Problém najít sebe samu...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 18:54:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém najít sebe samu...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15 Tisk
Autor Téma: Problém najít sebe samu...  (Přečteno 123097 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #250 kdy: 12. Září 2008, 09:32:47 »

asdf: Jo  Šťastný, taky už mě napadlo že za Adelooou přijedu a konečně ji z toho bludnýho kruhu vytáhnu... nakonec už jsem v Praze nebyl hodně dlouho  Mrkající
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #251 kdy: 12. Září 2008, 09:55:08 »

petanx:
Kdy máš čas, uděláme si výlet, což?  Šťastný
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #252 kdy: 01. Listopad 2008, 15:15:39 »

Tak jsem po delsi dobe zpet. Úsměv
Pred cca 14 dny jsem potkala jednoho chlapika. ale nevim jak na neho.. Smutný Potkali jsme se ve skole pred cvikem. Ja jsem cekala na cviko, on prisel se 2 kamarady. Chvilku jsem po sobe koukali on pak prisel, jestli si nechci chvili pokecat. Kecali jsme cca 15 min. On se obcas bavil jeste s kamarady, ze se ho neco ptali.
Pak jsme se videli tento ctvrtek. Kdyz me uvidil, rekl mi normalne ahoj, prisedl si za mnou, chvilku jsme se bavili, pak resil chvilku neco s kamarady. Pak nam zacali cvika, tak jsme museli jit.  Chtela jsem od neho ziskat nejak cislo, abychom sli pokecat nekam jinam. Takto, kdyz je tam s kamarady, to moc nejde, tak jsem na neho cekala, ale zase byl s kamarady. Ale z niceho nic mi nail, ze me hodi autem domu, tak jsme jeli. Jelo nas celkem 5.U nas pred barakem mi rekl, ahoj . Cislo nakonec nemam..Ale nevim jestli tam nejakej zajem je nebo ne..
On je povahove extrovert. Je to takovy ten typ, ktery to s lidma umi. Tak si rikam, jestli me nebere jen jako "kamosku". Ale zase nejaky pohledy tam jsou a male flirtovani taky a proc by me jinak vozil autem domu, kdyby tam zajem nebyl....Ale zase kdyby byl zajem, cislo by si na me vzal sam..nevim no. PRoste problem jsou ty kamosi a balit ho nebo svadet pred kamarady je blby. A my se vidime jen 1x za tyden na tom cviku, ktery jeste nemame spolu...Tak na nejaky kecani mame vzdycky max. 10-15 min.
Tak jestli mate nejaky napady, jak se k nemu dostat, tak piste Mrkající
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #253 kdy: 01. Listopad 2008, 22:38:43 »

Tak gratuluji k úlovku. Co dělat? Řeknu to takhle. Kdybych byl takový jaký jsem, tj. malinko nesmělý a původem introvert, ale jinak tak v pohodě a "akorát" borec, tak by mě velmi potěšilo, že si na mě nějaká holka vezme číslo a to klidně přímo před mými kamarády (+ pozve na kafe) - trochu to zavání tím, že se budu mezi nimi vychloubat, ale já takový nejsem. Pokud bych tě ale vezl autem a líbila ses mě, tak bych si číslo nejspíš vzal i sám.
Teď si to přepočítej na povahu toho kluka. Jako extrovert by neměl mít problém si vzít kontakt. Jestli to chceš popostrčit, tak to prostě udělej ty, zjistíš na čem jseš.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #254 kdy: 01. Listopad 2008, 23:43:55 »

myslim ze si provahala vhodnou chvili. kdyz te vez dom (btw sou i kluci co odvezou holku dom bez toho aby ji chteli pozdeji balit - coz ale neches slyset ze:)) tak sis mela rict o cislo, ze ho na oplatku pozves na kafco, kdyz byl tak skvelej a odvez te dom.. pusobilo by to nenasilne a pochybuju ze by odmit - a ty bys ho dostala od kamosu pryc, snad neni tak blbej aby je bral sebou Šťastný ale tos prosvihla ale neva.. muzes to udelat i ted.. proste kdyz se s nim bavis pred tim cvikem, tak mu rekni ze mu jeste dluzis pozvani na kafco (napr. klidne muzes i na caj nebo na pivo, neznam vas) za to jak te minule odvez. a rovnou se s nim domluv na terminu. pokud bude souhlasit je to fajn. mel by si na tebe sam vzit cislo, kdyby se treba neco podelalo aby se ti ozval.. kdyz to neudela ted, tak by si mel vzit cislo na tom kafi a jestli si ho nevezme ani na tom kafi, tak rozhodne zajem nema, zvlast kdyz je to extrovert..
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #255 kdy: 02. Listopad 2008, 21:45:19 »

ja mam opacny nazor, uz som to aj adele povedal Úsměv Ja by som si cislo pred 5 kamaratmi urcite nepytal aj keby som neviemaky extrovert - to sa robi v sukromi. Keby si ho aj tak ako suveren pred tolkymi ludmi vypytal, tak by aspon mne pripadal ako dobry pako Úsměv A tiez by asi nebolo normalne, aby ked ma v aute 5 ludi vypadol z auta so slovami cakajte na mna a siel ta odprevadit Úsměv Teda ja to vidim takto - a mozno on ma presne tie iste myslienky...

Proste vyuzi prilezitost, ked budete sami, ja viem, ze doteraz mal so sebou vzdy svoju svorku, ale raz predsa sami budete Mrkající
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #256 kdy: 03. Listopad 2008, 00:44:39 »

Taky si myslim, ze rikat v aute pred kamarady, jestli by nesel na kafe je trochu blby.  Proste pockam jestli si zase za mnou neprisedne a pokud ano, tak mu reknu, ze mu dluzim kafe za to svezeni. To jedina chvilka, kdy jsme tak nejak sami, sice jsou kamadi asi o 3 metry vedle nas Šťastný Jinak uz fakt nevim jak na neho...
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #257 kdy: 03. Listopad 2008, 20:55:02 »

aj si si sama poradila Úsměv To je myslim vyborny napad co si teraz povedala...
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #258 kdy: 10. Listopad 2008, 12:45:51 »

Tak nakonec to zase nevyslo. Ve ctvrtek jsme sice byly sami, jenze v tu nejmin vhodnou chvili vylezla nejaka baba z kanclu a zacla se s nama bavit. A on pak odesel uz na hodinu. Tak jsem dala na par rad a napsala mu mail, uz si ho precetl...ale nejak neodepisuje...Tak nevim co dal tedka
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #259 kdy: 10. Listopad 2008, 18:28:00 »

Tak na tohle jsem fakt zvědav jak to dopadne. Ale jestli se jedná o extroverta jak si ho představuju já, tak to spíš bohužel vidím tak, že z toho nic nebude  Podivený
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #260 kdy: 21. Listopad 2008, 16:34:08 »

Tak nakonec to asi nevyjde. Na mail odpovedel kladne a celkem me prekvapilo, ze az tak dobre. A meli jsme se domluvit ve ctvrtek kdy zajdeme. Ja jsem se pak ten ctvrtek zpozdila a napsala, ze se omlouvam a ze mam cas ten a ten den. Cely tejden na mail nevlezl, a necetl to. Takze z toho neslo delat zadne zavery. Vcera jsme se potkali v menze u dveri. Pozdravil,a ze se uvidime vecer. Mezitim si pak precetl muj mail. Vecer mi pak rekl, ze se domluvime po cviku. Po cviku jsem pak spolu sli a chvilku jsme se bavili, hovor byl celkem v poho. On se ptal na rodinu a ja na konicky atd. Ale pak zacal najednou nejak couvat, ze me nechce zdrzovat a blabla. Tak jsme se rozloucili a pak dodal, ze musime dat to kafe, a domluvime se na mailu ci icq, a jeste se omluvil, ze nenapsal odpoved na ten mail, ale nemel cas. To nemuzu posoudit, jestli je to fakt nebo se vymlouva, protoze na mailu cely tyden nebyl.
Ale nevim, kdyby chtel, vezme si na me mobil, kdyz nema cas, nebo neco udela. Psat mu uz nebudu, kdyz on asi nema zajem, a uprime nechapu proc teda napoprve souhlasil s tim pozvanim na kafe a jsem celkem zvedava jak se bude chovat az se zase uvidime na cviku.
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #261 kdy: 21. Listopad 2008, 17:35:40 »

jeslti se vymlouvá, tak celkem zvlšátním způsobem....

Tady někteří můžou vidět, že i chlap může být divný..... S jazykem
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #262 kdy: 21. Listopad 2008, 22:46:56 »

Monny: je to divny, a zajem asi takto neprojevuje, to by bylo jeste divnejsi...
Asi z toho nic nebude, on se sam tipuju neozve, tak se muzu koukat jinde. Jen me stve cas co jsem do toho dala.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #263 kdy: 21. Listopad 2008, 23:21:22 »

Jestli nechodí na mail ani ICQ, tak je skutečně zaneprázdněný a když tě nepozve sám, tak zájem nemá. Zbytek komunikace taky nevyznívá moc nadějně, takže na to kašli. Buď tě nechce, nebo furt nemá čas. V obou případech to nemá cenu.
Hledej jinýho...lepšího...(jako jsem já  Provokatér )
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #264 kdy: 21. Listopad 2008, 23:39:02 »

petanx: Ja vim, ale po tom nechapu, proc psal, ze rad pujde, navrhl i termin, ale lepsi bude kdyz se jeste prej domluvime, plus nejaky sladky reci...a tedka nic..Asi nevi co chce nejspis.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #265 kdy: 22. Listopad 2008, 03:22:09 »

Možná na něj jenom nějaká holka použila tu oblíbenou holčičí strategii že se naposlední chvíli vymluví ze schůzky, on to odkoukal a teď se to snaží uplatnit na tebe
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #266 kdy: 22. Listopad 2008, 13:31:34 »

Nic méně, máš další zkušenost.....a ne zase až tak stršnou.....tak se porozhlédni jinde, a když se ozve, aspoň ti udělá radost Úsměv
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #267 kdy: 22. Listopad 2008, 13:33:28 »

no nieco podobne zo zenskej strany som uz zazil, ale vo sne by ma nenapadlo, ze nieco take dokaze aj chlap...Cize sa tymto ospravedlnujem zenskemu pokoleniu, ak som tu niekedy pisal ze take trapne spravanie je typicke len pre zeny Úsměv

Osobne ale tiez absolutne nechapem, o co tomu sasovi ide...Fak to je neuveritelna nahoda, ze tu snad vsetci z fora vkuse narazeme len na take/takych, co ani nevedia do oci slusne povedat nie. To uz je vazne vacsina ludi tak zdegenerovanych, ze nevedia do oci povedat vobec nic? Mne by to problem vobec nerobilo, dokonca som to volakedy raz davno dotycnej aj povedal, samozrejme jemne, a kamarati sme boli aj potom. Tak o co ide...Co je na tom sakra tak tazke s usmevom odmietnut ked nemam zaujem, a nerobit zo seba blbecka a tahat toho druheho za nos? Ja to proste nepochopim...

EDIT: Monny, mne keby sa ozve po tyzdni, tak ja odpisem najskor za 3-4 dni, aby videl, ze nie som handrovy panak
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #268 kdy: 22. Listopad 2008, 14:32:28 »

asdf: no tak za 4 dny se mu ozývat nemusíš už vůbec...
Já třeba nechápu proč ji svou důležitost musíš dávat najevo tak, že se ji neozveš taky?....Vadí ti to a budeš dělat úplně to samé?....
No tvrdím si říct, že dokážu svoji cenu ukázat i jinak než takhle....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #269 kdy: 22. Listopad 2008, 14:39:50 »

uz len presne pre to, ze ja by som toto druhemu NIKDY neurobil (tahat niekoho za nos), by som mu to vratil a dal tiez pocitit. Si predstav, ze ty niekomu napises (spravis 1. krok), on odpise a chyti sa, a dalej nereaguje. Podla mna je momentalne rad na nom, a nie na Adele - ta uz prvy krok spravila...Neviem si presdstavit, co by este ako mala spravit Úsměv

A aj keby sa on ozve v najblizsich dnoch, byt nou si dam tiez nacas. Inak by to vyzeralo, ako keby cele dni nad inym nerozmyslala len nech jej preboha uz napise, a hned ako sa ozve si ide ruky polamat, aby mu chudacikovi este hned odpisala Úsměv Ako keby si on mohol robit co chce...
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #270 kdy: 22. Listopad 2008, 17:08:58 »

No divejte, ja chapu, ze tedka nema zrovna tolik casu....Ja taky nevim, kam tedka driv skocit...skola, brigady, vanoce na krku atd. Ale kdybychom nekam sli, tak ten cas bych si na neho udelala. Nevim teda jak on...Nechapu co myslel tim, ze muzeme zajit na kafe v tydnu, a ze se domluvime na icq nebo mailu. Jestli ceka, ze ja mu zase napisu nebo co...A proc se o tom teda zminoval....No fakt jsem zvedava, az se zase uvidime na cviku, jak se bude chovat....
A pokud mi nahodou napise sam, tak mu urcite nenapisu hnedka, jak pise asdf. Vypadalo by to, ze ho nekam tlacim,a taky, ze o neho moc stojim. A hlavne kdyz ja uz musim takto cekat, tak at si taky pocka on...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #271 kdy: 22. Listopad 2008, 17:19:21 »

A pokud mi nahodou napise sam, tak mu urcite nenapisu hnedka, jak pise asdf. Vypadalo by to, ze ho nekam tlacim,a taky, ze o neho moc stojim. A hlavne kdyz ja uz musim takto cekat, tak at si taky pocka on...

Pak se ovšem ale nemůžeš divit že o tebe moc nestojí. Když holka odepisuje se zpožděním tak si to kluk většinou vyloží tak že zájem prostě nemá a jde se poohlídnout jinam. Z mého pohledu asi takto : Já jí napíšu, ona neodepíše nebo odepíše až za dlouho, pokud je to 1x - 2x ok, ale když to dělá často, řeknu si, tak asi zájem nemá nebo neví co chce, tak proč bych ze sebe dělal blbce a někam ze vnucoval. A počkám až ona vyvine nějakou aktivitu. Tudíž má rada -> pokud se ti ozve, komunikuj s ním jako dospělý člověk a ne jak puberťačka
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #272 kdy: 22. Listopad 2008, 17:28:06 »

Však se spolu bavili normálně, nebo kde jsi viděl někajé puberťácké činy?

Jen mi přijde tohle tahání za nos už docela okoukané. Holky píšou klukům pozdě, teď už i kluci holkám, za chvíli si přestanou psát i holky mezi sebou a kluci taky. Kam ten svět spjeje...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #273 kdy: 22. Listopad 2008, 17:31:54 »

Však se spolu bavili normálně, nebo kde jsi viděl někajé puberťácké činy?

Narážel jsem na poslední příspěvek Adély, kde píše že pokud ji on napíše, odepíše mu se zpožděním. To mi přijde puberťácké
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #274 kdy: 22. Listopad 2008, 18:22:07 »

Citace
Pak se ovšem ale nemůžeš divit že o tebe moc nestojí. Když holka odepisuje se zpožděním tak si to kluk většinou vyloží tak že zájem prostě nemá a jde se poohlídnout jinam. Z mého pohledu asi takto : Já jí napíšu, ona neodepíše nebo odepíše až za dlouho, pokud je to 1x - 2x ok, ale když to dělá často, řeknu si, tak asi zájem nemá nebo neví co chce, tak proč bych ze sebe dělal blbce a někam ze vnucoval. A počkám až ona vyvine nějakou aktivitu. Tudíž má rada -> pokud se ti ozve, komunikuj s ním jako dospělý člověk a ne jak puberťačka

to je pravda, ale nie v tomto pripade - zabudol si na jednu podstatnu vec - ona sa mu ozvala a navrhla tu kavu ako prva, a tym vsetko co pises (a co je aj pravda) v tomto pripade uplne pada...On velmi dobre vie, ze zaujem ma, jasnejsi naznak uz dostat nemohol. Btw, ak sa on rozhybe po vyse tyzdni bez reakcie, a ona mu odpise hned, bude vyzerat ako uplne zufala, co by asi dobre nebolo...Na to narazam. Ona uz aktivna bola, rada je na nom...

Keby chcel, aspon jej napise nieco v zmysle tento tyzden nemozem, ale buduci by som mohol, ozvem sa. Ale nie povedat ok, a tvarit sa velmi poteseny, a pritom nenavrhne ziadny termin ani nic...Preto podla mna bud zaujem nema, alebo ak ma tak to robi naschval - oba pripady su pre Adelu blbe Úsměv
« Poslední změna: 22. Listopad 2008, 18:25:50 od asdf » Zaznamenáno
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS