Ztratila zájem?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 18:13:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ztratila zájem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7]  Vše Tisk
Autor Téma: Ztratila zájem?  (Přečteno 71658 krát)
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #150 kdy: 23. Červen 2009, 16:43:46 »

Jó na prvačky mám taky zálusk  Šťastný Co myslíte, že by byl ideální postup na nové holky na škole?
Z prvu se s nima nebav. Ale chovej se tak aby si o tobě v kladném smyslu povídala celá škola.
Já mám v každé třídě na škole (stejného ročníku) nějaké kamarádky. A ty jak si také mezi sebou povídají, propagují mě posléze po celé škole. Takže potom za mnou často lezou cizí holky i samy.
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #151 kdy: 23. Červen 2009, 18:55:22 »

No jo, jenže já nechodím jen tak na ledajakou školu...letošní prváci budou teprve 3. třída na škole  Šťastný
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #152 kdy: 23. Červen 2009, 19:26:16 »

Vyrozuměl jsem z toho že je vás na škole málo. O to je to lepší a snadněji se tam proflákneš.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #153 kdy: 23. Červen 2009, 20:26:47 »

nejvíc se před prvačkama vyšvihneš, když budeš tzv. social prooved..... když se kolem tebe budou na chodbách motat HBčka a třeba ještě budeš dělat nějakej sport, kterej je na škole populární, tak pak stačí jít na tou prvačkou a pozvat ji a ona půjde, obzvlášť, pokud od ní chytneš pár AI
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Krytak

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #154 kdy: 05. Červenec 2009, 00:07:57 »

Zdravim, před časem jsem se seznámil přes net se slečnou, zanedlouho jsme se viděli, vše vypadalo OK. Ona potom odjížděla na dovču, tak jsem jí ještě chtěl vidět, na dva navržený termíny řekla, že nemá čas. Protože razim zásadu třikrát a dost, ještě jsem si jeden pokus nechal v záloze Úsměv. Z dovolenky mi občas poslala mail, ale rozhodně nic osobního, psala hromadně, s odpověďma na moje maily se nějak nezatěžovala, po návratu sem jí poslal sms, že přijedu do města, kde bydlí... den bez odpovědi. Sice je to milá holka, hezká i když trochu stydlivá, ale tohle mi pěkně leze krkem a řikam si, že jestli se teď neozve sama, budu brát tu poslední sms jako opravdu poslední
Zaznamenáno
DanielHlas
Host
« Odpověď #155 kdy: 05. Červenec 2009, 09:59:04 »

Krytak: Přesně tohle mi vypráví všichni kamarádi. Stalo se to i mně. V těch holkách se vážně někdy nevyznáš, chce to víc trénovat, studovat atd. Zdání někdy klame a možná že vše probíhalo OK se zdálo jen tobě nebo se ti to zdálo protože si chtěl aby to bylo v pohodě a tvoje podvědomí tomu přihrávalo.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #156 kdy: 07. Červenec 2009, 07:13:39 »

Krytak, aspon usetris za sms. je to mozna trosku skoda, znam nekolik lidi, kteri se seznamili presnet a kllape jim to, ale rozhodne je lepsi zpusob, jak se seznamit. Kazdopadne ta holka nema zajem a nebo je extremne vytizena a ty jsi ji dostatecne nezaujal na to, aby si ho na tebe nasla.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: 1 ... 5 6 [7]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS