Pujčování telefonu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:29:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pujčování telefonu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pujčování telefonu  (Přečteno 3874 krát)
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« kdy: 05. Leden 2011, 17:56:31 »

Dneska se mi stala taková zajímavá věc,cestou domů jsem nad tím přemýšlel a zajímalo by mě:
Půjčili by jste bezdomovcovi svůj mobil ?  Andílek
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Leden 2011, 18:11:04 »

Nepujcil.

Ty jsi dneska pujcil bezdomovci telefon? Jak se ti to prihodilo? Šťastný
Zaznamenáno
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Leden 2011, 18:51:17 »

Možná jsem se zachoval trochu necitelně k lidské bytosti ale nepůjčil ^^
Bys nevěřil co se děje v čekárnách fakt jestli se chceš zasmát Šťastný
Ve zkratce :
2 set ještě s nějakým klukem totálně na šrot (ve 3hodiny odpoledne).
Zatímco holka a kluk seděli v čekárně ta zbylá se vydala ven oslovit nějakýho kluka,co jsem tak vyslech byl to nějakej její úkol nebo co Šťastný
Po chvíli se vrátila zpátky a na scénu přichází Argentínec s tím že od nich potřebuje 2 koruny,začli se tam dohadovat o tom kolik peněz už mu dali předtím.Nakonec se to zvrhlo na opravdu vtipnou debatu o všem možným Šťastný
Když jsme zkrz okno s upřímným smíchem sledovali jak odcházejí a jedný se podlamujou nohy v kozačkách s podpatkama jedna neznámá slečna ke mě vtipně dodala ty byly normálně úplně na šrot Šťastný

Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Leden 2011, 19:14:30 »

Nepučil. I když teda nešlo o bezdomovce. Jednou jsem čekal na vlak, přišel ke mě ukrajinec s tim že si nutně potřebuje zavolat. Řekl jsem si vypadá mile, pěkně poprosil a tak. Hovno, ten zmrd mobil vzal a začal utíkat. Prvně jsem vyvalil oči a až pak mi došlo co se děje, tak jsem začal utíkat za ním. Dohonil jsem ho asi po sto metrech, skočil po něm, mobil mu z ruky vyletěl, padl do trávy a on si rozbil držku tím jak flákl hlavou o asfalt. Pak se zvednul a chtěl se prát. Tak dostal po tlamě znova a pak už si jen sedl na zem a prosil ať nevolám policajty, že...a blablabla tisíce výmluv. Mobil jsem si vzal, nic se s ním naštěstí nestalo, tak jsem to nechal bejt. Ale nikomu cizímu už nikdy do ruky mobil nedám Úsměv
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Leden 2011, 21:35:34 »

Nepučil. I když teda nešlo o bezdomovce. Jednou jsem čekal na vlak, přišel ke mě ukrajinec s tim že si nutně potřebuje zavolat. Řekl jsem si vypadá mile, pěkně poprosil a tak. Hovno, ten zmrd mobil vzal a začal utíkat. Prvně jsem vyvalil oči a až pak mi došlo co se děje, tak jsem začal utíkat za ním. Dohonil jsem ho asi po sto metrech, skočil po něm, mobil mu z ruky vyletěl, padl do trávy a on si rozbil držku tím jak flákl hlavou o asfalt. Pak se zvednul a chtěl se prát. Tak dostal po tlamě znova a pak už si jen sedl na zem a prosil ať nevolám policajty, že...a blablabla tisíce výmluv. Mobil jsem si vzal, nic se s ním naštěstí nestalo, tak jsem to nechal bejt. Ale nikomu cizímu už nikdy do ruky mobil nedám Úsměv

 Smějící se něco podobného se stalo i mě s kamarádem asi v šesté třídě na ZŠ. Akorát s tím rozdílem, že jsme za tím asi o 2 hlavy větším klukem neběželi, takže kamarád o mobil přišel Smutný

2 Matth3w: Mně ta tvoje příhoda vtipná nepřijde. Sledovat bandu ožralejch lidí? Spíše se mi chce brečet.
Zaznamenáno
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Leden 2011, 21:39:36 »

Bezdomvci ani náhodu, ale mobil už jsem půjčil. Velmi smutný


Ale dostal jsem ho zpátky bez násilí a běhání. Týpek si prostě zavolal a vrátil. Super!
Zaznamenáno
mmarty



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Hradec
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Leden 2011, 22:49:46 »

cizímu člověku svůj mobil do ruky nedám, bezďákovi už vůbec ne. buď ti s tím zdrhne, nebo bude mít žloutenku Smějící se tomu radši, když budu mít fakt dobrou náladu, dám deset korun do automatu
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS