Začarovaný kruh v komunikaci

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 18:12:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Začarovaný kruh v komunikaci
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk
Autor Téma: Začarovaný kruh v komunikaci  (Přečteno 53160 krát)
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 07. Duben 2007, 20:32:37 »

To John:

Ale jisty si nejsi, ze ? Musis o tom byt presvedceny, myslim, ze by ti i pomohlo kdyby to rekla i ona ... "Nema to cenu".

Osobne bych ji zavolal !
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 07. Duben 2007, 21:51:16 »

curtis: jak je na tom ona, to netuším...já za sebe můžu s konečnou platností říct, že je konec a opravdu to nemá cenu...na smsku opět nereaguje, no když jí nestojím ani za odpověď, jenom to potvrzuje, že je vymalováno...volat už se mi teď ani nechce, možná zítra...
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 07. Duben 2007, 22:42:43 »

Třeba nemá kredit  Úsměv  to bejvá o holek docela častej důvod to tě nenapadlo? Já si u jedný holky taky pořád řikal, proč neodepisuje, až mi pak napsala z mobilu otce  Smějící se  s tim, že bohužel nemá kredit a chvíli mi odepisovala z jeho telefonu  Mrkající

Občas je naprosto jednoduchý vysvětlení zdánlivě složitý věci, ale to ty neuvidíš pokud máš pocit, že už vztah jde do prčic   Úsměv  To už totiž předem počítáš s tim, že neodepíše, protože nikdy neodepisuje a protože ti přece nemá co říct...  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 07. Duben 2007, 22:44:17 »

má paušál  Mrkající a byl bych moc rád, kdyby to byl "jen" pocit, že to jde do prčic, ale tohle jednoduše v prčicích je a je to holý fakt...bohužel...to je život  Smutný
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 07. Duben 2007, 22:45:51 »

To je pech s tim paušálem  Smějící se  ale hezky rychlá odezva to sem až koukal  Šokovaný
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 07. Duben 2007, 22:47:43 »

a jo, no zrovna jsem nakouknul, já beztak teď nemám co dělat, a tak dělám to, co se říká, že je nejhorší - sedím, čučím do blba a přemýšlím o tom všem  Mrkající
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 07. Duben 2007, 22:50:16 »

Jooo to dobře znám  Úsměv  já si doteďka psal po icq se svojí bejvalou nebo s její kámoškou to netušim  Smějící se ale dozvim se to.. přišlo mi to jako ona, ale podle toho co psala mě trošku připadalo, že neni  Smějící se

Jestli to byla ona tak potěš pán bůh  Smějící se  Smějící se  Smějící se
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 07. Duben 2007, 23:16:00 »

já bych si asi nedokázal jen tak psát z bývalou, jak už tady bylo probíráno - vztah ve mně vždycky zanechá určité emoce a vzpomínky, že mám z kontaktu s dotyčnou všelijaké pocity...a nejlepším řešením je pro mě trochu zbaběle spálit mosty a nechat to všechno postupně a velmi pomalu sejít z mysli...je to docela kruté, najednou vymáznout blízkou osobu, už se s ní nevídat, ale scházet se s ní dál by bylo pro mě mučením...škoda, že nejsem splachovací, jak to někteří umí, během chvilky se přes všechno přenést, taky bych si to občas přál...chápu to jako svůj neustálý problém, neumím se zkrátka moc dobře vyrovnávat s koncem čehokoliv, co mi přirostlo k srdci, k čemu mám nějaký hlubší vztah, ať už jde o nějakou zálibu, činnost, zvíře nebo člověka...
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 08. Duben 2007, 07:44:33 »

To John:

Citace
neumím se zkrátka moc dobře vyrovnávat s koncem čehokoliv, co mi přirostlo k srdci, k čemu mám nějaký hlubší vztah, ať už jde o nějakou zálibu, činnost, zvíře nebo člověka...


Tohle je u me taky perfektni vlastnost Úsměv pak clovek sedi, cumi a premysli a premysli ... a nic mu to neda, jen trapeni. Nic me nebavi a ani se mi nechce nic noveho zacinat, ale uz se lepsim musim napsat, ze se doba "smutku" u me zkracuje.

Zkus ji dnes jeste zavolat, nektere holky ten mobil pouzivaji tak, ze se na nej jen jednou za den kouknou a jeste pred spanim a rikaji si, tak to uz odepisovat nebudu, prece ho ted v noci nebudu otravovat se uvidime pozitri ... tak co . Neni to jak my, ze na mobil koukame kazdych pet minut jestli nam objekt zajmu nenapsal, jestli mame zaple zvoneni, jestli nam funguje  atd. Úsměv
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 08. Duben 2007, 12:33:40 »

curtis: tak už se ozvala a nic moc...nestačím znova a znova žasnout, jak holky dokážou všechno otočit, resp. pochopit jinak...říká se, že to je jeden z obecných problémů v komunikaci mezi mužem a ženou:
 
pokud muž řekne něco, co může mít víc významů, žena si vybere ten nejhorší...a pokud žena řekne něco, co může mít víc významů, muž si vybere ten nejlepší  Úsměv

no v týdnu, kdy mi napsala, že má tréninky a nemá čas na schůzku, jsem reagoval tím, že se nic neděje a uvidíme se v pátek...to byla chyba jak Brno...myslel jsem tím pochopitelně něco jako "v pořádku, tak se uvidíme co nejdřív to bude možné, je přece přirozené, že máme oba občas jiný program", ale znělo jí to jako "je mi to naprosto fuk, jestli se vůbec uvidíme"  Podivený teď mi to vmetla nazpátek, že se přece nic neděje, když nejsme v kontaktu a ani moje objasnění nějak nepomohlo, na poslední zprávu už neodpověděla...
čert aby se v tom vyznal
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 08. Duben 2007, 13:05:07 »

Uprimnou soustrast Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 08. Duben 2007, 15:18:13 »

To John:

Vis tady je jeste jeden problem v komunikaci a to je ten, ze to resite po sms. Ja jsem zastancem osobniho kontaktu a pokud resite otazky vaseho vztahu urcite aspon zavolat. Do sms nikdy nevlozis emoce atd. atd. pak dotycna kouka na mobil a rika si ... To snad nemysli vazne ? A u tebe je to same.

Ztratil jsi pomalu 3 dny zivota tim, ze cekas na odpoved po sms od osoby, ktera treba zrovna proziva tezke obdobi. Ja jsem se treba nesetkal nikdy s tim, ze by me dotycna odmitla neco ve stylu ... uz se s tebou nechci bavit, nechci te videt, stves me apod. takze sem to mel urcite jednodusi, spis sem to byl ja, kdo rekl, uz te nechci nikdy videt, ale to bylo po opravdu vycerpani veskere me energie a sil.

Hele stejne jsi psal, ze jen tak koukas pred sebe a premyslis ... nechces se za ni radsi rozjet ... ?
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 08. Duben 2007, 18:09:45 »

Tak trosku zenskeho sveta do te vasi komunikace:
To ze holky koukaj na mobil jednou za den - blbost. Kdyz vim, ze by mi mel napsat "objekt zajmu" tak mobil mam zaplej celou dobu a krom toho kazdou pul hodinu kontroluju, jestli jsem to nahodou nepreslechla...


Jinak ja bych ji take zavolala - tohle niceni nervu je zbytecne, pekne si to ujasnit..
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 08. Duben 2007, 18:15:39 »

curtis: taky dost nerad řeším po sms, ale bylo by dáno najevo, že jí to ani nestojí za to, řešit to osobně, protože ona žádný problém necítí a jakoby se jí to netýkalo...vypadá to, že se prostě urazila, jak jsem jí v úterý napsal, že se nic neděje, když se uvidíme až v pátek a teď mi to dává sežrat nazpátek tím, že se vyhýbá schůzce (protože se přece nic neděje, citovala mě doslovně a moje objasnění nezabralo)...a já už nemám sílu se tím zabývat, pro mě je to konec...počkám do zítra a když se nic extra nestane, zavolám a oznámím jí konec, pokud se tedy nechce sejít
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 08. Duben 2007, 18:54:06 »

To daemoniack:

Ja jsem nemyslel vsechny Úsměv, jen nektere, ktere mi objasnili tuto skutecnost, na otazku proc se neozyvaji.
Kazdou pulhodinu ? Tak to je nas vic, ikdyz musim priznat, ze u me je ten interval jeste kratsi Úsměv


To John:

Co myslis, ze se stane do zitra ? Zazrak ? Sice jsou Velikonoce Úsměv, ale opravdu co udelas ty sam je jen na tobe. Podle me na nic necekej. Nejhorsi je podle me ta nejsitota u vas v obou. Chapej, ze i ona ma svoje pocity ackoli ti to nekdy tak neprijde. Musel bys provest neco sileneho aby citovove ochladla natolik, ze by k tobe uz nic necitila a snazila se ti vyhnout.

Zavolat a kdyz se nebude chtit sejit po telefonu, ale to mi prijde vis jak ...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 08. Duben 2007, 19:15:53 »

Citace: "curtis"
To daemoniack:

Ja jsem nemyslel vsechny Úsměv, jen nektere, ktere mi objasnili tuto skutecnost, na otazku proc se neozyvaji.
Kazdou pulhodinu ? Tak to je nas vic, ikdyz musim priznat, ze u me je ten interval jeste kratsi Úsměv


No, nerikam, ze obcas neni Úsměv) Nejhorsi je, kdyz mi prasknou (asi po stem podivani na mobil a zjisteni ze doopravdy nikdo nepise) a telefon leti do kouta, popr. je vypnut (a nekdy tak vydrzi i hodinu Úsměv)
A at premyslim, jak premyslim,neznam zadnou holku, ktera, kdyz ma chlapa o ktereho ji jde, ignoruje mobil (teda, pokud zrovna neco nepodnika)...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 08. Duben 2007, 20:52:03 »

curtis: asi máš pravdu...jdu volat...ale mám z toho úplně srdce v krku, nikdy jsem se s holkou nerozcházel, když už, tak holka se mnou...
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 08. Duben 2007, 21:42:58 »

tak půlhodinovej telefonát je za mnou a dopadlo to zase úplně jinak, než jsem myslel...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 08. Duben 2007, 21:52:33 »

John: jsem zvedava, sem s tim Úsměv)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 08. Duben 2007, 22:03:21 »

no já sám nevím  Mrkající  šel jsem do toho rozhovoru s tím, že si to chci ujasnit, říct jí, že to už pro mě nemá smysl a domluvit se na případné poslední schůzce nebo to rovnou ukončit...naprosto nechápu, jak to vždycky dělá, ale po pár minutách mě dokázala svýma odpověďma tak zblbnout, že jsem přestal vnímat, která bije...na každou mojí připomínku vytasila okamžitě svou protipřipomínku a dokázala mě na nějakou chvíli přesvědčit, že vlastně všechno blbě chápu já a totálně mě zahnala do defenzívy  Stydlivý no pak jsem se ještě trochu zmobilizoval a zase začal s tím, že by mohla občas dát něco vědět sama od sebe a ne abych všechno tahal jak z chlupaté deky a že mě mrzí, jak je ke mně hodně málo otevřená...tak mi řekla, že to bere na vědomí a pokusí se mi vyjít vstříc, navíc skoro celou dobu mluvila takovým nevinným tónem andělíčka, že jsem se zmohl akorát na domluvení schůzky na zítra...před telefonátem jsem si byl na 100% jistý koncem a teď nevím absolutně vůbec nic, totálně mě zblbla, musím si to zase nechat uležet asi  Otázka
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 08. Duben 2007, 22:08:01 »

john: jj, rano moudrejsi vecera... nicmene, vztah je o domluve, ne o tom, ze s Tebou nekdo zachazi jako s hadrem na podlahu. Mate byt partneri a ne na sebe utocit...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 08. Duben 2007, 22:22:07 »

no já pak hlavně v takových situacích rychle ztrácím argumenty, když na mě vytáhne něco, co nečekám...nějak úmyslně útočit jsem nechtěl, chtěl jsem jí jenom položit pár vyjasňujících otázek, což bylo ok, akorát že mi každou otázku vrátila tak, že jsem pomalu nevěděl, co na to říct...taková ta typická ženská (ne)logika, kterou dost často mužské myšlení nechápe, třeba se zeptám na jednu věc a ona načne úplně něco jiného, což nemůžu čekat a jsem s vedením konverzace v háji  Mrkající
pořád si myslím, že to nemá moc nadějnou budoucnost, den a noc logicky spojit v jeden celek nejdou, viděl bych to spíš jako zatmění Slunce, kdy se na chvíli ze dne stane falešná noc a po pár okamžicích se to zase vrátí do původního stavu...
jinak s tou 100% jistotou rozchodu máš curtisi pravdu, sám za sebe bych to klidně skončil, ale jak se teď do toho těmi sladce pronášenými argumenty vložila i ona, tak mě to úplně zblblo a přijdu si jak kdybych mozek vyndal z pračky v režimu ždímání  Úsměv
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 08. Duben 2007, 22:32:47 »

curtis: je fakt, že jí považuju za nejlepší holku, co jsem poznal a city se mě jen tak nepouští, to víš dobře i podle sebe, jak jsi tu psal  Mrkající jen jsem poslední dobou nabyl dojmu, že jenom milovat nestačí, pokud je tam tak zásadní překážka...a rozchod každopádně beru jako nejposlednější možnost, jenže jsem se dostal do fáze, kdy už jinou možnost a naději pro šťastnou společnou budoucnost nevidím, abychom byli oba dva spokojení...tak nevím...
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 08. Duben 2007, 22:37:27 »

To John:

Kazdy z nas (a hlavne zeny) maji vlastnosti, ktere kdyz v nich probudis vyplavou na povrch. At uz spatne nebo dobre. Hodne zalezi i tvem pristupu a jak se zachovas. Vztah je i vec kompromisu, takze nekdy je potreba i neco skousnout.

Takze uz ted napr. vis, ze po telefonu pokud dotycnou slysis je to uplne jine nez sms. Co se s ni domluvit, ze si zavolate nebo jen ty ji. Staci jen kratky rozhovor, ne ? Drobnosti je spousta a pokud budete mit zajem ste na to dva !

Tak uvidis zitra.
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 08. Duben 2007, 22:50:57 »

curtis: tak tak, na kompromisech docela trvám, nechci rozhodně být na řešení problému sám... s tím voláním by to nebylo vůbec špatné, zde je ale problém finanční, oba musíme dost silně šetřit a problém časový, že když už volám, tak je to na dvacet minut minimálně  Šťastný to si vždycky říkám - jenom chviličku, max. pět minut a konec, jenže se hrozně rozkecám a je mi líto končit  Úsměv ať už jde o kamaráda nebo přítelkyni...nejlepší by bylo třeba se občas sejít na Skypu, jenže na to mi řekne, že si přece všechno můžeme sdělit osobně a je to zbytečné...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS