Hlada sa panic!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 01:48:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Hlada sa panic!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 Tisk
Autor Téma: Hlada sa panic!  (Přečteno 124404 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #200 kdy: 02. Leden 2008, 00:21:15 »

Tak to je ale přece úplnej booooooost na sebevědomí, ne? To se na vztazích nijak neprojevuje?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #201 kdy: 02. Leden 2008, 01:00:40 »

boost? co to je  Úsměv
jinak na vztazích? ani nevim, ty vztahy co jsem měl nebyly nic moc, většinou jsem to posral, za co bych si zasluhoval par ran pěstí, ty holky byli ty nejlepší jaký snad mohli být ale byl jsem ještě mladý snad ani ne ale blbý  Podivený a ted už dlouho žádný vztah nebyl.. snad smula nebo nevim, jestli čekam furt na nějakou dobrou a nebo mam v sobě komplex, že tu holku srovnám s tamtěma, který jsem měl.. ale asi tam taky něco bude jak tam psal ten qark, udělat dojem na pěknou holku asi bude těžký  Podivený
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #202 kdy: 02. Leden 2008, 01:13:22 »

Booost je něco jako "urychlovadlo", .... prostě něco, co ti zásadnim způsobem zvedne sebevědomí.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bordonek

Karma: -3
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #203 kdy: 02. Leden 2008, 10:13:14 »

tak je jasny, ze pokud mate holku (a jste panic), tak mate daleko vetsi sanci, kdyz jste "nepolibeny" panic...no jo logika Stydlivý
ja osobne bych zatim s holkou do postele nevlit jen na jednu noc (pokud nas to nezblizi Slintající)
ale to se muze zmenit Mrkající
Zaznamenáno
antton



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - vychod
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #204 kdy: 27. Leden 2008, 17:03:22 »

no ja sem na 19. levelu... ne ze by me zadna nechtela, ale asi sem moc vybiravej...
ta "prava" ma sanci do 20, pak pujdu s prvni co si rekne(a bude aspon trochu pekna:))
Zaznamenáno

JoUI

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #205 kdy: 30. Leden 2008, 19:04:40 »

Já jsem na 23. levelu. My introvetri to máme těžký, hlavně když se to pojí s hubenou postavou, na který ale pomalu pracuju. Nicméně, holky se potřebují přeci jen o někoho opřít a to i doslova  Vykřičník

Ale nijak mě to už nedeprimuje a nechávám tomu volný průběh, pokud se vůbec najde holka, co by mě měla ráda více než jako kamaráda Podivený Sex na jednu noc mi přijde ujetej, to už můžu rovnou vyndat kufr s penězma Smějící se Namísto toho se raději věnuju věcem, v kterých mám u přátel respekt a obdiv a jsem spokojenej. Super!
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #206 kdy: 31. Leden 2008, 00:03:50 »

Zacina to tu byt ve stylu "kdo da vic" ;-) Kdyz se budu drzet pouzivane terminologie, tak jsem "level 25". No a co. Veset se kvuli tomu nebudu a do bordelu taky nepujdu. Jestli to ma prijit, tak to prijde, jestli to nema prijit, tak to neprijde...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #207 kdy: 31. Leden 2008, 09:45:54 »

Jestli to takhle opravdu berete, tak mi nezbývá než závidět. U mě to teda bylo spíš jak s čokoládou - sem si moh stokrát řikat, jak sem v pohodě a nemam na čokoládu chuť, ale dokud sem si nedal obrovskej kus, tak sem neměl klid. Takže tak...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ten největší smolař
*
Karma: -2
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #208 kdy: 31. Leden 2008, 10:36:53 »

No než jsem přečetl tuto diskuzi dalo mi to zabrat. No mě je 24 let a jsem panic. A proč v takovém věku, někteří co si přečetli některé z mých dřívějších témat vědí - nevadími to že jsem panic s píš jsem si před časem uvědomil, že je divné že jsem takovou dobu s nikým nechodil. No ted mám přítelkyni s kterou to vypadá na můj nejdelší vztah jaký jsem kdy měl. No a kdo ví - třeba bude ta pravá na kterou čekám a zároven ta první - nevím jsetli je panna nebo už měla desítku sexuálních partneru - to není důležíté. Když vezmu mého kamaráda tak tomu je 34 let a panic je taky. No v takovém věku už to je asi rarita - to si člověk řekne že se vyspí s kýmkoli aby to měl za sebou. Ale v mém případě si myslím že i kdyby mi bylo 50 let a žádnou bych do té doby nepotkal, určitě bych se nevyspal s někým jen proto že jsem panic - k sexu potřebuji lásku a pokud bych ji v životě nenašel pak bych skončil jako stárý panic - no a co dobře může člověk udělat sám, že Šťastný
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #209 kdy: 31. Leden 2008, 12:11:58 »

Kéž by víc lidí (i holek) mělo tolik sebeúcty Vykřičník
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #210 kdy: 31. Leden 2008, 12:54:41 »

Nechapem, ze co to ma so sebeuctou. Niekto potrebuje k sexu lasku, iny nema problem sexovat aj bez nej.  Sákryš
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #211 kdy: 31. Leden 2008, 15:25:31 »

Marcus: Potlesk Přesně tak. Jen protože ty seš romantik a potřebuješ sexovat s někym, koho bezmezně miluješ, není důvod aby ten, kdo tohle nepotřebuje byl nějak špatný - resp. měl menší sebeúctu Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #212 kdy: 31. Leden 2008, 15:48:37 »

Nestačím se divit, věk 24, 25 dokonce 34  Šokovaný...a pořád panicové...jak je to možný????....zaděláváte si na neurozy! V rámci vlastní duševní pohody byste neměli být tak vybíraví....asi..ale je fakt, že nevím, kde vězí ten pravej důvod...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #213 kdy: 31. Leden 2008, 16:13:10 »

ja bych nerek ze to bude vybiravosti, spis ani neni z ceho vybirat.. ale taky nevim jake jsou okolnosti na opacne strane koaxu
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #214 kdy: 31. Leden 2008, 16:38:15 »

Nestačím se divit, věk 24, 25 dokonce 34  Šokovaný...a pořád panicové...jak je to možný????....zaděláváte si na neurozy! V rámci vlastní duševní pohody byste neměli být tak vybíraví....asi..ale je fakt, že nevím, kde vězí ten pravej důvod...

Co se týče té vybíravosti: asi máš pravdu, ale taky jde o to, že i chlapi mají svoje nároky a dokonce i ti neúspěšní. Mnozí je teda musí snížit protože na holku, jakou by si představovali, prostě nemají. A není to rozhodně cesta kterou bych doporučil, spíš poslední možnost. Btw se tady v jedné diskuzi probíralo téma snižování nároků a všechny slečny se shodly, že by nechtěly chlapa, kterýmu se nelíbí ale on je s nima jen proto, že na lepší nemá. Mrkající

Jinak kecy typu "jak je to možný" nebo "zaděláváte si na neurózy" jsou pro lidi s tímhle problémem opravdu povzbuzující Potlesk
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #215 kdy: 31. Leden 2008, 17:00:03 »

Ano, souhlasím, že nároky by se snižovat neměly, ale pokud je někdo panic ještě v 25 a výš tak ty nároky musíte mít fakt přehnaný a zřejmě čekáte na nějakou nadpřirozenou bytost, která se nepohybuje na téhle planetě.... Mrkající...Protože tvrzení, že za celej svuj 24letej život jsi nepotkal holku, která by se ti líbila, tomu prostě nevěřím......ale že ji nedokážeš ničím zaujmout, nebo si možná nevšimneš, že o tebe má zájem,  to už je jiná kapitola a nad tím se podivuju...stručně řečeno, podivuju se nad "neschopností" některých jedinců (neber si to osobně)...

A btw, nejsem nějaká Vendulka utěšitelka, abych tu někoho povzbuzovala S jazykem

Ještě bych doplnila: Jak vypadá/jaké má vlastnosti holka na kterou prostě nemáte? To by mě docela zajímalo....
« Poslední změna: 31. Leden 2008, 17:18:34 od dextera » Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #216 kdy: 31. Leden 2008, 17:02:59 »

nekdy je to neschopnost ale ja verim ze jsou jedinci kteri jsou proste absolutne nepritazlivi pro vsechny divky v okoli... jo treba jsou fakt hrozni v tom co delaji, jak ziji ale to neznamena ze neni treba 40 lety panic...
Zaznamenáno
tunopp



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: vychodni cechy
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #217 kdy: 31. Leden 2008, 17:33:16 »

...tvrzení, že za celej svuj 24letej život jsi nepotkal holku, která by se ti líbila, tomu prostě nevěřím....

Jee ja jich potkal, spravne to vsak ma bejt "...tvrzení, že za celej svuj 24letej život te nepotkala holka ktere by ses libil...." ver nebo never, ja tomu rikam smula, lido kolem me tomu rikaji smula... a ted babo rad  Znepokojený

ps: level 24
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #218 kdy: 31. Leden 2008, 18:33:59 »

Nestačím se divit, věk 24, 25 dokonce 34  Šokovaný...a pořád panicové...jak je to možný????....zaděláváte si na neurozy! V rámci vlastní duševní pohody byste neměli být tak vybíraví....asi..ale je fakt, že nevím, kde vězí ten pravej důvod...

jak je to možný?? úplně jednoduše... SŠ technického směru = "girl free", VŠ technického směru = "girl free". K tomu výchova ve stylu, že chození s holkou je možné pouze až si ji budeš brát. Jen takovou příhodu pro vysvětlení. Na mých 18 narozeninách někdo z rodiny prohodil, že bych si měl najít nějakou holku. Načež byl sprdnut mou matkou a mně bylo řečeno:"no jen se opovaž". To je fakt, to jsem si nevymyslel. Kromě toho zájem ze strany těch pár holek, které jsem potkal, byl vždycky v kamarádském duchu. Tož tak.
Jinak jsem normální člověk  Mrkající
« Poslední změna: 31. Leden 2008, 18:37:49 od ja » Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #219 kdy: 31. Leden 2008, 18:36:16 »

dextera: kluci to mají trochu jinak víš? my nemáme sex na požádání jako vy... musíš pochopit, že jsou kluci, kteří zjistí, že nepřitahují opačné pohlaví žádným způsobem... a nejde vůbec o vysoký nároky...
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #220 kdy: 31. Leden 2008, 18:39:58 »

vychovu od rodiny hodnotit nebudu, protoze sem nic takovyho nezazil ale mohli byste si uz najit jinou vymluvu nez sou technicky skoly a prumky.. podle me to o tom vubec neni a i kdyby ste sli treba na pajdak, tak na tom budete uplne stejne, s tim rozdilem ze obcas ve skole pozdravite nakou spoluzacku Kroutící očima
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #221 kdy: 31. Leden 2008, 19:16:46 »

Heh, tak technicky (matematicko-fyzikalne) zamerenou skolou jsem si prosla a proc nekteri skoluzaci nemuzou zbalit holku trosku tusim.

Ale je to jejich chyba - pokud si nekdo rika, ze na ni nema, ze ta je uplne jinde... slecny hleda zasadne na prednaskach (kolik zen asi tak zajima teorie pole) a kdyz jde do hospody, tak tam sofistikovane horovi o tom, jak vse vychazi se statisticke fyziky. Kdyz uz se na ne naka usmeje, tak nez si logicky zduvodnej, co to jako melo znamenat a co budou delat, tak slecna jiz davno chodim s nekym jinym, nebot si jejich chovani vylozila jako nedostatek zajmu. A vetsinu casu travi u kompu...
Jako by byla jen bila  a cerna... a kdyz holka neni uplne bila (tj. naprosto dokonala), nezapada do jejich schematu zivota, neni vhodna.

Mozna mene premysleni, vice pudu a ono to pude Úsměv)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #222 kdy: 31. Leden 2008, 19:21:35 »

Ano, souhlasím, že nároky by se snižovat neměly, ale pokud je někdo panic ještě v 25 a výš tak ty nároky musíte mít fakt přehnaný a zřejmě čekáte na nějakou nadpřirozenou bytost, která se nepohybuje na téhle planetě.... Mrkající...Protože tvrzení, že za celej svuj 24letej život jsi nepotkal holku, která by se ti líbila, tomu prostě nevěřím......ale že ji nedokážeš ničím zaujmout, nebo si možná nevšimneš, že o tebe má zájem,  to už je jiná kapitola a nad tím se podivuju...stručně řečeno, podivuju se nad "neschopností" některých jedinců (neber si to osobně)...

A btw, nejsem nějaká Vendulka utěšitelka, abych tu někoho povzbuzovala S jazykem

Ještě bych doplnila: Jak vypadá/jaké má vlastnosti holka na kterou prostě nemáte? To by mě docela zajímalo....

Jen pro pořádek: Mě se tohle netýká osobně, "zásun" za sebou mám... ale fakt je, že v mnoha ohledech na tom nejsu o moc líp, taky na mě ženský nijak neberou.

Ale obecně znám jen jeden případ, kdy je někdo panic kvůli přehnaným nárokům - ale ten z toho není frustrovanej, spíš si v duchu "upevňuje svoji hodnotu" tím, že odmítá ženský jak na běžícím pásu (ano, je tak trochu cvok) Skoro nikdo jinak nečeká na "nadpřirozenou bytost", většina by spokojila s nějakou normální hezkou milou holkou, takovou kterých je relativně spousta. Akorátže takovým holkám dotyčnej nepřijde dost dobrej a jemu samotnýmu se zas nechce do žádný škatule, dvoutunky nebo krávy. A o tom to je - tady vidíš, že existence podobných lidí není nic nepochopitelnýho.
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #223 kdy: 31. Leden 2008, 19:33:50 »


jak je to možný?? úplně jednoduše... SŠ technického směru = "girl free", VŠ technického směru = "girl free". K tomu výchova ve stylu, že chození s holkou je možné pouze až si ji budeš brát.
To s tou skolou je ale strasnej bullshit a vymluva..... To verim, ze ma spis vliv ta vychova, to muze byt problem...
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #224 kdy: 31. Leden 2008, 19:47:46 »

Proč by to měla být výmluva? Když 10 let žiješ v prostředí, kde na holku nenarazíš, tak to není tak snadný...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS