC mi to nejde, přestože zkušenosti s holkama mam. Např. vůbec nechápu, jak může někomu fungovat balení holek na ulici, v MHD, atd. Tady (nevim, jestli v ČR nebo jen v mym městě) mají lidi hrozně divnou mentalitu. Drtivá většina lidí se prostě nechce bavit s někym cizim na ulici, ba naopak, když nějakou oslovim, nejdřív se lekne (jako "kdo to na mě mluví? :O") nebo si myslí, že jí chci něco prodat, a celkově už od první vteřiny má spíše nepříjemný pocity než příjemný.

Podle mě se moc upínáš na to oslovování náhodných holek ve městě. Navzdory tomu, cos všude četl, to není vůbec ideální způsob, jak někoho poznat (dokonce naopak, řekl bych, že je to až ta nejkrajnější možnost... méně efektivní už je snad jen internetová seznamka). Vždycky, když jsem si našel holku, tak to bylo tak, že byla určitá parta nebo komunita lidí, které jsme byli oba součástí a nějak přirozeně jsme se po čase dali dohromady. Stejně jako ty, chodim do práce a domu se vracim vyčerpanej, a fakt nemam náladu ani myšlenky na to, že bych si šel ještě hledat nějaký zajímavý koníčky. Všichni lidi, s kterýma jsem se znal, se odstěhovali, někde daleko studujou nebo prostě ty kontakty vyšuměly a teď nejsem součástí žádný party lidí, a opravdu nevim, jak má člověk v mym věku něco takovýho najít. Takže až vyřešíš svůj problém, dej mi vědět, jak jsi to udělal, fakt mě to bude zajímat.

Btw já třeba vypadam slušně (cca 7/10), umim se oblíknout, nesmrdim Šťastný, jsem kurevsky dobrá partie - mam hodně dobrou a stabilní práci (v podstatě mam finančně vyřešenej už celej život, za cca 2-3 roky plánuju stavět barák), umim bejt i vtipnej, jsem skvělej v posteli, a taky nikoho nemam a najít pěknou holku, co by měla zájem, je pro mě prostě nemožný (protože se mi za poslední roky brutálně zúžil social circle a já jednoduše nemam, kde jí potkat). Takže si z toho fakt nic nedělej Šťastný
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 28. Duben 2014, 19:17:28 »

Z toho co píšeš působíš především, jako sebelítostivý tragéd. Tedy ten typ chlapa, který nemá holce co nabídnout. A není to tak, protože bys nebyl vtipný, ani protože bys neuměl flirtovat. Problém je tvůj útrpný pohled na život, kdy celý svět může za to, jak ty se máš špatně a všichni ostatní se mají dobře a to je nefér. Holky nemají potřebu se zahazovat s někým, kdo na ně budou hrnout svoje problémy. Chtějí někoho u koho budou mít pocit (mmch je zajímavé, že stačí pocit a nemusí to být realita), že je podrží i když ostatní budou proti nim.

Najdi si moje příspěvky tak 6 let zpátky. Psal jsem podobně jako ty.

Co potřebuješ je:
* přiznat si v čem je tvůj skutečný problém - což může bolet - třeba si budeš muset přiznat, že jsi k ničemu
* jakmile víš, co je tvůj problém, tak se zamyslet co je příčina - třeba zjistíš, že problém je, že nejsi zajímavý, nic jsi nezažil a nemáš tak lidem co nabídnout
* a když víš, co je příčina, tak jí odstraň - tj. začni dělat zajímavě věci, potkávej zajímavé lidi, překonávej sám sebe (=dělej věci, kterých se bojíš)

Jinými slovy, přijmout to, že prostě musíš změnit způsob, jakým uvažuješ o světě a o sobě z "mě se stalo" na "já jsem udělal".
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS