Otestujte si svého partnera

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:22:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Otestujte si svého partnera
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Otestujte si svého partnera  (Přečteno 10373 krát)
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« kdy: 08. Prosinec 2011, 23:36:04 »

Ahoj,

tenhle topic zakládám na základě dvou mých osobních zkušeností, které mě obě trochu šokovali. Ano, nejspíš jsem až moc slušnej, protože některé věci dále uvedené mi přijdou naprosto šílené, jde to proti mým hodnotám. Cílem tohodle topicu je jednoduchá věc a platí jak pro kluky, tak pro holky, nicméně budu to psát ve vztahu k holkám, protože se to celé zakládá na mých zkušenostech. Berte to celé jako můj subjektivní názor, ne nějaké závazné doporučení. Je to čistě každého věc, dále jen popisuju své hodnoty.

Otestujte si, s kým randíte a zejména s kým spíte, v nejhorším případě se vám to může vymstít zdravotně.

Víte, mně osobně spousta lidí říká, že je láká zašukat si s holkou přímo ze SG/CG - oslovení, nějaké flirtování, zájem z obou stran a hned šup do postele. Je to snad cíl většiny PUAs. Proč ne, že? A zkuste si upřímně odpovědět. Opravdu si budete vážit holky, co s váma půjde po hodině do postele? A nebude vás hryzat svědomí a nebude vám ten malý hlásek v hlavě říkat "sakra, co to je za holku, že je ochotná s někým spát během hodiny?" Jasně, většina PUAs si řekne "já jsem ten borec, to je jasný, že jde se mnou tak rychle" a tím si to odůvodní.

Tohle léto jsem zažil svůj první příběh, který tu přiblížím. Byl jsem se s kámošema bavit. Nejdřív jsme byli v PMku, poté jsem s Láďou přejel do Lucerny, kde jsme potkali další spoustu kámošů a PUAs. Já jsem se nijak výrazně nezapojoval do zběsilého approachování, spíš jsem pokecal s kámošem, pak jsem tancovali a prostě užívali letní noc. Jak to tak bývá, někdy se stane, že se na vás holčina jen tak usměje, najednou září jak sluníčko a to si pak řeknete, že je blbost za ní nejít. A tak jsem šel. Chvíli tanec, spousta doteků a na třetí pokus se už líbáme. Asi po 5 minutách. Skvělé, že? Jasně, jsem nejlepší, jsem frajer, jsem king. Tohle si řekne většina po podobném zážitku. A právě v tu chvíli jste tak zmanipulovaní pohlavní touhou a opojení sílou okamžiku (ještě, když se k tomu přidá nějaký ten alkohol a kecy ostatních PUAs...), že jste schopní s holčinou skočit přímo do postele. Aniž byste znali její minulost... "Tak můžeš přespat u mě, " byli tenkrát její další slova. Nicméně někdy v následujících okamžicích mi také řekla, že je děvka. Přejel mi mráz po zádech jako když v zimě vyjdete v -20 jenom v tričku ven. A najednou jak když utne, stáhnul jsem se, už jsem jí dál nesváděl, už jsem na to kašlal. Pak jsem s ní jenom pokecal, byla to fajn holka a vážím si toho, že byla upřímná a nestyděla se za to, co dělá. Nicméně, na tohle nejsem, jde to proti mým hodnotám, nedokážu spát s děvkou, co měla desítky jiných týpků. Nedokázal bych si dál sám sebe vážit a samozřejmě je tu i trochu vyšší riziko, že to nějak ošklivě odnesu zdravotně.

Druhý příběh je o mé bejvalce. V poslední době jsem s ní trochu znova flirtoval a osobně mi přišlo super se s ní vyspat, takže jsem si za tím šel. Šlo to poměrně dobře, jen jsem zjistil, že nemůže jít "ven" zrovna v době, kdy mám doma volno. Nicméně nevzdával jsem se a dál si stál za tím, že ona si to nějak zařídí a prostě v tu sobotu ven jdeme. Celý průběh našeho flirtování převážně po SMSkách sem psát nebudu, jen napíšu jednu z jejích posledních: "V pondělí jsem místo v 6 prišla v 11 a byla sem opilá a zhulená. A navíc se táta dozvěděl, že jsem šukala s jedním klukem, kterej je feťák. Furt si myslíš, že mě pustěj?" Vážně si myslíte, že budu takový blázen, abych s ní i nyní chtěl spát? Ani omylem. Upřímně jsem jí napsal, že jsem s ní chtěl šukat a nyní už nechci, řekl jsem jí o příběhu se slečnou z Lucerny a řekl, že udělám to stejné i s ní, budem kámoši. Opět si vážím toho, že je upřímná. Nevím jestli jsou ty holky takhle upřímné vždy, každopádně mně to říkají a jsem za to rád, pak teprve mám dostatek informací, abych se rozhodnul co dál. Opět i tady v tom hraje hlavní roli zdravotní prvek. Já jsem na to vysazený a nedovedu si představit, že nejsem 100% ok. Mně sere i jenom blbá rýma a necítím se pak v pohodě.

Možná jsem nějak moc paranoidní, možná to přeháním, možná jsem moc slušnej, možná jsem magor, možná jsem asexuální, možná tu je tisíc divných důvodů. Každopádně tohle neuznávám a nebudu se toho účastnit. Já chci slušný holky, co si vybírají partnery stejně obezřetně jako já.

Stejně tak chci říct, že pár kámošů mělo zážitky, kdy s holčinama spali hned po krátkém oslovení. Osobně si nemůžu pomoct, každopádně po tom, co jsem se to dozvěděl nějakým způsobem ztratili mojí důvěru. Vážně mám považovat za dobrého kámoše někoho, kdo je ochotný skočit do postele s každou neznámou holkou? Vážně mám za kamaráda považovat někoho, kdo si podobnýma zážitkama musí honit ego, dohánět zjevně chybějící sebedůvěru a ještě se tím poté chvástat na fóru v nějakém reportu? Děkuji, ne.

Rozhodnutí je na tobě, každý se může rozhnodnout. Já už to udělal. A ty?

(Pokud je ten příspěvek zmatený a nečitelný, věřte, že jsem unavený a navíc příběh s bejvalkou se stal před pár minutami a jsem z toho pořád trochu vedle...)
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Prosinec 2011, 11:44:56 »

tak do správného topicu:

Puzzle, některý holky jsou prostě děvky, protože si tím zvedají cenu. Nic jinýho, čim by se prodaly neumějí a tak se kurví. Tohle je často i důvod, proč spousta UG  mělo víc kluků v posteli něž kdejaká HB.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Prosinec 2011, 18:14:11 »

Pohoda, joei. Tak nějak jsem si říkal, že to bude sem Šťastný

Máš pravdu a ono jsem to věděl víceméně vždycky, že se tohle děje. Jenže něco jinýho je, když to jenom od někoho slyšíš a když si to pak prožiješ na vlastní kůži. A až poté, co jsem si to zažil, jsem schopný si k tomu vytvořit nějaký názor a postoj, do té doby mi to bylo víceméně jedno a nezajímalo mě to.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Prosinec 2011, 18:22:56 »

joei: no nejvíc šukaj právě ty průměrný. To je známý fakt. HBs většinou každej nedostane a UGs většinou nikdo nechce Úsměv

puzzle: já jsem tohle v životě párkrát udělal (navíc často bez ochrany) a řeknu ti jedno - přestože jsem se chvíli cejtil jako frajer, za ten strach, co jsem pak měl, to nestálo. Děláš dobře, že se toho straníš

btw ted jsem si vzpomněl na jednu historku, co mi říkala kamarádka - chodila s klukem, kterej se kamarádil s hodně feťačkama a tak... pravidelně spolu souložili bez kondomu, protože on to tak dělal nerad, a jednoho dne mu řekla (pro jistotu): "hele, kdybys mě náhodou někdy podved, tak ok, ale vem si pak prosimtě ten kondom, jo?" a čekala, jak jí uklidní něčim jako: "já bych tě nikdy nepodvedl".... a on jí na to řekl: "no to bych si teda nevzal" Šťastný
« Poslední změna: 09. Prosinec 2011, 18:26:22 od D9 » Zaznamenáno

puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Prosinec 2011, 22:49:12 »

Už jsem ani nechtěl reagovat, nicméně okolnosti mě přiměli svůj postoj změnit.

Budu upřímný, na začátek mě překvapili dvě věci: příliš reakcí tu není, čekal bych více odpovědí a především odpovědi, kde mě dotyčný odsoudí za jistou snad asexualitu a jakési "mrhání příležitostí" či jak to vyjádřit - přesně takové totiž byli reakce v reálu, když jsem to říkal některým kámošům. A druhá pro mě překvapivá věc: D9 se mnou souhlasí, což jsem ani v nejzažším koutě své mysli nečekal. Každopádně jsem za to rád, děkuju za podporu.

Žádný další příběh podobného ražení jsem poslední dobou nezažil, takže si, případný čtenáři, musíš vystačit s původními dvěma. Jen občas mi až po delší době docházejí souvislosti... tím chci říct, že když si občas na první letní zážitek vzpomenu, začnu na sebe být daleko více hrdý. Možná je to blbost, nadruhou stranu mi přijde obdivuhodné to, co jsem tam zažil, tím spíše můj postoj k té situaci. Přecjenom to byla zkouška mé síly a toho, jak pevně si dokážu stát za svými hodnotami, zdali se podvolím, nebo vydržím. Jak jsem psal, zvala mě k sobě "přespat", hučeli do mě všichni, které jsem tam znal: "neblbni, jdi s ní... udělej to..." A měl jsem v sobě nějaký ten alkohol, popravdě řečeno až takové množství, že některé okamžiky během tance s ní si jen stěží vybavuju. To je přímo ďábelská kombinace, po které spoustě lidem padají zábrany a začínají kašlat na své hodnoty. Přesto jsem si v pravou chvíli uvědomil, co chci a co ne a podle toho se zařídil. A právě proto si teď zpětně sám sebe víc vážím.

Tím bych uzavřel mojí letní romanci. Každopádně uvítám tu případné podobné příběhy od ostatních.

Díky.
Zaznamenáno
Clark

Karma: 12
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Prosinec 2011, 00:14:11 »

Hmm, ten názor je velmi moudrý, moc se mi líbí, hezky jsi to napsal, myslím, že by si ho měl tady každý přečíst. Úsměv Je to dokonce tak přesně vystižené, že se na to těžko reaguje.

Je tady strašná kupa lidí, co tohle bere jako názory, co omezují jejich hru, ale fakt je, že slušní a především chytří lidé by si přestali vážit sami sebe, kdyby šli s úplně cizím člověkem tak rychle na věc. Lidé se obecně rozhodují dopředu, proto holka, co dá klukovi tak rychle, byla už dopředu  (ještě dřív než se potkali) rozhodnuta být ochotna něco takového podstoupit (stejně jako spousta pickuperů... a úplně stejně jsi i ty Puzzle ...a řada dalších, normálních Úsměv ... dopředu rozhodnutý do toho nejít), člověk udělá jen těžko něco, v co se dopředu nerozhodl, navíc něco, s čím bytostně nesouhlasí. I kdyby někdo používal a skvěle ovládal nějaké podprahové metody hypnózy nebo co, je tím nerozumný jak k sobě, tak k tomu druhému, tady nejde o kvalitu hry, ale o kvalitu života celkově.

Citace
já jsem ten borec, to je jasný, že jde se mnou tak rychle
...A pokud se někdo cítí jako tak velký borec, tak má snad na víc, než na nějakou davajku, nebo ne? Úsměv
Zaznamenáno
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Prosinec 2011, 14:44:51 »

Ale na druhou stranu je pravda: " Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Toto je jeden z mých nejoblíbenějších citátů, protože vystihuje můj život. Když člověk cítí, že to za to stojí... tak proč se do toho nepustit po hlavě, podle toho co cítím?
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Alucard

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Leden 2012, 04:28:07 »

Možná mám hodně "zromantizovaný" pohled na věc, ale podle mě by při podobných činnostech jako je svádění mělo jít o tu "koncovku" až v nějaké "nižší"(možná až poslední)  řadě. Podle mě je svádění taková obdoba lovu, kdy správný lovec neloví proto, aby si měl co vystavit doma na poličce a potom to mohl ukazovat přátelům. Podle mě správný lovec by si měl vychutnávat spíše pomalé přibližování ke kořisti, kdy každá nepatrná změna větru ho může vrátit zpátky, kdy musí svým vrozeným citem a získanou zkušeností využívat okolního prostředí až nakonec zasadí finální ránu. Něco na způsob našich prapředků, kteři lovili pomocí kamenů a oštěpů, se kterými každý metr, o který se dostali ke kořisti blíže mohl být rozhodující o konečném výsledku. Na druhou stranu podle mě takovéhle "rádodajky" tento "ušlichtilý sport" degradují na obyčejnou střelnici, kdy nezáleží na schopnostech lovce.
 
Promiňte mi tohle možná poněkud nešikovné přirovnání k lovu, ale dle mého názoru jak v lovu tak ve svádění platí, že správného lovce nemůže těšit "kořist" která si k němu sama přisla proto, aby byla ulovena.
Zaznamenáno
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Leden 2012, 06:58:05 »

Souhlasim s tebou, Alucarde.  Super! Mám na to hodně podobnej názor.  Mrkající
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS