Problém najít sebe samu...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 07:00:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém najít sebe samu...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15 Tisk
Autor Téma: Problém najít sebe samu...  (Přečteno 123212 krát)
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 08. Srpen 2008, 00:10:23 »

to henry: ok, ale furt to mas lehci si myslim. Urcite existuje vic nezkusenych 17-letych holek nez 23-letych kluku S jazykem

no jinak, proc tu resim porad ty zkusenosti...no resim to kvuli tomu, co jsem uz s klukama zazila. jeden mi rekl, ze jsem pro neho moc mlada, ze to zazil uz v predchozim vztahu a to uz nechce. Proste uz chce holku ktera by vyvijala nejakou iniciativu i sama, jenze kdyz ja jeste nevim kam strcit nohu ruku Kroutící očima
no a dalsi mi rekne, sorry ale v realu je to neco jinyho. Chapu ze tam mezi nama asi nic neoreskocilo jinak by se pokusil o neco on. A ja tam proste nechcu na tom rande jen sedet a cekat, az se o neco kluk pokusi. Chci taky neco zkusit, jenze proste neumim nejit ty "prilezitosti" kdy se toho kluka dotknout nebo kdy s nim flirtovat. A hlavne uz mi neni 15, tak kluk bude asi cekat, ze budu trochu iniciativni...A dalsi vec je, ze to na tom rande je na me dycky hrozne poznat, ze zkusenosti moc nemam. A kluk si pak domysli dalsi veci a je to...Proto to tady resim, jak to aspon trochu zamaskovat aby to nebylo tak napadne.

No a jinak s tou fotkou. Kdyz jinak nedate, tak ji semka  dam. Ale neni co k videni Šťastný
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 08. Srpen 2008, 07:59:45 »

Nemusíš bejt nejhezčí abys našla kluka  Mrkající. http://forum.qark.net/jak-na-zensky/prvni-rande-dotaz-t2283.25.html . Řeší se to na konci.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 08. Srpen 2008, 11:34:27 »

Citace
no jinak, proc tu resim porad ty zkusenosti...no resim to kvuli tomu, co jsem uz s klukama zazila. jeden mi rekl, ze jsem pro neho moc mlada, ze to zazil uz v predchozim vztahu a to uz nechce.

Ale to sa moze stat. To nemozes brat, ze to tak bude vzdy - mozno mal naozaj zle skusenosti. Ja mam kamarata, ktory chodil s frajerkou na strednej vyse roka, a ziadny sex nebol - ale mal ju rad, tak cakal. No a predstav si, ze sa potom rozisli a ona sa po 3 mesiacoch vyspala s nejakym inym - kym on na to cakal rok a nedockal sa. Tiez ho to nasralo, a odvtedy vravel - uz nikdy pannu Mrkající A mozno to bolo v tvojom pripade takisto, nevies co sa mu mohlo stat. Ale vacsina ludi take skusenosti nema, tak neverim, zeby ta normalny chlap odkopol len kvoli tvojej neskusenosti...Samozrejme ak ta pritahuju starsie typy, a vzdy ides na rande s 25+, tak ale potom aj musis cakat, ze je vacsia pravdepodobnost, ze budu "chciet" asi trochu skor ako tvoji vrstevnici...

Citace
A dalsi vec je, ze to na tom rande je na me dycky hrozne poznat, ze zkusenosti moc nemam. A kluk si pak domysli dalsi veci a je to...Proto to tady resim, jak to aspon trochu zamaskovat aby to nebylo tak napadne.

Prilis rozmyslas. Ja to robim tak, ze naschval nic neplanujem a kam pojdeme alebo co budeme robit riesim 5 minut vopred. Je to trochu adrenalin, ale vzdy mi to zatial vyslo a aspon to bolo take spontanne, a nebol som nervozny z toho, ze uz 5 hodin vopred rozmyslam kam pojdeme o com sa budeme bavit atd atd. Uvolni sa, a nikto nic nepozna Mrkající A s tym vyvijanim iniciativy, bolo by asi dost zvlastne, ak by sa na 1. rande pokusala zena stale dotykat a na konci ma este (skor nez zacnem ja) sama od seba pobozkala Šťastný Neviem ako v CR, ale ubezpecujem ta, ze v SR to tak nechodi Šťastný

Okrem toho, ak sa mu uz raz pacis, ze ta pozval na rande, tak sa mu pacis a take blbosti neriesi. A este ti mozno unikol zakladny fakt, ze chlapi su na rande minimalne tak nervozni ak nie este viac ako zeny - my sme vas totiz pozvali a my vyvijame aktivitu Mrkající
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 08. Srpen 2008, 14:12:05 »

to P1R3K: no jako ja si myslim, ze kazdej ma sanci si nekoho najit.  A jinak s tim vzhledem...Ja netvrdim, ze musim vypadat jak nejaka fiflena, abych si nekoho nasla a uprimne bych takova ani nechtela byt. A hlavne si myslim, ze spousta kluku da prednost normalni holce ktera je v pohode. O tom svedci taky to, ze ti dva borci se mnou na to rande sli. Sice to pak nevyslo, ale to uz byl problem trochu jinde...Ale zase nerikam, ze se holka nema o sebe starat Mrkající Nejlepsi mi prijde takovej ten stred v tomto...

to asdf: No ja si myslim, ze on mel spis dobre zkusenosti. Ma za sebou 3-letej vztah s holcinou, a pak mesicni vztah s 15-letou a obou pripadech holky nebyli zkuseny. U ty prvni mu to prislo vhod, ze on sam nevdel co a jak, tak proto to asi vydrzelo  3 roky. A u ty druhy pak pochopil. ze by to trvalo dlouho, nez by se s nim nekam dopracoval a se mnou kdyz videl, ze je to stejny, tak toho nechal. Sice jsme si meli co rict, a asi tam neco trochu preskocilo, jinak by me nebalil. Ale asi jsme si po ty sexualni strance nesedli Smutný skoda no..

No ja vim, ze moc asi premyslim, ale zase tam nemuzu sedet jak kdyby me bylo 15 Šťastný. No jinak s tou iniciativou, dobre pokud chlap bude mit o me zajem. tak me bude balit. Ale myslim, ze by v tomhle mela byt nejaka rovnovaha.  Pokud bude chlap vzdycky zacinat s necim prvni, tak ho to pak prestane asi bavit a nejde si nejakou, ktera  bude vic spolupracovat. Jiste taky si myslim, ze neexistuje holka, ktrera by na prvnim rande prevzala roli chlapa.

No a jinak s tim tvym kamaradem...no pokud bych potkala takovyho kluka, tak bych ho rok fakt nenechala cekat Mrkající Spis bych ho nutila , kdyz by to trvalo dlouho a furt nic.  Mrkající A kolik ty holcine bylo, jestli se muzu zeptat??
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 08. Srpen 2008, 14:20:50 »

to im bolo obom tusim 17...Ale o to nejde, ide o to, ze mal nejaku skusenost, a na jej zaklade odvtedy uz nechcel panny. Ten tvoj pripad je ale podobny - mal neskusene 2x, treti raz uz nechcel. Takze ja ho chapem - uz si to viackrat zazil, chcel nieco nove. Nieco, kde uz by zase a stale nemusel byt on ten hnaci motor, proste zmenu. Z toho by som naozaj nic nevyvodzoval, proste to bola zhoda nahod...Ty by si mozno na jeho mieste spravila to iste.

Citace
No ja vim, ze moc asi premyslim, ale zase tam nemuzu sedet jak kdyby me bylo 15 Šťastný.

A co ako? Ved na tych pociatocnych rande sa aj tak iba rozprava Mrkající Nemysli si, ze podla toho ako sedis a uhla tvojho pohladu + postavenia ruk niekto spozna, ze si neskusena Mrkající Chovaj sa prirodzene, bud aj ty trochu aktivna nie len odpovedat na otazky a je to. Ziadne navody z casopisov ako 8tipov co nerobit na rande skusat ci vymyslat nemusis Šťastný Rande nie je veda, hlavne vam obom musi byt prijemne...
« Poslední změna: 08. Srpen 2008, 14:29:08 od asdf » Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 08. Srpen 2008, 16:07:20 »

celé tohle téma zní "problém najít sebe samu"...tak na chvilku přestaň řešit chlapy a jaký by pro tebe byl nejlepší....ale zaměř se sama na sebe....chvilku se opečovávej, zjisti, kdo, co se ti líbí, komu, čemu se líbíš ty....pořádně se rozhlédni kolem sebe....
A hned ti bude lépe

p.s. nedoporučuju to dělat do 23 let, ale snad mě chápeš Mrkající
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 08. Srpen 2008, 16:58:48 »

to P1R3K: no jako ja si myslim, ze kazdej ma sanci si nekoho najit.  A jinak s tim vzhledem...Ja netvrdim, ze musim vypadat jak nejaka fiflena, abych si nekoho nasla a uprimne bych takova ani nechtela byt. A hlavne si myslim, ze spousta kluku da prednost normalni holce ktera je v pohode. O tom svedci taky to, ze ti dva borci se mnou na to rande sli. Sice to pak nevyslo, ale to uz byl problem trochu jinde...Ale zase nerikam, ze se holka nema o sebe starat Mrkající Nejlepsi mi prijde takovej ten stred v tomto...

A taky skoro každej si někoho najde. A je to pravda, já radši (i když je mi o dost míň) ty druhý zmiňovaný.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 08. Srpen 2008, 19:21:43 »

to asdf: vsak ja ho chapu, sice me to tenkrat hodne stvalo, ale chapu ho, ze uz chce neco jinyho trochu .

No jinak ja vim, ze randeni neni zadna veda, spis naopak Mrkající Konverzace mi uz nedela problem, sice jsem byla na rande jen 3 krat zatim  Smutný , ale spolu se zkusenostmi od kamaradu, jak mi vypravi o svym protejsku, tak  se da rict, ze vim co od toho vztahu cekam, horsi to pak bude kdyz mi bude 24-25 a furt nic. Ja vim, ze na prvnich randech jenom povida, ale zase si nemuzes jen povidat. Chapu, ze pokud se budu klukovi libit, bude mit zajem, tak me bude balit sam. Ale treba na tom poslednim rande se nic nestalo, tak si rikam asi se stydel nebo tak...A on pak prijde s tim, ze mezi nama nic nepreskocilo..Brachove mi radi, ze kdyz klukovi dat pusu atd., tak to udelam. Jenze na to proste musi byt nejaka prilezitost...Ja proste nevim, jak se dostat od ty konverzace k nejakymu tomu flirtovani, chozeni a posteli...To je co furt nechapu...

to Moony: vsak ja vim, ze se jeste trochu hledam. Vim, kde je duvod, proc nikoho nemam, snazim se s tim neco delat, sice to jde pomalu ale delam s tim neco.. Jinak nechapu co myslis tim ps??
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 08. Srpen 2008, 20:13:20 »

adelaa, ty to moc riesis. Uz sa zaujimas, co sa bude diat na 3., 5., x-tom rande a nemas este ani prve. Nezamyslaj sa nad tym, pojde to samo...Btw, ta fotka je kde? Mrkající
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 08. Srpen 2008, 20:28:04 »

Jak se moc přemejšlí tak to není dobrý.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 08. Srpen 2008, 22:30:15 »

No ja vim, ze o tom hodne premyslim...Ale chci aby se to nejak hnulo dopredu, jestli budu mit dycky 2 rande za rok, tak se ani do 25 nedopracuju k tomu vztahu. A usmivat se na kazdyho kluka v buse, to asi nikam nevede...Na to musi byt nejaka prilezitost, ktery neumim vyhledavat...Foto poslu zitra. dneska valim na kute..
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 09. Srpen 2008, 11:34:14 »

a ukázala bys ji i mi?...Prosím, prosím Úsměv
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #137 kdy: 09. Srpen 2008, 11:52:02 »

Aj ja som zvedavy na foto
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 09. Srpen 2008, 12:35:22 »

Tak to tam mate...
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 09. Srpen 2008, 13:08:25 »

ja nikde nic nevidim, ani tu ani v sukromnych spravach Mrkající Zeby si vyzerala tak, ze ta ani antivirak nepusti? Šťastný
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #140 kdy: 09. Srpen 2008, 13:17:26 »

asdf: fotku si dala ako awatara Šťastný
adela: hm. slusne Mrkající
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 09. Srpen 2008, 13:18:11 »

no ja som dobre slepy Šťastný Inak adelaa, popravde vobec nechapem ako mozes mat taky problem...
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: 09. Srpen 2008, 13:21:34 »

no jsi hezká a vypadáš mladě....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
p@lo
Host
« Odpověď #143 kdy: 09. Srpen 2008, 13:29:05 »

tak to nechapem ani ja. ja by som si teda dal povedat Šťastný
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #144 kdy: 09. Srpen 2008, 13:32:38 »

Myslim, ze to tu nechape nikto..Palo - mozme sa zaradovat do poradovnika Šťastný
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #145 kdy: 09. Srpen 2008, 13:38:34 »

asdf: ja nie. uz som zadany Šťastný prenecham ti ju Šťastný
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: 09. Srpen 2008, 13:46:14 »

je z prahy, asi ju budeme muset prenechat nejakemu "pepikovi" Šťastný Skoda
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #147 kdy: 09. Srpen 2008, 14:40:19 »

No ja  to taky nechapu, ze za mnou zadnej ten "pepik" nedojde.Mozna by to chtelo zmenit prostredi ve kterym se pohybuji, jinak uz nevim... :cry Asi se prestehujem na slovesnko. Mrkající Aspon tady na foru je videt, ze slovaci se k necemu maji a "pepici" z prahy nic Kroutící očima
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: 09. Srpen 2008, 14:54:10 »

Aselaaa nic si z toho nedelej, prazaci jsou vazne tak trochu baby oproti moravakum a slovakum... kluka s odvahou oslovit s vaznymi umysly nejakou zenskou je skutecne velmi tezke najit - napichovace typu Speedmaster nepocitam...

al;e potesim te tim, ze ti starsi 30+ s tim uz problerm nemaji takze neboj...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #149 kdy: 09. Srpen 2008, 15:37:29 »

to noghri: jojo vsak v poho. vsak do 30 casu dost.  Šťastný Sice me to obcas stve, ze nikoho nemam, ale zatim me myslenky typu, ze na normalniho kluka nemam, netrapi.  Mrkající

to asdf:hele a odkud vlastne jsi ?? Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS