Jednoducho Bobo

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 12:08:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jednoducho Bobo
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8  Vše Tisk
Autor Téma: Jednoducho Bobo  (Přečteno 83521 krát)
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 26. Červen 2008, 11:05:39 »

Jasne, dotyky pouzivam, aj ked podla situacie. Snazim sa tych dievcat dotykat, ci uz zobrat ruku do ruky, pochvalit prstienok, nechty, ked sa lucim, aspon pohladit po ramene alebo nieco. Myslim, ze tie dotyky mi az tak nejdu, ale ucim sa.
S tym sebavedomim mas pravdu, je to lepsie, ale na druhej strane si hovorim, ako je to mozne, ze dochadzam prakticky stale k podobnym vysledkom. Sam si hovorim, ako je to mozne, ze tolko dievcat niekoho ma. Ved ako tak citam niekedy, tak to, ze je dievca pekne, este neznamena, ze musi mat priatela.

Je pravda aj to, ze zhodnotim vzdy situacie, do ktorych som sa pocas dna dostal. To by som poradil aj dalsim ludom. Vzdy je dolezite dat si nejaku spatnu vazbu, aby si clovek uvedomil, co robil dobre a co by naopak mohol spravit inac. Lenze clovek niekedy nevidi veci, ktore mu mozu ukazat druhy (nezainteresovany) clovek. Preto sa pytam aj vas tu na fore, ci niekto vidi vec, ktoru ja nevidim.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 26. Červen 2008, 20:29:28 »

Dva zaujimave zazitky zo dnes. A moje oblubene lavicky Šťastný

Zase som takto jednu holku odchytil a hned potom som si na papier zaznamenal, ako to prebiehalo. Prisadol som si a povedal ahoj. Holka bola najprv trochu zaskocena. Povedal som, ze som z marketingovej spolocnosti, ze sa ma nemusi bat a ci jej bude vadit ak sa opytam par otazok. Tym som ju trochu ukludnil. Rozpravali sme sa teda chvilu o jej oblubenom jedle (mimochodom spagety) a zrazu sa ma opytala, ze naco mi to akoze je. To ma trochu zaskocilo, ale nedal som sa vyviest z miery a povedal prvu somarinu, co ma napadla. Moja odpoved: Vies, restauracie mozu takto optimalizovat svoj jedalny listok. Sam som nemohol uverit, odkial som na to prisiel. Ale ucel to splnilo. Pytal som sa este potom, ze na koho caka a hned povedala, ze na priatela, ze zacina autoskolu. Chvilu sme si pokecali a ja som sa priznal, ze ta anketa bola len zamienka, aby som mohol zacat rozhovor. Neriesil som to nejak dalej, kedze bolo zjavne, ze ma priatela. Vyuzil som ale situaciu trochu inac. Kedze naozaj posobim pre jednu firmu a mal som v ruke diar aj s firemnym papierom zacal som sa jej pytat, ci uz pozna nasu firmu a dalej sme sa trochu bavili o tom, ci by nechcela pre nas pracovat. Toto je uz vsak trochu OT, takze rozoberat to dalej nejdem. Treba uz len povedat, ze mi ochotne dala svoje telefonne cislo

Dalsi pribeh bol tiez velmi zaujimavy. Isiel som po ulici, ktoru obklopuju terasy. Pred asi tyzdnom som sa na jednej z nich zoznamil s casnickou a teraz som tam videl take iste dievca, takze som suverenne prisiel k nej a pytal sa, ze ako sa ma. Bola celkom mila, takze ziaden problem s odpalkovanim. Bola vsak znudena a unavena. Ja som vyuzil to, co som mal momentalne po ruke a to bol letacik, ktory som dostal cestou. Bola to akasi ponuka internetu za vysvedcenie, tak som sa jej spytal, ze ci si ten internet zasluzi a uz bola tema na stole. Pokecali sme mozno aj pol hodinu, za ktoru som sa toho fakt vela dozvedel. Potom mi povedala, ze hra volejbal a ja ze super, ze si niekedy mozeme spolu zahrat a ze mi moze nechat na seba cislo. Bez problemov mi ho dala. Po cisle som si isiel zapisat meno a isiel som suverenne, ze sa vola Maja. Ona, ze nie, ze sa vola inac. Az tu som si uvedomil, ze som cely cas kecal s niekym, koho som vobec nepoznal a ja som si myslel, ze tu holku poznam. Nastastie sa neurazila a kecali sme dalej v pohode. Cislo mam, nepodarilo sa mi zistit, ci ma priatela alebo nie, pretoze zo zasady sa tuto otazku nepytam napriamo a nejak sa mi to nepodarilo medzi riadkami vypatrat. Ale upovedomil som ju s tym, ze ju vytiahnem von a ona nenamietala, takze je to na dobrej ceste.

Zaverom poviem, ze s oboma sa mi velmi dobre komunikovalo. U oboch som si bol maximalne sebaisty (snad az na to meno) a slecny sa so mnou zjavne bavili. Asi to bolo sposobene tym, ze som mal dobru naladu a vysielal som pozitivne signaly a u tej druhej mozno aj tym, ze som si cely cas myslel, ze rozpravam s niekym inym. Ale fakt, ked je clovek uvolneny a je mu uplne jedno ako ta konverzacia dopadne, tak sa dokaze vypracovat k perfektnemu vykonu.
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 27. Červen 2008, 09:45:39 »

Trošku jsi mě vyhecoval takže jsem na chviličku šel do města, trošku se pocvičit ( podotýkám, že to byla moje první akce).
Takže ještě než jsem šel do práce tak jsem šel jen tak do města, chytil jsem jen 2 delší pohledy a pozdrav třech puberťaček, nakonec jsem se šel zeptat dvou holek na lavičce ( tipoval jsem tak 15, ale asi jim bylo míň) : „Ahoj holky, nevíte kudy se dostanu na nádraží ?“
Jedna z nich – „No to musíte takhle rovně“. „Aha já už se ptal támhle vzadu a říkali mi - běž rovně - a už jdu 10 minut a nic“ (smích) „Tak běžte ještě deset minut a jste tam“. „Díky moc“.
Strašně mě dostalo to vykání, měl jsem to možná trošku rozvést, něco na způsob proč mi vykají, že bych vypadal ta staře, ale na druhou stranu jsem byl dost nervózní a moc mi to nemyslelo :-D
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 27. Červen 2008, 11:46:15 »

Je super, ze si sa odhodlal. Ono sa to bude casom zlepsovat, uvidis. S tym vykanim mam niekedy problemy aj ja. Hned sa vtedy stopnem a hodim na to dievca taky vrazedny pohlad, ze ci vyzeram tak staro, ze mi vyka. Niekedy sa stane to, ze ti odpovie, ze sa vobec nepoznate. Ja sa vtedy predstavim, poviem meno a zdoraznim, ze teraz sa uz vlastne pozname, takze si mozeme tykat. Je to perfektna prilezitost na to, aby si prelomil lady. Inac na rozcvicku super, teraz treba postupne pridavat zavazie a rozvadzat rozhovor. Uvidis, ze pritom zazijes kopec srandy.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 27. Červen 2008, 17:40:24 »

U seba nechapem jednej veci. Preco takmer vzdy, ked sa zoznamim s babou, tak ma priatela? A to som sa otazku na priatela prestal bab pytat uz pekne davno. Neriesim to, ci ho ma alebo nie. Ona mi to proste akosi sama od seba povie.
A dalsia vec je ta, ze preco sa s babou nemozem dostat dalej ako po to prve stretnutie? Keby mi na toto vedel niekto odpovedat, bol by som fakt vdacny.

Ještě bych se vrátil k tomuto. Já tě totiž tak trochu zneužiju jako pokusnou osobu. Jde mi totiž o to, že pořád tak trošku goumu teorii osudu. Dalo by se říct, že na něho celkem hodně věřím, ikdyž občas mám trošku pochybnosti. Myslím si totiž to, že když něco nemáš mít, tak to mít nebudeš ikdyby ses rozkrájel. A naopak ten, co má určeno, že to mít bude tehdy a tehdy, tak to dostane a nemusí pro to udělat vůbec nic. Znám spoustu lidí, kteří se nikdy o nic nesnažili (teda kromě už toho finálního momentu), a stejně si prostě někoho našli. Jako příklad je i moje sestra a její borec. Ti kdyby si přečetli tady veškerý teorie balení a chození, tak by si asi připadali jak na jiné planetě, ptže prostě nic z toho nepotřebovali, tak nějak se potkali náhodně a bylo vyřízeno. Takže právě taky čekám, kdy nějakou tu babu zlomíš nejenom na tu zmrzlinu. Každopádně ale to co děláš je fakt perfektní, z toho můžeš jenom získat, a vždycky na tom budeš v konverzaci a prostě všeobecně s navazováním vztahů líp než třeba já, kterej sice dokáže holku oslovit, ale spíš to moc neřeší a nechává prostě věci tak trochu ležet bez povšimnutí. Jakobych čekal na ten osud. Je to možná chyba a na tomhle fóru je tento názor absolutně nepřípustnej, ale jde právě o to, jestli existuje osud. Těžko říct jak dlouho to budu zjišťovat, ale budu na to čekat. Nějaká ta finální snaha je samozřejmost, ale nechce se mi to moc lámat přes koleno. Toť vše, doufám že mě za to moc nezkritizuješ.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 28. Červen 2008, 00:58:52 »

GR77A: Neboj, nejdem ta tu kritizovat ani nic podobne. Nie kazdemu sa pozdava to, co robim ja a nie kazdy si chce najst svoju lasku takymto sposobom. Mozno mas urcitym sposobom pravdu, ze veci nejdu lamat cez koleno a ked je niekomu nieco sudene, tak sa to proste stane. Na druhej strane nemozes cakat nejake zazraky a to, ze ty nic neurobis a zrazu sa u teba zjavi osoba, s ktorou si budes skvelo rozumiet. Musis preto nieco urobit aj ty.

Ja zaznavam skor taku teoriu, ze clovek nemoze mat nieco, na co nie je pripraveny. Aj v skole dostavaju studenti matematicke ulohy takej obtiaznosti, na aku maju. Nemozu hned vsetci chciet pocitat zlozite ulohy. Zrejme mi este chyba nieco preto, aby som si take dievca zasluzil. Nejaka skusenost, nejaky zazitok alebo nejaka vlastnost. Ked sa mi podari prist na to, co to je, tak sa urcite najde aj to dievca.

Pridavam opat dnesne zazitky. Stala sa mi taka jedna haluz alebo trapas. Prisadol som si k babe a hovorim jej, ze som z marketingovej spolocnosti a ona mi hovori, ze vie, ze som ju uz pred dvoma tyzdnami oslovil. Potom mi povedala spolocnost, pre ktoru pracuje a ja som si spomenul na jej meno. Vzniklo tu ale este jedno nedorozumenie, o ktorom ona nevie. A to, ze je pravda, ze posobim pre marketingovu spolocnost, lenze o tom som sa jej vtedy zmienil uplne nahodou, pretoze aj ona pre podobnu robi. Dnes som to chcel pouzit ako zamienku na rozhovor, kedze som si ju nepamatal.

Potom som opat zavital na moju oblubenu terasu, kde som sa uz zoznamil s 2 casnickami. Tentokrat k nim pribudla tretia. Sedela tam s tou holkou z predvcera. Prisadol som si k nim, s jednou som uz bol stary znamy a s tou druhou som sa po par vetach zoznamil. Mile dievca, dost sebavedome a odvazne, mam aj cislo na nu. Zoznamili sme sa tym, ze pozorovala tehotne zeny, ktorych je v nasom meste momentalne dost vela a zacali sme sa rozpravat prave o takychto planoch na deti. O tej druhej slecne som zistil aspon to, ze ma udajne priatela. Ono to bolo asi tak, ze mi ta nova povedala, ci som sa o pracovnej prilezitosti rozpraval aj s tou prvou. Ja som na to odpovedal, ze tu prvu som oslovil kvoli tomu, ze je pekna. Naco mi o nej povedala, ze ma priatela. Neviem, ci to mam brat ako fakt, ze ho naozaj ma alebo len ako nejaky test, ci ma to odradi. Skor to naozaj vyznelo tak, ze ho ma.

V noci som bol na urazovke, lebo sa mi podarilo zlomit si malicek. Ked uz vsetci odisli, bol som v cakarni sam a vtom doskackala slecna, ktoru niesli dve kamaratky a mama. Hned som ich pozdravil a povedal: dobry vecer, nech sa paci, vitajte u nas. Nato sa vsetky zasmiali. Pokracoval som k tej slecne, ze koho tak nakopla do zadku. Zjavne ju moja pozornost tesila. Kecali sme este asi minutku, potom ma zavolali do ordinacie a poslali na rontgen. Myslel som, ze sa s nimi este uvidim a tak som len odisiel s pozdravom. Nebol tam velmi priestor pytat sa na to, ci by so mnou niekedy niekam zasla. Teda mozno aj hej, len som sa na to velmi necitil. Mozno by mi niekto poradil, ako som to mohol riesit. Potom som ich uz samozrejme nevidel.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 28. Červen 2008, 08:19:12 »

Bobo: Nechtěl jsem, aby to vyznělo, že se mi nelíbí co děláš, to rozhodně ne, spíš tě tak trochu obdivuju jak se postupně propracováváš a už umíš celkem pohotově a s klidnou hlavou udržovat rozhovor. A ještě k tomu, že pro to musí člověk taky něco udělat. Neboj, zas tak chladnýho mě slečny nenechávají (možná bohužel - po dosavadních zážitcích), jakmile se mi zdá, že by se něco mohlo rýsovat, tak se pro to snažím pracovat. A díky tomuhle fóru v čím dál větší míře. Ikdyž jsem tisíckrát řekl, že jsem skončil, tak to za chvílu goumu znovu. Asi je to tak dobře...
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 28. Červen 2008, 11:05:13 »

Tu sme sa asi trochu neporozumeli. Mne to nevyznelo tak, ze by sa ti nepacilo, co robim, ale urcite su aj taki ludia, ktorym sa to nepozdava. To je vsak uz ich problem. Pravda je taka, ze ziadna slecna ma vyslovene neodpalkovala a naopak boli celkom potesene, ze ma niekto zaujem rozpravat sa s nimi. Este to musim trochu zdokonalit a pojde to.

Ten pocit, ze uz sa na to vykaslem, poznam velmi dobre. A presne tak ako ty, vzdy po chvilke (asi tak jednom dni) to skusam znovu. Dalsi dokaz toho, ze vsetkemu treba nechat nejaky cas. Uvidim, co budem robit dnes. Trochu mi ten zlomeny malicek skomplikoval situaciu, ale myslim, ze pojdem von, tak hadam pridam vecer nejake zazitky.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 28. Červen 2008, 11:50:47 »

Bobo, moc se mi líbí tvoje výlety to města. Skoro každý den nějaký zážitek, to je opravdu chvályhodné. Jen mě trochu mrzí, že narážíš pořád na holky zadané (ty pěkné obvykle zadané bývají) a nebo výsledek není zrovna moc dobrý. Když už máš tolik získaných telefonních čísel, tak by tvoje vztahy mohly pokročit trochu dál než pozvání na zmrzlinu.

Rozhodně ti přeju, aby ses dostal trochu dál než na první rande. Ale zaráží mě to, že i když jsi oslovil tolik holek, tak prostě zatím nemáš žádnou potenciální přítelkyni.

Taky mě docela zaráží, že většina holek na lavičkách čeká na přítele nebo na kamarádku. Už jsem si říkal, že to bude tak jednoduchý sbalit holku jen tak venku, ale podle toho co píšeš asi moc ne. Teď jak bude čas o prázdninách, tak se taky začnu snažit, budu psát do své diskuze. Snad se něco povede.

GL
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 29. Červen 2008, 01:08:17 »

Ono to take jednoduche nie je. A druha vec je ta, ze nie kazde dievca mi vyhovuje. Vacsinou vsak narazam na to, ze dievca niekoho ma. Ako aj dnes s tou holkou, co som o nej pisal vcera aj pred par dnami, ze som oslovil casnicku na jednej terase. Dnes som sa bol len tak porozpravat a naznacila mi, ze by som mohol ist, ze jej priatel ma prist za par minut.

Zo dnes tu mam jeden taky zazitok, ktory stoji za zmienku. Cakal som na kamosku na namesti, ona stale nechodila. Ja s nou chodit nemozem, hoci je asi volna, pretoze mi dost nevyhovuje, je to taka emacka, co by mi az tak nevadilo, lenze okrem toho ma vlastny styl, kopec kamaratov, fajci, proste robi vsetko preto, aby som si s nou nic nezacal. Taka dost nezavislacka. Ako som tak na nu cakal, sadla si na lavicku oproti jedna velmi pekna slecna. Nevenoval som tomu velmi pozornost, az napokon mala pred sebou nejaku podlozku, na ktoru nieco pisala. Usudil som, ze asi bude malovat. Tak som k nej prisiel, ona zosadila sluchatka z usi a ja som ju pozdravil, prisadol si a zacal, ze asi bude maliarka. Chvilu sme sa bavili o malovani, chvilu o skole, o robote, povedala mi, kam chce ist studovat a ze tam chce ist aj jej priatel, takze zase som skoncil s rovnakym vysledkom. Skusal som vymamit od nej aspon cislo, ale ked som videl, ze nebol nejaky zaujem, tak som to radsej nechal a podakoval v duchu sam sebe za dalsiu skusenost.

Cestou domov v noci som rozmyslal, ze by bolo fajn mat v nasom meste taky bar, kde by nebola hudba prilis nahlas a ktory by sa specializoval na zoznamovanie. Mozno som konecne nasiel svoje poslanie v zivote. Asi si momentalne musim zazit peklo, aby som vedel, ake tazke a vzacne je s niekym sa zoznamit a dat sa dokopy a potom to mozem ucit dalsich ludi. Uvidim, ci mam pravdu, v kazdom pripade budem rad, pokial sa mi niekedy podari zostavit taky bar, kde sa ludia budu moct zoznamit.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 29. Červen 2008, 08:36:37 »

Hlásím se jako první host do tvého baru. Taky jsem zjistil, že se s někým dát dohromady je podle mě absolutně neskutečná náhoda, podle mě snad osud, a šance je jedna ku nekonečnému nekonečnu, takže vlastně nechápu, jaktože tolik lidí najde toho svojeho protějška
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 29. Červen 2008, 11:09:30 »

Ja s tym nesuhlasim, ze by to bola az taka nahoda. Kto hlada a skusa, tak sa mu to urcite raz podari, len treba vytrvat.

S tym barom, no uvidime, je to len taky blby napad. Momentalne nerealizovatelny. Len dufam, ze tam nebudu sami chalani, inac to mozem rovno premenovat na gay bar Šťastný

Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 29. Červen 2008, 11:58:31 »

Kto hlada a skusa, tak sa mu to urcite raz podari, len treba vytrvat.

To je asi pravda, jenže taky se říká, že kdo nehledá, najde. A podle mě je to tak půl na půl. I stím když hledáš a zkoušíš.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 30. Červen 2008, 23:08:45 »

GR77A:
Citace
...Jde mi totiž o to, že pořád tak trošku goumu teorii osudu. Dalo by se říct, že na něho celkem hodně věřím, ikdyž občas mám trošku pochybnosti. Myslím si totiž to, že když něco nemáš mít, tak to mít nebudeš ikdyby ses rozkrájel....
spise nez otazka osudu, je to otazka rozhodnuti kazdeho z nas... aneb: kazdy ridime svuj zivot svymi rozhodnutimi-nekdy vime pred rozhodnutim jak to dopadne a nekdy se vysledek dozvime az po rozhodnuti...
Citace
Taky jsem zjistil, že se s někým dát dohromady je podle mě absolutně neskutečná náhoda, podle mě snad osud, a šance je jedna ku nekonečnému nekonečnu, takže vlastně nechápu, jaktože tolik lidí najde toho svojeho protějška
kdyz divkam vyjdes vstric, tak nejakou najdes-i kdyz to nejakou chvilku bude trvat, ale nakonec ji najdes...
Citace
To je asi pravda, jenže taky se říká, že kdo nehledá, najde. A podle mě je to tak půl na půl. I stím když hledáš a zkoušíš.
nechci se tu prit v matematice, potazmo v pravdepodobnosti, ale dle meho je to daleko vic ve prospech aktivniho pristupu, nez toho pasivniho...
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 01. Červenec 2008, 09:13:32 »

Baller: Souhlasím s tím, že určitě větší pravděpodobnost je při aktivním přístupu, ale už ne tak s tím, že každý řídíme svůj život. Ale nemůže to nikdo dokázat ani vyvrátit, takže neříkám že třeba nemáš pravdu, jenom já si prostě myslím, že takřka všechno už je daný. Ale říkám, je to můj názor
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 01. Červenec 2008, 10:52:45 »

Pokial mas nazor, ze je vsetko dane, tak si si uz nasiel svoju odpoved na vsetky otazky, ze preco sa nieco neda. Tym padom, ako keby si nemal moznost absolutne nic na svete ovplyvnit. Napr. aj ked sa budes ucit na nejaku skusku, tak z nej vyletis.
Vies ako sa hovori, kto chce, hlada moznost, kto nechce, hlada vyhovorky.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 01. Červenec 2008, 11:58:01 »

Tohle by bylo na dlouhou diskuzi a stejně nikdo na světě neví, jak to ve skutečnosti je. Na osud se dá dobře vymlouvat, to uznávám, ale stejně si myslím, že velkou část věcí neovlivníš.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 01. Červenec 2008, 19:43:44 »

GR77A:
Citace
ale už ne tak s tím, že každý řídíme svůj život. Ale nemůže to nikdo dokázat ani vyvrátit, takže neříkám že třeba nemáš pravdu, jenom já si prostě myslím, že takřka všechno už je daný. Ale říkám, je to můj názor
ja ho respektuji, ale treba mne osobne by vadilo to, ze bych vlastne nemusel vubec nic delat, protoze vse uz mam dopredu dane a nemam naprosto zadnou moznost to ovlivnit... tudiz bych se ani nemusel rozhodovat, protoze bych ty veci stejne neovlivnil... pusobi to na me naprosto odevzdane vuci okolnim situacim...
kazdopadne mame na to ruzne nahledy a jak rikam, me osobne ten tvuj nesedi, ale plne ho respektuji-hlavni je, aby sedel tobe, protoze to je tvuj zivot... Mrkající

p.s. omlouvam se Bobovi za OT... Mrkající
« Poslední změna: 01. Červenec 2008, 19:59:54 od Baller » Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 01. Červenec 2008, 21:48:04 »

V pohode Baller, nic sa nedeje, ja si myslim, ze aj takato diskusia sem patri.

Ja som sa zase dnes o cosi pokusal. Jednak som oslovoval dievcata s priamou ziadostou o cislo. Report mozete najst v topicu Talkboy. Sem dnes pridavam skor taky dotaz. Mal som dnes stretko s kockou, ktoru som oslovil pred dvoma tyzdnami na lavicke tak uplne neviazane a zaver naseho rozhovoru sa odohraval v anglictine. Je velmi pekna a na moje prekvapenie nebol ani problem ju vytiahnut von. Spytal som sa na to minuly tyzden priamou otazkou a ona hned zacala hladat termin. Dokonca mi sama zavolala  Vykřičník

Bohuzial pre mna ide na pol roka prec, ani nie je z mojho mesta a tu je len tak nahodou. Kecali sme celkom v pohode, je naucena rozpravat sa s ludmi, pretoze bola dlho v zahranici a tam je vraj uplne bezne, ze sa ti niekto prihovori len tak vonku, okrem toho robi lektorku. Je to typ holky nezavisla uplne od vsetkych, priatela zrejme nema, ma rada volny vztah, kamarati su pre nu nadovsetko, pocuva punk, ale neoblieka sa nejak vystredne, len cierne nechty, ciny na nohach a tak. Aj som skusal nejake tie dotyky, konkretne, ked som si prehliadal jej nechty, tak sa na to vlastne zvrtla rec. Inac som ju pozval na zmrzlinu a par krat som jej naznacil, ze sa mi paci, konkretne som jej raz povedal, ze je zaujimave dievca, ze ma pekny sveter, za co ona vzdy podakovala. Celkovo to bolo asi tri krat. Mam s nou dohodnute dalsie stretko vo stvrtok. Pusu na rozlucku som jej nedal, kedze na to podla mna nebola vhodna situacia (mozno som sa mylil a mal som jej dat pusu - na lice? na usta?). Na takyto typ nezavislych holiek neviem, co plati. Poradi mi niekto, ak ma skusenosti?

Viem, ze teraz z toho nic nebude, ale minimalne by bolo fajn, keby si ma zapamatala ako pohodoveho chalana, s ktorym niekedy nieco moze mat, ci uz na vztah alebo len tak na ulet.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 05. Červenec 2008, 23:28:04 »

Par dni som sa nehlasil, kedze neboli ziadne uspechy, len same trapenie. Ani teraz nemozem povedat, ze by sa nieco zadarilo. Mam utlm, potrebujem si celkovo oddychnut od ludi a najst sam seba. Aj napriek tomu je tu jedna zaujimava prihoda. Asi pred mesiacom som bol s kamaratom v jednom darcekovom obchode, kde som zazelal vsetko najlepsie k meninam takej slecne predavacke, lebo som si vsimol jej menovku. Dnes som isiel znova okolo a hned som sa jej prihovoril: Dobry den slecna Lenka. Pamatate sa na mna este?
Samozrejme si ma nepamatala, tak som jej pripomenul, ze som jej zaprial vtedy vsetko najlepsie, vtedy si spomenula. Trochu sme sa bavili, cely cas sme si vykali, hoci bola zhruba o 3 roky mladsia. Sem tam vbehli zakaznici, s ktorymi som prehodil zopar slov. Potom som uz citil, ze treba odist, ona mi sama navrhla, ze si mozeme aj tykat. Tak som prijal. Prvy krat som sa prekonal, hoci ma to stalo trochu namahy. Povedal som jej, ze som tam prisiel kvoli tomu, ze sa mi paci a ze ci by so mnou zasla na zmrzlinu. Nato mi povedala, ze nemoze, ze ma priatela a keby jej toto spravil, tak mu da kopacky. Este sme sa chvilu bavili tento krat o mojej praci a nakoniec mi sama dala cislo, ale len na tu pracu a ked som ju ubezpecil, ze ma prist s priatelom. Ale mal som z toho aspon dobry pocit, ze som niekoho potesil a ona mna.

Sam neviem, ci mam skusat nejake veci z knihy Hra alebo z tohto webu alebo len tak nezavazne komunikovat s dievcatami a dufat, ze raz stretnem dievca, ktore nema priatela, lebo to sa mi momentalne javi ako najvacsi problem.
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 06. Červenec 2008, 10:09:32 »

když najdeš sám sebe...tak zbytek se dostaví skoro sám...bez návodů
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 06. Červenec 2008, 11:15:08 »

A poradi mi niekto, ako najst sam seba?
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #122 kdy: 06. Červenec 2008, 13:12:09 »

najst sam seba mozes iba ty sam Mrkající
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 06. Červenec 2008, 13:41:36 »

No ja chcem len nejaku radu, nie presny postup.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 11. Červenec 2008, 23:07:36 »

Zacinam to brat asi tak, ze si s nejakou holkou len pokecam a uvidim, co z toho bude. Samozrejme sa snazim zdokonalovat flirtovanie a to, aby sa dievca so mnou bavilo.

Dnes som bol v kine s holkou, ktoru som poznal len cez internet. Isla s dvoma kamaratkami a mamou. Vedel som, ze to nemozem hrat na nu, ale hlavne sa snazit ziskat si jej kamaratku a mamu. Mamu sa mi podarilo a hral som to viac aj na kamosku a ju som si nevsimal az tak velmi. Kamoska vsak nebola velmi zhovorciva a zase nerobil som uplnu ignoraciu ani tej holky. Takze ako sa veci maju.

Najprv doslo k nedorozumeniu, kedy som omylom dostal od tety predavacky listok, ktory patril jej mame a tak som sa ocitlo na jej mieste a jej mama na opacnom konci kina. Ked som prisiel a dozvedel som sa toto, tak som to siel hned napravit. Predsa by bolo asi blbe, keby som tam sedel namiesto jej mamy, ked sme sa prvy krat videl. Prisiel som teda k jej mame a povedal: Dobry den, ja si k vam na chvilu sadnem. Mozeme spolu spravit taky obchod? Ja som dostal vstupenku namiesto vas. A poslal som ju k jej dcere. Potom sme pozreli film. Po filme isli dievcata na zachod a ja som sa zakecal s jej mamou. Tam som spravil vyborny prvy dojem, tak nebol ziaden problem. Potom som ich zobral na zmrzlinu, kedze mali este hodinu casu, kym im pojde autobus. Cestou sme boli take dve dvojice. Ja s mamou a dve kamosky. Ta posledna isla domov, tu som ani nevidel. Na zmrzline sme sa celkom dobre bavili, aj ked nedarilo sa mi ich az tak nejak rozkecat, aby to bolo zabavne, ale neriesil som to velmi. Ta "moja" holka sedela hned vedla mna, tak som sa jej trochu hral s naramkami, dokonca mi jeden davala na ruku, ale nezmestil sa. Cely cas mala na sebe slnecne okuliare, tak som sa snazil hodit jeden neg, ktory mi ciastocne vysiel: Vies, aky mas v tych okuliaroch maly nos? Zjavne ju to zaskocilo a hned opovedala, ze to berie ako kompliment Úsměv Neskor sme sa rozlucili, ale myslim, ze sa so mnou necitili zle. chybala tomu len akasi iskra. Pred polnocou som napisal este kamoske spravu, ze sa mi to dnes pacilo a budem rad, ak si vyjdeme spolu niekam von. Neviem, ci som urobil dobre, ale velmi to neriesim.

Bola to prva prilezitost po dlhsom case.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS