Hlada sa panic!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 04:39:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Hlada sa panic!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 Tisk
Autor Téma: Hlada sa panic!  (Přečteno 124408 krát)
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #175 kdy: 12. Listopad 2007, 13:38:26 »

Naopak uz to ve svem veku tak nejak cekam Úsměv
Nojo, ty mas vlastne ten vek diametralne odlisnej;)

nerikam, ze je to spatne, kdyz je to brzo, jen rikam, ze chvili pockat taky neni takovy problem:) i kdyz nekdy to da zabrat ovladnout se:)

A proč se ovládat? To je proti přírodě Úsměv...pokud chtějí oba, není problém. Já jsem se svojí současnou přítelkyní skončil v posteli hned na první schůzce a nikdo z toho vědu nedělal. Je to přirozená věc, která je jednou z těch příjemnějších v životě, tak proč si jí odpírat?
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #176 kdy: 12. Listopad 2007, 13:48:00 »

Protože jsme lidi a ne zvířata... ale ať si každý dělá co chce, když mu to vyhovuje Kroutící očima
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #177 kdy: 12. Listopad 2007, 14:15:53 »

Protože jsme lidi a ne zvířata... ale ať si každý dělá co chce, když mu to vyhovuje Kroutící očima
Jo, ale většina z toho co děláme nebo neděláme se řídí morálkou Úsměv Věci co se "nedělají": krást, zabíjet, lhát, ... ale nevidím jediný důvod, proč by tam měl být sex Mrkající Šťastný Když tím nikomu neubližuješ, tak proč ne?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #178 kdy: 12. Listopad 2007, 14:20:13 »

neni to o lidskosti jako takovy... pokud to nevypada tak ze se potkaj dva lidi v divadle a doprovazeni prednesem shakespeara soulozi v prvni rade Úsměv.. to by asi bylo divny.

je rozdil (v citovem prozivani) sexu za ucelem uspokojeni libida a sexu za ucelem citove interakce s osobou na ktery vam zalezi. oboje je ale normalni
Zaznamenáno
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #179 kdy: 12. Listopad 2007, 15:07:29 »

Protože jsme lidi a ne zvířata... ale ať si každý dělá co chce, když mu to vyhovuje Kroutící očima

Sorry je to trošku OT.
S tím bych nesouhlasil. Lidi sice jsme, ale to neznamená,že nejsme zvířata. Jsme pouze zvířata, na "vyšším vývojovém stupni". Vznikli jsme evolucí, tak jako všechno živé na zemi. To že máme jiné morální hodnoty je dáno společností a ne naší svobodnou vůlí. Myslíš, že kdyby ti za krádež, vraždu...atd. nehrozil trest, taky si nikoho nezabil a neokrad, jenom kvůli tomu, že to se nedělá?
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #180 kdy: 12. Listopad 2007, 15:11:06 »

Myslíš, že kdyby ti za krádež, vraždu...atd. nehrozil trest, taky si nikoho nezabil a neokrad, jenom kvůli tomu, že to se nedělá?
Ne, neudělal bych to ani když by mi nehrozil trest. O tom je právě etika a morálka Mrkající O tom ajk rozeznat dobré od špatného - nehledě na zákony atp. Úsměv Zabil bys třeba někoho, kdo se snaží zabít někoho bezbranného? Já ano. A jistě by mi za to hrozil trest. A přesto bych to udělal...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #181 kdy: 12. Listopad 2007, 15:18:14 »

To že máme jiné morální hodnoty je dáno společností a ne naší svobodnou vůlí. Myslíš, že kdyby ti za krádež, vraždu...atd. nehrozil trest, taky si nikoho nezabil a neokrad, jenom kvůli tomu, že to se nedělá?
To bych neudělal. Ale chápu, že většina lidí by toho nebyla schopna, protože se nedokážou ovládat či omezit, pokud nad sebou nemají nějaký bič. Tvoje morální hodnoty jsou dány společností. Moje morální hodnoty jsou dány mými rodiči. Takže se asi těžko shodneme. Přeber si to sám.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #182 kdy: 12. Listopad 2007, 15:37:26 »

Asi jste nepochopili, co jsem měl na mysli. Vzhledem k tomu že naše společnost se rozvíjí už několik tisíc let, tak je v nás morálka a etika zakořeněná, tak jako by byla odjakživa naší součástí. Kdyby někdo nevytvořil nějaký morální kodex podle kterého se ostatní musí chovat jinak by byli potrestáni. Pochybuju že by si někdo z nás dneska vzpomněl na Etiku, když by někomu chtěl štípnout peněženku Úsměv.
  A se sexem jsme na tom stejně.

Prosím nelinčujte mě...je to můj názor a nemusíte s ním souhlasit, jen jsem chtěl vysvětlit co asi nebylo pochopeno Úsměv

Dodatek: rodiče= připravují tě na život ve společnosti...tzn zprostředkovávají...no řekněme spol. normu.
« Poslední změna: 12. Listopad 2007, 15:42:46 od omil » Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #183 kdy: 12. Listopad 2007, 16:59:51 »

omil: Jasně já s tebou souhlasím v tom, že se sexem na prvním rande není problém (poklud to není problém pro tebe). Ale to, že se prostě občas můžeš chovat jako zvíře je přece blbost. Jednou ty hodnoty máš, tak je nemůžeš občas "vypnout". Ale na druhou stranu (jak sem psal) IMO tohle neni nic nemorálního nebo neetického. => nesouhlasím s tebou formálně - principielně však ano Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #184 kdy: 13. Listopad 2007, 08:28:54 »

a zda se mi, ze jsme u toho... ja napisu, ze mam pocit, ze dneska se to musi a kdo to nedela je divnej... ze si nejakej mesic pockat prece neni nic tak zavadnyho a opovrzenihodnyho a hned mi tu vsichni rikaj, jak je to normalni, na prvni, druhe, treti schuzce...

to je to, co jsem myslela... ze dneska je spis divny, kdyz je clovek ochotnej pockat a nikam se s tim nezene... Zas skoceni na sebe na treti schuzce predpoklada, ze oba partneri uz to jaksi maji za sebou a je to taky jine, nez kdyz nektery z nich / oba to jeste za sebou nemaji...
Zaznamenáno
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #185 kdy: 13. Listopad 2007, 10:52:13 »

omil: Jasně já s tebou souhlasím v tom, že se sexem na prvním rande není problém (poklud to není problém pro tebe). Ale to, že se prostě občas můžeš chovat jako zvíře je přece blbost. Jednou ty hodnoty máš, tak je nemůžeš občas "vypnout". Ale na druhou stranu (jak sem psal) IMO tohle neni nic nemorálního nebo neetického. => nesouhlasím s tebou formálně - principielně však ano Mrkající

Ale já jsem nepsal nic o tom že ty hodnoty můžeš vypnout. Já jsem jen reagoval na tvrzení, že jsme lidi a ne zvířata Úsměv. Bylo to myšleno jenom, jak píšeš, principielně.
  Aby jste pochopili muj postoj. Nesouhlasim s povyšováním člověka nad ostatní živočišné druhy.

To Mawe47: Jsem toho názoru, že odpírat si něco co je příjemné je blbst...a to že to prospívá zdraví to ještě umocňuje Šťastný.
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #186 kdy: 13. Listopad 2007, 13:12:30 »

Zásadní otázka je, jestli je to Mawe opravdu tak příjemné (nemyslím sex obecně, ale "sex brzo") Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #187 kdy: 13. Listopad 2007, 14:45:30 »

jako sex po dvou tydnech sem taky zazila, a tezko rict, jestli ten vztah sel tak brzo do kytek proto, ze sme kvuli tomu byli vic stastni, nez bysme byli bez toho, protoze bez toho by se to mozna ani nevyvinulo Úsměv
Zaznamenáno
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #188 kdy: 13. Listopad 2007, 17:51:12 »

Omluva, ale ten posledni post jsem trochu nepochápal, mohla by jsi mi to objasnit? Podivený
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #189 kdy: 13. Listopad 2007, 20:43:54 »

tim chci rict, ze kdyz sme spolu zacali hned spat a ne zrovna malocasto, ze to mozna melo za nasledek falesny pocit zamilovanosti, ze bez sexu by z toho vztah nakonec nevznikl
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #190 kdy: 13. Listopad 2007, 21:22:09 »

tim chci rict, ze kdyz sme spolu zacali hned spat a ne zrovna malocasto, ze to mozna melo za nasledek falesny pocit zamilovanosti, ze bez sexu by z toho vztah nakonec nevznikl
A nebyla by to škoda?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #191 kdy: 13. Listopad 2007, 21:37:52 »

Asi jsem z te zkazene generace. Nerikam, ze bych nepockala... ale rozhodne mi prijde OK, kdyz na druhe, treti schuzce, pokud me pozve k sobe domu dojde na sex. Naopak uz to ve svem veku tak nejak cekam Úsměv

tak ja jsem ze stejne generace jako ty a pri predstave, ze by po me holka chtela sex na druhe schuzce se mi dela mdlo...asi budu za uchyla  Stydlivý  Kroutící očima
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #192 kdy: 13. Listopad 2007, 21:58:54 »

tim chci rict, ze kdyz sme spolu zacali hned spat a ne zrovna malocasto, ze to mozna melo za nasledek falesny pocit zamilovanosti, ze bez sexu by z toho vztah nakonec nevznikl
A nebyla by to škoda?
Myslim, ze by to skoda nebyla... aspon bych nemela o dalsi pokus pri hledani vhodnyho chlapa vic, nez sem kdy chtela:)
Zaznamenáno
Bordonek

Karma: -3
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #193 kdy: 01. Leden 2008, 19:28:48 »

Citace: defekt
přinejhorším můžete zajít do bordelu, nééé? Super!

no tak takovy zoufalce bych fakt chtel videt... Smějící se

no nahodou...2 kamosi si rekli ze v 18 na to pudou klidne do bordolu... Mrkající

btw...lvl15 a panic 1x poliby a pripada mi to normal Neutrální
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #194 kdy: 01. Leden 2008, 20:41:48 »

lvl 17, ale mám o tom už svůj topic....

Nepříde vám, že u kluků je to celkem jedno?... tady neexistuje pořádně něco jako "přijít o to", má to jen symbolickej význam.... hlavní je asi spíš mít vztah Úsměv

Ale zajmalo by mě, jestli existuje statistika, v kolika je to nejběžnější...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #195 kdy: 01. Leden 2008, 21:49:11 »

co jsem slysel nejakou oficialni statistiku, tak prvni pohlavni styk v CR je pro vetsinu lidi okolo 18 roku veku
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #196 kdy: 01. Leden 2008, 23:16:07 »

No super, tak to budu až za dva roky podprůměrnej Šťastný
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #197 kdy: 01. Leden 2008, 23:21:31 »

Nepříde vám, že u kluků je to celkem jedno?... tady neexistuje pořádně něco jako "přijít o to", má to jen symbolickej význam.... hlavní je asi spíš mít vztah Úsměv

Myslim, ze u kluku jde spis o tu zkusenost. Preci jen pri sexu by meli byt (zazity predsudek) aktivnejsi kluci; neschopna nezkusena holka si muze jen lehnout, dat trosku nozky od sebe a nejak to pujde. Ale kluk neco musi vedet, nebo mit zenu, ktera ho povede.
Podle me je panictvi u chlapa hlavne o nerovzite. Mel bych to umet a neumim. Co kdyby fakt prislo na vec, neztrapnim se moc? atd...
Alespon takhle to teda bylo u me.. Stydlivý
Zaznamenáno
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #198 kdy: 01. Leden 2008, 23:23:22 »

Uf jak jsme si to tu pročítal( no spíše první a poslední stránku Šťastný ) tak jste tady celkem výrazně změnily téma. Jinak já level18. A o tom tématu já myslím že je to dost individuální jestli někdo rači skočí s někým do postele po prvním rande nebo čeká 3 měsíce. Pravým heslem Punku je žij svým srdcem takže všichni si dělejte co chce lezte do bordelu v 18 když vám to vyhovuje počkej te si měsíc ať máte vztah o něčem jiném když už jste takoví nadržení jak já  Šťastný tak si najděte rychle nějakou(zbalit nějakou ožralou na diskotéce taky není lehké věčinou tam ani holky nejsou takové sťaté) a taky je tu určité riziko pohlavních chorob člověk nikdy neví a ještě u nějaké povolné slečny. A s tím poprvé si myslím že je to trochu předcenované(no jo klasický flegmatik) a poprvé je to stejně vždycky nejhorší  Smějící se
Ps.A s omil bych souhlasil to je všechno co je nám vštěpováno odjakživa do hlavy tak to budeme mít vždycky jako špatnou věc kdyby nám bylo vštěpováno že krást zabíjet je dobré tak by vám to tak i připadlo i když je to teď asi špatně představitelné.
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #199 kdy: 02. Leden 2008, 00:05:32 »

Tak jsem si to tady pročítal a buhužel si myslim, že mam taky jeden z těch problému  Podivený je mi 19 a ještě jsem no..
Jak tady někdo psal a dal sem odkaz i na ten qarkovo článek... pěkný chlap má u žen smulu.. nechci aby to vypadalo, že mam velký sebevědomí  Vykřičník ale asi na pěkný holky mam smulu, abych je potkal.. vim o tom, že dost holek o mě má zajem ale ja bohužel ne, i dost holek už po mě vylítlo, ty byli pěkný ale šlo jim o sex a na ten jsem ještě nebyl takhle připravný.. prostě holka měla už něco malo v sobě, přišla ke mě a jestli mi třeba mužu dat pusu atd.. no pusu jo, byli pěkný ale většinou jsem pak odešel na vlak, jinak bych asi někde s nima skončil. takže to že holky vylítnou po klukovi, se normálně stavá  Mrkající , horší je když se vám nelibí, to se mi už parkrát taky stalo  Podivený.. problém asi bude, že ty normální hezky holky se mi asi bojí oslovit  Smutný a ja je taky.. a ty mené pěkný se taky bojí, si většinou mysli že mam všude holky ale to není bohužel pravda a když mě pak poznají, tak mají zajem ale ja ne... asi tušim, že takový zájem je docela dobrý ale už by to fakt chtělo nějaký ten vztah.. přece jenom roky běží  Znepokojený
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS