Podzimní deprese a špatné nálady

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:09:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Podzimní deprese a špatné nálady
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Podzimní deprese a špatné nálady  (Přečteno 15423 krát)
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 18. Leden 2011, 21:39:28 »

Zkus treba vsliga.cz - muzes se tam klidne prihlasit sam a poznas nove lidi, ktere bavi stejny sport jako tebe.
Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 19. Leden 2011, 11:15:52 »

Podle mě je podzimní deprese způsobená tlakem společnosti ( většinovej podíl ) ale tak či tak mají lidé prostě špatnou náladu když je špatné počasí.
Já těmahle depresema trpím celkem často, a v hodně velký míře kdy mi příjde že život nemá smysl.Většinou je ta deprese k užitku  protože pár dní naprostý bezmoci vyměním za nějaký depresivně naladěný literární dílo který pak vyhraje okresní sozutěž.
Tím začátkem jsem myslel že dřív vám k tomu aby jste byl populární stačilo znát pár vlivných lidi nebo prostě být zajímavý.
Dneska je na světe tolik zajímavých ( nebo se za zajímavé vydávajících lidí ) sppooooousta, šílená spousta.
A tak v té spoustě většina lidí co nemá užasně nadupanej učet na xteenu nebo milion přátel na facebooku upadne kdokoliv at je jakkoliv talentovanej.
Prostě se mění hodnoty, a ke štěstí dnes všem chybí jen materiální věci.
Náš život a život všech ostatních se začíná ubírat jiným směrem, vůbec se mi to nelíbí ale nemám na vybranou.
A zákon evoluce říká, adaptuj se nebo zhyn.
Tyhle příčiny vedou k nedostatečné pozornosti, většinou tyhle deprese postihují inteligentnější kruh lidí ale není to pravidlo.
Protože inteligentní lidi mají jednu špatnou vlastnost, nad vším moc přemýšlí.
S nedostatečnou pozorností se každej charakter vyrovnává jinak, a proto někomu vůbec nevadí.
Naopak jiní, třeba jako já.Kteří ke svému životu potřebují pozornosti - omluvte mi ten výraz - jak nasráno to snášejí mnohem hůře.
Já pozornost pohlucji jako houba, je moje voda a když svojí vodunemám tak uschnu.
Všichni tihle lidé začínají mít pocit méněcennosti, že jejich život nestojí za nic a ostatní jsou milionkrít lepší než oni.
Já to ted zaháním tak že prostě popíšu svůj charakter do posledního písmene, znám se lépe než kdy předtím.
A tak se moje stavy téhle deprese zkracují a zkracují, pokaždé trvají o něco kratší dobu a jsem pěvně řpřesvědčen že brzo  zmizí uplně Úsměv
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS