Problém najít sebe samu...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 04:56:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém najít sebe samu...
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15 Tisk
Autor Téma: Problém najít sebe samu...  (Přečteno 123176 krát)
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 28. Červenec 2008, 10:53:12 »

Citace
Jenze kdyz me proste zadnej kluk neoslovuje a neoslovuje, tak je to proste na nic.. Velmi smutný Asi neumim dat tem klukum dostatecne najevo, ze mam o ne zajem  nebo fakt nevim, proc to tak je u me... Vzhledove jsem na tom ok si myslim, nejsem zadna heidi klum a ani zadna sereda, ci nejaka dyne, jak je to u nas casto videt.

Ak nemas 160 cm a 80 kg, alebo krivy nos a osmicky dioptrie Šťastný tak sa staci na niekoho pekne usmiat a uz to pojde. Vela chlapov vratane mna a podobnych srabov co tu piseme by prislo za babou, keby sa nanho pekne usmievala Šťastný To si bud ista. Ked vsak nevidi ziadny signal, tak sa logicky boji Mrkající Take cosi sa vsak bohuzial malokedy vidi, aby sa na nas nejaka pekne zopar krat usmiala, pritom by to tak veeeelmi pomohlo, aspon mne urcite...Zas nemusi uplne vsetko odmakat chlap. Teda sa zacni usmievat, a budes mat problem ich seba odhanat...
« Poslední změna: 28. Červenec 2008, 10:57:05 od asdf » Zaznamenáno
lizard

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 28. Červenec 2008, 13:16:19 »

Ak nemas 160 cm a 80 kg

Nebo 190cm a 50kg  Mrkající
Zaznamenáno

"Nevěřím v osud, který člověka ovládá, ať udělá cokoliv. Věřím však v osud, který ho ovládne, když nedělá nic." Gilbert Keith Chesterton

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 28. Červenec 2008, 18:12:36 »

Nechce se mi to všechno číst, tak jen nahodím, co mě při čtení první strany napadlo - jestli chceš něco udělat se svou nekomunikativností:

* nebraň se komunikaci - když s tebou někdo mluví, tak si toho važ a neřeš, že nevíš, co říkat a tak, snaž se tu příležitost ke komunikaci maximálně využít
* selhání je vždy zkušenost - co se nepodaří napoprvé, to se podaří třeba příště.
* neboj se ztrapnit - tohle řeší každý kluk - když jí oslovim, tak se ztrapnim a ona si bude myslet, že sem úplně blbej - většinou to dopadne nejhuře tak, že dotyčný je 'roztomile nervózní', což u tebe bude (jako u holky) jen plus ! Úsměv
* nevěř tomu, že na tebe čeká někdo tak, jak jsi teď - spousta kluků má OPRAVDU raději uzavřenější holku, která nelítá od pařby k pařbě a nemá milion kamarádů, ale takoví kluci nemají schopnosti na to, aby tě "rozmluvili" a tím pádem je prakticky nulová šance, že odhalí tvůj případný zájem. Neřikám, že se z tebe musí stát do zítra introvert, ale potřebuješ se dostat do stavu, kdy "z nouze" dokážeš prodat, co v tobě je. Protože jinak je šance na seznámení (s někým, kdo skutečně ocení tvou pravou povahu) pramalá.
* neopovažuj se svádět své neúspěchy na svůj vzhled ! ! Chyba je v tvé komunikaci - až si to vyřešíš, tak hledej další chyby ale do té doby ne !
* a hlavně to neber tragicky - vydržela si to dlouho, tak už tě rok, dva nezabijou.

Snad to není moc pesimistické. Taky sem byl uzavřenej, bez kamarádů. A teď sem někde hodně jinde. Sice je to už dlouho, ale to neznamená, že bych si to nepamatoval Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 28. Červenec 2008, 20:21:09 »

Presne tak ako hovori Avaranger. Velmi dobre rady. Mna celkom zaujima, ako si dopadla na tom kupalisku. Ja, ked som si to dnes rano precital, tak som si zobral pol dna volno a siel na kupalisko tiez. Oproti vcerajsku som bol odvaznejsi. Na jednej deke lezala taka slecna, tak som ku nej prisiel a opytal sa jej taku blbu otazku, ze ci mi moze povedat, aky je dnes den (podla jedneho qarkovho testu). Uz som si to skusal pred tym v meste a tato slecna fakt nevedela na tu otazku odpovedat. Celkom to vyslo. Dobre sme sa bavili, potom mi vsak povedala, ze je tam s kamaratmi (jeden parik) a musi ma predstavit tak, ze sa pozname, pretoze ma priatela. Ja som to nejak neriesil. Normalne som komunikoval, avsak po case mi dosli nejak slova a na konci, ked uz som bol na odchode z kupaliska, si ma tie dve holky trochu doberali. Tak som ich aspon ospliechal studenou vodou za to. Nevedel som, ako z toho vykluckovat, nemohol som jej povedat, ze je sprosta. Je to aspon skusenost.

Este som skusal toto oslovenie na dalsie dve dvojice dievcat, ale nevyslo to az tak velmi. Takze na balenie to asi nie je najvhodnejsia fraza. Pre mna je najdolezitejsie vsak to, ze som sa aj na kupalisku odhodlal len tak niekoho oslovit. Nabuduce to bude znova lepsie.
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 28. Červenec 2008, 23:08:54 »

No tak koupalište: Uprimne vubec k nicemu nedoslo. Smutný Akorat jedna nevinna konverzace v bazenu. Ze ja s kamoskou plaveme na delku a nejaci dva kluci na sirku. A ten jeden nas, ze se prece dava prednost zprava a ja na neho ale my jsme na hlavni. Ale cele to sledovala nejaka slecna z brehu, tak nevim jestli pritelkyne. Takze nic jinak nebylo...
Ale fakt to nechapu, ze za mnou neprijde aspon nejakej ten jouda, tedka nemyslim to koupaliste ale celkove, ze to aspon nezkusi a nerekne mi napr. "Ahoj, cekas tu na me??" Nevim nechapu..... Otázka

U me je trosku taky problem, ze at delam co delam, tak dycky se mi proste zalibi nejakej starsi borec. Kdyz bych mela vedle sebe dve fotky, jeden kluk cca 21 let. Druhej cca 26 let, tak  ja si aniz bych o tech klucich neco vedela vyberu dycky toho starsiho, a ty proste nevim jak zaujmout...

Fakt si tedka rikam, ze potkat dneska kluka, kterej rad sportuje a cestuje, nevymeta vecirky kazdej patek a je v pohode, je strasne tezky.. Smutný

to AVaranger: diky, tvoje rady jsou dobry Mrkající A nechces napsat jen pro inspiraci, jak ses tam jinam dostal... :wink

Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 29. Červenec 2008, 09:29:07 »

Citace
Ale fakt to nechapu, ze za mnou neprijde aspon nejakej ten jouda, tedka nemyslim to koupaliste ale celkove, ze to aspon nezkusi a nerekne mi napr. "Ahoj, cekas tu na me??" Nevim nechapu.....

Co je jouda? Mrkající Ale k veci - skus sa vzit do druhej strany. Ty si vravis, preco k tebe nepride niekto a nepozdravi ta - a my sa zas bojime len tak bez naznaku zaujmu z vasej strany prist. Myslime si, ze sa strapnime ked len tak z nicoho nic prideme za nejakou neznamou. Ked si bola na kupalisku, mohla si si niekam sadnut pri okraj bazena alebo hocikde, a zacat sa usmievat na prveho sympatickeho chalana vo vode ci mimo, flirtovat pohladom. Urcite by sa za ten den niekto chytil. Nemozes cakat, ze niekto pride len tak, ani sa na neho nepozres poriadne, neusmejes a on z cista jasna vytusi ze ty chces aby prisiel a pride...To sa stane malokedy, malokto ma taku odvahu. Moja rada je davaj signaly...Nemusis ho vyzliekat pohladom Mrkající Ale aspon pekny usmev, ci ocny kontakt spravia vela
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 29. Červenec 2008, 10:54:18 »

Presne tak, to je najlepsia rada, ako baba moze zaujat. Ja by som napriklad do toho isiel. V podstate ja by som potreboval stretnut taku babu, ako si ty, co vyslovene chce, aby ju niekto zbalil. Tiez som bol taky dost uzavrety a podobne ako Avaranger a mnoho chalanov tu, som zacal na sebe trochu makat. Ono to nie je o tom, ze teraz lusknes prstom a bude z teba komunikativna baba, musis zacat malymi krocikmi a za kazdym takym sa pochvalit. Ja ked som zacal, tak som sa pochvalil aj za to, ze som sa vobec odhodlal za nejakou kockou vobec prist. Aj ked ma napriklad poslala hned do prdele. Ale pre mna to bolo vitazstvo, lebo som prekonal sam seba. Postupne som vedel, na co sa zamerat, co nerobit, co naopak robit a aj ked dievca som si zatial nenasiel, tak stale bojujem dalej. Skus to takto nejak spravit aj ty a ked uz bude naozaj zle, tak prid na kupalisko ku nam a mozes si byt ista, ze ja ta oslovim Úsměv
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 30. Červenec 2008, 00:06:23 »

Ja vim, ze mi ta konumikace nepujde hnedka od sebe, ze to chces cas. Zkousim, kde se da...V obchode se mi nechce neco hledat, tak se zeptam kde to maji..atd. Ale tohle mi nedelalo problem nikdy. Spis mi dela problem, nekde zapadnout v kolektivu, kdyz me treba kamoska s pritelem pozvali na oslavu jejich narozenin, kde byli lidi, ktery jsem fakt neznala. Tak mi dela problem, proste zapadnout do te konverzace.
Nerikam, že ze me musi byt bavic, ale abych tam priste nesedela jen a neposlouchala.
A tedka k tomu baleni: Mate pravdu, ze usmev a ocni kontakt dela hodne. Dneska jsem byla opet na koupalisti, a kousek od nas sedeli dva chlapi, tak jsem to nejak trochu na jednoho zkousela. Je pravda, ze obcas se koukal mym smerem, ale asi jsem se mu nelibila nebo ho neuzajala, protoze pak odesel.
Ale tedka zpatky k tem pohledum. Dobre ja se treba na kluka pekne usmeju a podivam, on treba prijde a co pak...Jak treba pokud se mi pak bude libit, tak jak ho sbalit??
Jinak me tedka v posledni dobe prijde, jak se snazim nasbirat nejake zkusenosti, nebo v lepsim pripadne nekoho si najit, ze zadny kluky, kteri by me byli sympaticti, nepotkavam....Nevim cim to je...Furt potkavam na tech koupalistich, jen sampony, hezouny a gorili z posilovny, a nebo zase kluky typu 170 cm 120 kg. Ale normalni kluky proste ne... Smutný

A jeste se chci zeptat, jake mate zkusenosti, kde se nejlip seznamuje..hledaji novi kamaradi. Ja vim, ze napisete, ze vsude...Ale treba na vejsce nebyt kamosky, bych se asi s nikym neseznamila..nebo treba v tom volnym case. Ja vim, ze nejlepsi proste bude, kdyz nekam pujdu sama, a zakecam se. Jenze tedka kam...do hospody jit sama, je blbost..to koupaliste, by se dalo, jenze nepotkavat tam sampony a barbiny, s temy bych si opravdu nemela co rict..A jinak me napadaji veci, na ktery je potraba vice lidi..

to bobo: Kdyz to tak vidim, tak asi za tebou na to koupaliste prijedu. Odkud jsi??  Šťastný
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 30. Červenec 2008, 08:22:36 »

Ako ho zbalit? Hlavne uvolnene. Ber to ako zabavu, nerob na neho natlak. Aj ked nebudes mat co povedat, nebud nervozna, mne sa take dievcata pacia. A rozhodne to nie je minusovy bod, ked obcas nastane ticho. Dolezite je, aby si mala aspon zaujem komunikovat a nezhadzovat ma. Aj ked momentalne nestretavas tych chalanov, ktori sa ti pacia, tak ma to aj vyhodu. Aspon si to na tych, co sa ti nepaca, mozes skusat. Ja sa tiez dam do reci aj s dievcatom, ktore sa mi nepaci. Proste len tak v ramci treningu. Vzdy ho mozes odmietnut a co ty vies, mozno sa ti napokon zapaci svojim prejavom tak, ze s nim budes rada.

Inac som zo Ziliny, ale tu sa ti asi nebude chciet chodit Smutný
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 30. Červenec 2008, 08:47:06 »

Citace
A tedka k tomu baleni: Mate pravdu, ze usmev a ocni kontakt dela hodne. Dneska jsem byla opet na koupalisti, a kousek od nas sedeli dva chlapi, tak jsem to nejak trochu na jednoho zkousela. Je pravda, ze obcas se koukal mym smerem, ale asi jsem se mu nelibila nebo ho neuzajala, protoze pak odesel.
Ale tedka zpatky k tem pohledum. Dobre ja se treba na kluka pekne usmeju a podivam, on treba prijde a co pak...Jak treba pokud se mi pak bude libit, tak jak ho sbalit??

Ked uz za tebou pride, tak uz nemusis rozmyslat ako ho zbalit nie Šťastný To uz zariadi on, ked uz prisiel. Niekam ta pozve a je to.

Citace
Jinak me tedka v posledni dobe prijde, jak se snazim nasbirat nejake zkusenosti, nebo v lepsim pripadne nekoho si najit, ze zadny kluky, kteri by me byli sympaticti, nepotkavam....

nj, to je obcas problem, nie vzdy su sympatie obojstranne, bohuzial.

Citace
Nevim cim to je...Furt potkavam na tech koupalistich, jen sampony, hezouny a gorili z posilovny, a nebo zase kluky typu 170 cm 120 kg. Ale normalni kluky proste ne...

ja som z BA, ak chces prid Šťastný
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #110 kdy: 30. Červenec 2008, 09:44:55 »

vy dvaja sa dajte dokopy a bude o 2 problemy menej Šťastný
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 30. Červenec 2008, 13:09:56 »

to bobo: asi mas pravdu proste zkouset a zkouset a kdyz se mi nekdo bude libit, tak za nim jit. Tedka uz jen nejak vyresit to prostredi Podivený, ptotoze pokud budu furt v tomhletom prostredi tak si kluka urcite nenajdu.. :roll:Jinak si myslim, ze pokud se mi postesti a narazim, na kluka, kde budou sympatie u obou stran, tak to pujde samo. Holt si musime asi sednout, pokud kluk vidi problem v tom, ze nemam zkusenosti, tak se neda asi svitit no. JInak ja jsem z Neratovic, je to kousek od Prahy,takze to koupaliste asi nevyjde no Smutný 

Jinak se tu mejte, ja tedka valim na dovcu, balit Bulhary, Šťastný Ne...sranda. Jen doufam, ze pristi rok bude uz dovca u more s pritelem Úsměv
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #112 kdy: 30. Červenec 2008, 13:46:14 »

inak, nehladaj si silou mocou niekoho pretoze to aj tak k nicomu nebude. omielana fraza "ono to pride same" vazne funguje. pride to same prave vtedy, ked to najmenej cakas Mrkající drzim palce a neber to tak vazne Úsměv
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 30. Červenec 2008, 14:49:27 »

Citace
pride to same prave vtedy, ked to najmenej cakas

ja fakt neviem, co mate kazdy s tou vetou Kroutící očima Myslim, ze spravne poznamenava, ze "pokud budu furt v tomhletom prostredi tak si kluka urcite nenajdu". Treba nieco aj preto robit, a nie cakat na princa ci princeznu. Aj ked ona je zena, takze v podstate do urcitej miery moze pasivne cakat Mrkající Ale co som to chcel - netvrdim, ze ma niekoho lovit, ci sa usmievat 30x denne na kazdeho okoliduceho, ale nieco pre to spravit musi - nemusi to silit, ale principom "pride to same ked to necakas" sa dostane leda tak k titulu 40 rocna panna. Same nic nepride Mrkající Pochopit to robi zasadny problem hlavne ludom, co boli bez vztahu maximalne par mesiacov za cely zivot.
« Poslední změna: 30. Červenec 2008, 14:53:24 od asdf » Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #114 kdy: 30. Červenec 2008, 15:34:30 »

zle si to pochopil. ja som netvrdil, ze ma teraz pasivne cakat na toho praveho. naznacil som, ze to nema brat tak vazne. je jasne, ze bez vetru sa ani listok nepohne ale nic sa nema prehanat.
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 30. Červenec 2008, 17:11:54 »

jasne, ok Mrkající Ja mam asi alergiu na tu vetu, asi preto ze u mna nikdy neplatila Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 30. Červenec 2008, 18:22:29 »

Adelaaa: Hodně důležité je, aby dávala najevo při seznamování SVŮJ ZÁJEM. Zatím teda (asi) nevíme jak vypadáš, což by mnohému pomohlo. Ale stejně myslím, že nebudeš nijak tragická, co se vzhledu týče. Čímžto pádem, pokud po tobě někdo pokukuje, tak je velmi pravděpodobné, že si nedostatečně dala najevo, že by si byla svolná k případně nastalé konverzaci a většina normálních kluků neoslovuje holky na potkání, jen proto, že se na ně usmějí (říkejte si co chcete, ale 90% mých 'normálních' (rozuměj balících holky bez problémů) kamarádů výivotě neoslovili neznámou holku - vždy jen ty, které jim byli nějak představeny nebo které s nimi byly nějak sociálně spojeny - třída, kroužek plavání, letní tábor, ...).

Ano, i možnost, že ses mu dost (na to aby se namahal) nelíbila existuje, ale většinou to nebývá u holek problém IMO.

Nedělej si naděje, že když narazíš na někoho a budou sympatie z obou stran, že to 'půjde samo'. Nepůjde. Pokud hledáš někoho uzavřenějšího, tak to velmi lehce dojede na tom, že se budete navzájem líbit, ale ani jeden z vás se neodhodlá projevit tomu druhému zájem, až to vyšumí do ztracena.

A 'normální' kluk snad nemůže vidět v nezkušené holce problém, ne? Teda, nevím co rozumíš pod pojmem nezkušená. Jestli nemáš nějaké radikální smýšlení (typu sex až po svatbě, atp) tak nevím, co by mělo vadit.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 30. Červenec 2008, 20:28:05 »

jasne, ok Mrkající Ja mam asi alergiu na tu vetu, asi preto ze u mna nikdy neplatila Úsměv

Až to budeš nejmíň čekat, tak se může stát něco, co třeba tento tvůj pohled změní  Úsměv
Zítřek nebo příští život? Nikdy nevíme, co přijde dřív.  Tohle má tuším někdo jako podpis, ale je to prostě fakt. Nenaděláš nic  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 30. Červenec 2008, 21:38:48 »

Uzi si dovolenku a potom napis, ako bolo. Mozno sa vratis s nejakym tym Bulharom Šťastný Mal som moznost ich par za svoj zivot spoznat a s jednym som dokonca 3 mesiace zil. Ten chalan presukal vsetko, co mu preslo pod ruky Šťastný
Zaznamenáno
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 30. Červenec 2008, 23:58:29 »

Adelaaa:
Citace
Jak treba pokud se mi pak bude libit, tak jak ho sbalit??
to co ti tu radi ostatni bych ja pojmenoval jednim peknym slovem-flirt a to co bys mela delat-flirtovat s nim... uz jen tim, ze by sebral odvahu a prisel za tebou a oslovil te, znaci, ze o tebe ma zajem, takze nasledne flirtovani je nejen prijemne, ale vetsinou vede i k vytouzenemu cili...
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 06. Srpen 2008, 23:15:53 »

Tak se stehuju do Bulharska.  Šťastný  Ne fakt, tam jsem vylezla na balkon a borci hnedka naproti v baraku po me cuceli, co jsem zac. Nebo jdu po ulici a vedle me v aute zastavi 6 bulharu v aute, prej jestli nevim, kde je smenarna. Tak ja rikam, ze nevim, ze nejsem zdejsi a Bulhar hnedka fakt, ja jsem myslel, ze jste Bulharka Šťastný (no nevim, jestli blondyna s modryma ocima vypada jak bulharka), ale pak se konverzace stavala vic osobni, kde bydlim, s kym jsem na dovci. Tak  jsem to skoncila...Ale jako dobrej zazitek.  Šťastný

No jinak ta veta, ze to prijde samo...Jako je pravda, ze nejlepsi prilezitosti prichazeji, kdyz to nejmene cekame, ale samo to nikdy neprijde. Je dobry, aby byl clovek sam sebou. Jenze nekteri lidi, kteri budou sami sebou nikoho nikdy nesbali a mezi patrim i ja.  Smutný A proto musim zacit neco pro to delat. Za mesic mi bude 21 a jako holka bez zkusenosti to mam asi tezsi. Pokud je kluk v my situaci, tak si muze sbalit nejakou 16 ci 17 a je to. Jenze u me je to trosku jine...Je pravda, ze kdybych dneska sla na to rande s tim 25-letym, tak by to bylo uz o necem jinym, jenze kdyz furt vidim, kolik se toho mam naucit, tak si rikam, jestli se nekdy k tomu nejakymu vztahu dopracuju.  Podivený 

to Avaranger: To je pravda, ze pokud narazim na uzavrenejsiho kluka, tak nekdo bude muset z nas vyvijet tu aktivitu..Jenze zase kdyz treba pujdu do starsiho a zkusenyho, tak mam zkusenost, ze jsem ho brzdila a proste jsem byla co se tyka vztahu pro neho nevyzrala...Urcite nemam zadne radikalne mysleni typu sex az po svatbe. Jen to chci proste ve vztahu.

to Baller: Já vim, že s tím klukem musim flirtovat. Jenze, mozna to nekomu bude pripadat divny, ale proste nevim jak. Je pravda, ze te 25-letej me balil celkem dost, flirtoval se mnou, ale ja proste nevedela, jak se k nemu pridat, zkusenosti no Podivený  No a to druhy, tam zase asi nepreskocila ta sparvna jiskra jinak by se ten kluk snazil, nevim...mozna jsem se mohla pokusit i ja o neco. Ale proste jsem nevedela jak na to...zkusenosti a sebevedomi..

A jinak ten vzhled: Vypadam fakt normalne, jak uz jsem psala, nejsem zadna sereda a ani fiflena. Mozna na svuj vypadam hodne mlade, ze by to chtela se nejak zvyraznit, abych vypadala starsi trochu...

Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 07. Srpen 2008, 11:35:25 »

Ty sa stahujes do Bulharska, tak to ja potom tiez Úsměv Stale vyzeras byt zaujimavejsia Úsměv

To, ze nevies flirtovat, no a co? Ja to tiez neviem a ucim sa to. Najlepsie je byt asi fakt sam sebou. Skusat kazdu prilezitost, ale necakat od toho nejak vela, proste len tak nezavazne rozpravat a snazit sa o nejaky ten flirtik. To moze byt pohlad, usmev, dotyk, proste hocico.

Inac som bol cez vikend na svadbe a zaujala ma tam jedna vec. Mam kamarata, ktory je dost sebavedomy, az nezdravo. Proste k vsetkemu ma nejake pripomienky a robi takeho velkeho machra. Ako jediny z nas prisiel v obleku, ktory bol uplne odsliny od tych ostatnych. Uplne ziaril medzi nami. Nejak sa dal do reci s jednou kockou, ktoru sme tam spoznali a ta bola z neho cela hotova, hoci tam bola s priatelom. Povedala mi to, ked sme spolu tancovali, ze ju zaujal svojim vystupovanim. To nebolo vela o flirtovani, ale skor o takej frajerine.
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #122 kdy: 07. Srpen 2008, 11:51:46 »

adela: hod nam sem foto alebo mi to hod ako private message. som zvedavy ako vyzeras Mrkající

bobo: spraval sa ako "alfa samec" takze sa niet comu cudovat. ak budes odlisny ako ostatni a budes v spolocnosti svietit, tak tiez mozes mat kazdu, na ktoru si ukazes Andílek
« Poslední změna: 07. Srpen 2008, 11:55:22 od p@lo » Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 07. Srpen 2008, 11:54:02 »

adelaaa neviem co mas stale s tymi skusenostami, ziadnemu chlapovi (ak ta nechce iba do postele na 3. rande) to nevadi a vadit nebude - to ti garantujem. (skor opacne, ked je chlap bez skusenosti, tak to je ten horsi pripad). Kludne sa mozme stavit o cokolvek Mrkající

Inak to co sa ti stalo v BUL asi svedci o tom, ze si celkom pekna, tak potom fakt nechapem kde je problem. Asi v tom, ze sa ta chalani boja oslovovat, pretoze si myslia, ze urcite niekoho mas a ked nie, tak ze urcite nemas zaujem lebo sa na nich ani poriadne neusmejes. A teda ziadny ta radsej ani neoslovuje Mrkající Hod radsej foto nech to zhodnotime Mrkající
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 07. Srpen 2008, 12:14:45 »

Citace
Jenze nekteri lidi, kteri budou sami sebou nikoho nikdy nesbali a mezi patrim i ja.
 

to je svatá pravda, taky mezi ty lidi patřim...

Citace
Za mesic mi bude 21 a jako holka bez zkusenosti to mam asi tezsi. Pokud je kluk v my situaci, tak si muze sbalit nejakou 16 ci 17 a je to.

no s tím bych až tak nesouhlasil, ono plno 16tek a 17tek je taky zkušenějších než já Šťastný a jak už tu říkal někdo nademnou, plno klukům by nezkušená holka vůbec nevadila....tady na tom fóru asi většině....jasně, pokud by sis chtěla najít nějakýho borce, kterýmu jde třeba hlavně o sex, tak je to jiný ale jinak se tím vůbec netrap...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS