Co vás poslední dobou vytočilo...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:52:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co vás poslední dobou vytočilo...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15 Tisk
Autor Téma: Co vás poslední dobou vytočilo...  (Přečteno 167129 krát)
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #250 kdy: 06. Květen 2011, 18:04:54 »

hahaha! treba im to oplatiť rovnakým sposobom Provokatér
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Chandler
*
Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Místo: CR
Příspěvků: 52


Zobrazit profil
« Odpověď #251 kdy: 06. Květen 2011, 18:39:05 »

Vy jste suchaři.  Šťastný
Nejde o to polití. Jak by se ti líbilo kdyby si seděl ve škole 6 hodin ve škole politej sklinkou octu. Otázka

Nás dneska taky stříkali octem... Ďábelský
Tohle mi příjde postavený na hlavu. Já to taky nesnášim. Vymáhaj z vás prachy pod hrozbou polití octem nebo zmalování rtěnkou. Je to fakt hloupý. Přitom některý školy to dělaj velmi příjemnou formou a vydělaj na tom mnohem víc. Například na chodbách míchaj nealko koktejly a prodávaj je studentům. Holky doma napečou koláče a bábovky některý zas udělaj chlebíčky. Člověk se pak za svejch pár drobáku alespoň nažere, místo aby byl politej smradlavým octem a čtvrťáci na tom vydělají podstatně více.
Přesně tak. Některý třídy (většinou holky) to udělají zábavnou formou a dají ti například něco. To jim ty peníze klidně dám a rád.
Minulej rok to došlo tak daleko že jeden borec prý vzal montážní pěnu a udělal škodu. Tak musel dávat poškozeným peníze.
Letos prváci ( vážně prváci ) udělali petici ( kterou jsem samozřejmně podepsal) aby nevybírali penize pod hrozbou polití octem, vodou, nebo šťávou...
Zaznamenáno

Život není takovej jaký si vysníme, ale takovej jakej si ho uděláme!
Tak zvedni prdel a začni něco dělat. Úsměv
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #252 kdy: 06. Květen 2011, 19:24:26 »

Vůbec by mi to nevadilo a o zábavu by bylo postaráno. "Konečně se ve škole něco děje" zajásal bych.  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #253 kdy: 06. Květen 2011, 21:43:14 »

JAROSLAV HALÁK...
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #254 kdy: 06. Květen 2011, 21:59:39 »

Já jsem se na maturanty vybavil po svém. Vyhraba jsem staré slovenský peníze, dináry z tuniska a ještě nějaké kuny. Jsem jim to s úsměvem strkal. Až na jednu třídu, která poslední zvonění pojala po svém a v jedné třídě udělali takové představení (parodování učitelů, film, popcorn, pití) tam jsem jim s chutí dal pade. To bylo dobré, mělo to nápad a bylo vidět, že to bylo nenucené.
Nadruhou stranu mě osobně přijde blbý okrádat studenty formou jakéhosi výpalného. Někteří chudáci dokonce zaplatili a stejně je postříkali, to je už pak fakt na přesdržku  Provokatér
Zaznamenáno
Tenpa_Gocha



Love women. Not the theory.

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #255 kdy: 06. Květen 2011, 23:39:36 »

Já to každý rok vždycky nejvíc schytal. V prváku jsem nevěděl o co šlo, tak jsem předstíral, že dávám prachy a pak se rozběhl. Byl jsem nezasažen dokud jsem nedosáhnul vchod - polili by mě z kýble vodou + nějakej sajrajt. Druhej rok jsem zase naivně zaplatil 10 č pod domněnkou, že mě pustěj - polili mě zase z kýble nějakým smradlavým sajrajtem.

Tento rok jsem narozdíl od předchozích věděl datum posledního zvonění, takže jsme s klukama složili gang - pláštěnky, stříkací pistole, balony s vodou a prostříleli jsme se do školy ( já měl ještě něco na převlečení, kdyby se něco zvrtlo ) - prdel jak svině. Někteří čtvrťáci byli pěkně vytočení =))
Zaznamenáno

"What we fear doing most is what we most need doing." - Asian Playboy
"A man who reads too much and uses his brain too little falls into lazy habits of thinking." - Asian Playboy
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #256 kdy: 07. Květen 2011, 12:10:00 »

Tento rok jsem narozdíl od předchozích věděl datum posledního zvonění, takže jsme s klukama složili gang - pláštěnky, stříkací pistole, balony s vodou a prostříleli jsme se do školy ( já měl ještě něco na převlečení, kdyby se něco zvrtlo ) - prdel jak svině. Někteří čtvrťáci byli pěkně vytočení =))
Tak to má být.  Šťastný
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #257 kdy: 09. Květen 2011, 14:29:25 »

U nás na základce to vždycky pořádali gympláni. Byla to sranda, házeli holící pěnu, zubní pastu. Když někdo zaplatil dali mu razítko, když ne něčim ho polili.
A na konci jezdili po schodech na sáňkách a pohazovali po celý škole bonbóny a podobnej sajrajt.
Teď na SŠ nic podobnýho neni  Velmi smutný
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #258 kdy: 10. Květen 2011, 19:29:36 »

Zrušený koncert v Praze QOTSA  Ďábelský Podle mě jeden z nejcharismatičtějších frontmenů vůbec a já se ho opět nedočkám.  Kroutící očima
http://www.youtube.com/watch?v=T12BbH7GfX0&feature=related
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #259 kdy: 16. Květen 2011, 13:49:26 »

Dneska jsem potkal ty nejvíc protivný holky za celej svůj život Šťastný Vcházím do busu a jediný místo bylo v zádu na 5tce kde se rozvalovali 2 kočky Šťastný Usmáli se na mě a tak říkám at mě pustí k okýnku nebo na klín a ta jedna mě tak brutálně a jedovatě odpálila:a co kdybys poprosil (s výrazem co si jako myslíš ty malej smrade Šťastný).Tohle mě docela zasáhlo a vůbec jsem to nečekal Šťastný.Poměrně jsem utřel a zůstal stát vedle kámoše v uličce a ze zadu poslouchal jak mě pomlouvají Šťastný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
WannaHer2

Karma: 1
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #260 kdy: 22. Květen 2011, 10:22:53 »

Tak zrovna teď - co mě (ale hlavně taťku pořádně vytočilo - a to je maximální kliďas). Jsme na dvoře a zkoušíme motor na tomto letadle (má to dvě 80 cm vrtule dělané na zakázku- tady je s křídlama, ale teď byly zdělané až po ty motory).


S bráchou jsme každý drželi vzpěry pod křídly aby stálo na místě a taťka nahazoval motor (vrtuli) z mé strany a zkoušel to doladit. No a tak jsme zkoušeli, zrovna byl nahozený motor u mé strany a asi si dokážete představit, jaký tah to musí mít, aby se tento gigant vznesl. No a babička byla zrovna věšet prádlo nebo co, a nenapadlo ji nic jiného, než mě obejít ze zadu s kýblem a hurá kolem, na maximum točící se 80 cm dřevěné vrtule. Taťka si jí nevšiml, protože dolaďoval něco u kokpitu a byl sklopený, já jsem k ní byl zády a měl jsem co dělat, abych letadlo udržel na místě, když jela vrtule na plný výkon. Tak teda za mnou přešla i s tím kýblem a naráz rána jak z děla. Kýbl, který nesla v pravé ruce rozmašírovaný dopadl na zem a vrtule byla - promiňte mi ten výraz - na sračku. No a pak nastalo samozřejmě nadávání, co kolem toho chodí, že jí to mohlo klidně zabít, taťka naštvaný, protože s tím měl tolik práce a ještě vrtule, kterou teď bude muset nechat znovu dělat (cena cca min. 1000 kč) - no asi si to dokážete představit. Tak to je náš dnešní příběh, který naštval mě, ale o hodně víc mého taťku.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #261 kdy: 22. Červen 2011, 16:38:20 »

Co mě teď fakt nas*alo:
Celý pololetí se snažim abych nedostal z ničeho na vysvědčení čtyřku, a teď na konci roku mě potopil učitel a dal mi pětku z jednoho předmětu (dělali jsme pololetní projekt a já ho měl špatně, on mě to ale nenechal nijak opravit, na druhou stranu můžu si za to sám). Takže budu dělat reparát, zato bez čtyřky na vysvědčení Šťastný
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #262 kdy: 24. Červen 2011, 00:44:01 »

No jo, ked uz sme pri skuskach: o tomto este asi napisem topik s nazvom "Ako nastvat vyucujuceho II - pomsta je sladka"  Úsměv Pomstu zatial vymyslam. Úsměv

Kazdopadne bol som na skuske a jeden vyucujuci s dost nestandardnym chovanil / v beznej terminologii magor Úsměv / mal pokec s skusajucim, s ktorym sa dobre poznal / tvdil ze som bol drzi, co vobec pravda nebola/. Na skuske potom po mne chcel aby som mu z limity odvodil postupnost a podobne zaujmave veci. Po popisani A4 vzorcami a definiciami ma nakoniec vyhodil, pretoze / doslova!/ som nevedel k jednej definicii spomenut jednu podmienku. A to sa jednalo o skusku z ekonomie, vedy, kde je vsetko relativne a pravidla sa menia.

Kto chce psa bit, palicu si najde.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #263 kdy: 28. Červenec 2011, 20:46:40 »

můj milovaný stroj nestartuje a nemůžeme přijít na to proč tudíž jsem odříznutý od prázdninových dobrodružství  Podivený
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #264 kdy: 28. Červenec 2011, 21:06:52 »

1. crash na kole z roku 80? ( Liberta, všechno originál ).. Po té 3hodiny měněním středu a dalších věcí, ktere šli do věčných krajin  Velmi smutný
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #265 kdy: 04. Srpen 2011, 18:29:46 »

zlomená kliční kost, vykloubené rameno, zašitá noha se 3mi stehy..  Smutný
Zaznamenáno
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #266 kdy: 06. Srpen 2011, 19:01:51 »

Letošní ''slunečnost'' léta Bláznivý
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #267 kdy: 08. Srpen 2011, 10:11:22 »

Pojišťovny.... nevážej si zákazníků.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #268 kdy: 08. Srpen 2011, 12:08:22 »

zlomená kliční kost, vykloubené rameno, zašitá noha se 3mi stehy..  Smutný

Se zlomenou klíční kostí si užiješ spoustu srandy. Já jí měl zlomenou dvakrát z hokeje. Nemoct si lehnout jinak než na záda je super...
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #269 kdy: 08. Srpen 2011, 12:28:01 »



Se zlomenou klíční kostí si užiješ spoustu srandy. Já jí měl zlomenou dvakrát z hokeje. Nemoct si lehnout jinak než na záda je super...

True story. Jinak bolí to jak prase....
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #270 kdy: 15. Srpen 2011, 17:24:13 »

Tak ne uplne vytocilo, kazdopadne stastny z toho nejsem...

Vypada to, ze zitra to misto daytu vezmu k doktorovi, ptz je mi blbe, boli me v krku a tak. Nejaka zakerna angina me dostala Smutný Provokatér
Zaznamenáno
Marshal
*


Life's game...

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Místo: Trutnovsko
Příspěvků: 132


Zobrazit profil
« Odpověď #271 kdy: 05. Září 2011, 15:29:11 »

Málem jsem před chvílí dostal 2000,- pokutu za jízdu na kole v jednosměrce.. Nejvíc mě na tom ale štve, že tam denně jezdí třeba 200 lidí a dneska to vyšlo na mě.. Smutný
Zaznamenáno

Chybami se člověk stává člověkem. Čím víc naděláš chyb, tím víc budeš společensky žádanější.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #272 kdy: 05. Září 2011, 19:56:31 »

Místo Kláry vzal její telefon nějakej debilní vocas, takže jsem si leda mohl pokecal s ním. Nechápu, jakej kretén může brát svojí holce/kamarádce telefon. Takže jsem si jí smazal z telefonního seznamu, nebudu jí víc kontaktovat. Na tohle nemám fakt nervy.
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #273 kdy: 07. Září 2011, 20:45:31 »

Pád letadla s hokejisty Smutný
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #274 kdy: 07. Září 2011, 22:31:12 »

Mně spíš vytočilo to, jak se k tomu chovají média... jedna, dvě zprávy... na ČT24 2 hodiny rozebíraj stav ruských letadel, aby dali najevo, že se lidi nemusí ničeho bát... a vsadim se s váma, že po týdnu už o tom neštěstí nikde neuslyšíme ani slovo... přestože se podle mě jedná o největší tragédii, co tahle země zažila za posledních 10 let
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS