Hlada sa panic!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 15:08:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Hlada sa panic!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Tisk
Autor Téma: Hlada sa panic!  (Přečteno 124746 krát)
Kenzie



Karma: 0
Místo: Cemetery
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 25. Únor 2007, 12:38:37 »

Citace: "Mourn"
Krom toho nezastavam nazor, ze mit s nekym pekny vztah vyzaduje, abych ho ovladal. Spise naopak - vic si vazim si lidi, kteri jsou na me urovni.
Souhlasím. Navíc by mě ani nebavilo mít partnera pod kontrolou, líbí se mi i mírné rozepře, je to pro mě takovým kořením vztahu. Pokud teda nejsou myšleny vážně.

Jinak panice znám, dokonce je to můj přítel. Je mu sedmnáct. Ale myslim, že dlouho jím už nebude.  Zelenáč
Zaznamenáno

size=9]Je těžké být debilem, neboť konkurence je příliš vysoká.[/size]
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 27. Únor 2007, 22:59:22 »

Citace: "Kenzie"

Jinak panice znám, dokonce je to můj přítel. Je mu sedmnáct. Ale myslim, že dlouho jím už nebude.  Zelenáč


teda nevim, ale v 17 by me matka roztrhla jak hada  Šťastný
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 27. Únor 2007, 23:12:00 »

Citace: "ja"
teda nevim, ale v 17 by me matka roztrhla jak hada  Šťastný

Cože?? Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 28. Únor 2007, 01:50:03 »

Mezi nama, me asi taky Mrkající ale co bych se s tim zabyval, ze Úsměv Ne sici mame rodice normalni S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 28. Únor 2007, 08:59:47 »

ja znala i kluky, kteri jeste v 22 byli panicove a me to ani neprislo divne, protoze sama sem na tom nebyla o moc lip
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 28. Únor 2007, 13:16:55 »

Citace: "Kenzie"
Jinak panice znám, dokonce je to můj přítel. Je mu sedmnáct. Ale myslim, že dlouho jím už nebude.  Zelenáč


Pritelem, nebo panicem? Úsměv
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 28. Únor 2007, 13:23:05 »

Citace: "Mawe47"
ja znala i kluky, kteri jeste v 22 byli panicove a me to ani neprislo divne, protoze sama sem na tom nebyla o moc lip


Dvacet neco je v pohode, to bych u lidi od IT ani neresil. Ja znam 30leteho a 33leteho panice. Ten prvni proste holky ignoruje, jevi se zcela asexualni. Ten druhy je patologicky nesmelec. Jak se na nej holka podiva, dostava zimnici.

Taky proto mi zdejsi vykriky "Je mi sedmnact a jsem panic, o jaka hruza" prijdou spis usmevne Úsměv.
Zaznamenáno
kull

Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 28. Únor 2007, 15:01:34 »

Citace: "Mourn"

Taky proto mi zdejsi vykriky "Je mi sedmnact a jsem panic, o jaka hruza" prijdou spis usmevne Úsměv.


hehe, taky tak. akorat ze mne to prijde diky tomu, ze patrim do skupiny "je mi 23 a jsem panic".

duvody si nejsem jisty... ackoliv jeden asi trci nade vsechny. potkal jsem divku (byvala spoluzacka), ktera jako by byla stvorena pro me. nicmene ona si v dobe, kdy jsem to na ni zkusil, nemyslela, ze ja jsem stvoren pro ni. i pres to, ze se na me casto divala (ja na ni samozrejme taky, jinak bych to nevidel Úsměv), kdyz jsem se usmal, usmala se taky... no nechtel jsem se dal vtirat, kdyz rekla "zajit spolu nekam muzem, ale chodit spolu to asi ne. ja nekoho mam". s tim nekym chodila minimalne dalsi 4 roky. jak je to ted, netusim. kazdopadne dalsi takovou jsem nepotkal nebo jsem ji prehlid. takze co ted? v podstate bych hledal partnerku jen kvuli sexu a na to proste tak nak nejsem, ale spolecnost a asi i pudy Úsměv k tomu obcas neprijemne zatlaci. takze jsem to prece jen zkusil jeste dvakrat jinde - jedna mela taky frajera, pres to byla ochotna se mnou nekam zajit. ta druha mi nechala cislo (na frajera jsem se uz radsi ani neptal), ale kdyz jsem volal nemela cas a ze mi brnkne... nebrnkla a vnucovat jsem se opet nechtel. pekna story no ne?
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 28. Únor 2007, 19:33:37 »

Citace: "kull"


hehe, taky tak. akorat ze mne to prijde diky tomu, ze patrim do skupiny "je mi 23 a jsem panic".

duvody si nejsem jisty... ackoliv jeden asi trci nade vsechny. potkal jsem divku (byvala spoluzacka), ktera jako by byla stvorena pro me. nicmene ona si v dobe, kdy jsem to na ni zkusil, nemyslela, ze ja jsem stvoren pro ni. i pres to, ze se na me casto divala (ja na ni samozrejme taky, jinak bych to nevidel Úsměv), kdyz jsem se usmal, usmala se taky... no nechtel jsem se dal vtirat, kdyz rekla "zajit spolu nekam muzem, ale chodit spolu to asi ne. ja nekoho mam". s tim nekym chodila minimalne dalsi 4 roky. jak je to ted, netusim. kazdopadne dalsi takovou jsem nepotkal nebo jsem ji prehlid. takze co ted? v podstate bych hledal partnerku jen kvuli sexu a na to proste tak nak nejsem, ale spolecnost a asi i pudy Úsměv k tomu obcas neprijemne zatlaci. takze jsem to prece jen zkusil jeste dvakrat jinde - jedna mela taky frajera, pres to byla ochotna se mnou nekam zajit. ta druha mi nechala cislo (na frajera jsem se uz radsi ani neptal), ale kdyz jsem volal nemela cas a ze mi brnkne... nebrnkla a vnucovat jsem se opet nechtel. pekna story no ne?


Tady mi nekdo mluvi z duse... S tim v podstate bych hledal partnerku jen kvuli sexu a na to proste tak nak nejsem, ale spolecnost a asi i pudy Úsměv k tomu obcas neprijemne zatlaci jsi to vystihl presne.
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Johnny



Karma: 0
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 01. Březen 2007, 20:04:53 »

Citace: "Mikmik"
mno..  Smějící se  Smějící se
lvl 15
reason: jeste sem nemel poradnej vztah a jsem introvert, snad to pride casem..


Jsem na tom skoro stejně až na to, že jsem neměl žádný vztah.
Zaznamenáno

e knows no FEAR.
He knows no DANGER.
He knows NOTHING.

Věk: 15 Úsměv
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #85 kdy: 02. Březen 2007, 10:19:02 »

Citace: "Johnny"
Citace: "Mikmik"
mno..  Smějící se  Smějící se
lvl 15
reason: jeste sem nemel poradnej vztah a jsem introvert, snad to pride casem..


Jsem na tom skoro stejně až na to, že jsem neměl žádný vztah.

no zadny, ja v podstate taky ne jenom jsme si psali a kdybych se nemusel prestehovat bylo by to nice  DPC.no proste kdyz se tak zamyslim tak sem taky nemel zadny vztah co by se dal za vztah povazovat...jaj za chvili mi bude 16...kua mel bych se asi zacit vic snazit S jazykem
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 02. Březen 2007, 11:19:36 »

Citace: "Mikmik"
Citace: "Johnny"
Citace: "Mikmik"
mno..  Smějící se  Smějící se
lvl 15
reason: jeste sem nemel poradnej vztah a jsem introvert, snad to pride casem..


Jsem na tom skoro stejně až na to, že jsem neměl žádný vztah.

no zadny, ja v podstate taky ne jenom jsme si psali a kdybych se nemusel prestehovat bylo by to nice  DPC.no proste kdyz se tak zamyslim tak sem taky nemel zadny vztah co by se dal za vztah povazovat...jaj za chvili mi bude 16...kua mel bych se asi zacit vic snazit S jazykem


omg, 15? bude? lidi kam pospícháte? Šťastný dostals občanku a musíš mít hned všechno co?
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Johnny



Karma: 0
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 02. Březen 2007, 15:36:13 »

Citace: "czechboy1"
Citace: "Mikmik"
Citace: "Johnny"
Citace: "Mikmik"
mno..  Smějící se  Smějící se
lvl 15
reason: jeste sem nemel poradnej vztah a jsem introvert, snad to pride casem..


Jsem na tom skoro stejně až na to, že jsem neměl žádný vztah.

no zadny, ja v podstate taky ne jenom jsme si psali a kdybych se nemusel prestehovat bylo by to nice  DPC.no proste kdyz se tak zamyslim tak sem taky nemel zadny vztah co by se dal za vztah povazovat...jaj za chvili mi bude 16...kua mel bych se asi zacit vic snazit S jazykem


omg, 15? bude? lidi kam pospícháte? Šťastný dostals občanku a musíš mít hned všechno co?


Všechno ne, ale alespoň něco.  Smějící se  Smějící se
Zaznamenáno

e knows no FEAR.
He knows no DANGER.
He knows NOTHING.

Věk: 15 Úsměv
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #88 kdy: 02. Březen 2007, 15:40:34 »

jj aspon neco malyho ;D  Smějící se  Smějící se
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 02. Březen 2007, 23:44:03 »

Citace: "Avaranger"
Mezi nama, me asi taky Mrkající ale co bych se s tim zabyval, ze Úsměv Ne sici mame rodice normalni S jazykem

To se svěřuješ rodičům o svém sexuálním životě? Šokovaný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 03. Březen 2007, 00:13:15 »

ee, a asi by me ani neroztrhnuli jak hada, ale tech kecu Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 03. Březen 2007, 00:18:00 »

Citace: "Avaranger"
ee, a asi by me ani neroztrhnuli jak hada, ale tech kecu Šťastný

No jo, ale když se to nijak nedozví... Mrkající můžou jenom tušit...
Zaznamenáno
Johnny



Karma: 0
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 03. Březen 2007, 19:17:01 »

Aaach jo, rodice. Tem se neda ohledne holek vubec verit.
Zaznamenáno

e knows no FEAR.
He knows no DANGER.
He knows NOTHING.

Věk: 15 Úsměv
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 03. Březen 2007, 19:46:40 »

Citace: "Johnny"
Aaach jo, rodice. Tem se neda ohledne holek vubec verit.
No, to kazdopadne Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Johnny



Karma: 0
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 06. Březen 2007, 19:18:46 »

Citace: "Avaranger"
Citace: "Johnny"
Aaach jo, rodice. Tem se neda ohledne holek vubec verit.
No, to kazdopadne Mrkající

Pak si říkám: Když budu mít holku,  jak ji zatajím? Nijak.  Smutný  A rodiče si ze mně dělají srandu. Kroutící očima
Zaznamenáno

e knows no FEAR.
He knows no DANGER.
He knows NOTHING.

Věk: 15 Úsměv
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 06. Březen 2007, 19:58:40 »

Citace: "Johnny"
Citace: "Avaranger"
Citace: "Johnny"
Aaach jo, rodice. Tem se neda ohledne holek vubec verit.
No, to kazdopadne Mrkající

Pak si říkám: Když budu mít holku,  jak ji zatajím? Nijak.  Smutný  A rodiče si ze mně dělají srandu. Kroutící očima
Na rodice ser. Vetsinou se stejne smejou tomu, ze si vzpomenou sami na sebe a nebo proto, ze ti zavidi, ze si este uzivas a oni uz sou svoji a uzivani nehrozi (nebo by aspon nemelo Úsměv )
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 07. Březen 2007, 08:36:27 »

to me prijde fakt docela drsne... "je mi 16, a nemel sem vztah, musim se vic snazit" :)

ja mela prvni vztah v 19 a rozhodne si nemyslim, ze by mi absence v drivejsich letech nejak chybela...
a k tem rodicum... mamka mi na silvestra u kamarada zabalila postinor, protoze si nebyla jista jesli je to jen kamarad... tusim, ze mi bylo 17 v ty dobe a ja nechapala, proc mi ho dava, kdyz me jeste ani nenapadlo se s klukem vubec libat:)
Zaznamenáno
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 07. Březen 2007, 11:30:17 »

Citace: "Mawe47"
to me prijde fakt docela drsne... "je mi 16, a nemel sem vztah, musim se vic snazit" Úsměv

ja mela prvni vztah v 19 a rozhodne si nemyslim, ze by mi absence v drivejsich letech nejak chybela...
a k tem rodicum... mamka mi na silvestra u kamarada zabalila postinor, protoze si nebyla jista jesli je to jen kamarad... tusim, ze mi bylo 17 v ty dobe a ja nechapala, proc mi ho dava, kdyz me jeste ani nenapadlo se s klukem vubec libat:)

Já to taky moc nechápu.Některý příspěvky je mi 15,16,17 a neměl jsem sex, mám z toho trauma.
S první holkou se kterou jsem měl vážnější vztah byl až třeťák takže kolem 18 a vůbec mi nepřijde, že bych o něco přišel.Spíše mi přijde, že pak si to člověk více užije.
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
Parker

Karma: -1
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 07. Březen 2007, 14:32:11 »

Tak nevim mě je 16 a nemyslim si, že bych měl čekat do jak vy řikáte 18 na první vzah moc vás nechápu..na oc čekat?To do toho musí člověk vyzrát nebo je sex v 18 v něčem zásadně jinej než sex v 16?To si nemyslim....Jo a co máš na mysli vážnější vztah jak se pozná vážnej vztah od co je vlastně opak nevážnej vztah?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 07. Březen 2007, 16:47:59 »

no ten vztah i ten sex Úsměv je jiny a clovek to vazne pochopi az casem a ac jsem si v tech 16 take myslela, ze zas tak jine to byt nemuze (o trochu, ale ne o moc), cas mi dokazal, ze jsem se mylila i presto, ze jsem psychicky byla vzdy vyspelejsi nez vetsina mych spoluzaku...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS