Problém najít sebe samu...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 17:50:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém najít sebe samu...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 12 13 [14] 15 Tisk
Autor Téma: Problém najít sebe samu...  (Přečteno 122768 krát)
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #325 kdy: 20. Prosinec 2008, 15:23:17 »

to je tiez moj nazor. Ak sa nejaky chlap nedokaze ani vyjadrit za 2 mesiace ci kolko to uz je, alebo ju na tu sprostu kavu pozvat (za tu odvahu co mala, by to kazdy normalny chlap spravil, aj keby adela vyzerala ako 100kg ropucha - uz len z principu) a prinajhorsom jej tam nejak naznacit, ze zaujem nema - a vsetko by bolo ok. Namiesto toho hra mrtveho chrobaka a robi sa akoby nic a este ju vozi domov => je to ignorantsky debil...
« Poslední změna: 20. Prosinec 2008, 15:29:39 od asdf » Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #326 kdy: 31. Prosinec 2008, 16:30:42 »

No, par chyb jsem udelala, ale to nemeni ten fakt, ze se mel vyjadrit, bud ano nebo ne. S otevrenosti k lidem jsem tak na stredu, ale zase mohl rict, co mu vadi. Nejlepsi na tom je, ze jsem se dneska dozvedela, ze budeme spolu slavit Silvestra, tak jsem zvedava, jak se bude tvarit, az me tam uvidi.  Šťastný
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #327 kdy: 05. Leden 2009, 17:49:56 »

Tak co nového? Zajímá mě další vývin událostí a tvoje plány do budoucna
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #328 kdy: 05. Leden 2009, 18:29:33 »

Hehe, to je lol teda, ten týpek Úsměv

Adelecko, vubec ho neřeeeeš ! Úsměv Je upe mimo a neví co mluví Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #329 kdy: 07. Leden 2009, 02:56:33 »

No silvestr by celkem zajimavej furt se kolem me motal, jestli nechci s necim pomoc....Mozna za ten vecer zmenil nazor. Nevim...do palice mu nevidim a pro me je to uz skoncene. Spis je pro me dulezity, ze jsem to aspon zkusila,mam nejakou zkusenost a kdybych ho mela znovu nejak balit,sla bych to asi jinak.....
Dalsi vyvoj udalosti.....No momentalne objev zadny neni, protoze musim trcet doma kvuli zkouskam. Ale od pristiho semestru jsem se zapsala na nejakej sport pres skolu,budu tam potkavat svy vrstevniky a prece jenom se mi bude lip seznamovat, a hlavne je to zadara.  Úsměv + chcu chodit, nekam i mimo skolu na nejaky sport, nebo tak neco...Tak jestli mate nejaky navrhy, co neni valozene babskyho, chodi tam i normalni borci, tak jsem s nimi...Osvecilo se mi, ze je nejlepsi balit cloveka, s kterym jsem nejak socialne spojena a urcitou dobu ho potkavam, clovek si ho muze prohlidnout, jak reaguje, jak se chova v normalnim zivote. A pak se rozhodnout jestli to zkusit nebo ne
Jeste mi vadi trochu jedna vec, to ze nemam moc zkusenosti, prece jenom me tahne na 22, tak si rikam, co na to asi bude rikat, ten koho si najdu. Ctu o tom hodne na netu, ptam se i lidi v okoli,snazim se k tomu pristupovat prakticky, at nejsem uplna lama....Ale praxe je praxe...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #330 kdy: 07. Leden 2009, 10:41:51 »

Adelaaa: a jake sporty te bavi? vic na rychlost? obratnost? a odkud jsi?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #331 kdy: 07. Leden 2009, 10:50:09 »

Adelkaaa je z Prahy
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #332 kdy: 23. Duben 2009, 20:11:11 »

Tak jsem po delsi dobe zpet a s dalsim "ulovkem".
Na brigade jsem seznamila s jednim klukem. Stravili jsme spolu prakticky cely den, a celkem fajn pokecali. Vecer me pak jeste pozval na jidlo. A dal mi svoje cislo s tim, ze kdyz budu chtit nekam zajit, mam se ozvat. Řikam si fajn, ma zajem. Druhy den jsem se mu ozvala, a domluvili jsme se na posilce. Sam mi psal, ze je rad, ze jsem mu napsala, ze se tesi atd. V ten kdy jsme se meli sejit, se ozval, zda to teda plati, ja jsem odpovedela, ze ano.
V posilce jsme sice cvicili kazdy zvlast, ale chodili jsme za sebou. Sem tam prohodil neco s kamosema bavili se o tom co davaji v kine, tak sam nahodil, kdy pujdeme my dva do kina. Po posilce spechal domu, tak jsme spolu sli na bus a kazdy jel svym smerem.Ke konci pak rekl, ze si napiseme a nekam zajdeme.  Zda se to byt vcelku normalni to nase setkani nebo jak to nazvat...Ale obcas mam pocit, ze kdyz mu neco reknu, jde mu to jednim uchem tam a druhym ven. Nepokusil se o zadny blizsi kontakt. Chapu, ze v posilce to moc nejde, ale po ni mohl treba neco naznacit. Nevim, myslite, za ma nejaky zajem o neco blizsiho??
Nebo mate nejaky napad jak na neho??...Jestli se mu ozvat na to kino. Kazdopadne se uvidime dalsi vikend na brigade.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #333 kdy: 23. Duben 2009, 20:40:15 »

Možná si není jistej jestli máš zájem tak nehrotí dotyky
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #334 kdy: 23. Duben 2009, 21:15:44 »

Jestli s ním půjdeš do kina, tak by mohl zkusit i doteky a mohlo to zajít dál.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #335 kdy: 23. Duben 2009, 22:35:01 »

Mozna to malinko hrotis... ten kluk si treba mysli, ze by to bylo moc rychle, tak ty doteky nepridava... dej mu sanci s tim kinem, davej mu taky nejake ty signaly (pokudmozno jasne, mluvime tu o muzskym takze to prehnat v podstate nemuzes) ze muze pokracovat a uvidis jak se bude chytat... a hlavne - pokud se jednoho signalu nechytne, nedelej z toho hned predcasny zavery... to, ze se vcera rozhodl ze je na blizsi kontakt jeste brzo nutne neznamena, ze nema zajem... pokud by prokaucoval rekneme 3-4 jasny signaly ktery bys mu dala rekneme na ctvrtym rande, potom by bylo mozny rict s jistotou ze je to budto trouba nebo nema zajem akorat to jeste z nejakyho duvodu nerekl... ale do te doby je pravdepodobnejsi varianta, ze ztracis pudu pod nohama a panikaris kvuli tomu, ze jsi pasivni typ (cekas na to co udela on) a pritom bys ho nejradeji popohnala, akorat nevis jak na to...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #336 kdy: 26. Duben 2009, 09:27:42 »

King666: Tak jsem mu nakonec poslala vcera po obede sms.Ale zatim se neozval...Nevim cely mi k nemu tak nejak nesedi, minuly vikned byl celej zhavej se mnou nekam jit. V tydnu na sms reagoval normalne a bylo videt, ze se chce sejit..Ve ctvrtek se pak jeste ozval, jestli ta posilka plati. A po jedny posilce, ze by to bylo pryc to, se mi nechce verit. A kdybych ho nejak nepritahovala nebo nepreskocila jiskra nebo tak neco, to uz by vedel prece v tu nedelu a nikam by me netahal, no uvidime...Pokud  se neozve, tak je totalni trubka, ktera nevi co chce.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #337 kdy: 26. Duben 2009, 12:25:07 »

jn... trubky nebrat  Smějící se uvidíš jak a kdy se ozve, třeba si taky hraje s tvými nervy (vyloučit se to nedá i když to osobně považuju za méně pravděpodobnou variantu)... ale pokud to nechá vyšumět úplně do ztracena, tak se na něj vybodni... ať už by byl problém kdekoli (truhlík nebo nezájem), nemělo by cenu to řešit...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #338 kdy: 26. Duben 2009, 21:30:39 »

King: Ja si myslim, ze to spise vysumi do ztracena. Zatim se nozval...Kazdopadne ho uvidim dalsi tyden na brigade, tak tam uvidim co a jak..Ale stejne to nechapu. Investuje do me nejake penize a i nejaky ten cas, a pak nic. Ze by si hral s mymi nervy to si nemyslim, ale spis u me ten zajem o neho opada, nez abych cekala na smsku kdy napise.  Proste je to normalni trubka, jinak si to neumim vysvetlit.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #339 kdy: 26. Duben 2009, 21:37:14 »

Jo... asi je to trubka Mrkající Ale co bylo v té SMS, btw? Jestli ty náhodou nemáš jiný cit pro "náznaky" než normální chlap.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #340 kdy: 26. Duben 2009, 22:23:10 »

No v sms bylo, ze jak se ma, a ze bychom mohli zajit do kina, na kterym jsme se predbezne domlouvali, napsala jsem kdy mam cas a nakonec jsem napsala, neco ve smyslu, ze budu rada, kdyz se ozve, plus par techto smajliku  Úsměv. Prece jenom mezi nama nic nebylo, tak neslo na nic reagovat. Smska byla poslana tak akorat. A v posilce jsem reagovala myslim dobre, bavila jsem se s nim obcas si rejpla. A sam po posilce reagoval tak, ze by se chtel se mnou vidat. Nevim....
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #341 kdy: 26. Duben 2009, 22:30:20 »

A na kdy jste se předběžně domlouvali? Jde mi o to, jestli jste se domlouvali např. na dnešek nebo třeba na pátek - jak moc ta odpověď spěchala, jen tak pro představu...
Nicméně to že neodpověděl zavání tím, že je to buďto truhlík (blboun, idiot,...), nebo si to z nějakého důvodu rozmyslel (a potom se teda taky chová jako truhlík)... připadá mi, že ta sms byla formulovaná naprosto jasně a že nebyl důvod pochybovat o tvém zájmu... jsem zvědavý, jestli se ozve a s jakým časovým odstupem... a co si případně vymyslí...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #342 kdy: 26. Duben 2009, 22:58:22 »

Nene to ne. V posilce se chvilku bavil s nejakyma kamosema, co davaji v kine, a pak se me ptal, kdy pujdeme my do kina. Tak jsem mu rekla, ze muzeme treba nekdy pristi tyden. Ale domluvili jsme se, ze si jeste napiseme. Na patek nebo vikend jsme se nedomlouvali.
Nevim je to nejaky divny s nim.  Vymluvu asi tusim.  Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #343 kdy: 26. Duben 2009, 23:09:00 »

No, jestli se to v kině nějak extra nevyvyne, tak na něj prď Úsměv Je to trouba Úsměv)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #344 kdy: 27. Duben 2009, 06:00:35 »

Připojuju se k Avovu názoru... Pokud to nějak hodně dobře nevyžehlí, tak na něj kašli. Trubky nebrat...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #345 kdy: 27. Duben 2009, 21:58:45 »

Ono nejvtipnejsi na tom je, ze me uz kdysi jednou nekam zval. Delala jsem s nim a jeste s jednou kamoskou na brigade. My dva jsme se nejak nebavili. Ani nevim proc, ale prisel za mnou jestli bych s nim nekam po praci nesla sednout, pak teda dodal, ze muze jit i kamoska, ze vezme taky kamosa. Nakonec jsme nikam nesli, protoze jsem byly celkem unaveni po praci. A pak jsme se nevideli az do tedka. A neverim, ze by do me investoval tolik energie jen tak. PAr odmitnuti jsem uz zazila a ti kluci se chovali uplne opacne. No uvidime v nedelu, jak bude reagovat do ty doby si myslim, ze se uz neozve.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #346 kdy: 27. Duben 2009, 22:16:25 »

je taky možný (jedna z variant, neříkám že jistá), že čeká že budeš děsně iniciativně sama domlouvat a organizovat další schůzky a že budeš hybná síla... pokud to tak je, tak je to blbec se kterým by ti to po docela krátké době přestalo klapat, takže by nemělo ani smysl to zkoušet...
uvidíš jestli to nechá vyšumět... jestli se do neděle neozve, tak je to buďto blbec nebo nemá zájem nebo je špatně ještě něco jinýho, ale výsledek je ve všech případech stejný...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #347 kdy: 03. Květen 2009, 20:18:09 »

King: Tak z toho asi nic nebude a vysumi to. Dneska se na brigade neukazal. Ja jsem mu jeste odpoledne napsala jednu zachranou smsku, na kterou neodpovedel. Ale v tydnu mi prisla docela vtipna smska od jeho kamarada. Ze nejaky jeho kamos, chtel na me tenkrat cislo. Tak ze se ptal toho myho objeva, jestli mu ho da. Nedal, ale rekl, ze se me maji zeptat. Tak me dosla ta sms. Ja jsem odpovedela, ze proc za mnou nedosel ten jejich kamarad, kdyz chtel moje cislo a bylo me odepsano, ze prej nikdo nema odvahu....Tak nevim, ci to bylo jako fakt nebo me nejak zkouseli.   Šťastný
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #348 kdy: 03. Květen 2009, 20:24:27 »

pesimistický scénař by byl, kdyby byli trubky všichni Šťastný trubka č.1 je první v pořadí a další trubky nemají odvahu mu vrtat do práce kor když sou sami trubky  Smějící se
teď vážně - už se odmlčel docela dlouho, nevypadá to že by měl zájem (nebo je to fakt extrovní debil)... ať se na to dívám z kteréhokoli úhlu, být tebou tak na něj kašlu a koukám se po nějakém úlovku v úplně jiných vodách...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #349 kdy: 03. Květen 2009, 21:04:12 »

Jasne, ale po tom teda nechapu ten jeho zajem na zacatku, snahu o to aby to vyslo a ty smsky, ktery mi psal....
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 12 13 [14] 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS