S holkou do vířivky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:50:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  S holkou do vířivky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: S holkou do vířivky  (Přečteno 9577 krát)
pix

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 12. Listopad 2013, 22:57:03 »

Ahoj, už nějaký dobu chodím jedno za čas zrelaxovat do vířivky. Dřív jsem tam chodil hlavně s přítelkyní - tu jsem poslal před časem do háje, tak jsem s sebou začal tahat milenky. Sleduju na to pozitivní reakce, většina holek to moc nezná, a takové naložení do teplých bublinek s flaškou vína při klidné hudbě a intimním osvětlení je pro ně docela lepidlo.

Nutno říct, že normálně příliš "romantickej" nejsem, takže je to další "stránka" kterou holkám ukazuju. Navíc to podávám spíš stylem "jdu si odpočinout do vířivky, beru si tě s sebou" (repektive, tak to opravdu je Úsměv. Je to určitě i super do LTR na odbourání stereotypu.

Na Internetu se dost špatně hledají nějaké ucelené informace o tom, kam se dá konkrétně do vířivky v Praze zajít. Založil jsem nedávno web http://prahavirivka.cz, kam se snažím nacpat přehledně info o všech možných pronájmech v Praze. Časem tam začnou přibývat i konkrétnější recenze.

Pro super atmosféru vám můžu doporučit rovnou třeba privátní wellness centrum v Chateau st.Havel (http://prahavirivka.cz/virivka/chateau-st-havel/). To mám asi nejradši.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Listopad 2013, 09:55:17 »

Super, pokud bys měl od někoho reference i na zbytek republiky, tak se rád přiučím. Mladou chci vzít do výřivky už delší dobu.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Listopad 2013, 18:12:59 »

Super nápad, dík za tip. Mladá bude mít za pár dní svátek. Myslím,že už vím kam se půjde...  Úsměv Super!

Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS