Outfit - základy oblékání a vzhled

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:00:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Outfit - základy oblékání a vzhled
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk
Autor Téma: Outfit - základy oblékání a vzhled  (Přečteno 109871 krát)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 27. Říjen 2008, 17:28:43 »

marcus a afi mají pravdu Úsměv
Zaznamenáno

Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 30. Listopad 2008, 01:35:09 »

Košile
Nikdy s krátkým rukávem!

Už se na to ptal J/R, ale nikdo neodpověděl a mě by to zajímalo taky - co máš proti košilím s krátkým rukávem? Já s tím teda slavím velkej úspěch... dřív jsem nosil rifle a tričko, a od tý doby co nosím košile s krátkým rukávem (samozřejmě že ne vždycky) tak jsem byl dokonce několikrát pochválen a mnohdy nezůstalo jen u toho...  Mrkající
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 30. Listopad 2008, 21:55:59 »

Košile s krátkým jsou IMO ok. Ale nelze jim upřít, že nepůsobí tak elegantně, pokud jste poněkud hubenější postavy (rukou). Když z krátkých rukávů koukají tyčky od plotu, tak to neni nic extra. O hodně líp imo vypadají ohrnuté dlouhé rukávy ... jen tak decentně
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 01. Prosinec 2008, 19:37:41 »

Tak já to třeba střídám. Sice nemám košil moc, ale mám jak s krátkým, tak s dlouhým a vyloženě kladnou odezvu jsem slyšel na tu s krátkým (vlastně to byla jediná odezva)
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 01. Prosinec 2008, 20:57:50 »

Nejlepší je suit up.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 01. Prosinec 2008, 21:01:19 »

Nejlepší je suit up.

Co to je?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 01. Prosinec 2008, 21:13:23 »

Být v obleku... Je to z How I Met Your Mother

Je to taková hříčka v angličtině. "to  suit up" znamená v angličtině "To put on clothing designed for a special activity" - obléknout se speciálně pro nějakou aktivitu. A současně suit je kvádro. Takže vlastně oblékni se do obleku na balení ! Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 07. Prosinec 2008, 02:02:52 »

OT: U nás začali HIMYM vysielať na JOJke a keď poviem, že to preložili ako "Daj sa do gala!", tak to asi bude stačiť... Je mi na grc z toho dabingu, seriál stratil 95% svojho čara. Ešteže každý, kto sa oňho naozaj zaujíma ho pozerá na nete:)
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 07. Prosinec 2008, 17:52:38 »

Být v obleku... Je to z How I Met Your Mother

Zase How I Met Your Mother. Se na to snad kvůli vám podívám Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 08. Prosinec 2008, 19:50:04 »

Být v obleku... Je to z How I Met Your Mother

Zase How I Met Your Mother. Se na to snad kvůli vám podívám Úsměv

ale je dobrý, že vůbec ani nemluvíš ani za mě  Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
plaine89

Karma: -1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 29. Leden 2011, 17:57:37 »

ja rad kupujem oblecenie cez http://www.getnewclothes.com maju tam dobry vyber
Zaznamenáno
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 06. Únor 2011, 14:07:33 »

Nebudu zbytečně zakládat nové téma, tak se zeptám tady.

Líbí se mladším holkám kluci v obleku / saku? Plánuju nosit košile, sako, džíny... (běžně na ulici, v kllubu) Máte někdo zkušenosti s tím, jestli se takový styl oblékání líbí mladým holkám (16 - 18 let) na mladých klucích (20 let)? Nevypadá to moc "usedle", "staře"? Není takový styl oblékání (třeba v klubu) spíš nevýhoda?
Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 06. Únor 2011, 14:13:01 »

Lucaso: IMHO bych do toho nešel. Ale nezkoušel jsem a už mi není 20. Třeba včera jsem měl košili s dlouhým rukávem a když je nemám vyhrnuté, tak prý vypadám jako "fotr po dvou dětech." Takže si to přeber.
Zaznamenáno
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 06. Únor 2011, 14:51:23 »

Lucasi těžko říct asi kus od kusu Šťastný
Docela dost holek 15-17 mi říkaly že se jim kluci v oblekách a košilích líběj....samotnýho by mě to zajímalo protože jsem si takový sako na jaro koupil Šťastný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 06. Únor 2011, 14:56:31 »

Záleží na tom, co tím oblečením chceš vyjádřit. Když budu chtít vypadat jako podnikatel, tak budu chodit v tom obleku. Když budu chtít vypadat jako rocker, tak si zase vezmu nějaké dříny a koženou bundu. S tím samozřejmě souvisí i to, jaké holky chceš balit. Když budu chtít balit metalistky, tak si oblek fakt brát nebudu, když budu chtít balit holky kolem 30, které pracují někde v kanceláři, tak mi naopak ten oblek přijde vhodný.

Takže ono se to nedá nějak zobecnit, každé holce se líbí trochu něco jiného. Vybírej si oblečení podle toho, v čem se cítíš dobře a uvědom si, co tím oblečením chceš vyjádřit.

Ok, řekněme, že sis tohle všechno rozmyslel a chceš začít nosit košile a sako. Košile nosím poslední dobou hodně často a myslím, že to je krok dopředu. Přijde mi, že v košili vypadá každý kluk o něco lépe. Jen ti doporučuju, abys nenosil košili s krátkým rukávem, vypadá to divně. Jestli nebudeš nosit kravatu, nezapínej si horní knoflíček, jinak budeš vypadat jak největší ajťák. Osobně nosím přes košili různé vesty, dost se mi to líbí a je to jen styl, který chci nosit.

Co se týče saka. Já ho běžně nenosím, každopádně vyber si takové, aby ti dobře sedlo, malé/velké sako vypadá hodně špatně. Tzn. rukávy saka musí být o něco kratší než rukávy košile, prostě rukávy košile musí být vidět i když máš nataženou ruku - je to kontrastní a opticky to prodlužuje ruce. Tohle pravidlo nedodržuje drtivá většina chlapů, tak buď výjimka. A nikdy si nezapínej ten nejspodnější knoflíček u saka, tohle pravidlo tu máme kvůli historickým důvodům -když se nosili kordy nebo nějaké meče, tak abys ho mohl rychle vytáhnout a bránit se-, tak nějak to přetrvalo až do dnešní doby. Je fakt, že to vypadá lépe.

Těch rad, jak se dobře obléct je spousta, jen jsem napsal to základní, co fakt vypadá blbě.
Zaznamenáno
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 06. Únor 2011, 15:05:04 »

onsad: "fotr po dvou dětech." - To možná záleží na konkrétní košili. Taky bys mohl stejně tak vypadat jako "podnikatel", "manažer", "kravaťák"...

puzzle: Díky za názor. Košile teď začínám nosit taky. Vypadat jako "podnikatel" mi nevadí a cítím se tak dobře, ale která 16ka chce mít něco s ponikatelem? Šťastný

Třeba na 30 letém klukovi to podle mě vypadá dobře a na starší holky to dobře působí.

Jen si nejsem jistý, jestli by se 16-letá holka chtěla mezi kamarádkama ukazovat s někým kdo vypadá, díky obleku, starší a vyzrálejší. Mě se takový ten elegantní "oblekový styl" sice líbí, ale zároveň chci vypadat jako 20letý "svěží" kluk.

Mám na mysli styl jako Scott z "The Pickup Artist" (http://www.buddytv.com/articles/the-pickup-artist/profile/scott.aspx) nebo toto (ten v pravo) http://pualib.com/images/pua-masters/JDog/JDOG,%20Kosmo,%20and%20Brady%20from%20VH1%20The%20Pickup%20Artist.jpg

Asi to použiju jako otvírák a poptám se také na názor holek Úsměv
Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 06. Únor 2011, 15:19:43 »

já myslím něco na způsob: http://www.zap2it.com/media/photo/2008-11/43228580.jpg nebo třeba Dr.House a vůbec mi to nepříjde jako nějaký podnikatelský ani pro starý páprdy naopak,dost celebrit tuhle kombinaci používá napadá mě třeba Mareš Šťastný Jinak Pájo co máš proti košilim s krátkým rukávem ? Šťastný Byl jsi někdy v 30 stupních venku v košili s dlouhým rukávem ? Šťastný

Jinak zkuste se optat holek a nebo se můžou taky vyjádřit zdejší slečny S jazykem
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 06. Únor 2011, 15:29:30 »

Matth3w: Moodymu a Dr. Housovi, ale právě není 20 let (a Mareš už vlastně taky není nejmladší) Úsměv

Košile s krátkým rukávem opravdu nevypadají dobře (aspoň na mě ne), spíš jsou na léto lepší s dlouhým a vyhrnout (srolovat) je a pak je zapnout na takový ten knoflík.
Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
Chandler
*
Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Místo: CR
Příspěvků: 52


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 06. Únor 2011, 16:27:42 »

Líbí se mladším holkám kluci v obleku / saku? Plánuju nosit košile, sako, džíny... (běžně na ulici, v kllubu) Máte někdo zkušenosti s tím, jestli se takový styl oblékání líbí mladým holkám (16 - 18 let) na mladých klucích (20 let)? Nevypadá to moc "usedle", "staře"? Není takový styl oblékání (třeba v klubu) spíš nevýhoda?

Občas nosím bílý boty, ryfle, černá košile a černý sako.
Kámošky mi řekly, že na holky ve věku 15-20 v tom dojem neudělám (samozřejmě je některá třeba vyjímka a líbí se jí to). Pokud chceš lovit holky v tom věku tak sako bych rozhodně nenosil. Ale pokud chceš třeba 25+ tak to bych to nosil těm se to líbí.  Super!
Nevypadá to usedle, ale musíš si vybrat sportovní sako seš mladej ne ve 20 ? Úsměv
Na ulici si myslím, že se to nehodí, občas jo, ale na stálý nošení to ne. Jednou jsem v tom byl v klubu v 7 nebi. (Ten bys měl znát pokud seš z Brna.) No na ty 15-20 letý holky jsem dojem nedělal, ale ty starší co tam byly tak ty vypadaly že se jím to líbí. ( Takový oblečení by se hodilo do Mandarinu nebo do Tabarinu.)
Snad jsem ti odpověděl. Úsměv

« Poslední změna: 06. Únor 2011, 16:34:07 od ziginek » Zaznamenáno

Život není takovej jaký si vysníme, ale takovej jakej si ho uděláme!
Tak zvedni prdel a začni něco dělat. Úsměv
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 06. Únor 2011, 17:07:10 »

Jednoznačně košile s dlouhým rukávem. Mrkající Neznám nikoho, komu by ty s krátkým slušely víc...
Hlavně jde o to, aby k tobě to oblečení pasovalo a aby ti sedělo. Jestli si nejseš jistý, která velikost je tvoje, vezmi na nákupy sestru/kamarádku. Nebo alespoň zjisti, jakou velikost má oblečení, které normálně nosíš a je ti pohodlné.
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 06. Únor 2011, 17:51:40 »

Já bych to nebral zas tak kriticky.Sako se v dnešní době zdá jako celkem normální jev ve společnosti.Nevim jak na mě budou koukat na SŠ ale jsem ochotnej to zkusit  Smějící se Příjde mi to tu jako kdyby jste řešili že (zimní) kabát je strašně konzervativní podnikatelskej a nevím co všechno Šťastný Přitom je to normální a klasickej kus pánskýho oblečení.Jako že tím dojem na holku neuděláš ? Myslím že si tě všimne už jen tím že budeš "jinej" a když to dojem neudělá,koho to zajímá jde přeci jen o tebe-pokud se ti to líbí směle do toho.Já se neoblíkám hezky proto že to dělá dojem,ale proto že se to líbí mě samotnýmu.Balení je spíš o umění komunikace ne o tom co máš na sobě,pokud to není plastikovej pytel na odpadky Šťastný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 06. Únor 2011, 19:00:38 »

Plastikovej pytel na odpadky
Skvelý nápad na peacock Šťastný
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 06. Únor 2011, 20:33:57 »

Plastikovej pytel na odpadky
Skvelý nápad na peacock Šťastný

Dokonce nebude ani tak drahej Šťastný

ad sako na SŠ: U nás na škole si některý lidi na International suit up day vzali oblek. Na SŠ je to trochu taky takovej peacock. Nikdo oblek/sako do školy nenosí. Byl na to dobrej ohlas. Hlavně ten oblek nesmíš zabít (jako někteří u nás) tím, že si k obleku vezmeš pantofle/tenisky. Vypadá to hodně komicky. Šťastný
« Poslední změna: 06. Únor 2011, 20:38:43 od pata07 » Zaznamenáno
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 06. Únor 2011, 20:37:13 »

Plastikovej pytel na odpadky
Skvelý nápad na peacock Šťastný

Dokonce nebude ani tak drahej Šťastný

A můžeš si vybrat hned několik barev Šťastný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 06. Únor 2011, 20:39:50 »

Plastikovej pytel na odpadky
Skvelý nápad na peacock Šťastný

Dokonce nebude ani tak drahej Šťastný

A můžeš si vybrat hned několik barev Šťastný

Každej den si můžeš vzít novej a nemusíš se bát, že se ušpiníš Šťastný
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS