Veci ktere reknete a potom vas mrzi

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 02:09:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Veci ktere reknete a potom vas mrzi
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Veci ktere reknete a potom vas mrzi  (Přečteno 3869 krát)
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« kdy: 02. Září 2009, 08:57:48 »

Ahoj,
zajimalo by me, jak resite tyhle situace?.. Neco vam na pritelkyni vadi nebo trapi, tak ji to reknete (nemyslim hadku) a potom si uvedomite ze ona
za to uplne nemuze, nebo ze chyba neni uplne na jeji strane a vas to mrzi a ji to mrzi. Proste se zachovate jako idiot:) Co potom? Vim, ze uznat chybu
a omluvit se by melo stacit, ale opravdu to staci? Co sem rek nevratim, ale muzu to premazat krasnyma vecma...vzit ji treba na vylet?
Obcas se me takova hloupost povede, ze reknu blbost za kterou bych si dal potom facku. A co vy? Snad nejsem jediny...
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Září 2009, 12:59:18 »

Občas se mi toto stane u psa když je bouřka...protože drápe nové parkety,většinou za ním pak přijdu a omluvím se...trochu trapné ale my se psovy  omlouváme furt...jezevčíci prostě dávají packy všude,a furt se jim na ně šlape,nebo na ocas.To se mu prostě potom omluvíme...a myslím že ÚPŘÍMNÁ omluva stačí.Jenom se člověk nesmí za něco omlouvat denně,protože to slovo potom ztratí význam a váhu.
Ale jak říkáš nevrátíš to,a myslím že omluva ani tak nehraje roli jak činy.To že někomu řekneš že ho miluješ/nebo cokoliv jiného je sice hezké,ale ty činy jsou duležitejší.

Člověk je přece jen člověk,a to ze zapomene,nebo mu něco ujede je běžné.
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Září 2009, 14:05:42 »

já bych to řešil upřímností, prostě bych si s ní někde sedl a normálně se omluvil. Chce toto mu samosebou dát váhu, takže "soráč za todle a todle" asi nebude ono...
Pokud to bylo něco jó hnusnýho a důležitýho, tak spolu s upřímnou omluvou i nějaká drobnost, pozvání  někam a podobně
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Září 2009, 14:15:26 »

Ano,buť to předvěd činy,nebo pokud je to něco vážnějšího tak nějaký malý dárek co potěší jak už tu zaznělo od kazisvěta
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Září 2009, 14:30:10 »

tuhle otázku řešim většinu života:
co je lepší? říkat pravdu nebo lhát, aby byl/a spokojený/á ... řešim to, i co se týče přátelství... jak to má bejt? přátelé si vždycky říkají pravdu, nebo přátelé si lžou a povzbuzujou se? já se pořád snažim zjistit nebo si uvědomit, jak to chci já. Chci, aby mi byla řečena pravda, která mě urazí nebo zesmutní a nebo chci, aby mi bylo lháno a abych se cejtil dobře?... poslední dobou už se dostávam k tomu, že je fakt lepší říkat pravdu... takže moje rada je: buď upřímnej, ale špatný věci neříkej, pokud nemusíš nebo pokud se tě na ně neptá...
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Září 2009, 17:34:55 »

Kdyby to byla nějaká blbost typu: "Nelíbí se mi tvoje oblečení, zkus nosit něco hezčího", a nespraví se to, tak bych to zaonačil do alfavtipu: "ty sis zase vzala ty starý džíny, ale stejně tě mám rád".

Nicméně to bude asi vážnější, to mi připomnělo jednu událost. Byl jsem s kamarádkou domluvenej na to jít na nějakou akci ve městě, bylo to celý odpoledne, já chtěl jít na 20h, pozděj mě přemluvila a já souhlasil, že možná se tam sejdem i dřív (v16h). No byl jsem na brigádě a končil jsem asi v 18h, načež začala být rozčilená, že jsme byli odmluvení dřív atd atd. Zachoval jsem se tak, že jsem se jí upřímně omluvil, nesvaloval jsem chybu na ni, jen jsem konstatoval, že jsem chtěl předtím ještě napsat.

Takže si nasypat popel na hlavu.

(koho by zajímalo pokračování, tak odešla naštvaná domů a od té doby se nebavíme - dle mého názoru si za to může tak nějak sama, proto to nehodlám nyní žehlit.Spíš jsem já ten naštvaný, kterej byl seřván, ještě jsem spěchal do města zbytečně a moje omluvy byly spláchnuty. Víc pro to dělat nebudu)
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Září 2009, 23:13:16 »

co je nejlepší.... příště se tomu vyvarovat. ona na to první brzo zapomene.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Říjen 2009, 21:06:20 »

to se stává. Já taky vždycky řeknu lidem něco čeho potom lituju. Směrovka (třeba když se mě holka ptala kolik měřim a já jí řekl: 14 a půl cm  Šťastný ) Ale za to bych se netrestal to byla sranda ale kolikrát řeknu neg kterej je silnější než se zdál a holka se urazí..
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS