Začarovaný kruh v komunikaci

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 07:20:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Začarovaný kruh v komunikaci
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6]  Vše Tisk
Autor Téma: Začarovaný kruh v komunikaci  (Přečteno 53163 krát)
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 08. Duben 2007, 23:08:28 »

curtis: no v těch tarifech se moc nevyznám, já mám O2, ona T-Mobile, tak jediné, co vím, je že to je slušná pálka za hovor mezi operátorama  Mrkající a moje finanční situace je momentálně dost bídná, dost toho utratím za akce v Praze a při studiu dvou VŠ mám příjem prachmizerný  Podivený
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 08. Duben 2007, 23:16:25 »

daemoniack: hlásím se k naprosto stejné povaze jako kolega curtis a znám další takové  Mrkající
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 08. Duben 2007, 23:23:22 »

curtis: přesně přesně, jako do mě by to taky zas moc lidí neřeklo, že jsem takový snílek a romantik, nicméně znám i další dva kluky podobného ražení...jeden je vyhlášený romantik a do druhého bych to zase neřekl já - takový namakaný florbalista, řeklo by se frajírek, ale co ten dokáže pro přítelkyni vymyslet, udělat a co jí píše za srdcervoucí zprávy, to jsem čuměl  Překvapený
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 08. Duben 2007, 23:34:19 »

Citace: "curtis"
No, ale zase na druhou stranu nekdy je s tim i problem Smutný kdyby nebyl neresili bychom tu zde tu Johnovu situaci) a nase povahy se asi uz nehodi do tohodle sveta ...


Bohužel smutná pravda... vztah mnohdy drží pohromadě jenom díky tomu, že se občas navzájem trochu rafnete, omluvíte a je to zase v pořádku. Já sem stejnej typ romantika jako vy kluci tak můžete bejt v klidu - nejste v tom sami!  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 08. Duben 2007, 23:52:13 »

Citace: "daemoniack"
Mozna ma John jenom smulu, ze si nasel slecnu, ktera neumi, popr. nechce docenit jaky je...

Děkuju, beru jako lichotku  Mrkající

a dalo by se i souhlasit s Curtisovým zamyšlením, že naše romantické povahy se do dnešního světa už tolik asi nehodí, bohužel...je nás takových čím dál míň, všichni jenom hop šup do postele, hlavně být co nejvíc "in" a moct se pochlubit chlapům v hospodě nebo kamarádkám ve škole, co kdo ulovil za kousek...

jinak sex považuju za vcelku důležitou součást partnerského života, přeci jen každý zdravý mladý človék má větší nebo menší potřeby  Mrkající  mám na to ale ten lehce staromódní pohled, že bez lásky to není ono a není nad to, všechno to prožívat s někým hodně moc citově blízkým...
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 08. Duben 2007, 23:53:28 »

aha, tak curtis už to vypsal naprosto výstižně v příspěvku nade mnou...pod to bych se mohl podepsat  Úsměv
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 09. Duben 2007, 00:02:01 »

curtis: přesně tak, proto jsem ani známosti na jednu noc nebo takovéhle jednorázovky nikdy nehledal a spíš jsem se toho stranil...hodně záleží na těch citech, sex se řídí podle nich...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 09. Duben 2007, 00:35:05 »

heh, to jsem moc nepochopila...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 09. Duben 2007, 00:38:54 »

ach tak... 4 vlakna rozumeno 4 stranky... asi uz do toho koukam moc dlouho... dobra, jdu hvezdickovat Úsměv

Tak jo, uklizeno, pokud nekdo muze, at to cele smaze... curtis, kdybys mel k danemu tematu co rici, tak PM...jednu Ti jdu rovnou poslat...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 09. Duben 2007, 00:49:14 »

hehe  Úsměv  no jinak když je tu řeč o tom sexu a fyzickém kontaktu, to je taky věc, která se mi jeví v současném vztahu jako problém  Smutný dřív jsem vždycky spal o víkendu u přítelkyně (má vlastní patro, já doma tolik soukromí nemám) a samozřejmě tam něco proběhlo, já byl nadšený a štastný už jen z toho, že vedle ní usínám a když se probudím, vidím její krásné rozespalé oči vedle mě...no a ona mi na to nedávno řekla, že to pro ní nemá žádnou hodnotu, taková schůzka že prý jí nic nedá, protože hned usne a ráno mě musí vyhodit kvůli odchodu na trénink...a teď při lepším počasí je pro ní hodnotnější procházka a usínat spolu už nemusíme...dost mě toto zranilo a teď tedy ta vyhlídka neustálých schůzek ve městě, pouhé to vodění se za ručičku a nic víc, to mě děsí...když už jsme u těch intimností byli na té nejvyšší možné příčce, proč se vracet o několik kroků zpět? co si budeme nalhávat, ten fyzický kontakt mi chybí...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 09. Duben 2007, 00:52:22 »

john: kdybych to mela soudit podle sebe, tak nic moc... ja byla i po vikendu stravenem na treninkach fakt rada, kdyz pritel prijet a jenom jsem se k nemu mohla stocit, i kdyz me skoro kazdej dotyk bolel... musel me hladit velmi, velmi nezce a opatrne... a pak tohle nak zmizelo a byl to zacatek konce...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 09. Duben 2007, 00:57:18 »

To daemoniack:

To je skoda, ze to zmizelo Smutný ale neves hlavu ...
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #137 kdy: 09. Duben 2007, 00:57:33 »

daemoniack: tohle přesně jsem přítelkyni říkal...i když jsem byl kolikrát po basketu tak unavený, že mě až bolela hlava, bral jsem to tak, že prostě únava neúnava, spát osamoceně můžeme přece pořád přes týden a jen ten fakt, že jí mám vedle sebe, že jsem se jí mohl dotýkat a vidět jak usíná, to mě naplňovalo moc pěknými pocity...a odpověděla mi, že ona to takhle nebere a nic jí to nedá, tečka...to mě za celý náš vztah sklepalo nejvíc
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 09. Duben 2007, 01:00:41 »

Citace: "curtis"
To daemoniack:

To je skoda, ze to zmizelo Smutný ale neves hlavu ...


uz je to uplne pryc.. ale aspon vim do budoucnosti, ceho si mam vsimat... preci jen, kdyz mi nepomaha samotna jeho pritomnost, ale spis me obtezuje, nebo jak John pise, nema pro me zadny vyznam, uz si jen nalhavam, ze tam je neco vic, nez kamaradstvi...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 09. Duben 2007, 01:09:04 »

tak mi to taky přijde...nemá pro ní význam společné spaní, nechtěla mě ani jako podporu na jejich taneční soutěži a přesto dokola tvrdí, že se nic neděje a vše je v pořádku...přijdu si pak hrozně zbytečný...je dobré jí to na rovinu říct, že mi chybí nějaký bližší kontakt s ní? aby si to zase nevyložila jako že není sex, tak hned dělám ofuky a jde mi jen o to...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #140 kdy: 09. Duben 2007, 01:11:56 »

Ja bych ji to tak rekla.. mozna se ji zeptala,co si od vztahu slibuje, co ji to dava. Protoze, pokud nechce ani tohle, ani sex, tak co jeste zbyva?? Na prochazky si muze poridit psa... Teda, nerikam,ze to mas rict takhle, ale napadlo me to... pokud na Tebe bude utocit, tak bych se ji zkusila klidne zeptat, proc to dela, ze tomu jenom nerozumis, trapi Te to a chces vedet jak to je....
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 09. Duben 2007, 01:25:14 »

daemoniack: zkusím to...protože, jak jsi psala, taky nevím, co jiného zbývá a čím pro ní vlastně jsem...smsky, jako kontakt v době kdy spolu nejsme, nepotřebuje, sdělování pocitů nepotřebuje, psychickou podporu nepotřebuje, spaní spolu nepotřebuje atd. je to pak úplně o ničem, tímhle vlastně tadyta diskuze tak nějak začala, že mám jiné, téměř opačné potřeby a názory na vztah než ona a cítím v tom velkou potíž
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 4 5 [6]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS