Problém najít sebe samu...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 13:51:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém najít sebe samu...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15 Tisk
Autor Téma: Problém najít sebe samu...  (Přečteno 123137 krát)
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #225 kdy: 16. Srpen 2008, 18:02:57 »

averanger: jj studujem...To je fakt svinstvo, zvlast ak clovek nie je ziadny disco typ, tak potom ma na niekolko rokov o zabavu postarane, s ma poriadny problem vobec nejaku babu zbadat a nie este zbalit Smutný

Adelaaa - myslim, ze tu ti uz nikto prilis neporadi. Ty by si najradsej toho chlapa zbalila sama, ale tak to asi nepojde Úsměv Neviem, asi chodis malo do spolocnosti, skus zmenit uces (myslim, ze mas peknu tvar, a viem si predstavit par ucesov co by ti sadlo podstatne lepsie ako ten co mas), neviem, treba nieco zmenit - proste vo vzhlade to problem nie je...
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #226 kdy: 16. Srpen 2008, 18:40:50 »

Ja si naopak myslim, ze nemen na sebe nic. Mne sa ten tvoj uces hrozne paci. Posobis tak milo a cisto. Dokonca uz aj mas plan, ako si toho chlapca najst. Myslim, ze to je dobry plan a uz ho treba len skusit. navyse mas za sebou aj skusenosti so Slovakmi, takze Cesi nebudu natolko odlisni. Osmelila si sa a to je najdolezitejsie. Ono to pojde.
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #227 kdy: 18. Srpen 2008, 22:48:33 »

asdf: Tak jiste, ze bych toho chlapa nejradsi sbalila,jak moje segra. Sice nechapu jak, ale sbalila ho, a jsou spolu.  Šťastný
Jinak ja vim, kde je u me asi problem. Nemam proste kolem sebe lidi, se kteryma by se dalo neco podnikat, kteri te vytahnout ven atd. A tohodle nevim jak docilit. S komunikaci celkem problem nemam, at jsem kdekoliv, tak se s nekym zakecam, ale neumim tu komunikaci rozvist tak, abychom s nekym potom nekam zasli popr. zacli i kamaradit..A tohle nevim, jak proste zpravit...

Bobo: Mas pravdu, ale u me je proste problem, co jsem psala vyse. A prijde mi blbost balit nakyho kluka v tramvaji, kdyz jedu do mesta. Tohle to spis delaji kluci...

Ale jeste jsem se chtela zeptat..Pristi tyden jedu na slovesnko do Sence a bude tam s nama jeden kluk od nas ze školy,vydeli jsme se asi jen jednou a celkem jsme se spolu bavili, ale v ty dobe byl zadanej. Tedka je volnej...Ale problem trochu je,ze se s pritelkyni rozesel asi pred dvema nebo jednim mesice..tedka nevim..po 5 letech. Tak nevim, jestli ma cenu na neho neco zkouset...je po rozchodu, ma za sebou dlouhej vztah, a zkusenosti asi dost.  Ale zase je mu 22, takze vekove k me je to ideal, a jsme ve stejnym rocniku na vejsce..nevim no...co myslite??
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #228 kdy: 18. Srpen 2008, 22:52:13 »

Co mozes stratit tym, ze to skusis? A naopak co mozes ziskat? Odpovedz si na to a zariad sa podla toho.
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #229 kdy: 19. Srpen 2008, 09:18:13 »

skusit mozes, ale po 1 mesiaci po 5 rocnom vztahu - no neviem ci on bude mat zaujem. A ak bude, aby to nebol taky "zaujem", ze vybit klin klinom, teda by ta bral iba ako pomocku na zabudnutie. To je na tebe. Inak ten problem s ludmi okolo seba mam aj ja, diskoteky neznasam, a kamaratky nemam len kamaratov, a teda som v zacarovanom kruhu - kym ho nejak neprelomim, tak to nepojde, a ty budes musiet spravit asi to iste...
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #230 kdy: 19. Srpen 2008, 11:25:49 »

To ci bude alebo nebude mat zaujem nikto z nas nemoze zatial vediet. Treba ho otestovat.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #231 kdy: 19. Srpen 2008, 13:02:19 »

A to, že to bude "klín klínem" (možná doslova Šťastný ), tak to neznamená, že to nemůže pokračovat pak dál. Prostě si na začátku řekne "Zkusim to, abych nebyl sám" a když si budete rozumět, tak není důvod, proč by se s tebou rozešel až to překoná...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #232 kdy: 21. Srpen 2008, 22:31:34 »

ok, zkusim to. Pokud bude videt, ze furt hodne mysli na bejvalku a rozchod, tak na to kaslu a musim hledat nekoho jinyho.  Kroutící očima Cekat by se mi nechtelo a ja hlavne potrebuju vztah a zkusenosti..Ale uvidim podle situace..
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #233 kdy: 23. Srpen 2008, 18:06:25 »

Holka pomalu, brzdi  Super!.
Ty potřebuješ vztah a zkušenosti? Cítím z toho něco špatnýho. Hledej si kluka, ale radil bych ti obezřetně, nemusíš skočit do náruče zrovna tomu, kterej tě zítra pozve na kávu. Z tohoto článku to vypadá, že dáš svoji kůži lacino první divé zvěři  Úsměv I kydž jsi nikoho zatím neměla, tak nespěchej - já jsem na tom podobně a rozhodně nechci vztah "za každou cenu".
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #234 kdy: 24. Srpen 2008, 17:44:50 »

Adelaaa: "ja hlavne potrebuju vztah a zkusenosti" ... opatrně... tohjle je totiž nejlepší cesta jak se stát ku*vou Úsměv Prostě až tě někdo bude chtít, tak to s nim zkusíš a on tě za chvíli nechá a ty budeš chtít zkusit někoho jinýho když zjistíš, jak je to jednoduchý... a už se to točí... Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #235 kdy: 24. Srpen 2008, 17:55:08 »

to je fakt, ale zase nemoze vecne cakat. Bude cakat este 5 rokov, a potom uz naozaj moznost najdenia nejakeho normalneho chlapa velmi vyrazne klesa...
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #236 kdy: 30. Srpen 2008, 21:00:26 »

no ja to myslela s tem zkusenostma tak, ze je mi 21 zkusenosti nula. A jak psal asdf, nemuzu furt cekat, a s pribyvajicimi roky to pujde hur a hur..Ale urcite se nebudu vrhat na kazdyho..
Jinak s tim mym spoluzakem se nic nekonalo. Furt se zabyval tim svym rozchodem, a nemelo to cenu neco na neho zkouset.
Ale zaujal me tam jeden blondak. Rikam si ten by sel. A stalo se to, ze se kamosi s nim seznamili. A jeden vecer jsme sli posedet do hospody. Sice nevim jak, ale vsichni moji kamosi se dozvedeli odnekud, ze se mi libi. Tak tam do me celej vecer hustili, ze ja se mu taky libim a on me taky, tak at jdu za nim. Nesla jsem..Rikam si, pokud ma zajem dojde sam. No a stala se další věc, ze me zacal balit i kamos toho  blondaka. Druhej den za mnou prisel blondak, pokecali jsme, tak si rikam, ze to snad bylo ok. Ale on se pak uz k nicemu nemel, tak jsem si myslela, ze ceka, ze udelam i neco ja. Nakonec to dopadlo, ze za nim zasel kamos a mezi reci se ho zeptal co a jak a pak za mnou dosel kamos, ze prej jsem zadana, ale ze blondak to neni, ze me chce ten jeho kamos, ale toho jsem nechtela ja...takze nic neni.
No a ten blondak, u neho jsem si to prej pokazila sama. Je to asi pravda, ale myslim, že kdyby me fakt hodne chtel, tak by se pres to prenesl..Ale stejne je mu 18 a chodi poslednim rokem na stredni, coz me zaskocilo, protoze vypada na vic. A hlavne by to byl vztah na dalku, siced chce jit na vejsku do prahy ale nevim jestli by kluk na stredni, kterej ma hodne konicku a spis si chce uzivat, dokazal chodit se starsi babou na dalku. skoda no...
ale zase mi to na druhou stranu zvedlo sebevedomi, i kdyz jsme si jen jednou sami pokecali a nic vic nebylo
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #237 kdy: 31. Srpen 2008, 12:45:01 »

A cim si si to pokazila u toho blondaka?

Dam sem este jednu taku poznamku, ze kedy fakt mozem o babu stratit zaujem, aj ked sa mi povodne paci. Je to prave kvoli tomu pristupu, ze sa ma snazit len chalan. Ok, povedzme, ze ten prvy krok moze byt na chalanovi, cize pridem za babou, predstavim sa, pokecame, atd. Ale ked vidim, ze ten rozhovor je taky len z jednej strany, ze vsetko to riadim ja, ze vymyslam, ale ta slecna o mna zaujem vobec nejavi, tak mi je to cele na nic a hovorim si, ze asi tu slecnu az tak nezaujimam. Nechcem tu tym povedat, ze hned na prvom stretnuti mi musi povedat, ze by mala o mna zaujem. Chapem to, ze sa moze citit nervozne. Ja kludne pridem za nou znovu aj nabuduce, aj pokial by ta iniciativa isla len zo mna na tom prvom stretnuti. Ale ak sa to bude uz opakovat aj na druhou a dalsom, tak proste sa s tou holkou budem bavit ako s kamaratkou a tym padom stracam o nu zaujem ako o priatelku.
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #238 kdy: 31. Srpen 2008, 13:00:37 »

ot
Bobo -> takže myslíš, že pokud chci, aby kluk vzal věc do svých rukou musím mu dát jasně najevo, že u mě má určitě šanci? A to jen verbálně nebo mu to i říct?.....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #239 kdy: 31. Srpen 2008, 13:02:57 »

ot
A to jen verbálně nebo mu to i říct?.....

Myslelas nonverbálně?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #240 kdy: 31. Srpen 2008, 13:19:32 »

jo pardon, neverbálně Stydlivý
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #241 kdy: 31. Srpen 2008, 22:16:30 »

ot
Bobo -> takže myslíš, že pokud chci, aby kluk vzal věc do svých rukou musím mu dát jasně najevo, že u mě má určitě šanci? A to jen verbálně nebo mu to i říct?.....

Vacsinou to chalan zoberie do vlastnych ruk, lenze ked mu ty nedavas ziadne signaly, ze ma u teba sancu, tak ho to prestane bavit. A pokial budes trochu iniciativna aj ty, tak urcite to kazdeho chalana len potesi a milo prekvapi, ze nemusi vsetko odmakat len on.
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #242 kdy: 07. Září 2008, 00:22:39 »

Bobo: V tomhle mas pravdu a to je u me asi problem, ze stale nikoho nemam. Proste neumim dat tomu klukovi najevu svuj zajem a pomahat mu a byt i trochu iniciativni...To mi fakt nejde a v posledni dobe jsem z toho celkem jelen, jak se na tom rande chovat,abych na kluka udelala dobrej dojem a sel se mnou na dalsi a dalsi rande...Kamoska jde s klukem na rande, prakticky si spolu jen povidaji a on ji pozve na dalsi a uz spolu chodi. No a ja..Na jednom me kluk bali, na dalsim jsme jenom kecali, tak jsem si myslela, ze se treba stydi no pak z neho vypadne, ze jsem o nic nepokusila a nepreskocila jiskra. Dalsi me zase bali no a ten blondak asi zase cekal, ze neco udelam, ze mu asi dam najevo svuj zajem...Jenze jsem nevedela proste jak...ocni kontakt byl, furt jsme po sobe koukali a on prakticky furt chodil v hloucku s kamaradama, tak moc prilezitosti nebylo. Mozna cekal, ze za nim prijdu a zeptam se ho zda by nesel napr. se nekam projit. nevim...Mozna by to chtelo tolik neresit, a kdyz budu chtit dat tomu klukovi ruku, pusu tak mu ji proste dat. Ale me to prijde takovy, nevim, kdyz se treba s klukem o necem bavim a rict "muzu se te chytnout za ruku". A nebo kdyz jsme nekde na nejakym miste a jsme chvilu ticho a zeptat se ho z niceho nic, jestli mu muzu dat pusu. Na to by asi mela byt nejaka prilezitost a ne se ho z niceho nic zeptat....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #243 kdy: 07. Září 2008, 10:25:55 »

Začíná být chladněji. Tak až s někým někam půjdeš, tak se k dotyčnému trochu přitul s tím, že je ti hrozná zima. A jestli to nebude uplná dubová palice, tak to bude brát jako signál ! Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #244 kdy: 07. Září 2008, 13:21:17 »

Citace
Dalsi me zase bali no a ten blondak asi zase cekal, ze neco udelam, ze mu asi dam najevo svuj zajem...Jenze jsem nevedela proste jak...ocni kontakt byl, furt jsme po sobe koukali a on prakticky furt chodil v hloucku s kamaradama, tak moc prilezitosti nebylo. Mozna cekal, ze za nim prijdu a zeptam se ho zda by nesel napr. se nekam projit. nevim...Mozna by to chtelo tolik neresit, a kdyz budu chtit dat tomu klukovi ruku, pusu tak mu ji proste dat. Ale me to prijde takovy, nevim, kdyz se treba s klukem o necem bavim a rict "muzu se te chytnout za ruku". A nebo kdyz jsme nekde na nejakym miste a jsme chvilu ticho a zeptat se ho z niceho nic, jestli mu muzu dat pusu.

Mas nejakych divnych napadnikov. O akej iskre na 1. rande vravi, iskra asi musela preskocit skor, inak by ta na rande nepozval. Takisto vobec nechapem, o co si sa mala pokusat akoze - snad sa nie po nom capat, ci chichotat na jeho kazdom slove...U mna prebiehalo rande vzdy tak ako u tvojej kamosky - proste sme sa rozpravali, a potom bolo dalsie a dalsie.

A to s tou pusou snad nemyslis vazne Úsměv Potrapit by sa mal trosku on, a nie vyvijat iniciativu ty Mrkající Ani to chytanie za rukus om prilis nepochopil, ako vravim, v zivote sa mi nestalo, aby sa ma baba spytala ci mi moze dat pusu, alebo ma na 1. rande chytala za ruku akoby mimochodom...To musi byt v niecom inom. Usmievas sa aspon nanho? Myslim, ci sa nechovas na rande prilis ticho, placho, nervozne, krcovito, alebo sa zase naopak prilis nesnazis, nesmejes na kazdej druhej vete ci neprikyuvujes na vsetko...Ak nemal zaujem o 2. rande, nieco na tom 1. rande bolo asi zle. A mozno ste si len nesadli, a zistil ze ste uplne ini, aj to sa stava...
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #245 kdy: 07. Září 2008, 19:52:09 »

Tiez suhlasim s tym, ze je blbost sa ho pytat, ci mu mozes dat pusu alebo ci ho mozes chytit za ruku. Tvoje uloha je skor vytvarat take prostredie, aby on mal moznost nieco podniknut. Cize ked sedite oproti sebe, tak mas dve moznosti, bud das ruky niekde na kolena, cize on nema sancu sa ta vobec dotknut, alebo ich vylozis na stol a napr. sa hras s poharom. Vtedy on ma sancu chytit ta za ruku.
Dalsi priklad, ked sa lucite, tak mas zase dve moznosti, bud mu rychlo povies ahoj otocis sa a odides alebo chvilu pockas, zacnes rozpravat o tom, ze to bol krasny vecer a ze sa ti pacilo a das mu tak moznost dat ti pusu.
A ked ho zase chytis len tak mimochodom za ruku ty bez opytania, tiez to nebude zle.

Mne sa teraz v piatok stala zaujimava vec. Bol som vonku s kamaratkou. Vedel som o nej, ze sa rozisla s priatelom pred asi tyzdnom. Boli sme spolu prvy raz vonku a pred tym sme sa videli 2 razy v zivote. Sedeli sme oproti sebe a ona sa ma potom spytala, ze ci mi bude vadit, ak si sadne ku mne. Predpokladam, ze takto mi davala najavo svoj zaujem. Je to tiez jeden zo sposobov, ktory mozes spravit. Davas tym najavo to, ze chces byt blizsie pri nom a davas mu moznost, aby sa ta nejak dotkol.
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #246 kdy: 11. Září 2008, 23:37:51 »

Asdf: My jsme se poznali pres internet, proto mi rekl, ze nepreskocila ta jiskra...A co si myslel tim, jestli se nechovam placho, atd.?? Je pravda, ze toho moc nenakecam, ale lepsi se to. Ale prijde mi , ze proste neumim celkove lidi nejak zaujmout... Kdyz me treba vezme kamoska mezi sve kamose, tak je to v pohode. Normalne se bavime, ale kdyz se mam s nekym z niceho nic sama seznamit, tak to mi nejde...

Ale jinak ty veci, co mi radite normalne delam, vzdycky si sednu vedle kluka, aby mel nejakou prilezitost, ruce na stole nebo aby mel prilezitost me chytnout, ale nejak mi to furt nejde...Nevim, myslim, ze by ta iniciativa mela byt oboustrana. Napr. kluk za mnou prijde...pokecame a jaho treba na oplatku nekam pozvu. Jenze, treba tedka ten blondak...on za mnou dosel sam, chvilku jsme se bavili, tak asi cekal na moji reakci, ze ho nekam pozvu...Ale jak mam zase ja vedet, ze jeho zajem furt trva, kdyz jsme si jen povidali on tom co kdo dela atd.
Jinak ta pusa...kamarad mi rikal, at mu klidne tu pusu pri nejake vhodne prilezitosti dam, ze od holky je tohle na 100% bezpecny, jenze taky si myslim, ze by tohle mel asi udelat kluk, ja bych spis volila ho z niceho nic chytnout za ruku...
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #247 kdy: 12. Září 2008, 07:36:54 »

Je pravda, ze toho moc nenakecam, ale lepsi se to. Ale prijde mi , ze proste neumim celkove lidi nejak zaujmout... Kdyz me treba vezme kamoska mezi sve kamose, tak je to v pohode. Normalne se bavime, ale kdyz se mam s nekym z niceho nic sama seznamit, tak to mi nejde...

Tak v tomhle jsem na tom obdobně, když jsem sám, tak su spíš takovej plachej a zastrčenej, ale stačí někde být s nějakým kamošem a hned je to o něčem jiným.

Napr. kluk za mnou prijde...pokecame a jaho treba na oplatku nekam pozvu. Jenze, treba tedka ten blondak...on za mnou dosel sam, chvilku jsme se bavili, tak asi cekal na moji reakci, ze ho nekam pozvu...

Já kdybych kecal s nějakou holkou a ona mě na oplátku někam pozvala, tak bych to rozhodně nenechal plavat a hledal bych v tom zájem, takže bych začal vyvíjet sám ještě větší snahu. S tím blonďákem nevím, ale já když bych měl o někoho fakt zájem a už jsem se s ním bavil, popř. získal číslo, tak prozatím i bez znatelných náznáků zájmu bych se o něco pokoušel dál, dokud bych nezjistil, že opravdu zájem nemá. Tady prostě spíš udělal chybu ten kluk, nebo nemá až takovej zájem
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #248 kdy: 12. Září 2008, 07:59:22 »

Adelaaa: moc to řešíš, nepřemýšlej a dělej. Máš sice pravdu, že by se kluci měli snažit víc, jenže ne každej čte Qarka tak neví, co by bylo dobrý udělat. Jestli se ale kluk líbí tobě, tak se snaž i ty - přesně o čem tu píšeš tak klidně udělej. Neboj se, že něco zkazíš, to od holky snad ani nejde
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #249 kdy: 12. Září 2008, 09:10:59 »

Adelaaa, Adelaaa Úsměv Vsetci ti tu radia dobre. Ja sa na to uz nemozem pozerat, posli mi icq ak chces, a mozme trochu pokecat Mrkající
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS