Obyčejný muž vs. krásná žena

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:20:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Obyčejný muž vs. krásná žena
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Obyčejný muž vs. krásná žena  (Přečteno 20928 krát)
p@lo
Host
« Odpověď #25 kdy: 10. Říjen 2008, 13:27:04 »

ale vsak uz pri prvom stretnuti vies, ci ta niekto pritahuje alebo nie Šťastný tie nevyrovnane pary vidis vdaka tej pritazlivosti alebo "pritazlivosti" bankoveho konta Šťastný
« Poslední změna: 10. Říjen 2008, 13:30:33 od p@lo » Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 10. Říjen 2008, 13:49:34 »

to je sice pravda, ale aj ked ma niekto na prvom stretnuti nepritahuje, tak to neznamena, ze ta nezacne neskor Mrkající Ak teda nie je vylozene antipritazlivy Mrkající A bankovym kontom to nie je, napr. z toho mojho okolia su obaja studenti, a bankove konto v tom nie je Mrkající
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #27 kdy: 10. Říjen 2008, 13:54:33 »

ono to vacsinou ani nezacne:-) zalezi od konkretnej situacie. je pravda, ze staci okamih ale takychto situacii je strasne malo. konkretne dobry kamarat ---> vztah napr. Mrkající v mojom pripade si neviem predstavit, ze by som si zacal s niekym, kto sa mi v prvom momente nepacil a nepritahoval ma.
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 10. Říjen 2008, 14:03:33 »

Citace
v mojom pripade si neviem predstavit, ze by som si zacal s niekym, kto sa mi v prvom momente nepacil a nepritahoval ma.

Ale su aj pripady na hrane, kedy dotycna nevyzera zle, len ju nepoznas a napr. ti na prvy pohlad neni sympaticka. Spoznas ju, a zmenis nazor...To je bezna vec, aspon mne sa to stava(lo). To co pises plati iba u skaredych Úsměv Tam samozrejme ani neviemake zblizenie by ani mne nepomohlo aby pre mna bola pritazliva...Napriek tomu, aj take pripady obcas su - vid ten priklad mojich spoluziakov co som ti dal.
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #29 kdy: 10. Říjen 2008, 14:06:54 »

tak s tymto pre zmenu mozem suhlasit ale to su tiez vynimky:-) vacsinou svoj nazor nemenim...jaj o so skaredostou na mna nechod lebo o tom by sme sa mohli bavit do nekonecna Šťastný. naskyta sa mi totiz zase ta otazka, ze co je to vobec krasa? Šťastný
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 10. Říjen 2008, 16:46:23 »

a taky to ze ty, asdf, to soudis dle sebe, ale kazdy to vnima trochu jinak. Mrkající a jeste ke vsemu to co u tech nevyrovnanych paru nechapes, je vlastne ta zenska cast, kdy hezka holka je se zcela osklivym klukem. byt tebou to nezkoumam, protoze vysvetlit ti jak jsem se parkrat zblaznila take do oskliveho kluka a me pripadal krasny, protoze jsem si na nem tu krasu nasla a to jsem ho ani moc neznala do doby nez jsem ho sbalia... to proste neumim. a to je ta chemie, ktera funguje podvedome. mel bys byt rad, ze to priroda takhle zaridila a nepyskovat tady Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 10. Říjen 2008, 16:51:20 »

bodaj by som nepyskoval, keby ten spoluziak nevyfukol jedinu zenu z rocnika, teda z mojho odboru Šťastný Uznaj, ze to je naozaj dobry dovod na pyskovanie.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 10. Říjen 2008, 16:52:33 »

no jo no, sved to na prirodu a feromony a biologicky vyber... a nebo pokud mas dost sebevedomi, tak na svoji neschopnost/lenost/whatever Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 10. Říjen 2008, 16:55:54 »

skor neuveritelne stastie, pretoze on ju mal na rozdiel odo mna v kruzku, a mal aspon sancu, aj ked zrejme musi mat aj nejake feromony v rukave lebo toto nemohol dokazat len tak Mrkající
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #34 kdy: 10. Říjen 2008, 17:00:10 »

asdf: a ty poznas iba jednu zenu? Šťastný tam mazaj do ulic a nevyplakavaj tu Šťastný
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 10. Říjen 2008, 17:17:13 »

dakujem za radu, poslednu dobu nic ine ani nerobim.
Zaznamenáno
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 12. Říjen 2008, 19:16:45 »

checht... podle toho jsem hnusna a blba, fajn...

Ale s tim obyc. klukem. Nedavno jsem na jedne akci potkala divnej parek. Nadherna blondyna s idealni postavou, dost v pohode baba a kluk, ktereho bych si na ulici nevsimla a tvorili stastnej parecek.

Mela jsem moznost je trosku lepe poznat. Holcina je porad moc pekna a docela fajn... ten kluk je uzasnej. Dala bych si rict, kdyby chtel (a on nechce ma ji). A rozhodne uz na me nepusobi jako prumer...
Mohla bys mi prosím rozvést tu pasáž,čím byl tak úžasný,díky Andílek
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 12. Říjen 2008, 22:03:31 »

BS: To je právě ono Mrkající Neví.

Tohle prostě nemá cenu řešit. Někod to má, někdo to nemá. Jeden můj kámoš, cikán. Měří asi metr padesát, nevypadá nijak úchvatně, o jeho rozhledu a tak by se dalo polemizovat. A sbalil (teď pozor) Němku. Pointa toho je, že neumí ani slovo německy (a ona česky taky ne). Maximálně tak guten tag (a ona umi jen "Vykuž mi cho", což si myslí, že je naše verze pro "jak se vede" Úsměv ) To mě přimělo k tomu přijmout, že naprosto nezáleží na tom, co člověk dělá nebo říká. KDyž to má v krvi, tak to jde samo.

A když to v krvi nemá, tak se musí snažit. A je naprosto jasné, že mi to v krvi nemáme. A proto sme teda tady, žejo Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 12. Říjen 2008, 22:29:38 »

s tímhle se nehodlám ztotožnit a budu to zkoumat tak dlouho,dokud na to nepřijdu,protože všechno se dá racionálně vysvětlit,smiřovat se s tím nehodlám Super!
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 12. Říjen 2008, 22:33:48 »

s tímhle se nehodlám ztotožnit a budu to zkoumat tak dlouho,dokud na to nepřijdu,protože všechno se dá racionálně vysvětlit,smiřovat se s tím nehodlám Super!

Tak to podle mě Avaranger ani nemyslel, aby ses smiřoval s osudem. Samozřejmě je správné na sobě pracovat dál a dál
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS