Hlada sa panic!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 01:56:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Hlada sa panic!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11 12 Tisk
Autor Téma: Hlada sa panic!  (Přečteno 124719 krát)
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #225 kdy: 31. Leden 2008, 20:03:45 »

Přesně tak. Ale rozhodně si nemyslím, že by člověk měl mít holku ze školy. Jde o to, že člověk pohybující se 10 let jen v mužské společnosti neumí komunikovat s holkama. Sám mám na sobě otestováno, že po pár měsících v převážně ženském kolektivu se moje komunikace s opačným pohlavím podstatně zlepšila.
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #226 kdy: 31. Leden 2008, 20:55:42 »

Asi jsem z te zkazene generace. Nerikam, ze bych nepockala... ale rozhodne mi prijde OK, kdyz na druhe, treti schuzce, pokud me pozve k sobe domu dojde na sex. Naopak uz to ve svem veku tak nejak cekam Úsměv
Je to sice už starší příspěvek, ale nějak mi tenkrát unikl. Myslím, že je to pro kluky dost podstatná informace. Zajímalo by mě, jak je to u holek obecně. Kdy čekaj, že ve vztahu dojde k prvnímu sexu?
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #227 kdy: 31. Leden 2008, 21:07:26 »

Já mám hrozně pomalé starty jakože půl roku si vykáme a tak , ale jinak od první reálné schůzky tři týdny - měsíc maximálně .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #228 kdy: 31. Leden 2008, 21:21:41 »

Jasně, tohle jsem si myslel. Akorát mě mrzí, že jsem tohle nevěděl ve dvaceti ale až teď Šťastný
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #229 kdy: 31. Leden 2008, 21:22:54 »

Těžko říct, do postele jsem si pustila zatím jen jednoho muže, se kterým jsme to ještě vzali s opačné strany a celkově jinak, ale pokud bych byla sama a začala bych se seznamovat, tak se dotyčným vyspím tehdy, kdy k němu budu cítit důvěru, nezáleží na době známosti, ale na tom, jak mu budu schopna věřit.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #230 kdy: 31. Leden 2008, 21:39:49 »

je to imho kus od kusu, a je podle me kravina tohle zjistovat. pokud je to pro holku poprvy, muzes cekat dlouho. s pribyvajicim vekem slecen se tahle doba podstatne zkracuje, takze casem dojde i na sex na prvnim rande (pokud zafunguje chemie). jinak myslim ze je standartni doba cekani tak tri tydny, zalezi jak casto se mezitim vidate a co se na tech schuzkach vsechno deje Provokatér btw. zazil sem i situaci, kdy sem byl s holkou na rande, dali sme si pusu, na dalsim rande sme si povidali i kafe a na tom tretim sme skoncili u ni doma. jaky bylo mi prekvapeni kdyz sem zjistil ze to je panna... ale to je jinej pribeh Smějící se
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #231 kdy: 31. Leden 2008, 21:51:07 »

afi 
právě, že to žádná kravina není. Já jsem třeba opravdu dlouho nevěděl, že to tak holky chtějí. A nemluvím o 17 letých pannách, ale třeba o holkách kolem 25. Já fakt nevěděl, že když na čtvrtém rande vymýšlím, jestli už jí dát pusu, tak ona už přemýšlí jek se mě zbavit, protože se k ničemu nemám. Na tyhle věci jsem přišel celkem nedávno. A všiml jsem si, že řada kluků tady tohle časování také vůbec nezná. Tak mě připadalo důležitý to zmínit
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #232 kdy: 31. Leden 2008, 21:52:04 »

Proč by to měla být výmluva? Když 10 let žiješ v prostředí, kde na holku nenarazíš, tak to není tak snadný...
Ja ti nevim, ja v tom prostredi od prvaku na stredni ziju taky a nemyslim si to......A obecne mi prijde, ze ve svem okoli na skole s tim vetsinou problem neni (vyjimky jsou, ty jsou ale vsude). Faktem je, ze ty holky v tom kolektivu chybi, ono to tomu dava trosku zdravou pudu, ale to je jina pisnicka. Krom toho predstava, ze chodim s holkou z IT me desi  Šťastný Podle me je strasne snadny rict si, ze za to muze skola, ze mi nic nehodi pod nos...
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #233 kdy: 31. Leden 2008, 22:04:22 »

afi 
právě, že to žádná kravina není. Já jsem třeba opravdu dlouho nevěděl, že to tak holky chtějí. A nemluvím o 17 letých pannách, ale třeba o holkách kolem 25. Já fakt nevěděl, že když na čtvrtém rande vymýšlím, jestli už jí dát pusu, tak ona už přemýšlí jek se mě zbavit, protože se k ničemu nemám. Na tyhle věci jsem přišel celkem nedávno. A všiml jsem si, že řada kluků tady tohle časování také vůbec nezná. Tak mě připadalo důležitý to zmínit

hm, na tom něco bude :-/ Protože jsem jednou nabyl dojmu, že kdybych chtěl sex a rychle, tak by to asi dopadlo jinak, než jak to potom dopadlo v reálu. Problém je v tom, že na to nemám povahu.
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #234 kdy: 31. Leden 2008, 22:08:53 »

 Na co nemáš povahu ? Na to chtít sex ?
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #235 kdy: 31. Leden 2008, 22:11:27 »

chtit sex na druhem, tretim rande... Nejdriv potrebuju tu holku poznat, zjistit jaka je...a to nejakou dobu trva. Jenze jestli to zensky chteji takhle rychle, tak mam asi smulu
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
JoUI

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #236 kdy: 31. Leden 2008, 22:14:58 »

Nestačím se divit, věk 24, 25 dokonce 34  Šokovaný...a pořád panicové...jak je to možný????....zaděláváte si na neurozy! V rámci vlastní duševní pohody byste neměli být tak vybíraví....asi..ale je fakt, že nevím, kde vězí ten pravej důvod...
Absolutní nesmysl Vykřičník Sex není pro každého priorita číslo 1. To, čemu říkáš "narušování" vlastní duševní pohody je dané dnešní společností a její mentalitou, která se snaží mít sex co nejdříve, aby nevypadla z mainstreamu a nestala se "divnou".
Když to přeženu, tak sex přirovnáváš k cigaretám nebo alkoholu, spíše alkoholu. Přeci nemusí každý "chlastat" a to co nejdříve, aby nebyl společenským "vyvrhelem". Člověk přeci není špatný, že nepije alkohol, nebo je?...
Bohužel, ač si to spousta lidí vůbec neuvědomuje, tak neustálými otázkami o panictví - proč a jak je to možný, atd. - i když to dotyčný člověk ví, že ten druhý ještě s nikým nespal, docela hodně podkopává sebevědomí, obzvláště u introvertů, jako jsem já. Dříve to bylo "peklo", teď je mi to absolutně jedno a nevyspal bych se s první, kterou uvidím, jen abych nebyl "divnej". Mám přeci nějakou sebeúctu a nebudu se řídit společností jak si pískne  Vykřičník ... Co já považuju za "divnost", když se objeví člověk, který se nemyje, nestará se vůbec o sebe, pokud k tomu samozřejmě nemá vážné důvody jako Tom Hanks v Cast Away  Mrkající

Abych pokročil dále... Nemám absolutně žádné přehnané nároky. Moje nároky jsou na stejné úrovni jako u normálního člověka, který neočekává, že mu do náruče spadne dívka jeho snů. Bohužel jsem měl zatím smůlu, jelikož díky tomu, že jsem introvert spíše naslouchám (OT: další kámen úrazu u lidí je, když musím dost často ve větším kolektivu slýchat narážky, proč jsem zticha nebo nemluvím vůbec, ale bohužel někdy nejde tuto narážku lehce odpálkovat, ale je to vážně na zabití  Ďábelský Jsem kvůli tomu snad "divnej"?), takže mě holka bere pouze jako kamaráda, i když si zaflirtujem Vykřičník A příležitosti, které se mně zatím naskytly, tak se setkaly s odmítnutím, nezájmem a nebo jsem to odpískal já, protože jsem věděl, že mě dotyčná nepřitahuje nebo si nerozumíme a prostě by to neklapalo, a nebo i z důvodu, kdy člověk takříkajíc ví, v jaký den ten vztah s velkou pravděpodobností skončí  Směrovka narážím tím na "extrovertní puberťačky". Ač to může pro někoho znít divně, v takovém případě to pro mě ztrácí jakýkoliv smysl. Neděláme přeci "pětiletku"  Mrkající

dextera: kluci to mají trochu jinak víš? my nemáme sex na požádání jako vy... musíš pochopit, že jsou kluci, kteří zjistí, že nepřitahují opačné pohlaví žádným způsobem... a nejde vůbec o vysoký nároky...
např. když člověk vypadá jako "hubený IŤák"  Směrovka Já se s tím snažím něco dělat, ač to jde pomalu, ale je vážně super od okolí nebo na rande slýchat narážky na to "jsi hubenej" nebo "jsi jako kostlivec", "bacha, aby sis něco nezlomil" ale tím negativním tónem.  Smutný Když je to myšleno ironicky, tak je to v pohodě. Člověk se zasměje sám sobě.

vychovu od rodiny hodnotit nebudu, protoze sem nic takovyho nezazil ale mohli byste si uz najit jinou vymluvu nez sou technicky skoly a prumky.. podle me to o tom vubec neni a i kdyby ste sli treba na pajdak, tak na tom budete uplne stejne, s tim rozdilem ze obcas ve skole pozdravite nakou spoluzacku Kroutící očima
Bohužel je to částečně pravda. V mládí jsem se často setkával s dosti negativním postojem u ostatních, když došlo na to, že jsem třeba u kompu, ale málokoho zajímalo, co dělám, natož u dívek. Někdo tady na fóru psal, že puberťačky zajíma převážně hudba a zážitky kamarádů, s čimž převážně souhlasím. A holky, u kterých tomu tak není, tak na ty se hůře narazí. Člověk by musel mít haldu kamarádů, ale co má dělat introvert jako já, když má pouze malou hrstku skvělých přátel a je spokojený Otázka Jediné východisko je nějaká vedlejší aktivita, kde se dá narazit na holku, ale v IT světě opravdu ne  Řekni to mé ruce ... Ještě, abych dokončil pointu s "věnování se kompům". Když jsem začal nedávno pracovat na plný úvazek v IT oblasti, tak jakoby se rázem mince otočila, i když se kompům věnuju i ve volném čase  Směrovka a jsme zase zpátky u postoje dnešní společnosti. Kdo není v mainstreamu, tak je "divnej".  Smutný

Proč by to měla být výmluva? Když 10 let žiješ v prostředí, kde na holku nenarazíš, tak to není tak snadný...
souhlasím, šance jsou nižší než třeba u lidí, co učí např. aerobic, nemyslíte?
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #237 kdy: 31. Leden 2008, 22:19:47 »

ja: ty voe. a proc sakra nemuzes holku poznavat jaka ja po vsech smerech? tj. nejen jaka je povahove, ale i jak liba, jak hreje kdyz ji hladis atd. co kdyz zjistis ze mas povahove super holku, ale v posteli se z ni stane prkno? neni lepsi zjistovat oboji najednou? nebo ti vyhovuje zjistit jaka ta holka je, chodit sni na kafe, zamilovat se do ni, po mesici ji dat pusu, po pul roce francka a po peti letech se s ni vyspat? sakra chlape, mysli i trochu tim co mas v kalhotach Provokatér
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #238 kdy: 31. Leden 2008, 22:37:34 »

afi 
právě, že to žádná kravina není. Já jsem třeba opravdu dlouho nevěděl, že to tak holky chtějí. A nemluvím o 17 letých pannách, ale třeba o holkách kolem 25. Já fakt nevěděl, že když na čtvrtém rande vymýšlím, jestli už jí dát pusu, tak ona už přemýšlí jek se mě zbavit, protože se k ničemu nemám. Na tyhle věci jsem přišel celkem nedávno. A všiml jsem si, že řada kluků tady tohle časování také vůbec nezná. Tak mě připadalo důležitý to zmínit
Jojo, vlastně by se dalo říct, že to hlavní, co mi Qarkovy články a potažmo tohle fórum dalo, je právě ta informace, že holky to taky chtějí a že nic nedělat je cesta do pekel (tedy kamarádství).
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #239 kdy: 31. Leden 2008, 22:42:18 »

Krom toho predstava, ze chodim s holkou z IT me desi  Šťastný
To jsi špatně pochopil. Já třeba jsem nemluvil o tom, že bych chtěl balit holku ze třídy apod. Jde jen o běžnou komunikací s holkama, kterou pak člověk využije někde mimo. Jinak řečeno, když člověk komunikuje s holkou jednou za x let, tak ji bere jako éterickou bytost vyžadující zvláštní přístup. Tímhle imho člověk, který se pohybuje v nějakém kolektivu, kde se vyskytují nějaké dívky, netrpí. Jistě namítneš, že pak by měl člověk asi začít vyhledávat takové zájmy, kde se vyskytují slečny, ale to je zase jiná písnička...
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #240 kdy: 31. Leden 2008, 22:47:24 »

chtit sex na druhem, tretim rande... Nejdriv potrebuju tu holku poznat, zjistit jaka je...a to nejakou dobu trva. Jenze jestli to zensky chteji takhle rychle, tak mam asi smulu

Teda nechci tě připravit o iluze , ale jestli chceš poznat ženskou a zjistit jaká je tak to si radši asi najdi chlapa nebo skládej rubikovu kostku poslepu - je to jednodušší .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #241 kdy: 31. Leden 2008, 22:51:18 »

To jsi špatně pochopil. Já třeba jsem nemluvil o tom, že bych chtěl balit holku ze třídy apod. Jde jen o běžnou komunikací s holkama, kterou pak člověk využije někde mimo. Jinak řečeno, když člověk komunikuje s holkou jednou za x let, tak ji bere jako éterickou bytost vyžadující zvláštní přístup. Tímhle imho člověk, který se pohybuje v nějakém kolektivu, kde se vyskytují nějaké dívky, netrpí. Jistě namítneš, že pak by měl člověk asi začít vyhledávat takové zájmy, kde se vyskytují slečny, ale to je zase jiná písnička...
Ty v te skole zijes i spis? Ja si nemyslim, ze to je jina pisnicka. Ja myslim, ze to je logicky chovani tech, co se z te skoly nechteji zblaznit....
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #242 kdy: 31. Leden 2008, 22:56:28 »

Ty v te skole zijes i spis? Ja si nemyslim, ze to je jina pisnicka. Ja myslim, ze to je logicky chovani tech, co se z te skoly nechteji zblaznit....
Aha, takže ty evidentně nechápeš sousloví "to je jiná písnička". Tou se říká, že něco je už úplně jiné téma, které nesouvisí s předchozím diskutovaným Kroutící očima Jinými slovy jsem tím chtěl říct, že hledání vhodných zájmů (tj. těch, kde se vyskytují slečny) by bylo rozsáhlé téma do jiného topicu, který se tu tuším taky někde vyskytuje.
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #243 kdy: 31. Leden 2008, 23:02:21 »

Teda nechci tě připravit o iluze , ale jestli chceš poznat ženskou a zjistit jaká je tak to si radši asi najdi chlapa nebo skládej rubikovu kostku poslepu - je to jednodušší .

myslim, ze cassies to popsala dobre, jde o duveru. Musim toho cloveka poznat natolik, abych mu v ramci moznosti mohl duverovat. Nevim jak lip bych to vysvetlil.
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #244 kdy: 31. Leden 2008, 23:05:09 »

Já rozumím co tím chceš říct .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #245 kdy: 31. Leden 2008, 23:14:20 »

Aha, takže ty evidentně nechápeš sousloví "to je jiná písnička". Tou se říká, že něco je už úplně jiné téma, které nesouvisí s předchozím diskutovaným Kroutící očima Jinými slovy jsem tím chtěl říct, že hledání vhodných zájmů (tj. těch, kde se vyskytují slečny) by bylo rozsáhlé téma do jiného topicu, který se tu tuším taky někde vyskytuje.
Pochopil jsem to jinak, o definici se prit nehodlam, preju hodne zdaru
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #246 kdy: 31. Leden 2008, 23:18:04 »

Může se sem dát odkaz na forum ,kde píšou jen osoby ženského pohlaví a řeší tam mimo jiné i tohle , myslím , že by to někoho mohlo zajímat ?

EDIT - nebo pošlu na požádání .
« Poslední změna: 31. Leden 2008, 23:33:11 od barbarela.trust » Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #247 kdy: 31. Leden 2008, 23:22:21 »

Pochopil jsem to jinak, o definici se prit nehodlam, preju hodne zdaru
Hodně zdaru v čem? Úsměv Já mám i zájmy, které nesouvisí s IT, a kde se vyskytuje hodně holek a v neposlední řadě mám slečnu Mrkající
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #248 kdy: 31. Leden 2008, 23:35:33 »

Může se sem dát odkaz na forum ,kde píšou jen osoby ženského pohlaví a řeší tam mimo jiné i tohle , myslím , že by to někoho mohlo zajímat ?

EDIT - nebo pošlu na požádání .
jaký forum? To by mě zajímalo
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #249 kdy: 31. Leden 2008, 23:42:54 »

Máš to v soukromé .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11 12 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS