Hlada sa panic!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:16:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Hlada sa panic!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 12 Tisk
Autor Téma: Hlada sa panic!  (Přečteno 123993 krát)
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 30. Říjen 2006, 21:59:57 »

Citace: "Sordidus"
19!..panic .. moje jedina holka .. nebyla jeste prizpusobena Úsměv .. jeste ji to bolelo a nidky bych si neodpustil, ze budu jeji prvni kluk, ktery se do ni vystrika, ona vykrvaci a jenom ji to bude bolet. A od te doby nic .. ..  (sem optimista:) .. ale mam pravdu)


Není nad to,když tuto "práci" odvede někdo za Vás.
Protože ať se snažíme tak nebo tak,tak pro slečnu to určitě poprvé není moc příjemné.
A pro kluka to také není nic příjemného.Já jsem zatím měl na todle štěstí.
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 30. Říjen 2006, 23:15:41 »

Citace: "Mikmik"
Citace: "Sordidus"
(sem optimista:) .. ale mam pravdu)

jj, krasny dukaz toho ze jsi optimista  S jazykem
to ja celkem taky (teda nekdy mam depku mno) a jak to tak vidim tak 15 neni tak strasny..kua uz se tesim na vejsku do prahy to bude mazec  Smějící se

jsou taci, kterejm ani vejska nepomuze Šťastný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 31. Říjen 2006, 08:14:31 »

Citace: "daemoniack"
jsou taci, kterejm ani vejska nepomuze Šťastný


Proč ten úsměv?
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 31. Říjen 2006, 09:08:51 »

Citace: "Lenny"
Citace: "daemoniack"
jsou taci, kterejm ani vejska nepomuze Šťastný


Proč ten úsměv?


protoze je znam osobne...a  uplne jsem si je v tu chvili predstavila a tak. Je to v postoji toho cloveka, ne v tom, kde je -  teda jako ze nekomu, kdo si absolutne neveri a spis nez by se snazil najit si zenskou, tak hleda duvody, proc prave tu, tu, tu a tu nechce, nepomuze ani to ze bude v praze na skole a kolem nej budou stovky krasnejch (s)volnejch holek
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
crywolf



Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 31. Říjen 2006, 19:16:57 »

Hh kdiby bil problem jenom v tom .... ja mam spis problem co napsal qark
www.qark.net/clanek/pekny-chlap-ma-u-zen-smulu a sedi to na 100% ja to mam overeny a potvrdeny S jazykem mohl bych se snazit jakokolvek..
A je to presne tak,devce se zadiva vydim zaujem a pak jako kdyby se daco stalo a je tam barikada cez kterou mne holka nechce pustit....
Takze kdys uz zato muzu ze vypadam dobre sem zabavnej a na urovni tak at dou do prdele.. kdys sou tak primitivni ze nedaj cloveku ani sanci...
At si najdou dakeho hloupeho oskliveho burana ktory je bude popripade mlatit
a pak aspon maji ocem kecat s pritelkinemy..... Šokovaný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 31. Říjen 2006, 21:13:26 »

Citace: "crywolf"
Hh kdiby bil problem jenom v tom .... ja mam spis problem co napsal qark
www.qark.net/clanek/pekny-chlap-ma-u-zen-smulu a sedi to na 100% ja to mam overeny a potvrdeny S jazykem mohl bych se snazit jakokolvek..
A je to presne tak,devce se zadiva vydim zaujem a pak jako kdyby se daco stalo a je tam barikada cez kterou mne holka nechce pustit....
Takze kdys uz zato muzu ze vypadam dobre sem zabavnej a na urovni tak at dou do prdele.. kdys sou tak primitivni ze nedaj cloveku ani sanci...
At si najdou dakeho hloupeho oskliveho burana ktory je bude popripade mlatit
a pak aspon maji ocem kecat s pritelkinemy..... Šokovaný


a sakra - kdyz o tom tak premyslim. Znam jednoho moooc pekneho kluka a nikdy jsem si trebas na nej netroufla, protoze preci jen nejsem zadna kralovna krasy - zkousela jsem se s nim bavit jako kamoska, ale on je moc uzavrenej.
Takze je sance, ze se jen boji, ze ho chci jen do postele? Úsměv (protoze pro vztah se nehodi... hmm, kdyz o tom tak premyslim, ale ja mam spis pocit, ze se s nim moc bavit neda)
Ale jinak, myslim, ze nejdulezitejsi je holku ukecat Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 01. Listopad 2006, 00:16:05 »

Citace: "crywolf"
Hh kdiby bil problem jenom v tom .... ja mam spis problem co napsal qark
www.qark.net/clanek/pekny-chlap-ma-u-zen-smulu a sedi to na 100% ja to mam overeny a potvrdeny S jazykem mohl bych se snazit jakokolvek..
A je to presne tak,devce se zadiva vydim zaujem a pak jako kdyby se daco stalo a je tam barikada cez kterou mne holka nechce pustit....
Takze kdys uz zato muzu ze vypadam dobre sem zabavnej a na urovni tak at dou do prdele.. kdys sou tak primitivni ze nedaj cloveku ani sanci...
At si najdou dakeho hloupeho oskliveho burana ktory je bude popripade mlatit
a pak aspon maji ocem kecat s pritelkinemy..... Šokovaný


Nedivej se na to moc cerne, ono ani tohle neni tak uplne pravda. Faktem je, ze vetsina holek, s kteryma se zacnu bavit
1)mi neveri, ze nejsem zadany
2)prizna se mi, ze si o me myslely, ze jsem namysleny a nedostupny, nez jsem se s nimi zacal bavit (kdyz me znali jen od videni) - je to ale o komunikaci. Ja nemam problem se s nekym pobavit a kdyz to udelam, tak na me slecna vetsinou zmeni nazor (pokud se ona nezacne hned zestartu chovat arogantne - to ji odpalkuju jak tenisak a ma me dal za nafoukance, ale za to si muze sama) Úsměv

Funguje to i naopak, hodne sikovnych holek nikoho nema, protoze to kluci vzdaji drive nez se o neco pokusi, ale zkuste si s nima nekdy pokecat a zjistite, ze i ony jsou uplne normalni lidska stvoreni, kterym to proste jen trochu vic slusi Úsměv
Zaznamenáno
crywolf



Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 01. Listopad 2006, 06:08:16 »

Jo to znam akurat minulej tejden na disko jeden kamos jen tak ze zartu zapotil ze jsem zadanej a teda pro damy sem byl zadanej i kdys nikoho nemam ale to im uz nikdo nevysvetly  Podivený
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 01. Listopad 2006, 12:54:29 »

Citace: "Ondrash"

mi neveri, ze nejsem zadany


lol, pravda Úsměv kdyz jsem videla tvoji fotku tak jsem tomu taky nechtela verit-teda verila, kdyz to rikas jen mi to prislo nepochopitelne Úsměv))

prece tak dokonaly nemuzes byt (pekny kluk s normalnimi nazory) Mrkající prozrad kde je chyba Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 01. Listopad 2006, 14:59:53 »

Citace: "noghri"
Citace: "Ondrash"

mi neveri, ze nejsem zadany


lol, pravda Úsměv kdyz jsem videla tvoji fotku tak jsem tomu taky nechtela verit-teda verila, kdyz to rikas jen mi to prislo nepochopitelne Úsměv))

prece tak dokonaly nemuzes byt (pekny kluk s normalnimi nazory) Mrkající prozrad kde je chyba Úsměv))


je daleko Smutný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 01. Listopad 2006, 19:58:05 »

hele a kde ste tu ondrashovu fotku vzali? ja ji chci taky, abych vedel jaky kluci se holkam libi:) jen doufam ze nemyslite toho jeho avatara s kalhotkama:DDDDDDD
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 01. Listopad 2006, 19:59:05 »

Citace: "afi"
hele a kde ste tu ondrashovu fotku vzali? ja ji chci taky, abych vedel jaky kluci se holkam libi:) jen doufam ze nemyslite toho jeho avatara s kalhotkama:DDDDDDD

mame sve cesticky Šťastný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 01. Listopad 2006, 21:46:09 »

Citace: "daemoniack"
mame sve cesticky Šťastný


jo to mame...NEURONOVE!!!  Provokatér
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 02. Listopad 2006, 09:18:14 »

2noghri&deamoniack:
Dekuji vam za lichotky, ale uz dost o me, hm? Stydlivý  Mrkající

K ostatnim:
Deamoniack jsem taky videl na photce a i kdyz tam byla trosku pochroumana(sportem ku zdravi,ze? Mrkající), tak je to sympatanda Mrkající

Citace
prozrad kde je chyba Smile

Chyba neni nikde Úsměv Byt sam neni zase tak uplne velka chyba - nepotrebuji byt s nejakou slecnou jen proto abych s nekym byl a vzhledem k moji situaci je ted trosku blbost si zacinat s vaznym s vztahem Mrkající (holcina by to mohla brat ted vazne, ja urcite ne = problem-to radeji budu sam) Takze ted je pro me jedine reseni holcina, s kterou bych si sedl a ktera by to brala jen nezavazne do konce roku - nic jineho zadne slibovat ted nebudu a ani nemuzu Mrkající Na druhou stranu to neni nic, co by se dalo planovat - to musi prijit samo a vetsinou to prichazi ve chvili, kdy by to clovek nejmene cekal a v nejmene vhodnou cvhili Úsměv Ale to je zivot a ten je supeeer  Smějící se

Samota ma i sve vyhody = clovek si srovna myslenky; kdyz se z ni dostane-vic si toho vazi; ma cas se tech par mesicu venovat naplno sobe a pratelum, na ktere mu predtim bohuzel tolik casu nezbyvalo... a je toho mnohem mnohem vice - hold vse ma sve nevyhody, ale i vyhody Mrkající

k tematu
nikdo vam nemuze radit, s kym a kdy je ta spravna chvile - kazdemu vyhovuje neco jineho, kazdy se nachazi v jine situaci. Ja jsem o to prisel nekde v lvl 17-18, nebylo to z lasky, neni to nic na co bych byl hrdy a chubil se tim, ani nic, ceho bych litoval - mel jsem zrovna docela divoke obdobi - bylo to krasne obdobi, rad na nej vzpominam, ale taky jsem rad, ze uz ho mam za sebou. Pripada mi tak nejak, ze si tim musi projit kazdy, jen nekdo, kdo se snazi byt moc brzo dospely, si to uvedomi pozdeji a zacne blbnout az je starsi a pak pusobi na okoli trosku zvlastne.(nekdo si tim neprojde nikdy - jsou to vetsinou ti lide, co maji porad pocit, ze jim neco uteklo) Nejde o chovani jako takove - taky si rad zablbnu a provadim ulety, kdyz mam dobrou naladu, ale jde o pristup k lidem, ktery by mel byt uz trosku na urovni a vyzralejsi.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 02. Listopad 2006, 17:16:28 »

"jak jste k tomu prisli" je fakt debilni formulace Úsměv
..je to snad prirozeny vychozi stav...
//ale to nic nemeni na tom ze bych chtel byt v nejake aplespon mirne neprirozenem stavu

...kdyz o tom tak premyslim je to jak nejaka zame-za-zrcadlem, uplne jiny svet ktery si nedokazu predstavit...
...a dopracovat se tam da jen nejakou cernou magii kterou umi jen Qark a par dalsich Úsměv

-teda ja totiz vubec nechapu jak se to stalo tem co nejsou panici, nebo aspon uz s nejakou holkou nekdy chodily, fakt mi na tom neprijde nic prirozeneho nebo automatickeho
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 02. Listopad 2006, 17:36:33 »

to daemoniack

-to ja bych chtel taky nekdy nejak objektivne zjistit jestli se holkam mam potencial libit nebo ne
..sem si kvuli tomu zalozil profil na lide.cz jenze tam maji vsichni hodnoceni pod 2, a to navic se strukturou ze nejvic je tam 1-cek a 5-tek ... coz na duveryhodnosti v objektivitu moc neprida ...
zeptat  se znamych, popr. clenu rodiny taky asi o nicem moc nevypovida
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 02. Listopad 2006, 18:28:30 »

Citace: "0254"

..sem si kvuli tomu zalozil profil na lide.cz jenze tam maji vsichni hodnoceni pod 2, a to navic se strukturou ze nejvic je tam 1-cek a 5-tek ...


jestli se nebojis, hod mi link pres PM, na oplatku nabizim objektivitu  Šťastný
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 02. Listopad 2006, 18:49:29 »

Citace: "0254"
to ja bych chtel taky nekdy nejak objektivne zjistit jestli se holkam mam potencial libit nebo ne


Velice jednoduchý způsob jak to zjistit: Kolik holek ti to už někdy řeklo? Toť vše.
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 02. Listopad 2006, 18:54:57 »

Citace: "Lenny"
Velice jednoduchý způsob jak to zjistit: Kolik holek ti to už někdy řeklo? Toť vše.


tak jednoduche to neni...klukovi, co se mi libi ve stylu "mam o nej zajem" to nikdy nereknu...
kamaradum a znamym ovsem ano (protoze tam mi o nic nejde) a snazim se byt uprimna, ale kdyz ma zenska k nekomu citovy (byt i kamaradsky) vztah, pak objektivita tak trochu dostava na frak...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 02. Listopad 2006, 19:41:21 »

Neřekneš, ale dáš mu to najevo, což vychází nastejno.
Kolika klukům, co se ti nelíbili, jsi řekla opak?
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 02. Listopad 2006, 20:16:59 »

lol Úsměv jako, ze bych klukovi, co se mi nelibi rekla, ze se mi libi? Úsměv nikdy, nerada lzu Úsměv ale abych parafrazovala Obiwana "pravda zalezi na uhlu pohledu".

Proste ti to reknu jinak, holka kdyz ma nekoho rada (at uz jako kamarada nebo jako neco vic), tak je ta osoba v jejich ocich krasnejsi - VZHLEDOVE krasnejsi. Tak to u zen funguje... Nerikam, ze si o osklivci zacnou myslet, ze je to Keanu Reeves, ale na stupnici od jedne do deseti to tomu klukovi prida tak dva az dokonce ctyri body - dle miry zamilovanosti a osobnosti dane slecny Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
crywolf



Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 02. Listopad 2006, 20:37:03 »

Citace: "Lenny"
Citace: "0254"
to ja bych chtel taky nekdy nejak objektivne zjistit jestli se holkam mam potencial libit nebo ne


Velice jednoduchý způsob jak to zjistit: Kolik holek ti to už někdy řeklo? Toť vše.


Dneska jedna holka a jeden GAy ( ak sa to pocita ) S jazykem
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 02. Listopad 2006, 20:48:51 »

LOL Úsměv
..ale me teda gay nedavno taky Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 02. Listopad 2006, 21:04:27 »

jj taky si obcas rikam ze vlastne ani nevim jestli jsem hezkej nebo serednej... Smějící se co takhle tady na foru udelat nejake hlasovani? prihlasil by se kdo chtel...

btw. co mate proti gayum? Smějící se dyt ty by meli snad nejlip odhadnout jestli je chlap hezkej nebo ne...  Smějící se
Zaznamenáno

noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 02. Listopad 2006, 21:09:54 »

Citace: "Isilwen"

btw. co mate proti gayum? Smějící se dyt ty by meli snad nejlip odhadnout jestli je chlap hezkej nebo ne...  Smějící se


heh snad jen to, ze jich par znam a rikam si, proc takhle pekni kluci, co o sebe dbaji nejsou i mezi "hetero" Úsměv)) na druhou stranu "bi" jsou tim padem idealni kombinace  Provokatér

ale skutecnost je, ze pro kazdeho je krasa neco jineho...heh, s malokterou kamarradkou se shodneme na ohodnoceni kolemjdoucich chlapu Úsměv)) a je to dobre jinak bychom si lezly do zeli Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Stran: 1 [2] 3 4 ... 12 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS