Je výhrou se chovat ke drahé polovičce jako ke kusu hadru?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 20:34:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Je výhrou se chovat ke drahé polovičce jako ke kusu hadru?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Je výhrou se chovat ke drahé polovičce jako ke kusu hadru?  (Přečteno 16830 krát)
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 23. Leden 2008, 15:34:23 »

Je rozdíl být 1. hodný a 2. hodný:

1. odkývu slečně vše co si bude přát, budu ze sebe dělat jejího pejska, čekat na její přání, které je každé předem splněno, když mě za něco neprávem seřve, tak se jí omluvím, ať je pravda jakákoli... budu prostě hodný hlupák bez vlastního názoru
2. jsem ochoten jí pomoci, když to bude v mých silách, být jí oporou a dávat jí najevo, že ji mám rád, ale v žádném případě se po mně nesmí vozit, urážet mě, dělat ze mě hlupáka (viz bod 1.)

To je sice hezký, a nejspíš je to i pravda, ale jak dát holce najevo, že když sem hodnej, tak sem hodnej varianta 2 a ne varianta 1?
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 23. Leden 2008, 16:03:53 »


1. odkývu slečně vše co si bude přát, budu ze sebe dělat jejího pejska, čekat na její přání, které je každé předem splněno, když mě za něco neprávem seřve, tak se jí omluvím, ať je pravda jakákoli... budu prostě hodný hlupák bez vlastního názoru
2. jsem ochoten jí pomoci, když to bude v mých silách, být jí oporou a dávat jí najevo, že ji mám rád, ale v žádném případě se po mně nesmí vozit, urážet mě, dělat ze mě hlupáka (viz bod 1.)

Koho myslíte, že si my holky víc vážíme?
Tezko rici, rekneme, ze nezanedbatelne procento odkopne casem stejne oba... Ale je otazkou, zda je o co stat. Souhlasim s tim, ze to neni tak cernobile, jak je to zvykem tady na foru malovat a zaroven si myslim, ze holek rozlisujici typy 1 a 2 je jaksi malo...
Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #27 kdy: 23. Leden 2008, 16:35:32 »

To je sice hezký, a nejspíš je to i pravda, ale jak dát holce najevo, že když sem hodnej, tak sem hodnej varianta 2 a ne varianta 1?

Vždyť je to tam napsáno!

 ... když mě za něco neprávem seřve, tak se jí nebudu jako hodný blbeček omlouvat, ať je pravda jakákoli!

 ... nebudu aportovat jako pejsek vše, co mi hodí (nebudu jí plnit vše co si řekne)


Prostě hodný být klidně můžeš, ale blbcem se stáváš v momentě, kdy se sebou necháváš zametat.
viz: Jak nebýt příliš hodný
« Poslední změna: 23. Leden 2008, 16:42:24 od Qark » Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 23. Leden 2008, 16:46:09 »

ja bych spis potreboval clanek: jak byt na holku aspon trosku hodnej, a ne se k ni chovat jak hovado Šťastný
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 23. Leden 2008, 22:00:11 »

Vždyť je to tam napsáno!

 ... když mě za něco neprávem seřve, tak se jí nebudu jako hodný blbeček omlouvat, ať je pravda jakákoli!

 ... nebudu aportovat jako pejsek vše, co mi hodí (nebudu jí plnit vše co si řekne)


Prostě hodný být klidně můžeš, ale blbcem se stáváš v momentě, kdy se sebou necháváš zametat.
viz: Jak nebýt příliš hodný


Tys mě teď asi trochu nepochopil... já nemyslim jak jí to dát najevo, když s ní chodim (to by nebyl takovej problém myslim), ale když se o ni ucházim... protože jak napsal Midar, těch holek, který to dokážou rozlišit samy od sebe, je málo...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Kyt



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Místo: Liberec
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 23. Leden 2008, 23:00:12 »

No pokud na to ta holka není zvyklá, tak ji to asi zaskočí (můj případ), ale myslím, že jistou dávkou gentlemanství se nic zkazit nedá. Jen se to prostě nesmí přehánět, holt chlap musí trochu tušit ty hranice, za kterýma už není gentleman, ale je vlezlej nebo až moc hodňoučkej. A na tohle jsou veškerý měřítka krátký, prostě buď to chlap v sobě má, nebo nemá. Super!
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 24. Leden 2008, 10:59:20 »

...já si vážím jeho třeba i za takové prkotiny, jako je to ranní kafe nebo ustlaná postel. ...
Zajímalo by mě, jestli by sis těhle prkotin vážila i v případě, že bys předtím nezažila ten vztah, kdy se k tobě partner choval jako ke služce.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Kyt



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Místo: Liberec
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 24. Leden 2008, 13:46:43 »

Citace
Zajímalo by mě, jestli by sis těhle prkotin vážila i v případě, že bys předtím nezažila ten vztah, kdy se k tobě partner choval jako ke služce.

Zajímavej dotaz, má něco do sebe. Určitě si toho vážím víc než kdyby to byl hned můj první vztah - právě proto že jsem zažila něco, s čím zásadně nesouhlasím. Ale taky je to i otázka povahy, jsem člověk ve své podstatě slušný a očekávám, že se mi moje slušné chování vůči ostatním bude vracet stejnou měrou. To znamená, že pokud nemá dotyčná osoba důvod, tak mě nebude shazovat, urážet nebo ze mě dělat bod 1.
Pokud se to začne dít, jsem zásadně proti a může klidně jít i o milovanýho tatínka, prostě se ozvu a řeknu "takhle ne".
A naopak - pokud se ke mně někdo chová pozorně, umím to ocenit a neber to jako nějaký natřásání, jako jak jsem skvělá a vychovaná, prostě a jednoduše si toho vážím.

Občas se neubráním srovnání momentálního vztahu s dřívějškem. Což je samozřejmě jasné, tyhle dva vztahy jsou jako nebe a dudy. Ale mohla bych se k němu taky chovat jako potvora, ždímat z něho peníze, dělat z něj vola a zkoušet, co vydrží. Proč ne, že? Přinejhorším by mi dal košem, no co....
Nebude tohle zase o povaze?  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 24. Leden 2008, 15:58:47 »

Můžu se zeptat (jen tak pro statistiku) jak dlouho ti trvalo, než sis to s tím bývalým uvědomila? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kyt



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Místo: Liberec
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 24. Leden 2008, 21:29:40 »

Avaranger: jako myslíš jak dlouho jsem to snášela bez povšimnutí, než jsem pochopila, že je něco špatně? áááá tak to nevím  Mrkající ale řádově v měsících, max. 1/4 roku asi... nevím, deníček si nepíšu  S jazykem
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS