Problém najít sebe samu...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 13:29:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém najít sebe samu...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 Tisk
Autor Téma: Problém najít sebe samu...  (Přečteno 123080 krát)
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #300 kdy: 05. Prosinec 2008, 12:50:59 »

No dekuji za komplimenty. Byla to i moje chyba, ze to nevyslo, to uznavam. Ale kdyz pak ztratil zajem nebo tak neco, tak mi to mohl dat najevo a ne to takto to protahovat. a hrat mrtvyho brouka.
Jinak zitra jdu do kina s kamoskou a nejakyma 2 borcama. Vek 29 a 26. Tak jsem celkem zvedava co bude. Prijde mi to celkem hodne jak jsou stari, ale uvidi se...

Pokud je ti 21 a jim 29 a 26, tak to je podle mě v poho... žádnej vyloženě "okatej" věkovej rozdíl nevidím... kámoš má 30 a jeho slečna 19 a jsou spokojení už celkem dlouho.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #301 kdy: 05. Prosinec 2008, 16:30:49 »

JJ asi tak. U holky je to plus pokud je mladá, to máme rádi - teda rozumně mladá, ne 14 nebo 16
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #302 kdy: 11. Prosinec 2008, 21:35:57 »

Tak se zase hlasim s novinkami s objevem....CCa 14 dni jsme se nevideli, na posledni mail nereagoval.  Vcera si sam ke mne prisedl na obede a dneska me nabidl odvoz domu, kdyz videl, ze chodim o berlich. Jeli jsme SAMY, hodne jsme toho probrali, fakt se snazil dneska, pomahal mi, furt po me koukal. Ke konci se ptal, ze ci pujdu na cviko pristi tyden, a ze se teda uvidime.

Ale rikam si, ze kdyby chtel sam me uz davno pozval.....Co myslite, da se to nejak jeste slepit??
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #303 kdy: 11. Prosinec 2008, 21:42:11 »

Ne
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #304 kdy: 11. Prosinec 2008, 22:12:24 »

rozhodně to není chlap se kterým tě čeká nějaká budoucnost.....Nic bych neslepovala, snad nejsi tak zoufala, aby ses musela vracet, tam kde už se to jednou zazdilo
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #305 kdy: 11. Prosinec 2008, 22:51:38 »

Tak zoufala fakt nejsem, jen mi prijde blby, ze se to kvuli nedorozumeni zazdilo.....Uvidim dalsi tejden, jestli me zase poveze nebo ne...A bezduvudne by to co delal dneska asi nedelal
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #306 kdy: 11. Prosinec 2008, 22:54:19 »

Záleží jak to cítíš ty. Máš-li pocit že to smysl má, jdi do toho. Myslíš-li že ne, jdi od toho. Každopádně když do toho půjdeš , jenom získáš. Vztah a nebo jenom zkušenost, ale ta se taky hodí
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #307 kdy: 12. Prosinec 2008, 04:25:46 »

Mr. LiWu: A jak by jsi to udelal, prece jenom pozvat primo uz ho nekam nemuzu, max s nim zkusit jen flirtovat, jestli se chyti, pokud me treba veme zase autem.
A to co dneska delal....u kamosek ci kamosu by to udelal, ale u nezname holky, doveze ji autem az k domu a pak me do baraku malem odnese Šťastný
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #308 kdy: 12. Prosinec 2008, 10:52:25 »

Ale rikam si, ze kdyby chtel sam me uz davno pozval.....Co myslite, da se to nejak jeste slepit??

Jo takhle. Já právě podle toho co teď cituju pochopil že už jste spolu mezitím něco měli. Tak v tom případě to neřeš
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #309 kdy: 12. Prosinec 2008, 12:29:39 »

Já bych šel od toho. Ten borec neví co chce a asi to hned tak nezjistí. Nabídla jsi mu několik možností, ani jedné se nechytil. To, že se teď jakoby snaží, je sice hezký, ale řekl bych, že už je na to pozdě. Navíc jeho styl neodpovídat na maily atd. jenom svědčí o tom, že každej den myslí jinak. Třeba má teď nějakou krizi, ale jak se z ní dostane, tak to bude zase nastejno.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #310 kdy: 12. Prosinec 2008, 12:54:40 »

Třeba má teď nějakou krizi, ale jak se z ní dostane, tak to bude zase nastejno.

To je dost možný, že chce prstě zasunout
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #311 kdy: 12. Prosinec 2008, 12:54:53 »

Mr. LiWu: A jak by jsi to udelal, ...?
Děkuju za svezení. Ti to budu muset nějak oplatit Mrkající (=šibalský úsměv) Když mu takto nahodíš dostkrát, tak se třeba sám zeptá, a kdy a jak? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #312 kdy: 12. Prosinec 2008, 17:05:26 »

tohle bych ale pochopil, byt tim klukem, spis jako nabidku na nezavaznej sex

moje rada: dal flirtuj, ale nepis mu uz a nikam ho nezvy.. pokud nechces vypadat jak idiot nebo stihacka, nic jinyho delat nemuzes. myslim ze sem to sem uz psal, ale opakovani je prece matka moudrosti, nebo tak nejak Smějící se btw. komunikovat po mailech je naprd, to uz by bylo lepsi si nekde sehnat icq treba
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #313 kdy: 12. Prosinec 2008, 21:22:31 »

No tak dobrá, trochu upravím svůj názor. Vždycky existuje šance, ale podle mě tě ten kluk ze začátku totálně ignoroval. To že tě teď vezl až do baráku mohla být jen pomoc kvůli tomu handicapu. A myslím že tě bude úplně stejně ignorovat i nadále. Jsi zamilovaná nebo se ti ten kluk jen líbí? A proč sis vlastně vybrala a upínáš se jen na něj? Vždyť existuje takový množství kluků, kteří jsou určitě lepší a hlavně by měli zájem i o tebe... Nechápu proč se trápíš s někým, kdo očividně zájem neměl (i když je určitě možný ten zájem nějak vyvolat)... být tebou hledám jinde než se zamiluješ a pak se budeš těžko odlepovat
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #314 kdy: 12. Prosinec 2008, 22:47:13 »

jezis petanxi, ty mi trosku pripadas jak alenka v risi divu Šťastný

kazdej prece touzi po tom, co mit nemuze.. tj kdyz me holka ignoruje, obcas zaflirtuje a pak se zas tvari ze me ani nezna, tak je pro me rozhodne pritazlivejsi nez jina, co na me visi jak prskavka na vanocim stromecku.. a myslim ze u holek to je dost podobny, jestli se mylim, urcite me nekdo vyvede z omylu (myslim nejakou holku, ne napr. avarangera Smějící se)
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #315 kdy: 12. Prosinec 2008, 23:24:52 »

Mr. LiWu: Nene, nic jsme spolu nemeli. Skoncilo to tim, ze na mail nereagoval. Pak jsme 14 dni nevideli, ja mu nic nepsala, nechala jsem to tak. A pak jsme se videli tento tyden na obede a pak vcera, a to me vezl dom, sel se mnou na nakup a hodil az ke dverim domu. Ale prilezitosti na flirtovani by se nasli...
Afi: ja vim, ze pres maily to neni uplne ono, ale jinak to proste asi neslo. Icq mam, ale tam je vecne off, nebo je neviditelnej, ale psat mu nebudu. Zkusim si s nim flirtovat, a pokud to ani tak nepujde, tak to necham byt....
Petanx: jasne ze nejsem do neho zabouchla. Na to potrebuju trochu delsi cas. Ale je to presne jak psal afi, on me ignoruje, kasle na me. A muj zajem stoupa. 

Pockam co bude v ten ctvrtek. Sam se ptal, jestli  mam jeste cviko, a sam rekl, ze se teda uvidime. O berlich budu jeste chodit, takze pokud me zase nabidne odvoz a bude prilezitost,  Neco zkusim, kdyz to vyjde ok, kdyz ne, tak mam aspon zase par malych zkusenosti.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #316 kdy: 12. Prosinec 2008, 23:31:38 »

afi: V tom s tebou souhlasim. Nicmene jsem nenasel nejake naznaky od toho kluka, takze kdybych byl Adelaaa, prestalo by me bavit snazeni o tohoto kluka. Ale je fakt ze i kdyz indikatory zajmu nejsou, clovek si je dokaze vymyslet sam-pak se zdaji i normalni veci udelane "kvuli me". A pak je clovek jak v transu Úsměv. Snazim se tu vysvetlit svuj pohled, ze to nema cenu. Jak si to zaridi Adelaaa je jeji vec ;-)

EDIT: fajn, tak zamilovana. Bud ho sbalis nebo te vyleci cas. Preju hodne stesti.  Mrkající
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #317 kdy: 14. Prosinec 2008, 20:51:05 »

Ale je fakt ze i kdyz indikatory zajmu nejsou, clovek si je dokaze vymyslet sam-pak se zdaji i normalni veci udelane "kvuli me". A pak je clovek jak v transu Úsměv


A upe nejvíc v transu je, až spadne na zem a pořádně si rozbije hubu  Smějící se
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #318 kdy: 18. Prosinec 2008, 17:22:54 »

Tak nema zajem a jak mi naznacil chybu jsem udelala i ja, ze to nevyslo a v tom ma pravdu.  A stejne bychom se asi k sobe nehodili.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #319 kdy: 18. Prosinec 2008, 17:27:39 »

Tak nema zajem a jak mi naznacil chybu jsem udelala i ja, ze to nevyslo a v tom ma pravdu.  A stejne bychom se asi k sobe nehodili.

Aspoň máš jasno a víš že máš hledat jinýho
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #320 kdy: 19. Prosinec 2008, 13:25:52 »

Tak nema zajem a jak mi naznacil chybu jsem udelala i ja, ze to nevyslo a v tom ma pravdu.  A stejne bychom se asi k sobe nehodili.

A mohla by jsi trochu rozvést jakou chybu jsi udělala? Ptže podle mě kdyby tě chtěl hodně, tak by na nějakou chybu určitě nehleděl jako na rozhodující faktor
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #321 kdy: 20. Prosinec 2008, 01:18:55 »

PRostě to ztroskotalo na komunikaci. U neho to asi bylo tak, ze zajem-ano, kafe-mozna, vztah-zatim ne. A chtel tomu asi dat volny prubeh, a chtel asi o tom vic debatovat. Ale kdyz se chtel o tom bavit, tak to mel navrhnout. Mozna jsem na to mela jit trochu jinak, ale toto byl zase pro me lepsi zpusob....Tim, ze jsem mu napsala, jsem mu dala najevo, ze nejsem tak otevrena a to jsem si myslela, ze pochopil. A kdyz odepsal, tak jsem se mu asi libila a mel zajem, ale pak zacal nejak couvat. Nevim mozna se mu neco nelibilo, nebo jsem mu to nejak necim zazdila.....Ale na icq, jsem ho ani jednou jeste nezastihla on.line, tak nechapu proc mi ho daval. Na maily nereagoval, tak jsem si myslela, ze nema uz zajem, a kdyz me pak po 14 dnech kdyz jsme se nevideli vzal 2x autem domu, tak z toho si na zadek nesednu. Poprve to bylo fajn, to se tak nejak snazil, ja jsem mu treba mohla davat lepsi vazbu a vic se taky snazit. Ale co by zase chtel, 14 dni nic a pak me nahodne veme autem. A tento tejden, to bylo fakt divny. Malem me ani nepozdravil, po cviku kolem me prosel a nic. A pak jsme se videli pred skolou a to mi navrhl, ze me veme autem zase, aby se teda nereklo. Tak jsme teda jeli a on mi Par minut pred tim nez me vyhodil pred barakem, rekne ty asi nejses moc ukecana, ze...Nevim, jestli to myslel celkove, nebo jen ten jeden den. Ja jsem si myslela, ze je to ok, ze mu to nevadi. A hlavne je dobry, ze mi posledni vecer,konecne  rekne co mu vadi a da mi nejak najevo svuj "zajem".To uz je pak tezky neco delat.....Ale kdyz vezmeme treba jen to jezdeni autem, tak ani tady jsem nemela pocit, ze to dela kvuli me a snazi se nejak dat najevo zajem, ale kdyz mi vyklada, ze takto vozi skoro kazdyho, tak to je pak tezky. Fakt stacilo jit na blby kafe do automatu, kterej mame jeste po ceste z toho cvika. Na to, ze to je extrovert, to byl fakt divny.......
Ja udelala chybu v tom, ze jsem to asi tak hnala, i kdyz si myslim, ze pomalejsim zpusobem to neslo a mela jsem s nim vic komunikovat zajem, nezajem  a on, ze se choval tak trochu jak sobec....
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #322 kdy: 20. Prosinec 2008, 12:31:51 »

teda rozepsala ses fakt hodne, ale ze bych byl z toho nejak moudrejsi to ne Eh? co treba znamena zajem-ano, kafe-mozna? to sem se fakt musel smat, kdyz sem si to precet Šťastný jediny co me napadlo vycist z tej tvoji slohovky je, ze on je teda asi extrovert a ty si malo ukecana a on hleda spis ani taky nakou extrovertku. to je btw. fakt jedina zajimava informace co si nam ted napsala. to jestli takhle vozi kazdyho, nebo jen vzal tebe kdyz si to potrebovala moc velkej vliv na jeho zajem o tebe nema..

dulezity je aby sis sama uvedomila kdes teda udelala tu konkretni chybu a priste to resila lip Mrkající
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #323 kdy: 20. Prosinec 2008, 14:43:23 »

Po pravdě je mě tě trochu líto, když vidím jak se tu trápíš a navrch tenhle "extrovert" s tebou jedná jak s mopem na podlahu. Nejlíp uděláš, když se od něj odtrhneš, a budeš se k němu chovat, jako by skoro neexistoval. Protože to fakt ale fakt nemá cenu. BTW: přemýšlej do budoucna-myslíš, že se ti tenhle chlápek dokáže věnovat líp, i když spolu budete? A tvým dětem?
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #324 kdy: 20. Prosinec 2008, 14:51:46 »

Já si teda pořád myslím, že Adelaaa žádnou chybu neudělala. Nebudu to nijak zvlášť rozvádět, ale prostě ten borec je totální debil, kterej neví coby, popřípadě  radši řekne, že on chybu neudělal... Prostě klasickej frajírek bych ho tipl
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS