Internetové seznamky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:36:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Internetové seznamky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Internetové seznamky  (Přečteno 10556 krát)
James1
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Jilemnice
Příspěvků: 192


Zobrazit profil
« kdy: 22. Říjen 2011, 13:56:51 »

Zdravím,

  jaké máte názory a zkušenosti s internetovými seznamkami? Jaký je váš postoj k nim?

Můj osobní názor je takový, že lidé na internetových seznamkách tráví spoustu času, přičemž výsledek, že by se někdo skrze ně seznámil, dal s někým dohromady, není nijak velký. Je zajímavé kolik seznamek existuje a kolik lidí je tam v dnešní době registrovaných, místo toho, aby vyrazili za někým ven.

Muži tam často chodí proto, protože nejsou schopný si domluvit schůzku/oslovit holku v reálném životě a tak to zkoušejí virtuálně.
Ženy v důsledku neaktivnosti mnohých mužů či zklamání ze vztahů, zkoušejí své šance také na internetu a často píší, že hledají hodného, milého kluka, aby měli alespoň toho manipulovatelného panáčka, než nikoho.

Dnešní doba je sice uspěchaná, ale kolik lidí doopravdy nemá vůbec žádný čas, aby si ho vyčlenili k seznámení se?

Já osobně internetovému seznamování moc nevěřím. Přes internet můžete sice udělat na někoho dojem, ale k tomu abyste se doopravdy poznali, se musíte vidět i fyzicky, nejen online.

Podařilo se někomu z vás vytáhnout někdy nějakou holku přes internet ven?

Dříve, když nebyly takové vymoženosti internetového seznamování jako dnes, se lidé mnohem více seznamovali přirozeně. Počet lidí, kteří se nedokážou seznámit přirozeně neustále stoupá.

Nejsou si lidi schopní někoho najít normálně, nebo se někteří pokouší zdvojnásobit šanci tím, že se zaregistrují na internetu?
Co vy a seznamky?
Zaznamenáno

Každý by chtěl být rytířem a bojovat o ženy, ale nikomu se nechce krvácet.
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Říjen 2011, 15:09:55 »

S frajerkou budeme spolu 2 a pol roka.. nemám čo dodať Šťastný
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Říjen 2011, 18:33:15 »

Těžko říct, kolik vztahů se takhle dá dohromady. Tenhle svět seznamek moc neznám, tak nebudu dělat nějaké závěry.

Kdysi dávno, těsně po tom, co jsem přestal tahat kačera, jsem si na jedné seznamce profil udělal a nějakou dobu si s pár holkama takhle přes net psal. Každopádně tou dobou mě ani nenapadlo je zvát ven, tak moc nevím, jak by to dopadlo.

Osobně si myslím, že vytáhnout holku ven přes internet - ať už seznamku, facebook, icq, ... - nebude nic nemožného, možná spíš naopak, protože minimálně spousta kluků tímhle obejde problém s nervozitou z oslovení.

A jak sám píšeš, může být tohle rychlejší způsob seznámení se, což je určitě výhodou pro ty, kteří jinak mají spoustu jiných zájmů a povinností.

A na závěr můj osobní vztah k seznamkám. Dřív jsem je hodně odsuzoval z různých důvodů, dneska se na to dívám tak, že pokud komunikace přes internet slouží k tomu, abys holku vytáhnul ven, tak je to naprosto v pohodě.

James1: karma + za dobrý téma, jsem sám zvědavý, co k tomu řeknou ostatní.
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Říjen 2011, 18:54:35 »

Osobně to mám tak, že seznamky ne, ale seznamování na netu ano.

S více jak polovinou přátel jsem se seznámil na netu, moje 3 ex jsem poznal na Facebooku. Je to super Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Říjen 2011, 18:57:16 »

Tohle téma je tady už po několikátý..  Kroutící očima
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Říjen 2011, 23:56:14 »

Mě osobně tyhlety seznamky, ani seznamování po netu nevyhovujou. Zkoušel jsem párkrát jet facebook či digi game, ale připadá mi to hrozně neosobní a hlavně nudný.  Kroutící očima Navíc z psaní lze hodně těžko poznat, jakej má ta holka zájem. Nelze tam přihlížet k intonaci hlasu, řeči těla a dalším věcem.

Když se chci seznamovat, tak prostě vyrazim ven, někam do centra mezi lidi.  Mrkající

Každopádně každej na to má svůj určitej názor a svů určitej systém seznamování a někomu seznamky třeba vyhovujou.  Úsměv
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Listopad 2011, 23:35:15 »

Seznamku bych bral jenom jako relativně snadnou možnost někoho - ať už kvůli nedostatku příležitostí, nesmělosti atd. - oslovit a někam pozvat. Dál už se to přece nijak zásadně neliší, jestli jdete na rande, s někým, koho jste oslovili někde "v reálu" nebo internetové seznamce. Dost lidí se taky snaží víc poznat zdlouhavým vypisováním a oddalují schůzku, čímž si o druhém vytváří zkreslené představy a je jasné, že realita osobního setkání jim pak rychle strhne růžové brýle.
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Listopad 2011, 06:15:40 »

Podle mě je teda v seznamce zcela zásadní vytvořit si zajímavej profil a místo dolejzání si počkat, která napíše tobě - lépe je mít zajímavej život a postoje a v profilu to jen prezentovat, to je jasné. A když už píšeš ty, mít v sobě nějakou hrdost a hlavně nepsat "Ahoj kotě" a tím to ukončit jako to s oblibou dělá spousta kluků.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Listopad 2011, 18:07:41 »

puzzle: neříkam zrovna "ahoj kotě," ale napsat holce třeba jen "ahoj" je právě docela dobrý... ono to s tou zvědavostí funguje... spousta kluků holkám hned píše rádoby frajerský řeči nemluvě o nepřeberném množství: "ahoj, chceš si zašukat?" ... napsat pouze "ahoj" je jedna z lepších variant
Zaznamenáno

Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Listopad 2011, 20:52:01 »

Co takhle třeba jenom    .  ( tečku) ?
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Listopad 2011, 00:52:17 »

stačí když se člověk zamyslí jaký typy lidí na seznamky chodí.... potom se člověk rozhodne jestli takový typy lidí chce vyhledávat nebo ne.. z mýho pohledu seznamky pokud sou braný seriózně sou takový berličky pro zoufalce.. takže pokud někdo netouží po zoufalejch lidech pak se tam potenciální ideální partner hledá hodně těžko..
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 04. Listopad 2011, 13:14:09 »

Jasný, D9. Mně jde spíš o to, aby se ten kluk na seznamce nechoval jak největší frajer a při osobním setkání ze sebe pomalu nevydal ani hlásku. Samozřejmě když pořád pojede ve stylu "ahoj kotě", tak v tom problém nevidím. To se shodneme.
Zaznamenáno
James1
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Jilemnice
Příspěvků: 192


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 08. Listopad 2011, 20:09:56 »

Jak překonat půl měsíce, než si potvrdíte schůzku, o které jste se již zmínili, ale film na který byste šli dávají až za někde toho půl měsíce?
Psát si každý den to přeci nejde. Vytáhnout ji ven dřív? A nepsat si s ní každý den, aby také věděla, že máte něco jiného na práci?
Co myslíte?  Kroutící očima
Zaznamenáno

Každý by chtěl být rytířem a bojovat o ženy, ale nikomu se nechce krvácet.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 08. Listopad 2011, 20:20:54 »

Nechat být, ozvat se až později a jít na ten film.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Listopad 2011, 21:02:12 »

Jděte na jinej film Šťastný
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Listopad 2011, 21:03:14 »

Asi se každej těší jen na ten film a na sebe ne Šťastný Pak nic nenaděláš, Daidalos Šťastný
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 08. Listopad 2011, 21:14:29 »

Na žádnej film nechoď Šťastný
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS