Hlada sa panic!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 02:07:44

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Hlada sa panic!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 12 Tisk
Autor Téma: Hlada sa panic!  (Přečteno 123989 krát)
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 02. Listopad 2006, 21:17:09 »

ad
Citace
jestli se nebojis, hod mi link pres PM, na oplatku nabizim objektivitu


toz sem to poslal, ale tada je nejak nevyhodne to sem placnout primo, public?
-nejak si jako obvykle nedokazu domyslet dusledky Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 02. Listopad 2006, 21:46:30 »

nevyhodne ne Úsměv ale nekdo preferuje oddelovat sve ruzne internetove identity Úsměv jako treba ja Úsměv)) napadlo me, pokud jsi neuvedl tento odkaz ve svem profilu, ze treba nechces aby si te nekdo spojoval s touto identitou...

jen prosta ohleduplnost, nic vic, nic min Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 04. Listopad 2006, 17:14:31 »

No jo, nekdo se za sebe nestydi, nekdo jo
a nekdo proste nechce, aby jini vedeli... od toho jsou fora, ne?
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 04. Listopad 2006, 18:59:40 »

Citace: "noghri"
Citace: "Isilwen"

btw. co mate proti gayum? Smějící se dyt ty by meli snad nejlip odhadnout jestli je chlap hezkej nebo ne...  Smějící se


heh snad jen to, ze jich par znam a rikam si, proc takhle pekni kluci, co o sebe dbaji nejsou i mezi "hetero" Úsměv)) na druhou stranu "bi" jsou tim padem idealni kombinace  Provokatér

ale skutecnost je, ze pro kazdeho je krasa neco jineho...heh, s malokterou kamarradkou se shodneme na ohodnoceni kolemjdoucich chlapu Úsměv)) a je to dobre jinak bychom si lezly do zeli Úsměv))


no takovy kluci sou i mezi hetero a taky se jim rika gayove i kdyz sou na holky, a to proto ze si holej nohy, travej pul dne v solarku, dalsiho puldne v posilce a kdyz jim zbyde nejakej cas, tak si zajdou na kosmetiku nebo si jdou na sebe koupit naky znackovy hadry, idealne tak o cislo az dve mensi, aby byli videt jejich bicaky a vyholeny paze. no ale kdyz se ti takovy libej, tak proc ne, najit se daj v poho:D
Zaznamenáno
PachezZ



Karma: 0
Místo: Někd u Třeboně
Příspěvků: 43


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #54 kdy: 04. Listopad 2006, 22:23:48 »

Citace: "afi"
...


nerika se jim gayove ale metrosexualove...
Zaznamenáno

quot;Cítim bezprávie, prečo on hej, prečo ten hej, prečo ty hej a prečo ja nie."
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 05. Listopad 2006, 02:50:28 »

Citace: "afi"

no takovy kluci sou i mezi hetero a taky se jim rika gayove i kdyz sou na holky, a to proto ze si holej nohy, travej pul dne v solarku, dalsiho puldne v posilce a kdyz jim zbyde nejakej cas, tak si zajdou na kosmetiku nebo si jdou na sebe koupit naky znackovy hadry, idealne tak o cislo az dve mensi, aby byli videt jejich bicaky a vyholeny paze. no ale kdyz se ti takovy libej, tak proc ne, najit se daj v poho:D


rika se jim metro a jednoho mam, diky Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 05. Listopad 2006, 10:36:57 »

metro se jim nerika, jenom se tak oznacujou. v realu se jim rika bud gayove, nebo vetsinou o dost hur ale to sem psat nebudu Super! . holkam, jako treba noghri se libej, jiny je zase protlemej. vetsinou sem narazil na ty druhy, proto takovej bejt nechci a nebudu. a ta prvni skupina, kterej se tyhle typi libej sou vetsinou takovy ty hloupy disko barbiny, o ktery zas nemam zajem ja. tim samozrejme nechci rict ze do tyhle skupiny patri zrovna noghri. ale co sem si doted zjistoval, tak naprosta vetsina holek(i hodne tech barbin) povazuje oholeny nohy u chlapa za hnus, a s tim musim souhlasit Mrkající
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 04. Leden 2007, 20:44:35 »

protoze je znam osobne...a  uplne jsem si je v tu chvili predstavila a tak. Je to v postoji toho cloveka, ne v tom, kde je -  teda jako ze nekomu, kdo si absolutne neveri a spis nez by se snazil najit si zenskou, tak hleda duvody, proc prave tu, tu, tu a tu nechce, nepomuze ani to ze bude v praze na skole a kolem nej budou stovky krasnejch (s)volnejch holek

Protože každej není tak lehkomyslnej a nechce jen "mít" holku proto, aby nebyl sám ;-)
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 08. Leden 2007, 10:52:31 »

to Ja
neprijde mi ze se tam mluvi o tom ze by meli vzit prvni ktera se naskytne
- ale o to pristupovat k tomu trochu progresivne (to je furt dokola)

heh, to sem ale zas teoretik Šťastný
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
ANIMAL

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 08. Únor 2007, 23:07:18 »

level cerstvejch 19:)
duvody: narcismus, bigorexie
Mam to v hlave krapet pomrdany:)
Zaznamenáno

ive and Die for Bodybuilding
Parker

Karma: -1
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 09. Únor 2007, 06:17:47 »

16-lenost někoho hledat dávání si všerůznejch výmluv proč by se mnou zrovna tahle nešla... Podivený
Zaznamenáno
Mistr



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Praha 8
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 10. Únor 2007, 03:22:03 »

v červnu 26
Zaznamenáno
GSXR
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Trebeach - bejvavalo... ted uz Praha - bejvavalo... ted uz Ostrava :)... A zase zpatky v Praze :o)
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 15. Únor 2007, 19:36:33 »

lvl 21, ALE nikdy sem zatim holce ani pusu nedal, nejak nebyl cas (moje oblibena vymluva Šťastný), jak jsem psal nekde jinde, sem holt clovek, kterej se na neco zameri a jde po tom a zensky jeste neprisly na radu (a to si myslim ze zas nevypadam nejhur)  Mrkající
Zaznamenáno

Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 16. Únor 2007, 12:50:09 »

Nechci někoho urazit, ale .....Jak vás tady čtu a ten věk Šokovaný
Chudák qark Vykřičník  Tedy s vámi bude qark ještě práci. Neseďte pořád u kompů a běžte do nich. Tady ty rady jsou jenom na úplný začátek. Než se naučíte ovládat ženy...vám potrvá asi dost dlouho a některým z vás se to nepodaří asi nikdy Nápad
Takže okamžitě ven a cvičit. Metody jsou různé, každý si najde svoji nej, ale je dobré zvládat většinu. Super!
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 17. Únor 2007, 00:39:47 »

Citace: "Martin 79"
Nechci někoho urazit, ale .....Jak vás tady čtu a ten věk Šokovaný
Chudák qark Vykřičník  Tedy s vámi bude qark ještě práci. Neseďte pořád u kompů a běžte do nich. Tady ty rady jsou jenom na úplný začátek. Než se naučíte ovládat ženy...vám potrvá asi dost dlouho a některým z vás se to nepodaří asi nikdy Nápad
Takže okamžitě ven a cvičit. Metody jsou různé, každý si najde svoji nej, ale je dobré zvládat většinu. Super!


Vis, mnozi nepotrebuji ovladat zeny. Po takove schopnosti vubec netouzi. Staci jim najit jen jednu - tu svoji. Na metode vubec nezalezi.
Zaznamenáno
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 18. Únor 2007, 09:50:00 »

Citace: "Mourn"
Citace: "Martin 79"
Nechci někoho urazit, ale .....Jak vás tady čtu a ten věk Šokovaný
Chudák qark Vykřičník  Tedy s vámi bude qark ještě práci. Neseďte pořád u kompů a běžte do nich. Tady ty rady jsou jenom na úplný začátek. Než se naučíte ovládat ženy...vám potrvá asi dost dlouho a některým z vás se to nepodaří asi nikdy Nápad
Takže okamžitě ven a cvičit. Metody jsou různé, každý si najde svoji nej, ale je dobré zvládat většinu. Super!


Vis, mnozi nepotrebuji ovladat zeny. Po takove schopnosti vubec netouzi. Staci jim najit jen jednu - tu svoji. Na metode vubec nezalezi.



To já vím, že hlavní je najít tu svoji, ale pěkný vztah k ženám a vědět co na ně platí se vyplatí vždy, třeba i v obchodních vztazích nebo na pracovišti. Nápad
A kromě toho ovládání ženy je účiiná zbraň, která jí brání v dělaní toho co nechceme. A co nechce ani ona, jenom o tom neví. Nápad
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 19. Únor 2007, 18:28:05 »

to Martin79:

Pěkný vztah k ženám a vědět co na ně platí můžeš mít i bez toho, aniž bys s nimi spal...prostě každej při pohledu na holku nemyslí jen na to, jak ji dostat do postele.
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 19. Únor 2007, 20:59:12 »

Kdo tu mluví o spaní?
Zaznamenáno

Life is outside!
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 19. Únor 2007, 22:24:28 »

to Tomassimo:

Kdo tu mluví o spaní?

Nechci někoho urazit, ale .....Jak vás tady čtu a ten věk

A vzhledem k názvu vlákna je to snad jasné.
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
infiniti
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 19. Únor 2007, 22:41:48 »

Citace: "ja"
to Martin79:

Pěkný vztah k ženám a vědět co na ně platí můžeš mít i bez toho, aniž bys s nimi spal...prostě každej při pohledu na holku nemyslí jen na to, jak ji dostat do postele.


Ja myslim, ze drtiva vetsina chlapu takova je a myslim si, ze je to uplne normalni a v poradku.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 20. Únor 2007, 02:06:47 »

21 - 190 - 75 S jazykem To sou moje miry Šťastný

A proc porad este? No, pac sem se zamiloval a ona nebyla pripravena. A nebyla pripravena tak dlouho, ze sem se nedockal. A ted na to nejak nemam Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 20. Únor 2007, 06:04:47 »

Citace: "Martin 79"
To já vím, že hlavní je najít tu svoji, ale pěkný vztah k ženám a vědět co na ně platí se vyplatí vždy, třeba i v obchodních vztazích nebo na pracovišti. Nápad A kromě toho ovládání ženy je účiiná zbraň, která jí brání v dělaní toho co nechceme. A co nechce ani ona, jenom o tom neví. Nápad


Reagoval jsem, jak jsem reagoval, protoze nemam tyhle generalizacni rady rad. "Jdi a nabirej zkusenosti!" Blabol. Baleni je prostredek, ne cil. Navic rada chlapu, touhle vymluvou jen alibisticky skryva svoji promiskuitu. Jsem v tomhle tak trochu stara skola a kazda vazna znamost (kteryzto termin drive mival jasny obsah - "spi spolu"), by mela byt minena vazne. At uz jde o prvni pokus nebo padesaty.

Krom toho nezastavam nazor, ze mit s nekym pekny vztah vyzaduje, abych ho ovladal. Spise naopak - vic si vazim si lidi, kteri jsou na me urovni.
Zaznamenáno
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 21. Únor 2007, 18:33:37 »

Citace: "ja"
to Martin79:

Pěkný vztah k ženám a vědět co na ně platí můžeš mít i bez toho, aniž bys s nimi spal...prostě každej při pohledu na holku nemyslí jen na to, jak ji dostat do postele.


Tak to buď nejsi chlap, nebo s tímto přístupem Šokovaný Jasně já chci poznat, ale ve všem, nevím co je na sexu špatného. Taky se nechci s každou přitažlivou vyspat, třeba si jen tak trošku pohrát, abych nevyšel ze cviku, nechci nějak ubližovat, to už mě přestalo bavit. Nápad
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 21. Únor 2007, 18:43:50 »

Citace: "Mourn"
Citace: "Martin 79"
To já vím, že hlavní je najít tu svoji, ale pěkný vztah k ženám a vědět co na ně platí se vyplatí vždy, třeba i v obchodních vztazích nebo na pracovišti. Nápad A kromě toho ovládání ženy je účiiná zbraň, která jí brání v dělaní toho co nechceme. A co nechce ani ona, jenom o tom neví. Nápad


Reagoval jsem, jak jsem reagoval, protoze nemam tyhle generalizacni rady rad. "Jdi a nabirej zkusenosti!" Blabol. Baleni je prostredek, ne cil. Navic rada chlapu, touhle vymluvou jen alibisticky skryva svoji promiskuitu. Jsem v tomhle tak trochu stara skola a kazda vazna znamost (kteryzto termin drive mival jasny obsah - "spi spolu"), by mela byt minena vazne. At uz jde o prvni pokus nebo padesaty.

Krom toho nezastavam nazor, ze mit s nekym pekny vztah vyzaduje, abych ho ovladal. Spise naopak - vic si vazim si lidi, kteri jsou na me urovni.




Když se na to podívám jinak, tak přece by si nechtěl aby v životě poznali pouze několik žen Otázka Do životních vztahů je aspoň podle mě potřeba mít dost zkušeností. A to i vztahových. Jinak teď už spi spolu opravdu nerovná se vážná známost.
To ovládání ve vztahu samozřejmě není nutností, taky jsem to maličko potlačil, bo mě to nepřipadalo úplně fair. Ale prostě neříkej mi, že se ta dovednost nehodí. A na práci téměř v ženském kolektivu ideální. ženy okolo 30 či 40 jsou pro trošku přitažlivého muže snadná práce. Nápad
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 22. Únor 2007, 13:19:03 »

Citace: "Martin 79"
Když se na to podívám jinak, tak přece by si nechtěl aby v životě poznali pouze několik žen Otázka


Pral bych jim, aby jim stacilo poznat jen jednu.

Citace: "Martin 79"
To ovládání ve vztahu samozřejmě není nutností, taky jsem to maličko potlačil, bo mě to nepřipadalo úplně fair. Ale prostě neříkej mi, že se ta dovednost nehodí. A na práci téměř v ženském kolektivu ideální. ženy okolo 30 či 40 jsou pro trošku přitažlivého muže snadná práce. Nápad


Hodi, nehodi - to je vec svedomi. Rozhodne mi to neprijde jako psychicky dospele jednani.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 12 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS