Rada pro další krok

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:43:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rada pro další krok
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Rada pro další krok  (Přečteno 6749 krát)
Alucard

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« kdy: 27. Únor 2012, 01:32:53 »

Zdravím,
nedávno jsem byl na kamarádově maturitním plese a uviděl tam  velmi pěknou dívku. Tak jsem si řekl: "nač váhat" a šel ji požádat o tanec a když souhlasila tak jsem šli tančit. Po jedné nebo dvou skladbách chtěla jít najít své kamarádky tak jsem jí za nimi doprovodil. Po celou dobu jsme si povídali a poté co jsme je našli jsem se na chvíli zdržel a po chvíli se omluvil a šel se podívat po svých přátelích.
Potom jsem se s ní ještě několikrát sešel na parketě a měl jsem pocit, že se mi povedlo získat "podporu" i jejích dvou kamarádek které tam měli přítele (pokaždé když mě někde potkali mi říkali, jestli bych s ní ještě nešel na parket, že je jim líto že tam s nikým není apod. někdy jsem šel, někdy si našel jiný program ).
Když jsem si jí na konci plesu řekl o telefonní číslo, tak mi ho dala a ještě se zeptala jaký operátor by se mi hodil více.  A na otázku jestli by nechtěla zajít do bazénu nebo podniknout něco jiného mi odpověděla kladně (při zpětném pohledu si říkám, že jsem měl zkusit rovnou domluvit nějakém konkrétním termínu, ale po bitvě je každý generálem ).

Po víkendu, kdy jsem byl zaneprázdněn jinak jsem jí napsal, kdy by měla čas, ale nedošla žádná odpověď.
Toto si vysvětluji třemi možnostmi.
1.) Dala mi špatné číslo - kdyby mi chtěla dát špatné číslo, proč by se mě ptala na operátora který se mi hodí více.
2.) Udělal jsem chybu při jeho psaní k sobě do telefonu - kdybych si špatně opsal, tak by se mi měla vrátit informace, že zprávu nelze doručit nebo by se ozval někdo, že to je   "omyl"
3.) Nebo neměla zájem - toto je další možnost (ta se mi líbí nejméně, protože se nemůžu vymluvit na techniku...  Super! ) , ale proč v takovém případě nepoužila nějaké "nezávazné" odbytí něco jako: "někdy, možná, uvidíme"...

Proto by mě zajímalo, co by jste mi poradili vy. Samozřejmě nemam problém si říct: "Pro jedno kvítí slunce nesvítí" a kašlat na to. Ale na druhou stranu se mi docela líbila a tohle je pro mě situace kterou jsem ještě nezkoušel(být odkázán jen na tel. číslo  takže je to příležitost k rozšíření obzorů na poli svádění), protože dřív když jsem se snažil sbalit nějakou dívku, tak to byla bud dívka kterou jsem "dokázal potkat dle potřeby" nebo jsem nebyl vázán odvozem Kamarádů a nebo ona neměla odvoz takže jsem jí ho jako pravý džentleman mohl nabídnout  Provokatér...


Předem děkuji za všechny rady a postřehy
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Únor 2012, 07:52:12 »

Navecer ji zavolej;)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Únor 2012, 09:04:43 »

Podle mě je nejlepší problém v tomhle
Citace
jsem jí napsal, kdy by měla čas, ale nedošla žádná odpověď.

Už hodněkrát se mi neosvědčilo, když jsem se holky ptal kdy má čas a ať mi dá vědět. Ty musíš být ten iniciativní a navrhovat místo a čas setkání, obzvlášt v takovýhle situaci. Jak tady správně radí joei, večer jí zavolej, připomeň se a domluv si date. Dobrý je na domlouvání používat alternativní metodu. To znamená ptát se třeba máš čás v úterý nebo ve čtvrtek, co ti vyhovuje víc? Takže má na výběr 2 možnosti a žádná jiná neexistuje. Když chce, tak si ten čas udělá, když ne, tak nejspíš nemá zájem.  Úsměv
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Alucard

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Únor 2012, 11:02:19 »

Citace
Ty musíš být ten iniciativní a navrhovat místo a čas setkání, obzvlášť v takovýhle situaci.

Jj, to mě taky napadlo... ale bohuzel jak se říká "pozdě bycha honit"  Super!
Ale když to budu brát z té pozitivní stránky tak si alespoň vyzkouším něco nového....  Šťastný A když se to bere jako "hra" tak koho by to bavilo, kdyby se občas nevloudila nějaká chybka.  Smějící se
Zaznamenáno
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Únor 2012, 16:25:54 »

Citace
A když se to bere jako "hra" tak koho by to bavilo, kdyby se občas nevloudila nějaká chybka.

Tak to každopádně.  Úsměv Chybama se člověk učí.  Andílek
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS